Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cotton-blossom

Na Dukanie w UK

Polecane posty

cotton ja sie wlasnie wylogowalam z tamtej stronki ale w zasadzie to tez nie wierze zbytnio w wynik... ale tobie widze znow ladnie ubyl kg:)super.jak tak dalej pojdzie to do 29marca bedziesz naprawde super laska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Na necie jestem juz nie od dzisiaj i widzialam takie testy. Chodzi w nich glownie o to, by sie zarejestrowac na ich stronie, podac maila, żeby mogli spam podrzucać i reklamodawcom móc sie pochwalić ile osob odwiedza ich stronę. Tym bardziej, że na koncu testu mozna sobie zamówić, oczywiscie odplatnie, jak mniemam program diety 😡 Tak więc to pic na wode i wynik generowany jest automatycznie, na zasadzie jakiegos algorytmu. Ot, cała magia... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ulega watpliwosciom:) co do spamu nie przeszkadza mi bo na tego typu du.pe.rele mam osobnego maila:)a niech wysylaja:) wynik napewno nie jst prawdziwy ale ma przypuszczalnie na celu pokazanie ile czlowiek moze schudnac-oczywiscie data jest fikcyjna ale tak naprawde bardzo mozliwa-wszytko co nalezy zrobic to trzymac sie planu i nie ulagca pokusom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj padnieta!Wolne dopiero w poniedzialek!Wtedy cos dukanowego upichce,ale prawde powiedziawszy,leniwa jestem. Ja bede stosowala naprzemiennie I i II faze,na III przejde dopiero po osiagnieciu zamierzonej wagi.Moj cel to 62kg.Ciezko bedzie...ale dam rade!Jeszcze nie robilam testu dukana,ale swoja droga nie uwazam tego za wyrocznie,bo tylko o nas zalezy ile schudniemy. Cotton dzieki za mile slowa,ciesze sie ze uwierzylas w swoj sukces!!! Pozdrawiam Was,teraz ogladne jakis film i do lozka!Jutro musze wstac o 6am .Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
chyba dzis wszytkie wypoczywacie bo cos cicho tu dzisiaj ja juz po smakowitym obiadku-miesko i warzywka pozwolilam sobie na 2 lyczki czerwonego wina do tego i myslimy co by tu dzis robic z mezem Aiczi mamy calkiem pdobny cel:)miejmy nadzieje ze wytrwamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zaczęłam II fazę. Wymyslilam sobie, że będę przez weekendy jesc p+w a w dni powszednie same proteiny. Nie wiem czy to dobrze czy nie, okaże sie pewnie za jakiś czas. Znowu dzis wydalam fortune w Asdzie i przyszly tydzien uplynie pod znakiem gotowanej ryby i piersi kurczaka, oraz serkow wiejskich i naturalnych jogurtów. Wiecie co kupilam? Nie wiem czy dobrze zrobilam - kupilam galaretke, taką do robienia - bez cukru, tylko z samym slodzikiem, z tego co tam wyczytalam - zawiera tylko 8 kcal (przyrządzona już - 140ml porcja), węgli nie ma, tluszczu nie ma, protein ma troszkę. Zdaje mi sie, że bedzie to jakis maly slodki akcent (nigdy nie lubilam slodkiego, wiec nie wiem czemu teraz tak mnie to skusiło), mieszczący sie w granicach diety. 62 kilo Aiczi - też bym marzyla sobie o czyms takim. Ale nawet probowac nie bede, bo tyle to wazylam w podstawowce :-0 Zadowolę się i to bardzo, gdy dojde do 72 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cotton, od moich znajomych dukanek wiem, ze jesli robisz wiecej dni z czysto bialkowych niz z warzywami, to waga wolniej spada. Zreszta sam Dukan napisal, ze robimy tyle samo jednych i drugich. Jedynie dla osob, ktore chca zrzucic z bioder i tylka lepszy jest system 2/7 czyli 2 dni protein, 7 z warzywami. te galaretke bezcukrowa ja tez robie i jest bardzo smaczna, a nie ma cukru, wiec mozna ja na tej diecie jesc. U mnie waga stoi, ale przez stresy jadlam bardzo duzo i zdazylo sie pare grzeszkow z czekolada i winem, wiec wcale sie nie dziwie. Wczoraj mialam ostatni egzamin, wiec wreszcie troche odpoczne. No i wroce na wlasciwe tory diety. w sumie niewiele juz costalo, bo chcialabym zrzucic jeszcze 5 kg. trzymajcie sie, razem damy rade i na wiosne wszystkie bedziemy super zgrabne laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne, bo skoro na fazie uderzeniowej chudnie się zasadniczo szybciej i wiecej niz na tej z warzywami, to logicznie powinno być, że szybciej osiągnę docelową wagę, gdy bede dluzej na pierwszej niż na drugiej fazie :-0 Hm... sama nie wiem... co przemawia za tym, że jest odwrotnie. :-0 Dzisiaj troche sobie pofolgowalam, bo zjadlam pieczone udko ze skórą i sałatkę z majonezem. Bylismy w gościach i zrobilam sobie troche wolne od diety. Ale zjadlam tylko to (u nich) + 2 serki wiejskie dzisiaj w domu. Nie ważylam sie, zrobie to dopiero we wtorek. A co u Was? Czemu taka cisza tutaj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie przy kawce i 2 kg lzejsza...:) dzis moj 3 dzien na p+w i jest OKI zaraz zabieram