Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
A mnie boli brzuch tak jakby jajniki mnie kłuly i promieniuje wszędzie normalnie nie wytrzymam jeszcze mam straszne zaparcia zawsze mam tak w dni płodne ale dzisiaj to jakaś jest porażka i jak w takim bólu się kochać. Ale to nic trzeba dzisiaj męża zaciągnąć do robienia syna hehe A jak u was? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
hej, Asia mnie też strasznie boli brzuch strasznie trzeba sie nameczyc ,zrobilam ten test owulacyjny jeszcze raz i wyszly juz napewno dwie kreski, zrobie jeszcze jutro zeby sprawdzic czy juz po owulacji czy jeszcze jest,bo nie wiem ile jeszcze dni mam meza przytulac. wogle to pewnie juz spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wstalam dzisiaj z krzykiem i płaczem wogole całą noc się męczyłam a nad ranem wstalam wystraszona. A co u was?pewnke na Cmentarz jedziecie. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już dwójkę dzieci , drugie poczęte zostało za pierwszym razem. Robimy to z mężem raz na pół roku a tu taki bonus.Maleństwo ma już 9 miesięcy. I znowu się boję się że jestem w ciąży , okres sie spoznia okolo 2 miesięcy a raz to moze robilismy. Stac nas na trzecie dziecko ale chciałabym wkońcu pożyć. Mam 26 lat. Boje sie zrobić test jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Asia ci bylo powodem twojej nie przespanej nocy? Ja chyba milam owulacje w nocy mialam brzuch jak balon i bolal caly a teraz juz ok przeszlo narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam drugi dzień dni płodnych wynika tak z kalkulatora ale strasznie brzuch Mo spuchl normalnie jak balon! A w środku czułam jakby ktoś go dmuchal i tak on rósł i rósł i bolał. Dziwne porównanie Całą noc się męczyłam. Ale dzisiaj już jest dobrze wstalam z krzykiem zły sen ale mąż zaprosił mnie na zakupy i wycieczkę do innego miasta. Więc miło spędzony dzień będzie a co u was Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzi ie inne się boją ze są w ciąży tak jak gość a my chcemy być gość kochasz się raz na pół roku i ciąża? to chyba zawsze musisz trafić w dni płodne jak tam po wycieczce i zakupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie, ktoś sobie jaja robi, trzecie dziecko w wieku 26 lat i seks raz na pól roku.... Ja mam bardzo obfity okres, zle się czuje, cos mi się poprzestawiało teraz. Nie wiem , czy iść jutro do lekarza, skoro i tak mnie nie zbada... Zamowilam na allegro testy owulacyjne. 50 sztuk i do tego 5 ciążowych za 25 zl, taniocha, bo za 25 zl to pewnie bym testy ciążowe kupowala pod koniec cyklu a tak to mam i to i jeszcze testy owu na dwa miechy prawie, bede testować codziennie. Ale nie bede tylko tym sie kierować, po prostu ciekawa jestem co wyjdzie i czy w ogóle coś pokażą.. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ola ja robilam test co drugi dzien i wychodzily negatywne dopiero wczoraj dwie kreski i teraz wlasnie czekam na wynik. Wkurza mnie to ze poszlam doginekologa na ten monitoring a on i tak nie wiedzial ktoreg dnia bedzie owulacja tylko powiedzial ze przez najblizszy tydzien powinna byc, wczoraj mialam taki okropny bol brzucha a dzis juz tylko troche brzuch jest odczuwalny a i mam wrazliwe piersi. Licze na to ze juz po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 91
Hej dziewczyny u mnie na szczęście okres się już skończył (długo trwał aż 6 dni) i powoli będę czekała na dni płodne. Ja również zamówiłam testy na allegro mam nadzieję, że skuteczne będą. Ciekawe jak to będzie bo w sumie z mężem nie przytulamy się często, jak ja wracam z pracy to on już śpi bo do pracy wstaje strasznie rano. Tak, więc będę musiała go pomęczyć trochę. Czasami mi odmawia bo strasznie zmęczony, nie wiem czy to normalne 4 miesiące po ślubie;/ i czasami sobie myślę, że nie pociągam już go tak jak kiedyś ale się zapiera, że to nie prawda. No ale w tym cyklu nic będę męczyła męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
