Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gośćAska
Mirka jeszcze raz gratulacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
Aśka dzięki wielkie! Choć zastanawiam się czy ta beta nie za niska? Ale dla pewności powtórzę w piątek. Trzymam za Ciebie kciuki aby za tym cyklem się udało! :) PS. Mam wieści odnośnie przerwania urlopu wychowawczego gdy jesteś w ciąży jakbyś potrzebowała to chętnie się podzielę i wyśle np.na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy wpisujcie tu dalej, jakie orgazmy miałyście i jak się bzykałyście, czy od tylu czy od przodu ,do garów w************e, bo wszystkie zety macie i w patologie się bawicie i na nic was nie stać, a to co piszecie do mnie śmierdzi tekstami i wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy wpisujcie tu dalej, jakie orgazmy miałyście i jak się bzykałyście, czy od tylu czy od przodu ,do garów w************e, bo wszystkie zety macie i w patologie się bawicie i na nic was nie stać, a to co piszecie do mnie śmierdzi tekstami i wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj se juz na luz serio bo zaczynasz mnie drażnić kaszalocie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;57 Idź dziecko robić jak masz płodne ,bo znowu nie zaciążysz, debilko. No a własnie jaka miałaś bete srete nie napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś kaszalotem ,bezpłodnym w dodatku. Zaadoptuj sobie z domu dziecka, tam jest duzo dzieci niechcianych ,będzie ci lżej a nie ryczysz ze bezpłodna jesteś to nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie jesteście biedne, bezpłodne dziewczynki. Idźcie do banku nasienia, in witro się kłania. Maz to woli zapylić kochankę, niż takie puszczalskie ,pipy jak wy. Desperatki bezpłodne, jesteście wszystkie ******lniete na punkcie ciąży i d*****nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;24 Tak nie wychodź z domu, takie jak ty się na ulicy nie-powinny pokazywać a zresztą nawet w ciąży nie-umiesz zajść. Kup spermę bo ta od męża coś kiepska jest jakościowo i dziecko będzie upośledzone jak ty. Wy się gustujecie w zakażonych plemnikach a potem czemu nie zachodzę w ciążę?, zdziwienie. Jak spermę zakażoną połykacie to tak macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Panie, piszę do Was z wielką prośbą. Piszę pracę magisterską właśnie na temat niepłodności. Stworzyłam ankietę dla kobiet, które starały się lub starają się o dzidziusia ponad rok czasu, więc jeśli zmagałyście się z tym problem lub zmagacie to proszę Was o pomoc ! Tutaj link do ankiety: http://www.survio.com/survey/d/J9E7Y6N6G5X7D5D6I To tylko parę minut, liczę na Was i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohohoho kasjerka, miała zly dzień :D pewnie klient miał pretensje, ze amarena za droga. Idź p**do garba szlifować :D lepiej sie tak nie denerwuj bo nie będziesz mogla spać w nocy i hak do roboty na 6 wstaniesz? Hahaha wiecie co dziewczyny, mnie ten troll nie drażni wcale, ja mam ubaw z tego debila, ale ona jest niezrównoważona psychicznie to widac po jej postach. Naprawde może komuś zrobić krzywdę, za to ze jej życie sie nie ułożyło, mimo ze sama jest sobie winna. Proponuje namierzyć jej IP i serio zgłosić to na policje, wydrukować te wszystkie posty. W końcu za grożenie śmiercią jest odpowiedni paragraf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo tak, to jest dobry pomysl. Znam kogoś kto to ogarnie, wieczorem to zalatwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;34 ALE SIĘ BOJE NAWET NIE WIESZ JAK WYGLĄDAM, MAM NA TO WYJ****E, HAHAHAHA Ciebie to nie drażni, nie widać to po huj tu odpisujesz idź dalej dzieci robić, maz czeka. Jeszcze tu siedzisz. Bo maz spermę spuści do kibla i znowu ci szansa ucieknie z przed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy same na tory pójdziecie, bo przecież w ciąży nie jesteście i starania do bani poszły znowu dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz jestem po seksie :) bylo cudownie. Zaraz powtórka to musze znikać. Zaluj, że nie masz faceta :). A z chęcią się dowiem jak taki debil wygląda, pewnie okropnie. Po to się namierza IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;34 w d***e cie mam ,sama jesteś paragraf i debil . mam cie w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;47 Wyglądam cudownie a nie tak jak twoja p***a rozwalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na pewno jesteś piękna. Dlatego nikt cie nie chce. Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
Mirka no mam nadzieje ze beta będzie ładnie rosła My na badania w tym tyg jedziemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok jestem na waszym temacie. Mam nadzieje ze dobrze weszlam :) juz zauwazylam brzydkie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mile dziewczyny. Z calego serca zycze Wam dzieciatka, to najwspanialsze co moze kobiete spotkac. Nie przejmujcie sie trolami. To sfrustrowane zmeczone zyciem osoby . Przyszlam z innego tematu by wesprzeć Was na duchu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wolnych chwilach bede czytac Wasze posty by dowiedziec sie czegos o Was. W dzien nie mam neta ale wieczorem chetnie posiedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria jest świetna. Mozna wiele sie dowiedziec , mozna poznac fajnych ludzi. Sa tutaj tez osoby malo serdeczne i malo przyjazne a nawet wogole nieprzyjazne i dlatego trzeba je omijać, izolować od toksycznych ludzi. Tu jedyna metoda izolacji jest zlewka i ignorowanie postow ktore nas obrazaja. Z wyzwiskami nic nie zrobimy, musimy sami sobie z tym radzic. Powoli przywykniecie. Ja tutaj jestem kilka lat i nic mnie juz tutaj nie zdziwi. Najlepsza metoda to nie wdawac sie w rozmowe z osobami ulomnymi i jak zasada głosi " ustąpić glupiemu " dla wlasnego zdrowia psychicznego. Nie bierzcie sobie niczego do serca. Mi kiedys ktos życzył by mi wlosy wypadły a jakos nie wypadły a nawet lepiej rosna i sie mocno trzymają. Rozne rzeczy mozecie tutaj przeczytac :) ale to tylko slowa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam kilka postow. Te okropne rzeczy pisza wulgarne chamskie osoby. Sa juz takie z natury. Czesto wchodza na net by sie wyzyc. W zyciu codziennym sobie nie radza a tu mysla ze moga wszystko. Te osoby sa zalosne . Wystarczyło mi przeczytac kilka powyższych postow by ogarnac osobowość tych osob. Nie warto zwracać uwagi na nie i sie klocic z nimi. To nic nie warci ludzie w ktorych jest pelno kompleksów i tylko trzeba współczuć. Zycze Wam wymarzonych dwoch kreseczek i nie martwic sie czyms na CO NIE MACIE WPLYWU. Wasza serdeczna osoba :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny, u mnie nadal brak @ to chyba dobry znak chodź i bywały miesiące kiedy nie było jej przez 2 tygodnie wiec nie nastawiam sie niak ;) chodź mąż juz mówi ze czeka aż za 10 dni zrobie bete tak czy siak nie przestajemy działac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona tirowca skoro jesteś po terminie miesiączki to smialo możesz robic betę:) gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta sreta idiotki sama beta nic nie da, jak macie pusty łeb, nikt nie-zapyli takich oferm jak wy. bieduszki no i co zrobicie maz woli dymać kozę niż was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahha nawet nie wiesz debilu co to jest ta beta a ostro się wypowiadasz. Polecam książki i słownik a nie kafeterie.... Gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×