Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
A ja robię testy owulacyjne w tym cyklu i dziwnie, bo 11dc blada kreska, pik miałam ok 14 dnia (starania od 13 do 15), dziś 21dc a kreska wciąż się pojawia. Jasna, ale ciągle :/ Myślicie, że to normalne, wciąż wykrywalne lh? Już jej powinno nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja idę na żywioł mię przejmuje się co ma być to będzie naciesze się seksem bez zabezpieczeń dopóki nie zajde w ciążę bez stresów że wpadnę bo chcemy dziecka a te starania są przyjemne w tym miesiącu nie dopuszczam sobie myśli że się staram może poskutkuje i będę miała niespodziankę. Bratowa mówiła mi że długo się starali o mojego chrześniaka że 10 miesięcy mówiła że się stresowalam że nie może dać memu bratu dziecka a odpuściła sobie i hop siup jest i szymcio. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ja tez nie jestem pewna czy te testy owulacyjne mowia prawde. Dziewczyny czy ktoras miala przed owulacja podwyzszona temperature policzki mi zaraz eksploduja tak mnie grzeje. A moze to poprostu przeziebienie? Czy ta owulacja by tak szybko przyszla? Wczoraj rano ginekolog mowil ze jestem w fazie okoloowulacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Jej! Ale tu sie dziś dużo dzieje :) przede wszystkim Ola przykro mi z powodu jednej kreski, niedługo nowy cykl a wiec i nowe szanse trzymam kciuki ! ;) ja juz nie moge doczekać sie dni płodnych a tu jeszcze ponad tydzień! Mam nadzieje ze uda nam sie najlepiej wszystkie rownocześnie jeszcze w tym roku zajść ;) Ola znajdź dobrego lekarza to jest Najwaznirjsze i nie nakręcaj sie bo tym bardziej bedzie cieżko Ci zajść w ciąże. Pozytywne myślenie to połowa sukcesu ja staram sie wyluzować, ale i tak w podświadomości cały czas myśle o ciazy eh :p ewbela a który dc masz teraz? Bo jak przezroczysty cykl to przed owulacja albo i w trakcie. Ja nigdy testów owulacyjnych nie robiłam bo raczej mam owulke. Tak myśle bo strasznie mnie wtedy boli i kłuje wiec to jest oznaka pewnie. Cykle tez regularne a ciazy brak.. Czemu to nie moze być takie łatwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela dzialaj, a nie pytasz :D na pewno nie zaszkodzi :D wiecie co dziewczyny dzus tez mialam odrobine różowego śluzu i bola mnie jajniki. Nie jest to nie do wytrzymania, ale pojawia się dosyć silny bol na chwile i puszcza. Zaczelam się bać czy to nie jest spowodowane jakimś stanem zapalnym, torbiela i czy jeszcze innym dziadostwem. A lekarz dopiero w poniedziałek... Ciekawa jestem jak się to wszystko potoczy do konca tygodnia jak będą większe bole to nie wiem co zrobie. Gaga tydzień szybko zleci. Ja tez bym chciała juz czekac na starania, a ja nawet okresu nie mam. A moze to jest okres... Nie mam pojecia... Nie wiem co się w ogóle ze mną dzieje i to jest najgorsze. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny fajnie by było jakby nam się wszystkim udalo:)kurde ludzie czasem nie chcą a mają np. moja kumpela wczoraj urodzin a starała się wogole! raz się kochała bez zabezpieczenia i niespodzianka a inna jest w ciąży 7 tydz tez wielce nie planowane a my dziewczyny musimy tak walczyć i ciągle jedna kręcą masakra jakaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu te starania są tak męczące i dobijające prawda powiedzcie same?:)juz by się chciało a tu ciągle nic i znienawidzony okres :)i znów trzeba patrzeć na inne szczęśliwe mamusie I wysłuchiwać ich chwalenia się wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Dzis mam liczac od 1dnia okresu 15dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może my przede wszystkim powinniśmy się udać do psychologa, zeby zmienić podejscie... Ten kto w ogóle o tym nie myśli to bach i dziecko.... Moja siostra tak miala bo nie siedziala i nie czytala tego wszystkiego w necie. Ona teraz nawet nie wiedziała co to jest pcos.... A kazda staraczka o tym wie. Maz mi triche dzis humor poprawił, nie myślałam juz o dziecku o staraniach. Lubię tak na trochę sie id tego oderwać. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jest jedyny sposób na to nie piszemy nie czytamy:)tylko chyba jesteśmy uzależnione od czytania i pisania czasem idzie o szaleć czytając sprawdzając itd te wszystkie suplementy diety żele dla starających się testy itd moja znajoma nawet nie wiedziała że są takie testy a my to już wszystko he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
