Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość Ola
A no i podbrzusze mnie boli juz chyba czwarty dzień, wiec albo owu albo coś się chrzani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny u fryzjera wczoraj było super, obcielam swoje włosy, które chodowalam 2 lata do wesela i wczoraj poszło z 10cm albo i więcej. Oczywiście moja fryzjerka w ciąży jakby nie inaczej. Byłam z mężem wczoraj na balu andrzejkowym i było jak na weselu. Szybko wróciliśmy niestety bo mąż zabalowal sobie. Powiem, że od wczoraj boli mnie mocno brzuch jak na @ tylko tak troszkę inaczej. Zrobiłam wczoraj test bo nie wiedziałam czy mam prowadzić czy wypić i wiecie co pojawiła się oczywiście jedna kreska, jednak z ciekawości zajrzałam po godzinie gdzieś i w miejscu drugiej kreski pojawiła się mała kropeczka, dało mi to nadzieje jednak czuje ze okres się zbliża. Dzisiaj było przytulanie bo pogadam z mężem o moich obawach i o tym czemu tak słabo się stara o chyba chciał nadrobić zaległości bo szalelismy juz 2 razy. Dzięki temu nie czuje bólu brzucha. I non stop bym spala. A co u Was jak weekend.? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Jest tu któraś?? Znów mam dola... Zaczelam wątpić, podejrzewam ze nie mam ani nie miałam teraz owulacji, test nie wyszedł jeszcze pozytywny, ani temperatura mi nie skoczyla, a jest 23 dc. Najgorzej, ze kompletnie nie wiem co robić, idę w czwartek do lekarza, ale cis mi sie wydaje, ze on się nie zna za bardzo na tym...ide głównie po wynik cytologii. To ja jestem winna, ze nie mamy dziecka :( od jutra kolejny nudny tydzień, bez żadnej nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ola nie załamuje się mi też ciągle się nie udaje to jest nas dwie:) nie dawno urodzilam martwe dziecko ciężko mi bylo sie pozbierac ale znow walcze o szczescie i wy tym cyklu tez nie wyszło juz wiem okres przyszedł dziś wiec wiem jak się wkurzasz bo ja też się wkurza pozdrawiam Cię:)nosek do góry po burzy zawsze wychodzi slonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola a co do tej owulacji to może te testy cie wprowadzają w błąd bo jak masz śluz to chyba dni płodne są prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Bardzo mi przykro, ze urodziłaś martwe dziecko :( ja się wkurzam, ze się nie udaje, ale to nic w porównaniu co ty przezylas... Dostałaś szczęście i nagle ci je zabrano:( następnym razem na pewno się uda i będziesz miała śliczne i zdrowe dziecko:* no śluz niby mam, ale nie wiem czy to płodny...a może to tylko infekcja... Nie mam pojęcia, ale ogólnie drugi dzień mam strasznie mokro caly czas. Nie wiem czy się nakręcać, czekam tylko na okres i po nim biorę się za siebie, robię szczegółowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ja chyba w sobotę zrobię badania hormonów.. Dziś byliśmy w kościele i co.. oczywiście chrzest.. Nie mogłam na to patrzeć w drugą stronę miałam skierowaną głowę.. Po prostu czuje, że mnie TEN temat zaczyna irytować. Nie wiem czy to na chwilę, na dzisiaj czy na dłużej, ale jednak. Oczywiście kuzynka męża w ciąży więc opowiadała co i jak.. fajnie, nie ma co. Są chwile, że mi serce pęka i płaczę i są chwile gdy się strasznie wkurzam i mam dość serdecznie tego tematu. Mój mąż mi nie musi nic mówić, skoro zrobił badania to doskonale wiem co mu w głowie siedzi... On ciągle myśli o dziecku, marzy o nim. Ja już nie wiem czy mam to cholerne PCOS jak sobie wymyśliła na usg znajoma skoro mam regularne cykle jak w zegarku, śluz płodny kiedy ma być płodny jest płodny.. Wszystko jak być powinno, 4 cykl starań o du** potłuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika może masz tak jak ja, okazało się ze wszystko ze mną w porządku jednak mam podwyższona tarczyce i dupa juz są problemy. Lekarka mi powiedziala ze nie stanowi czesto problemu jednak sa przypadki ze jak sie zbije to od razu sie udaje. Dostalam skierowanie do endokrynologa i trzeba sie leczyc tylko straszne kolejki. Oprocz tego lekarka powiedziala ze zbic moga dopiero jak nam sie uda bo mam niby w normie a jednaj w ciazy optymalne jest 2,5 ja mam 3,2 a norma do 4,2. Cykle tez mam jak w zegarku, śluzu nie zauważam ale dlatego że mam upławy juz dostałam na to tabletki i właśnie kończę. Czekam na @ jutro powinnam dostać i znowu będę się starała. Rozmawiałam z mężem wyjasnilismy sobie wszystko i będziemy się starać ale nie naciskać. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Ola wg mnie powinnaś dać spokój sobie z tymi testami owulacyjnymi bo niepotrzebnie sie nakręcasz. Starajcie sie co drugi dzień i w koncu wyjdzie. Po nowym roku jak nic nie wyjdzie to na badania i tyle. Nie możesz sie tak dołować kobieto! Głowa do góry, niektórzy potrzebują więcej czasu zeby zajść w ciąże i to tez jest normalne, bo każdy z nas jest inny!! Trzymam kciuki i proszę wrzuć na luz, bo tym stresem to ty możesz hamować owulacje... Olenika za Ciebie tez trzymam mocno kciukasy... Ewbela i Asia gratulacje!!!! Sali powtórz test oby była juz ładna druga kreska! A ja Hmmm... Pierwszy test w czwartek... Blada druga kreska... Powtórzyłam w sobotę piękna wyraźna kreska... Udało sie!!!! W koncu jestem w ciazy... :) i najlepsze ze w tym cyklu dałam na luz i nie myślałam o tym. Chodziłam na zakupy, do baru z koleżankami, byłam u fryzjera, kosmetyczki... Po prostu nie myślałam i proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Yupeee;Dgratuluje Gaga. Bardzo sie ciesze. Ty jestes taka osoba ktora mysli pozytywnie i dlatego musialo sie udac. Czekamy na wyniki Sali i Olenki;) napewno wam sie uda jak nke teraz to moze na swieta ja w to wierze. Ja ide dzis na badania krwi i moczu. Mamnadzieje ze wyjda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
gaga, jakieś miałaś objawy? coś podejrzewałaś? zostało mi 5 dni do okresu, ale w cuda nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaga gratuluję :D super jej jak fajnie ze kolejna. Ja nie rozumiem ie testu czekam na @ dzisiaj lub jutro mam dostać wczoraj znowu policzył w kalendarzu. Przestało mnie chyba brzuch boleć za to piersi o matko nigdy tak mnie nie bolały, nawet spać nie mogę na boku wczoraj z mężem byłam w kinie na listy do m polecam :D oczywiście się popłakałam hahah :D czekam na @ i będę naciskać na męża a jak się nie pojawi przez kilka dni dopiero zrobię test chociaż pewnie dzisiaj spotkam w ubikacji. :) myślę że może na święta nam się uda fajnie by było. A Olenika może się udało Tobie trzymam kciuki, Ola nie przejmuj się uda się nam zobaczysz :D Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno mniw tu nie bylo ale jestem zajęta to oraca to ciągle jem mordka sie nie zamyka nie mam mdłości dobrze sie czuje. gaga gratuluje ci! Widzicie my z ewbela zaczelysmy a juz i gaga w ciazy i wy tez bedziecie glowa do gory trzymam kciuki asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Właśnie jajnik się odezwał u mnie na chwile i już przestał.. To bardzo miłe, że trzymacie kciuki i w ogóle, ale co zrobić.. Nie wierzę, że mogę być w ciąży. Uwierzyłabym gdybym miała chociaż jeden jej objaw, jakikolwiek, najmniejszy.. Niestety nie mam żadnego. Znowu jajnik się odzywa... będzie @ jak nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga124567
