Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cotton-blossom

Na Dukanie w UK

Polecane posty

Babeczka, juz wyslalam :) Co do maki, nie wolno uzywac maki kukurydzianej, tylko maizeny, czyli skrobii kukurydzianej. Ja kupilam w Asdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda jestem dopiero pierwszy dzien na tej diecie i chciala bym sie zapytac ile spozywacie dziennie kalorii na dukanie? Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senesual dzieki ua uswiadomienie:) to tego czegos to juz wcale niewiem gdzie kupic:)ja mieszkam w Niemczech i u nas nie ma tego sklepu o ktorym piszezsz:/ no nic moze znajde jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greenangel nie musisz liczyc kalorii,po prostu trzymaj sie prosuktow z listy:) oczywisice raczej zeby to nie bylo 2tys kcal hehe no ale wiesz...tak zebys byla najedzona a nie przesadzila za duzo mysle i bedzie ok. ja wcale nie liczylam kcal.tak tylko mniej wiecej zeby nie przesadzic wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz ale u mnie to juz nawyki takie ze licze kalorie i mam nadzieje ze sie zmieszcze w 1000 no max do 1200 oby waga poszla w dol:) Juz sobie zrobilam tabele z dniami tygodnia data godzina by sie trzymac stałych por z jadłospidem ale jeszcze nad niem pracuje:) i z kaloriami wydrukowalam i juz tylko chaczyki powstawiam :)A no i dorzucam sobie takie male cwiczonaka a mianowicie A6W obym sie ich trzymala:) A co do diety dukanskiej to mi najbardziej odpowiada bo czytałam o atkinsie i jakos nie mogłabym sie na nią przestawic bo nie znosze tłustych dan od kad urodzilam synka w pazdzierniku staram sie oszczedzc swoj organizm nie pije słodzonych herbat ani kawy mleka tez nie uzywam malo kiedy no i nie smarowalam pieczywa jak mi sie zdazalo w ogole zjesc jakas kanapke ogolnie nie jadam chleba i ziemniakow tak wiec mam nadzieje ze schudne:) juz mam 13 kilo za soba ale chciala bym dobic minimum do 70 i oby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greenangel to gratuluje ze tyle udalo ci sie schudnac:)super!I podziwiam za ta rozpiske.ja to do ost chilwi nigdy niewiem co bede jadla i nie porailabym sie trzymac godzin i grafika ale wiadomo kazdy robi tak jak jemu najlepeij pasuje...fajnie ze tutaj dolaczylas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za miłe słówka:) No niestety po pierwszej ciazy duzo za duzo mi sie utyło i jakos nie mialam mobilizacju ale po drugiej to juz byl mus 101kilo masakra ale naszczescie udalo sie i oby do celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do stałych por to gdzies czytalam ze są bardzo wazne bo jak sie przyzwyczi organizm to nie bierze zapotrzebowania nadto i nie odklada za duzo w tłuszczyk;) dlatego bede sie starala jesc o tych samych poraz dotych czas mialam z tym problem ale w koncu siedze w domku z 2 dzieci no w sumie jedno w szkole ale chyba sie jakos to pogodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko takie male jeszcze bo gdzies wyczytałam ze na kazdy kg trzeba zjesc 2g bialka? czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greenangel nie ma pojecia co do twojego pytania niestety:( nie slyszalam...i jak mowilam wczesniej ja jestem chaota troche:) i nie licze ani kcal ani gramow-wszytko robie ze tak powiem na oko.Z dokladnoscia patrze tylko na wage:)hehe jaka mi wskazuje moja jedyna w swoim rodzaju waga elektroniczna :P dziewczyny zakupilam wreszcie ta skrobie kukurydziana.W Niemczech nazywa sie to MAISSTÄRKE lub FEINE SPEISERSTÄRKE.Troszek sie tego naszukalam ale pisze wam o tym bo moze w Lidlu tez to jest dostepne u was.ja co prawda kupilam to w sklepi nieopodal mnie ale wiem ze w Lidlu widzialam juz kiedys to opakowanie (nie majac pojecia co to jest hihi). Mozecie mi jeszcze tylko napisac co u was pisze na opakowaniu i ile kcal ma 100g?dzieki:) a tutaj fotka (jak wyglada opakowanie): http://www.mondamin.de/art/img/img_speisestaerke_detail.png Inna nazwa to Maizena... Aha i powiem wam jeszcze ze dzis bedac w sklepei widzialam jak sie smieja do mnei paczki zza lady...wrrr...nie kupie chocby niewiem co!skubane!u nas to nawet jeden cukiernik ma najwiekszy wybor paczkow az 80 rodzajow.czaicie?musze sobie wmawiac ze co w tym dobrego....kawalek maki z dzemem