A i robilam ten test na owulacje ale nic nie pokazal. Ola masz racje wracam do domu i ide do mojego na prYtulanie nie ma co gdybac. A wam jak mija wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ale chyba w tym wyluzować i jest trochę prawdy ja też jak się starałam o pierwsze dziecko to tez nie umiałam zajść a jak poszłam na prawko i się czymś zajęłam to się udalo:) wiec teraz tez musze wrzucić na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie po ślubie dalam na luz bo mieliśmy dużo rzeczy do załatwiania a potem dopiero zaczęliśmy sie starać jak nic z tego luzu nie wyszlo. To juz nie wiem jak jest lepiej :( chyba trzeba się starać ale z umiarem, nie ograniczać do tego samego swojego zycia. Faktycznie najlepiej nie czytać w Internecie o tym wszystkim, ale ja się juz uzależniłam i przyzwyczaiłam do was :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Dokładnie najlepiej znaleźć sobie jakieś zajęcie tylko u mnie jest problem bo siedzę całe dnie w domu z dzieckiem tzn nie pracuje. Mam koleżanki do których wychodzę ale one tez ciagle o ciazy gadają wiec na pewno sie tam nie oderwę od tego tematu. Nie wiem juz co robic dobrze by było iść do pracy ale nie mam z kim syna zostawić a do żłobka trzeba by zapisać rok wcześniej.. Ewbela działaj bo pewnie owulacja jest także duże szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej kumpeli mąż wyprowadził się z domu bo miał już dość starań. Ona nic nie wiedziała, że on miał tak dość. Ciągle ryczy. Rozmawiałam z nim, bo to także mój kumpel. Powiedział mi, że już nie wytrzymał tego zafiksowania. Czuł się, jak to ujął jak buhaj. 32 lata, a jak twierdzi zjadł już masę niebieskich tabletek na potencję - w tajemnicy przed żoną, ona nic nie wiedziała. Dobijające. Nie ma innej, ale oni już do siebie nie wrócą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Dzien dobry wszystkim:) ja zapytalam mojego meza raz czy chce wiedziec ktore to te dni on stwierdzil ze nie i wogole mu tym glowy nie zawracam, dzieki temu ze z wami moge poplotkowac i wyzalic sie. Polecam zakup bielizny moj mi az dziekowal za taki prezent i nie musialam namawiac:) A u was jak? Ola masz już lepszy humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) no mam juz lepszy, juz się nie przejmuje, pociesza mnie to, ze pojde do lekarza za kilka dni. Nadal nie mam okresu :( jesli mi sie rozkręci w niedziele to sie poryczę bo znów bede miesiąc czekac na wizytę :( a ja mojego nie traktuje jak maszyny do zapladniania wiec mysle, ze starań nie będzie miał dość bo jak mu mowie kiedy mogą być te dni to sie stara, nawet jak zmęczony to następnego dnia nadrabia. Ja to raczej go zamęczam tym ciągłym gadaniem o tym wczoraj mi powiedzial, ze nie chce juz sluchac mojego zamartwuania sie bo to jeszcze za wcześnie. Martwic się zaczniemy po roku albo jak lekarz mi coś niepokojącego powie. Postanowiłam ze od dzis u mnie w domu zero tematu starań, zupełnie nic nie będę mu mówić nawet ze mam owulacje. Po prostu zaloze bieliznę (bo juz kiedys sie zaopatrzylam w kilka kompletów) i go uwiodę :D tak żeby nie myślał o tym.,ze ma mnie zapłodnić, pelen luz :) ewbela ty tez tak rob, faceci maja inne myślenie niz my, mimo ze zalezy im na dziecku to nie chca sie dla nas stać tylko potrzebni do zapłodnienia. Takze od dziś żadna ma nie poruszać w domu tego tematu! :) wszystko na luzie, niech oni tak mysla :) zbieram się do pracy, bede tu po 15 jakos, jak dostane dzus okres to do poniedzialku nie przejdzie :| mam nadzieje ze ten różowy śluz to juz byl "okres". Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
I tak trzymac:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasia
