Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość ewbela
Ola a robisz testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię i dzis wyszedł negatywny. Najciemniejszą kreskę mialam w niedziele, ale wątpię ze tak szybko byla, to byl 16 dc a ja mam dłuższe cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ola to mogłaś mieć owulacje właśnie w tą niedziele ja miałam w środę ale zapewne test ciążowy znów bedzie negatywny staram się 5 cykl a ty ile cykli się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się czwarty cykl, a mam nieregularne cykle niestety. Bede musiała raczej uregulować hormony. Jak masz na imię i ile masz lat? Chciałabym, zeby byla ta owulacja zawsze to da jakas nadzieje.... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ola ja tez jestem zdania ze jestes juz po owulacji, ja tez mialam wczesniej owulacje a mam dlugie cykle 17dc/ a bola cie piersi nadal?;)mam male przeczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gościu ja jestem co się stara i raczej w tym cyklu tez nie wyszło, raczej by musiał być cud. Mam dostać @ w poniedziałek i juz dzisiaj zaczyna mnie brzuch pobolewac. Nie wiem czy nam się uda, mąż mnie ostatnio olewa, a nawet już boje się cokolwiek mu powiedzieć ze mnie zlewa albo ze czuje się z tym źle. Wiecie co mam takiego dola ze szok, nie czuje ze mam w nim jakiekolwiek wsparcie. Przestało mu zależeć i się wcale nie interesuje ani tym czy się udało ani jak się czuje, nawet gadać nie chce o tym. Tylko cały czas słyszę "jej przesadzasz" albo" ze chce ci się głupoty gadac" jak mu wspomnę o tym ze może przez ta tarczyce nie wychodzi. Latam po lekarzach a on nawet nie zapyta co powiedzieli, nic zero. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali ja mam to samo. Z tymi facetami to czasem tylko same problemy. Mój caly czas mówi ze panikuje ze tak latam po lekarzach i żebyśmy najpierw rok sie starali, jak nie wyjdzie, to oboje sie przebadamy. Wątpię ze byla owu, bo w tamten czwartek pęcherzyk miał 8 mm to do niedzieli tak szybko by urósł? Nie wiem jak to jest, ale przy nieregularnych to słyszałam, ze owu jest bardzo ruchoma to moze u mnie jest tak pokręcone... Dzis czuj***ardziej jakby miala być, bo boli mnie po prawej stronie aż na nogę przechodzi, a w prawym jajniki byl ten pęcherzyk. Nie wiem juz sama jak to jest... Ale ogólnie nie nakręcam sie juz tak, jak wczesniej. Podejrzewam, ze boli mnie ten brzuch po prostu przed okresem. A przyjdzie okres to na pewno bedzie placz... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela piersi tylko lekko tkliwe, ale nie można tego nazwać bólem. Jak zaczną bolec to znaczy, ze okres niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola i ja będę ryczec i wiem cze usłyszę " a czego Ty znowu beczysz" masakra, w sumie wsparcie mam tylko tutaj, dobrze że jesteście. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ola od owulacji do okresu dwa tygodnie nie mogla bys miec juz bolu miesiaczkowego, Sali nie martw sie kazdy facet taki sam , moja kolezanka tez mi opowiadala ze jej tez sie facet sie nie stara, przyzwyczail sie ze jest panem i przytulaja sie wtedy kiedy on chce a jak ona zachcaiala zajsc w ciaze to on juz nie ma ochoty na przytulanie. ah nie wiem co powiedziec, Asia napisz co jesz na sniadania a co na kolacje?Nie mam pojecia czym wzbogacic moje jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali ja tez tylko tutaj moge się wyżalić i wiem, ze nikt mnie tu nie skrytykuje za to, ze sie tak przejmuje, a mąż owszem... Mowil, ze po nowym roku zajmiemy się tym jak się jeszcze nie uda. On zbada nasienie a ja tez się porządnie przebadam. No ciekawe co to będzie. Wiecie co, jezeli w ogóle w tym cyklu mam owu to musze mieć jakos teraz, śluzu nie widzę, ale strasznie mokro mam, aż mąż nabrał ochoty na przytulanie jak zobaczył :D ja też mam jakos wieksza ochotę, ale moze dlatego, ze dziś mam wolne i jestem wypoczęta. I w ogóle cera mi się poprawiła wiec tak jakby dużo rzeczy wskazuje na owu, tylko dlaczego test negatywny... No nic, pokręcone to wszystko. Postaram się póki co codziennie go namawiać na starania. Zobaczymy co to będzie. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ola i sali z ta ciąża to tak ciężko teraz zajść masakra jakaś ja juz byłam w ciąży rok temu Poroniłam dość wysoko bylam w ciąży od tego czasu nie umie zajść a tak od serio to staramy się 5 miesiąc aż mnie wspiera bardzo chce mieć dziecko:)wiecie co może ci wasi tez zmienia zdaniei zaczną się interesować i sami będą chciec:)boli mnie brzuch nie dawno była owulacja nie wiem czemu mnie ciągnie... okres się zbliża bo syfy wychodza:) a tak ogólnie to ja am 28 lat a wy po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola a nie masz jakiś testów do du..... bo może te testy są jakieś marne ze czujesz ze jest owu a jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