zatapiany w tluszcu fuuuuuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej mojej skrobi pisze ze 100g ma az 348kcal.straaasznie duzo...wasza tez tyle ma? mozna jej uzywac tylko 2 lyzeczki na dzien maksymalnie?podpowiedzcie please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczka - sprawdze w domu ile ma moja skorbia ale 100g to duzo jak to przelozysz na lyzki. Wedlug Dukana mozna zjesc tylko 1 lyzke srobi dziennie wiec kalorycznie to nie tak duzo :) a ile daje to nowych mozliwosci do wypieku ciast, nalesniczkow i innych pysznosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli 1 lyzke mozna?no to OK bo wlasnie tego nie wiedzialam... ja to w zasadzie do tej pory nie uzylam bo wiewiem jeszez do czego:)ale kupilam zeby nie bylo ze nie mam:) od senesual jest taki przepis na chlebek 175 g mąki kukurydzianej 2 łyżeczki proszku do pieczenia 2 jajka 150 ml chudego jogurtu w przepisie jest jeszcze 1 łyżeczka miodu i oleju. Ja nie dałam i też jest smaczny i urósł. Mieszamy składniki, żeby wyszło miękkie ciasto. Przekładamy do formy lekko posmarowanej tłuszczem(ja mam tylko okrągłą) i pieczemy w 200st, około 15 minut. Trzeba kontrolować bo może dla zrumienienia wymagać odrobinę dłużej. robil ktos?dobry?:) no i jakos duzo tej maki w nim... moze macie jakis inny dobry przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie po dlugiej przerwie.Przeprowadzilam sie do innego domu i od dzisiaj mam net. Co do skrobii kukurydzianej to nie uzywam jej, bo staram sie skracac pobyt w kuchni na maxa,co wiaze sie z tym ze rzadko gotuje. Dziewczyny, donosze Wam, ze od rozpoczecia diety schudlam rowno 9kg, co mnie bardzo cieszy.Ilosci jedzenia , nie sa dla mnie problemem,natomiast brak owocow mnie dobija,snia mi sie w nocy czeresnie,brzoskwinie ,truskawki......koszmar, a do III fazy daleko Odnosnie dziennego zapotrzebowania na bialko, to normy zywieniowe zakladaja 2g na kilogram wagi naleznej dla osob w okresie wzrostu, natomiast osoby dorosle , za wyjatkiem rekonwalestentow, lub kobiet w ciazy,powinny zjadac 1g bialka na kilogram wagi naleznej-nie mylic z waga posiadana. Normy zywieniowe maja sie nijak do diety ktora stosujemy,ale jezeli nerki sa ok, to nie ma czym sie martwic. Milo, ze jest nas coraz wiecej na forum,gratuluje wszystkim spadku wagi,do juterka 9 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też na diecie
czesc wszystkim:) melduje ze od dzis wkroczylam w faze 3, utrata wagi to 4,4 kg w niecaly miesiac trwania diety chcialabym troche sobie poprawic wyglad brzucha jeszcze ale to juz basen i inne sporty bo niestety nie chudne rownomiernie na calym ciele bedac na diecie :( aa no i oczywiscie gatuluje wszystkim imponujacych spadkow kg :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aiczi no to gartki z powodu takiego duzego spadku.Rewelka! No i kiedy zapraszasz na jakas parapetowke:D???nowy dom to trzeba oblac tylko czym...hmmm...moze cola light?:P Mi tez brakuje owocow:/ juz kiedys pisalam ale moze przezyje jeszcze troche bez nich:)jakies 10kg heheh pozdrowki laski:) bo na naszym topicu wszyscy chudna:)super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! same sukcesy, nikt sie nie skarzy - poprostu dieta cud! Fakt brak owocow jest dobijajacy i dla mnie :( jak mnie bardzo przycisnie to zjadam maly odltuszczony jogurt owocowy i jest mi na chwilke lepiej. Babeczka - w tym przepisie strasznie duzo maki, ja robilam z takiego : BUŁKI KUKURYDZIANE (4 sztuki) 3-4 łyżki SKROBII kukurydzianej, 1 jajko 2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia 1 łyżka otrąb pół serka homogenizowanego lub jogurtu naturalnego (tyle ile trzeba do wyrobienia ciasta) kilka słodzików- 5-6-7 aromat lub ziola Wszystkie skladniki wymieszac i odstawic na 5 minut.Przelozyc do pojemniczkow. Wstawic do pierkanika na 10min na ok 180 st. Natepny razem na pewno dam tylko 1lyzeczke proszku i dalam tylko 2 lyzeczki slodziku. mila odmiana od jedzenia samych produktow z otrebow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem smaczne :D tylko jak pisalam mniej proszku do pieczenia bo troche po jezyku szczypalo. Najlepiej piecz w wyzszych foremkach (ja zrobilam w takich malych do cupcakes a pasowalo by cos jak na muffinki bo cisasto podjezdrza