Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

witam kamilko no u mnie czekająca 15dc i zaraz zaczynam brac duphaston ale tak mysle ze w tym cyklu wezme troszke pozniej bo mama brac od 18 ale mysle o 20dc to chyba nie zaszkodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca widze ze ty to jak ja jak juz za cos sie biore to wszystko na raz a pozniej sie lapie na tym ze moglam lepiej przystopowac a jeszcze jedno na co jet ten yasmin bo ja chyba nie kapujaca jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko widzialam nowe zdjatka na nk superowe i rzeczywisci bardzo młodych rodzicow masz fajniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha widzisz jaka ja jestem opuzniona a to wszytko przez to ze nigdy nie bralam tabletek anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniutko mam z ojczymem bo na luzie podchodzi do wszystkiego z mama juz gorzej sie dogadac;) Z duphasonem Ci kochana nie pomoge bo nie mam pojecia a yasmin to tabl anty:) Czekajaca bierze je zeby cykl sie u niej unormowal bo ma PCO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie roznica wieku duza moja mamcia ma 54 a moj tatko miałby teraz 59 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kamilko znow mnie uratowalas juz wszystko wiem kochanieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co nie daje juz rady wiec ide spac. A jutro tez mam mase rzeczy do zrobienia. Bo sie okazało ze jedziemy do moich rodziców jeden dzien wczesniej wiec chce zrobic wszystko co zaplanowałam. DOBRANOC 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za nie dlugo koncze 23 latka, a w tym roku mama 43 latka a babcia 63 latka ja zlamalam ta tradycje ;) Tata nie jest moim biologicznym ojcem:) Jego jest tylko Kuba(najmlodszy) a ja i drugi brat jestesmy z innego ojca, ale to ojczyma traktuje jak prawdziwego:) Jestem zdania ze prawdziwym tata jest nie ten co splodzil ale ten co wychowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Czekajaca:) Ja w domu nic nie szykuje na moje urodzinki jedziemy na dzialeczke :) jakis grilik bedzie i pewnie jakies napoje procentowe;) moze byc spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide chyba tez zaraz lulku ta pogoda jest dobijajaca a duchota w domu straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama a ty chyba masz gdzies kolo 20 czerwca o ile dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA JESZCZE WIADOMOSC DO """""" kolokokta """ Mysle ze 10 kilo to spokojnie mozesz schudnac w 3 -4 miesiace :-) Ja dawniej schudłam 13 w niecałe 2,5 ale to troszke przesadziłam wtedy i wróciło mi jojo :( A wiec, przedewszystkim duzo pij. Tak w granicach 2 litrów na dzien, trzeba nawilzyc komóreczki :) No i woda niegazowana jak mozesz, ale gazowana tez moze byc :) Ja najczesciej pije schłodzona wode przegotowana. Ruch: najczesciej zaleca sie ruch po 30 minut dziennie 5-6 razy w tygodniu. Moze to byc spacer, kijki jak piszesz, rowerek, siłowinia itp. Jedznie: jedz czesciej ale w mniejszych ilosciach. Ogranicz smazenie, slodycze, tłuszcze ogólnie. Jedz duzo owoców i warzyw. Nie jedz 3- 4 godziny przed snem zeby nie obciazac zoładka na noc. Mozesz tez łykac jakies witaminki w trakcie diety. Cos jeszcze chcesz wiedziec?????????? Mozesz tez stosowac kremy , balsamy by skóra podczas odchudzania była ładna. Jest wiele zagadnein dotyczacych diety wiec jakby co to pytaj :) Słuze doswiatczeniem i polecam www.vitalia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten u mnie z biologi za kilkanascie min. bedzie 21dc wiec coraz blizej do terminu @ :/ Nie nawidze miec okresu w lato:/ Jakbym mogla to co 15 min brala bym prysznic w taka pogode:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze pamitałam ja tez z 19 ale lutego a moze @ nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam caly dzien dola caly czas mysle ze juz za miesiac bylabym szczesliwa mamusia i jak patrze na te mamki z dzicmi albo z brzuszkami to wyc mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I spod blizniat jestesmy czekajaca;) Ja tez bym wiecznie teraz spala ta pogoda jest masakryczna:/ wiem ze lepiej niz by zimno mialo byc ale temp mogla byc ciut nizsza :/ dzis wstalam o 13 umylam sie zjadlam sniadanio-objadek i poszlam znow spac. Obudzilam sie ok 17 i tak siedze a to spojze w telewizor troche na lapku a najchetniej to juz bym spac poszla, tyle ze frtka moja biega i jak przysne to zacznie mnie zaczepiac zebym sie bawila z nia a nie spala;) wiec jeszcze musze posiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale coz czasem tak bywa pocieszam sie tylko tym ze moze niebawem Bóg wysłucha mojej modlitwy i pozwoli mi byc mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten na pewno slonko bedziesz:* W tym cyklu u mnie nie ma szans zeby @ nie przyszla :/ Na pewno malpa bedzie, prze slub i przygotowania do niego malo sie przytulalismy wiec nadziei nawet sobie nie robie i psychicznie przygotowywuje sie na nadejscie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×