Witam was ;) ja też swojego męża nie traktuje jak maszyny do zapłodnienia bo nie na tym rzecz polega w sumie to fajnie się kochać do końca jeśli mamy okazję bo pozniej będą tabletki albo plastry a teraz pełen luz i ja nie muszę się martwić i on ze wpadniemy więc nawet jest to fajne staranie od jutra zaczynają mi się płodne ale mój facet nie wie kiedy je mam więc się nie stresuje że coś znowu nie tak. Więc nowy cykl nowe nadzieję ;)) a u mnie sztorm duży i deszcz ale wczoraj kupiliśmy piecyk gazowy i butle dzisiaj z gazem trzeba kupić i będziemy grzac bo na takim elektrycznym grzania majątek można stracić a i nie utrzymuje ciepła a na gazowym to i nagrzewa się szybko i większą oszczędność na przybory dla Dominika jeśli nam się uda ;)! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ja sie zastanawiam nad jednym czy bol jajnikow i wogole podbrzusza wystepuje przed owulacja czy po czy moze w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak to jest ja nigdy nie mialam bardzo widocznych objawów owulacji, w tym cyklu tylko przez 3 dni bolalo mnie podbrzusze trochę nic więcej i lekarz powiedzial, ze byla owulacja...takze podejrzewam, ze kazda kobieta ma inaczej. Ja jeszcze nie mam okresu. Nie wiem co się dzieje. Czy ta odrobina śluzu to byl okres? Ciąża wykluczona wiec co jest? :/ Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jak owulacja się zbliża chce sje ciągle jeść i mam ochotę na chipsy zresztą tak jak w okres i boli mnie trochę Bruch. Ola a może zrób jeszcze rano test jutro może wyjdzie akurat że jesteś w ciąży. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Wszystko wskazuje na to ze albo owulacja juz jest albo bedzie. Od dwoch dni mam podqyzszona tem ciala i uplawy. Jutro rano mam te usg. Wczoraj wieczorem bylo przytulanie i zastanawiam sie czy dzis tez meczyc mojego meza czy dac mu odpoczac jeden dzien i wstrzymac sie do jutra az bede wiedziala od gonekologa na jakim etapie jestem.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeeee raczej wyszedłby juz wczoraj jakby cos, nie chce juz wariować z testami, poczekam cierpliwie do poniedziałku do lekarza. Dzis jest 33 dc,a nie wiem kiedy ta owulacja byla. W ogóle jak to jest, kiedy na USG widac, ze byla owulacja ile dni po? Wiecie moze? Bo mi w 24 dc zauważył, ze byla owulacja, to jeszcze by widział? Czy raczej bylam świeżo po? Wyzsza temperaturę miałam od 20 dc, moze wtedy dopiero byla...kurcze czemu ja go nie spytałam... :o Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A temperaturę mam caly czas 37,1 rano bylo 36,9. Jestem na najlepszej drodze do nakręcania sie, ze moze jednak za wcześnie test zrobiłam... Ehhh zwariować można :o dobra musze się czymś zająć bo zdecydowanie za dużo o tym myślę :( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela może poczekaj do jutra, niech plemniki w dwa dni trochę odżyją :) a moze jeszcze się utrzymują te z wczoraj. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mierze temperatury ale może czas zacząć hehe Póki co jest dobrze od jutra mecze swojego męża bo dni płodne szybko ten czas leci niedawno płakałam że sir nie udało a tu proszę już dni płodne hehe . Ola trzymam kciuki abyś okresu nie dostala i była w ciąży myślę że test mógł nie wykazać ciąży dużo dziewczyn pisze ze dopiero w 8 lub 9 tygodniu się dowiedziała że są w ciazy i robiły DIZO testów. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No wlasnie Ola ja tez tak pomyslalam ze moze jednak jestes w ciazy. Dzis robilam test owulacyjny i wyszedl wyrazniejszy niz wczoraj. To moze rzeczywiacie poczekam do jutra z przytulaaniem wkoncu mialo byc do 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie dziewczyny ja się nie nakręcam juz, bo bola mnie dosyć mocno jajniki wiec podejrzewam, ze cos z nimi nie tak, może stan zapalny, albo torbiele... Stad mogl być taki śluz z odrobina krwi... Ehhh chciałabym, zeby to bylo to, co mówicie, ale raczej tak pięknie nie bedzie :( od poczatku nie robiłam sobie żadnych nadziei a mimo to, test mnie trochę podlamal... Jednak moja strategia zwalania wszystkiego na okres nie działa. No nic, w poniedziałek wszystko się okaże... Trzeba czekac. Czas szybko mija, jak ma się dużo zajęć to jest lepiej, ja np dzisiaj malo myślałam o tym, z mężem teraz tez na normalne tematu gadamy. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola ja też tak miałam a za tydzień przyszedł okres wiec raczej nie będzie dziecka może w przyszłym cyklu albo na boże narodzenie się uda:)wiem co czujesz tez się staram o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×