do gory). Zjada bym cos slodkiego! a nic sobie nie wzielam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kkurcze nie mam nic takiego hmmm a nie mozna normlanie na blaszce piec tych buleczek? co do slodkiego to zawsze sie staram miec ze soba gumy do zucia albo takie bezcukrowe mini cukierki:) i mma to gdzies czy to wono czy nie bo diety sie trzymam,waga spada wiec cos od zycia tez treba miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Jak wybieralam tą diete to balam sie ze znow nie wytrwam nawet pierwszego dnia a tu co "niespodzianka"!!! Jestem dopiero 2 dzien w fazie pierwszej co prawda krotko ale nie spodziewalam ze tego ze bede syta na caly dzien na jakiej kolwiek diecie wczoraj zjadlam dukanski jadlospis i policzylam kalorie wyszlo mi na caly dzien 1100 i nie bylam glodna nawet wieczorem to naprawde jest dieta cud przynajmniej dla mnie jedynym katem tu jest brak owocow ktore jadlam caly czas ale jakos to zniose:P Wczoraj zrobilam sobie taka ala sałatke z 130gram tunczyka w sosie własnym i 2 jajka musialam zjesc to na 2 rady bo dziwne ale bylo za duzo dla mnie na wieczor mowie do meza ze watpie w ta diete ze cos schudne bo jestem najedzona caly czas i czuje sie jak balon a dzisiaj jak weszlam na wage to 1kg okrąglutki w dol to jest az niewiarygodne heh własciwie nie wierze swoim oczom :D wiem ze to sa dopiero poczatki i ze potem moze waga zwolnic ale i tak jestem bardzo ale to bardzo juz po 1 dniu zadowolona:) A zapomnialam dodac ze zaczełam rowniez A6W i wbrew pozorom wcale nie jest tak lekko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greenangel - super ze ci sie dietka podoba, jest naprawde fajna i odrazu wiada efekty, to jst najbardziej motywujace :) trzymaj sie dzielnie! babeczko - to moze byc zwykla foremja ale nie plaska tylko z brzegami (mysle ze wiesz o co mi chodzi-niezbyt dobrze u mnie z tlumaczeniem) bo to ciastto jest bardoz plynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też na diecie
a szykujecie cos specjalnego na tlusty czwartek??:) ja osobiscie za paczkami nie przepadam wiec mam problem z glowy ale jakies slodkosci by sie przydaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Czy ktos mi moze wytłumaczyc to ze kupilam jogurt fat free a w tabeli obok jest napisane ze na 100g jest 0,1g tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez na diecie - prosze cie!! ja uwielbiam paczki :) dala bym duzo zeby chociaz z 2 przekasic :) szukalam jzu alternatywy z otrebow :D ale nie ma nietety hiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greenangel no to super jak ci dietka spasowala:)nic tylko sie cieszyc:) co do serka tez tego nie rozumiem ale ja nie zwracam na to uwagii (na moim tez tak pisze).Wydaje mi sie ze niemozliwe jest 100%odtluszczenie mleka i te cale 0% to jedna wielka sciema...kiedys nawet ogladalam o tym program...ale nie zwaracaj na to uwagi.Grunt zeby serek nie mial 40%:D tez na diecie-to moze oglosimy akcje antypaczkowa?ja w sumie lubie ale musze sobie wmawiac ze nie lubie.raz sie strulam paczkiem i zygalam jak kot wiec zawsze jak o tym pomysle to mi przechodzi.W czwartek wiec bede musiala sobie o tym jak najczesciej przypominac:) Sloniku zamiast paczuszka mozezs sobie zrobic muffinki serowe-no nie mow ze nie lubisz?!pycha sa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha serka nie pieklam dzis bo nie bylo mnei w domu a terza to juz troche poznao jest.wypilam wlasnie troche maslanki,terza pije kawe popoludnioiwa...zaraz bede robic salatke z tunczykiem,jajkiem i porami:)i zrobie dzis pieczona rybke.Mysle ze to na dzis wystarczy... aha niewiem czy wam tez ale mis ie bardzo poprawila cera:)i ogolne samopoczucie na dietce-czuej sie swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*rany chlebka mialam na mysli hehe... dziewczyny polecam wam salatke ktora wlasnie zrobilam: -3jajka na twardo pokroic w kostke -pol pora pokroic cienko,na sitko i sparzyc wrzatkiem -ok 10 marynowanych pieczarek/ lub ok 3 ogorki kiszone lub korniszony -3 lyzki jogurtu naturalnego -pieprz,sol,ziola do smaku szybko sie robi i smakuje pysznie.Mozna dodac tunczyka do srodka.Ja mialam to zrobic ale zjadlam inna smazona na teflonie rybke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×