Dzięki dziewczyny, najbardziej sie będę cieszyć jak będę po 1 trymestrze.. :) nikomu na razie nic nie mówimy.. Olenika ja miałam powiększone piersi i zobaczyłam tez koło sutków kilka niebieskich żyłek i od razu myślałam ze zaszłam bo wcześniej ich nie było.. I to był w sumie jedyny objaw wiadomo lekki ból podbrzusza ale tak zawsze przed okresem miałam. Na razie prócz piersi nic nie czuje ale pewnie niedługo sie zacznie heh.. Najgorsze ze mój syn wazy ok 13 kg i niestety muszę go czasem nosić to jest nieuniknione... Mam nadzieje ze dam radę... Co robicie na obiad? U mnie dziś spagetti na nic innego nie mam weny.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga111111
Olenika cuda sie zdarzają... Wiec warto w nie wierzyć :) Sali zrób jutro rano test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga1111
Wiecie co jeszcze mi sie cos przypomniało. W tym cyklu kalendarzyk mówił ze dni płodne zaczynaja sie ok tygodnia po okresie a ja juz 3 dzień po zobaczyłam u siebie mega płodny śluz i to w takiej ilości ze zaskoczona byłam. Nie zaglądałam juz więcej w kalendarz tylko wzięliśmy sie do roboty :) każdy organizm jest inny, dlatego nie bierzcie tak bardzo pod uwagę tych kalendarzy ale obserwujcie swoje ciało to najlepszy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny gratuluje:)ola to chyba tylko my juz zostały będziemy się trzymać jedna druga:)no to co przeżyliśmy z mężem to było masakra nie życzę nikomu ...hm może złapała jakaś infekcje nigdy nie wiadomo mam nadzieje ze nam się uda życzę Ci tego z całego serca by pod choinka były dwie kreski:)trzymaj się cieplutko i do napisania od grudnia znów będziemy walczyły chyba kiedyś musimy zajsc:)tylu dziewczyna się tu udało to nam też musi w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewnie ze wam sie uda. Ja pamietam zr dalam se spokoj juz nie myslalam nawet czy zajde czy nie ale przed okresem swirowalam jak zobaczylam ta galaretke. Ewbela ja wczoraj sie rozplaakalam dla meza ze juz mniw nie chce niw potrzebuje a ja swoje potrzeby tez mam i prosze bylo przytulanie ale powiem ci ze nie dalam rady sie ruszac jesyem jakas ociezala mimo ze brzucha nie mam. A dzisiaj na obiad kupilam kawalek szynki i upieke ja z ziemniakami i zribie marchewke z groszkiem. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ola? O mnie chodzi? Bo są dwie Ole i nie wiadomo kto pisał wyżej, bo się nie podpisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaga nie będę robiła bo czuję że @się zbliża wielkimi krokami. Myślę że trochę mi się przesunie, organizm i myślenie robi swoje. U mnie dzisiaj na obiad zupka brokułowa, ziemniaczki pieczone i boczek wczoraj peklowany pieczony :D Teściowie wrócili i obiecałam dla teścia ze mu zrobię :). A tak z innej beczki dziewczyny jak nauczyć faceta opuszczania deski, no nerw mnie szarpie jak zostawia a tyle razy już prosiłam. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ale wam dziewczyny udało się z dzieciaczkami przed świętami :) Najpiękniejsze prezenty jakie można sobie tylko wymarzyć.. To co, teraz zostałam chyba tylko ja, Ola i Sali? A i jeszcze te którym się udało, napiszcie w którym cyklu się udało, bo ja już nie pamiętam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza trójka będzie się starała :D sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny!! Gaga, gratuluje !! bardzo sie ciesze, ze ci sie udało, ty od poczatku bylas optymistycznie nastawiona i nam ten optymizm wpajałaś i pewnie dlatego sie udało:) to chyba jest recepta - pełen luz ! Tylko jak sie wyluzować.... a ja wlasnie jestem w pracy, potem idziemy z mezem na obiad na miasto, nie mamy czasu gotowac ;( weekend mialam pod wzgledem przytulania szalony, oboje mielismy wolne, mialam duzo sluzu, mam nadzieje, ze to to. ogolnie pobolewa mnie dalej podbrzusze, tylko juz mniej, pewnie na okres. W czwartek mam lekarza, zobacze czy byla owu. Jesli nie, to bede dzialac, moze jakies leki na stymulacje, przeciez tyle jest sposobow.... mysle, ze w tym cyklu sie na nic nie nastawiam, poczekam na okres a po nim porzadnie zaczynam sie badac, sprawdzac itd z pomoca lekarza. powalcze jeszcze przed swietami :) poki co, nie zalamuje sie, chociaz wiadomo, ze sa lepsze i gorsze dni, pewnie tak jak u oleniki i sali. Trzymam kciuki za was dziewczyny i za siebie, potowarzyszymy sobie w staraniach, obyśmy zaciążyły w tym samym, czasie tak jak dziewczyny, to by bylo super :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz. Czuję śluz płodny juz trzeci dzień. To nie jest za dlugo? watpie raczej, ze to infekcja, bo jest przezroczysty i sie ciagnie i raczej nie smierdzi ani nic. Zakładając, ze jest plodny jak myslicie, kiedy bedzie owulacja? starania w weekend byly, ale ja jeszcze dzis mam ten sluz. Starac sie tez dzisiaj? czy juz raczej jest po owulacji, jesli w ogole byla? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola staraj się i dzisiaj :D jak macie siły ochotę i wspaniały śluz to nie ma co czekać :D może masz dopiero owulacje a co tam :D się kochaj ile wlezie :) Ja to strasznie dziwnie się czuje cały weekend mi brzuch bolał jak na okres dzisiaj go nie ma narazie a może jutro będzie albo dzisiaj wieczorem. Jednak przestaje mnie boleć brzuch a za to piersi strasznie mocno jak na mnie, raczej tak nie mam. Myślę że od tabletek mi się przesuwa okres i cały czas czuje ze mam mokro. Nie nastawiam się na ciążę a na okres właśnie bo mam to bóle bardziej okresowe. Chce żeby już przyszedł i szybciej się skończył żebyśmy mogli szaleć a nie czekać. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali ja pewnie na twoim miejscu juz bym wariowała i robila testy :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga11111
Ola kochajcie sie cały czas! Dopiero jak juz nie bedzie śluzu możecie dać na luz a tak to proszę działać codziennie :) sali widzę ze nie chcesz sobie robic nadziei ale kto wie, moze bedzie niespodzianka? Z czego wam życzę kobitki z całego serducha. W tygodniu zadzwonię do lekarza umówić sie na wizytę moze zrobię tez na własna rękę badania hormonów tsh i progesteronu bo sa kluczowe w ciazy. Oby wszystko było dobrze... Nam sie udało w 3 cyklu starań :) pierwszego synka zrobiliśmy w 4 cyklu wiec podobnie, tyle ze wtedy nie patrzyłam na płodne dni po prostu robiliśmy to cały czas ;) ale dziś u mnie słonko swieci trzeba wybrać sie na spacer jak młody wstanie. Ale mam dobry humor... Dalej do mnie nie dociera ze jestem w ciazy... :) Ola dziś jest na szczescie tyle sposobów leczenia, ze szybko zajdziesz w ciąże :) czasem np to wina prolaktyny wystarcza tabletki i jest ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole zaskoczyć się pozytywnie niż rozczarować dlatego nie nastawiam się chociaż po cichu mam nadzieje. Narazie stresuje się wejściówką jaka mam dzisiaj na uczelni, to dopiero stres hahaha Ola będzie dobrze Ci mowie szalej non stop. U mnie jakby się udało to byłby cud wiecie bo z mężem w płodne tylko 2 razy się przytulalismy :( oboje mieliśmy źle humory. :( Ale już sobie wyjasnilismy i po okresie zaczniemy starania :) sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tylko 2 razy się przytulalismy" - :O. Czy słowo "kochać się" to jakieś tabu?Ile ty masz lat, pięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×