sie za robienie placuszkow dukanowskich... na obiad salatka z kurczakiem,na kolacje neiwiem-pewnie jakis jogurt lub serek:) na tej diecie ogolnie malo chce mi s ie jesc...i z tego sie ciesze:) waga nie spada rewelacyjnie szybko ale spada i to jest wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dukanowiczki :) u mnie po weekendzie calkiem niezle :) po 5ciu pierwszych dniach fazy 2giej -6kg lacznie mniej! cotton - pofolgowalas sobei faktycznie, troszke wiecej silnej woli! :) Ja bym na twoim miejscu trzymala sie zalecen z ksiazki i tego co pisze Senesual jezeli nie chcesz znow marudzic ze ci waga skacze. Skoro Dukan napisal ze tak nalezy robic i wiekszosc ludzi na diecie sie tego trzyma i dziala to znaczy ze cos musi w tym byc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denver33
o boze... robicie z UK druga Pandore :P tam jest wiecej polskich rzeczy niz brytyjskich wiec nie swiruj autorko ,ze zakladasz tak glupi topik tylko dlatego bo nie mozesz dopasowac produktow! szok...no ale wiadomo kto wyjezdza na Wyspy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki babeczka - ty tez sobie dobrze radzisz :) wszytko jeszcze przed nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denver33
brytyjskie jedzonko tuczy. dietka nie wystarczy. trzeba biegac, gimnastykowac sie... co z tego ze schudniesz ? jesli to bedzie tylko na 5 minut? trzeba caly czas madrze zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denver nie musisz byc zlosliwa...temat jak temat--->moze dziewczyny chca sie bardziej zintegrowac i na osobnym topicu jest im latwiej niz na innych gdzie dziewczyny sa juz zgrane? ja jestem z Niemiec ale pisze tutaj...i produkty tez mam inne niz w UK czy w PL.Zreszta i tak kkupuje takie na jakie go stac albo jakie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denver - zainteresowana/y jestes dieta? jak nie to w jakim celu zagladasz na to forum? zeby sie wypowiadac niezwykle inteligentnie na temat rodakow z UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denver33
jestem facetem :) ale milo byc choc przez chwilke kobieta. pisze tu bo sam kiedys bylem tlusciochem.KIEDYS . i mieszkalem tez w UK wiec nie musisz mi mydlic oczu o naszej polonii. ja dzis jestem kim jestem a moi koledzy sa tam .... nie powiem kto ma lepiej. udzielam rad ...bo nie rozumiem paru rzeczy: jak mozna sie zapuscic i wazyc 80kg???\ jak mozna rozpisywac sie o dietach ... pisac co sie zjadlo a co zwymiotowalo. sukces bycia zgrabnym i zdrowym to nie diety! to zmiana nawykow zywieniowych, stylu zycia. to ruch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiuuuuuuuuuuuuu
jak mozna sie zapuscic i wazyc 80 kg??? noo jako byly tluscioch denver 33 moze nam odpowiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denver wlasnie sie uczymy tych nowych nawykow,a ty jako byly tluscioch jak sam siebie okreslasz powinienes wiedziec najlepiej wiedziec jak latwo przytyc i jak wszelakie moga byc przyczyny nadwagi...Pozatym ''byly tluscioch'' wie co oznacza walka z niechcianymi kg wiec nie opowiadaj bzdur.Co wiecej nie wierze w ani jedno twoje slowo wiec badz tak laskaw i odpusc sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denver33
ja sie "zapuscilem:em" bo mialem kontuzje i pol roku lezalem jak kloda. nie zawiodlem sie - wiedzialem ze wytkniecie te 80 kg :P niestety musze was rozczarowac. cale zycie bylem aktywny i jestem nadal. nie rozumiem jak mozna tyc bedac sprawnym zdrowym i mlodym czlowiekiem. pewnie siedzicie na tylkach i sie obzeracie. ktora z was uprawia jakis sport? nie mowie o 10 brzuszkach po posilku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denver33
przykre jest to ze ludziom z mtura wydaje sie ze jak wyjada za granice to osiagna Bog wie co :P tylko nie liczni ucza sie dalej. reszta uwaza ze jak zarobi 1500 funtow to moze przyjezdzac co 3 miesiace do kraju i szpanowac . to ci ludzie sa zalosni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziales zeby ktoras z nas wymawiala sie uprawiania sportu? kontuzja kolana-jasne...a wiesz co to sa kg pociazowe?albo nadczynnosc tarczycy?albo cukrzyca?twoje kolano to przy tym pikus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denver33
a kto pisal paniusiu o kontuzji kolana?????? :P masz dar do dopowiadania sobie historyjekl :D niezla jestes! Ktora z was wypomina sie uprawiania sportu? zadna nie musi - wasza waga swiadczy o was. znam dziewczyne ktora po ciazy wazyla 89 kg. tez miala klopoty z tarczyca. zaczela sie leczyc, zmienila nawyki. dzis wazy 55kg i jest naprawde niezla laska :P kobiety lubia zwalac swoja nadwage na ciaze, hormony,choroby....ehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×