ja tez mam z tym problem, tez mi czesto odmawia a jestesmy 3mce po slubie, ale podobno kobieta moze wiecej, dzis zapytal kiedy bede w ciazy wiec mu powiedzialam zejak nie bedzie mi odmawial to bede a nie chodzepo ginekologach robie testy i tez troche przymuszam sie do tego seksu ah....szkoda gadac wspolczuje tym ktorzy dlugo sie straja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 91 masz chyba tak samo jak ja;) mój tez wstaje rano i jest zmęczony, jedyne co to w weekend szalejemy. W tygodniu tez ale rzadziej. I chyba w tym samym wieku jestesmy, jesli 91 to twój rocznik i my prawie 4 miesiące po ślubie. Spokojnie, pociągasz go, ale zmęczenie pokonuje człowieka niestety. Dziewczyny ja sie teraz zaczelam zastanawiać czy ja nie mam za malo progesteronu w drugiej fazie. 5 dni przed okresem mialam plemienia. Czytałam ze to może być przez to właśnie. A za mala ilość nie utrzyma ciąży. Zobaczę jak teraz będzie moze zbadam sobie, jak cos to chyba trzeba luteine brać. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle tez zauwazylam, ze ta krew teraz strasznie śmierdzi... Jak wydzielina przy infekcji... Pierwszy raz tak mam. Na pewno cos tam się niedobrego dzieje :/ a wizyta przepadnie jutro :( jakbym miala juz bardziej skąpy okres to bym poszła, ale to co się teraz dzieje to masakra :( dość mam juz tego :( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 91
Ola tak to mój rocznik :D a my również mamy tak, że na weekend przypada przytulanie, bo w tygodniu to ciężko to ogarnąć, a zmęczenie jednak swoje robi;/. Ja miałam ostatnio kilka cykli wstecz przed okresem takie plamienia i to chyba nawet z 3 dni, było też tak, jakby kawałki mięsa mi wyleciały ale to już w trakcie okresu, a nigdy tak nie miałam. Co prawda nawet w tamtym cyklu nic mnie nie bolało, co normalnie to zwijam się z bólu w te dni;/ Ten natomiast zaczęłam normalnie, bóle, zmęczenie i w ogóle humorki, na szczęście koniec ciężkich dni. Czekam na płodne i mam nadzieje, że owulacje dobrze obliczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-4 miesiące po ślubie, a mąż już nie ma ochoty? Może jakieś urozmaicenie :) Powiedzcie dziewczyny - wy wybieracie termin on technikę :) - faceci to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 91
Hahaha rozbawiłaś mnie :D hahah kurczaki u nas zawsze on i tak po swojemu hahha :D Chyba trzeba pończochy przygotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tak, ze mój nie ma ochoty. Gdy mieliśmy dwa tygodnie urlopu to nie bylo dnia bez seksu. Teraz w tygodniu jak on wstaje o 5 to jest rzadziej, ale ja wiem, ze to wynika ze zmęczenia, a nie z braku ochoty, bo w weekend nadrabiamy porządnie:) a co do pończoch, bielizny itd to oczywiście to tez często jest, lubie mu sprawiać przyjemność, ale jak jest bardzo zmęczony to i to nie pomoże :( niestety, takie życie, taka praca w tym kraju :/ gdyby chociaż sie wysypial to byloby lepiej. A ja nie patrzę, ze 4 miesiące po ślubie, jestesmy razem 8 lat a seks nie jest gorszy niz byl na początku, a nawet jest lepiej :) tylko to zmęczenie, niewyspanie:( a jeszcze jak płodne wypadają w tygodniu to juz w ogóle :( oby teraz byly w weekend :) gość 91 to jak kawałki mięsa wylatywały to juz pewnie się zastanawiałaś co to... Ja bym juz świrowała, bo ogólnie panikara za mnie :) a skąd jesteś? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 91
No u nas nie powiem, na początku było więcej seksu niż teraz, jednak wiadomo człowiek siebie nie miał wcale dość, a teraz czasami mnie mąż drażni :D w sumie często sama nie mam siły i chęci bo zmęczenie bierze górę. U nas jest tak, że mąż czasami ma nawet na 3 do pracy także w ogóle tragicznie bywa. Dlatego nadrabiamy w weekendy, jeżeli oczywiście ma wolne. Miałam taki silny okres, że kawałki mi wylatywały nie wiem czy to mięso, czy jakaś tkanka, oczywiście panika była jednak mam wspaniałą mamę i mówiła, że czasami u nas takie okresy w rodzinie się zdarzają, że są bezbolesne, za to bardzo silne i mnie uspokoiła. Ja jestem z Podlasia :) a Ty Ola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc91 ja też jestem z Podlasia dokładnie Białystok. Oj zakupy nic se nie kupilam ale miło spędziliśmy 3 godziny lazilismy przy oceanie na plaży byliśmy w McDonald's bo u nas w miasteczku nie ma a później wrocilam do domu i tak jak zasnelismy to spalismy 4 godziny spalismy. oj aby wytrzymać do środy bo w środę owulacja podobno postanowiliśmy że do piątku kochamy się codziennie może się uda bo co dwa dni nam nie wychodzi a może jak codziennie będą starania to będzie wkoncu Dominik. Mąż sam zaproponował dobrze bo nie będę musiała nalegac A co u was? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z Olsztyna, mysle, ze malo osób z tego miasta siedzi na forum. Nie wiem czy jechac jutro do lekarza, badan przy okresie przeciez nie zrobi a z drugiej strony chciałabym pogadać z nim, przedstawić problem. Ale musze chyba poczekać, zapisać sie za tydzień :/ mysle, ze mam jakas infekcje, bo ra wydzielina przed okresem tez śmierdziała. Masakra, obrzydza mnie to wszystko i denerwuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też mąż wykończony i aby nie zmarnować w czwartek ostatniego dnia płodnego w cyklu użyłam zaklęcia "musisz mnie dzisiaj ostro prze.....cieć". Pomogło :) Dodam, że nie jestem wulgarna, zrobiłam tak pierwszy raz, ale innego pomysłu już nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola może idź do ginekologa spytaj o co Chodzi z tym. Nie musi cie badać a na badania możesz się umówić za tydzień przynajmniej ja bym tak zrobiła. Niedawno mąż się pytał kiedy test będę robić a jak się dowiedział że okres dopiero 18 listopada to posmutnial Mówił że jak nie teraz to może na gwiazdkę mikołaj mu da test pozytywny aż głupio mi było bo Noe wiedziałam co mu powiedzieć uśmiechnelam się tylko i tylw wiem jak przyezywa że nam się nie udaje ale ma pełno wiary a ja niestety ja juz tracę. Ale codzienne starania w dni płodne są nawet bardzo przyjemne już nie pamiętam kiedy tak często mieliśmy przytulanki chyba na początku związku hwhe Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"do piątku kochamy się codziennie może się uda bo co dwa dni nam nie wychodzi a może jak codziennie będą starania to będzie wkoncu Dominik. Mąż sam zaproponował dobrze bo nie będę musiała nalegac" - dawno nikt nie wprawił mnie w tak dobry nastrój :) Świetne negocjacje :) - Kochanie chciałbym zaproponować codziennie. - Kochanie - to wspaniale, przyjmuję Twoją propozycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia wiem jak to dobija psychicznie jak facet jest zawiedziony, a my jestesmy bezsilne... Mój teraz tez dopytywal czy test robiłam albo żebym powtorzyla za pare dni. A jak mu w sobotę powiedziałam o okresie to czułam sie okropnie...ryczałam pól dnia, aż on się w końcu wkurzy, ze mamy rok na starania a ja panikuje. Pójdę do tego lekarza, najwyżej niepotrzebnie, ale cos czuje, ze juz musze zacząć jakies leczenie, bo mam wrażenie ze mój organizm jest calkiem rozpieprzony hormonalnie, skoro 10 lat mam nieregularne okresy. Cos musi być nie tak. Gdyby nie to, to do lekarza w tej sprawie wybralabym sie po roku starań. Boje się bardzo. No ale na razie nic nie mogę zrobic, jesli lekarz na żadne badania nie wysle to sama zrobie i pójde prywatnie do jakiegoś szybko z tymi wynikami. Trudno. Bede walczyć. Tylko żebym miala dlugo na to sily bo to nie będzie hop siup. Wiecie co jest najbardziej denerwujące. Cale życie tak zorganizowaliśmy, zeby teraz bylo dziecko. Byloby nam to bardzo na rękę, zeby szybko odchować, a tu lipa, jak na złość dziecko nie przychodzi. Kiedy te starania.... A kiedy testowanie... Wieczność:( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola mnie to wkurza że tyle lat się zabezpieczalismy a teraz się nie udaje mogliśmy się nie zabezpieczać przynajmniej może teraz mielibyśmy dziecko a tak. Eh trudno przynajmniej nie będę musiała teraz prosić to znaczy sama zqczynwctbo czasem mam wrazenie że ja chcę a on ma już dość że robi to na siłę a teraz u mnie zmiana w zachowaniu i u niego. A ci Ola radzę przejdź się i popytaj o ten 'okres'. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Moj mi dzis odmowil. Potem probowalam go zachecic ze dzis moze byc owulacja i jeszcze jutro. On uparty nie chcial wiec powiedzialam ze myslalam ze on chce itd. Ja tu po ginekologach chodze testy itd i tez mi jest ciezko bo nie zawsze mam ochote i sie przelamal i przemyslal ze mi tez trudno. I zaraz bylo przytulanie i przeprosilam ze tez nie powinnam nalegac ale skoro sie staramy to chyba razem. Ah....a ogole wysztko milo itd dzien tez spoko, brzuch juz nie boli a ty Asia? Jak brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela czuje czasem klocie ale jest lepiej już. Nie wiem czym to było spowodowane w nocy ze nie mogłam spać tak bolało ale no nic trzeba się było męczyć. Ale póki są płodne to mój nie odmawia mi tak jak w tamtym miesiącu chyba tez cicho się podlamal że nie wychodzi mimo starań i w tym miesiącu obiecał codziennie w dni płodne. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
zastanawiam sie czy jutro nie isc do ginekologa zeby sprawdzic czy byla owulacja? tylko on mi kazal sie stawic pod koniec tygodnia dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To możesz tal z dnia na dzień sobie pójść? Nie musisz sie zapisywać na konkretny termin wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze te kalkulatory dziwię obliczaja w jednym mam niby poniedziałek w drugim środę i w trzecim czwartek lecz środa najczęściej się pojawia. Może uda się ale ci ewbela dobrze ze możesz tak kontrolować czy miałaś owulacje. Jak mi się teraz nie uda pojde tu do lekarza i Może ni coś poradzi chociaż tu na wszystko paracetmol dają więc nie wiem ale nie zaszkodzi iść. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×