O nie. Totalnie się z tym nie zgodzę, że każdy facet jest taki sam. Ja od mojego męża cały czas mam wsparcie, jest prawdziwym Skarbem :) Po drugie zrobił badanie nasienia o które nie prosiłam, dzisiaj przywiózł już wynik uradowany, bo wszystko wyszło b. ładnie :) No oprócz leukocytów, może mieć jakieś zapalenie w organizmie, ale to nic wielkiego. Cała reszta super. Już mi powiedział, że za miesiąc pojedzie znowu na badanie żeby mieć porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24. Możliwe, ze testy do d**y, bo byly tanie, kupiłam hurtem na allegro. W każdym razie staramy się caly miesiąc, tak co dwa, trzy dni. To czy byla czy nie bylo, robimy co możemy :) kurde gdyby maz miał mniej meczaca prace to seks byłby codziennie, jestem pewna, bo jak ma wolne to caly weekend szalejemy, nigdzie na imprezy nie jeździmy, tylko w łóżku caly czas :) w sumie to nie wiem dlaczego ja w ogóle mam nadzieje, skoro prawdopodobnie mam zaburzenia hormonalne...moze powinnam sie starać dopiero jak ureguluje... I tak mam mimo tego zawsze nadzieje... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika, kolejne badanie nie za miesiąc, a za trzy i z Tobą, a nie z pisemkami. Wówczas będzie wiarygodne. Było na ten temat w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Wiem jak wygląda badanie. Niestety. Jeśli zrobimy to w domu mamy 30 min na dowiezienie nasienia, jeszcze musi być ono w odpowiednich warunkach przewiezione.. Daleko mamy do tej kliniki, a mąż akurat w tym mieście pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika to zatrzymajcie się gdzieś w pobliżu kliniki i na sponarana :D gdzieś za rogiem hihi :) u mnie dIsiaj znowu nic. Starałam się męża wczoraj za język pociągnąć ale oczywiście słyszałam że przesadzam, że on nikogo nie ma, kocha mnie a na to czemu nie ma ochoty to nie potrafił odpowiedzieć, znowu dół. Idę do fryzjera chociaż sobie humor poprawie. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela ja jem jajka na śniadanie najczęściej bo nie jem ryb a one maja witamine d tak jak jajka wlasnie. Później jem jakis owoc w pracy a później zupe i po powrocie jakas kanapke a wieczorami jadam obiad z mezem jak wroci. A na kolacje owoca jakiegoś wiem ze zle robie ale jakoś taki plan mam. W srode ide na wolnym do lekarza Zeby umowil z polozna. A wam dziewczyny radze nie dolowac uda sie z facetami tak jest moj od kilku dni niw chce wspolzyc mam wrazenie ze ttemu ze zaszlam w ciaze. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Asia mi sie udalo mojego namowic wczoraj:) bardzo delikatne przytulanie :Dz reszta bardzo nie musialam go namawiac bo sam byl chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Hej jestescie tam? Nikt nic nie pisze?? Jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ola sali co tam u was:)jak było u fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mam pytanko jestem dokładnie tydzień po owulacji bolą mnie piersi i jajnik i brzuch ciągnie.... kochałam się z mężem w owulacje miałyście coś takiego po owu?bo czytam ze juz dziewczyna się udalo:)gratulacje może to sobie chyba wmawia te objawy bo za bardzo chce:) czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Gość, mogą to być i objawy ciąży i zbliżającego się okresu. Trzeba po prostu czekac...nic innego nie pozostalo... A co u mnie? Humor do d**y i tyle.... Nie chce mi się juz nawet wypowiadać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
U mnie to samo Ola... Możemy sobie rękę podać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Tylko mąż zasnął to zaczęłam beczeć w poduszkę.. Jestem załamana.. To moja wina, że nie możemy mieć dziecka :( Teraz znowu na bank się nie udało, za 6 dni dostanę okres i tyle.... Byliśmy wczoraj u naszego chrześniaka, ma 2,5 roku, mówił wierszyk.. takim słodkim głosikiem, aż się wzruszyłam wczoraj... Jeszcze on tak bardzo za mną jest, jak tylko się pojawiam cały świat nie istnieje, przytula się.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Jeszcze jedziemy dzisiaj do rodziny której od ślubu nie widzieliśmy.. pewnie się zaczną głupie pytania, bo oni tak potrafią... Mam dość dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Nie wiem Olenka i Ola jak was pocieszyc. Olenka a dolegliwosci ci juz przeszly? Mnie tydzien przed terminem miaiaczki brzuch bolal jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
No boli mnie co jakiś czas podbrzusze jak na @, ale nie zwracam na to uwagi... Nie ma co się oszukiwać, będzie okres za 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
U mnie na weekend byl chrześniak. Wczoraj jak mąż siedzial ze szwagrem na kanapie, to maly krzyczał; tatuś, tatuś!.... Maz na mnie spojrzał od razu i sue uśmiechnął, wyobrażam sobie chyba jakby to bylo...a ja znów dol.... Ja dzis mam i wczoraj miałam dużo śluzu, caly czas mokro, ale testy sa negatywne. Tylko tydzień temu taki ładny wyszedl. Podejrzewam, ze okres powinnam miec za jakieś 10 dni. Czekam na niego, tym razem aż tak bardzo się nie nakręcam, przyjmuje to do wiadomości, ze sie pojawi i sie doluje... Dobrze, ze jutro do pracy, to chociaż na pól dnia o tym zapomnę... Mąż nie wie, ze tak to przeżywam, on się nie nakręca, żyje z dnia na dzień, ja też udaje, ze jest ok, czasem nawet się uśmiecham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×