Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cotton-blossom

Na Dukanie w UK

Polecane posty

aiczi tak tak to co kupilam to sa otreby wlasnie choc u nas sie ne nazywaja otreby tylko platki wlasnie...dziwne ale jestem pewna ze to otreby a nie platki:) dziewczyny nie zwracajcie uwagi na zlosliwe komentarze...szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie przechwalam sie ze jestem dietetykiem,zawod jak kazdy inny.To czy jestem sloniem czy nie, to nie jest Twoj zasrany interes.Wiadomosci z zakresu dietetyki, nie sa scisle tajne,i to ze mozna w necie je znalezc, to normalne...i bardzo dobrze!!!! Mam do powiedzenie Tobie jedynie jedno - FUCK OFF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Apologies if I appeared to be very rude to the orange nick person,but I do not like it when people show arrogance and a lack of sensitivity to others.I was very angry at the time.Maybe it would be better if conversations were in English.What do you all think? Milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny.Co jest z wami?tak dlugo spicie? dzis moj 4 dzien na czystych biaklkach a ja sie czuje jakkbym wcale na diecie nie byla prawie:) Aiczi wiesz nie sadze zeby to byl dobry pomysl pisac po angielsku:( bo napewno nie uchroni to przed glupimi komentarzami pomaranczek...no ale to nie moj topic wiec to nie ja decyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aiczi - i don't mind - perhaps talking in english would make our conversation less clear.. at least. Am not fluent, but it's not an exam, is it? ;) Some people are simply bored and maybe a bit frustrated - and what they do is provoking other people and making them upset. In fact - they just try to catch somebody's eye and that's the only way they can do it. Pathetic. Let's ignore them and they will loose the reason to come along here. So - it's up to you all, whether we'll talk in english or not. Dzis waga znowu mniejsza, ale zauwazylam pewną rzecz. Zwazylam się najpierw rano, ok. 7, jak zwykle i bylo 79. Potem, kolo 9 poszlam zważyc sie poraz drugi, nie wiem nawet po co i było już 78,3. I nie bylam w miedzyczasie w wc... tak więc.... nie wiem... może powinnam sie zważyc jeszcze o 12? :D Śniadanie: mozzarella + pstrąg. Aiczi - dobrze, że Cie tu mamy :classic_cool: Jestes naszym osobistym dietetykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorwalam w skleppie serek homo niskotluszczowy. 0% nie spotkalam nigdzie,wszedzie tylko 4%tl.no nic taki musi byc:) to i tak 10-kroztnie mniej niz w tym pierwszym hehe mysle zeby nie piec tych placuszkow na patelni tylko w piekarniku.ide majstrowac.dam znac czy dobre wyszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotton alez ci skacze ta waga niezle:)ja jestem ciekawa na moja wage w sobote rano.To bedzie wynik po 5 dniach protein.juz sie nie moge doczekac:)) poki co prze moj @ czuje sie jakbym wazyla nadal 80kg masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! Ja tez pisze z UK. Mozecie w skrocie mi napisac na czym polega ta dieta? Bo tez sie przymierzam do jakiejs tylko nie wiem ktora najbardziej odpowiednia dla mnie. Pozdrowienia z Londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dzis dzien 4ty fazy drugiej (proteiny i warzywa) czuje sie jak slon! nie jem duzo ale i tak czuje sie jakas pelna i duza! wiem ze to normalne po przejsciu z samych protein ale wole nie wchodzic na wage zeby przepadkiem zawalu nie dostac :) wczoraj upieklam dukanowy chlebek - pycha!! babeczka - gdzie kupilas ten serek homogenizowany? szukam tez odtluszczonego twarogu ale nie moge znalesc, wszedzie sa albo pelno lub poltluste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloniku ja tez dzis dzien 4 ale samych protein...serek odtluszczony kupilam w Netto ale w niemczech:) bo tu mieszkam (nie w UK choc taki topic) zrobilam wlasnie te okrzykniete dobra slawa placuszki:) i hehe.... na patelni to mi wyszla jakas ciapa a nie placuszki choc przyznam ze w smaku calkiem ok:)a zrobilam je tak: -2 jajka (zmiksowane) -do tego dodalam szczypte cynamonu -troszke waniliowego proszku (nie cukru) -4 pastylki slodziku -serek homo na patelni porazka w wygladzie ale smaczne,reszta siedzi w piekarniku i powinno byc ok,narazie wygladaja bardzo ladnie:)sadze ze w smaku beda podobne jak z patelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayor of london witaj:) ze swojej strony polecam ci diete dunkana bo nie chodzi sie na niej glodnym:)i calkiem przyjemnie sie ja znosi:) ile masz do zrzucenia? pzdr z Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrocie dieta oparta jest na bialkach. wymyslil ja dr dunkan i prawdopodobnie to jedna z najsuteczniejszych diet... zajadasz same bialka przez 5 dni (m.in.jajka,mieso chude,ryby,odtluszczony nabial) i jest to tak zwana faza uderzeniowa w ktorej mozesz spac ok 4kg (ale wiadomo wszytko zalezy od czlowieka,jedni chudna mniej inni wiecej).nastepnie 2 faza to skladajaca sie z tych samych bialek oraz warzyw.Trwa ona kolejne 5 dni-jesli ustalisz sobie 5 dni proteinowych na poczatku).Jesli po 10 dniach nie uzyskalas upragnionego spadku wracasz do fazy 1 czyli samych protein.jesli uzyskalas przechodzisz do fazy 3 czyli utrwalajacej wage,w ktorej oczywiscie sa nakazy i zakazy ale naprawde za duzo do pisania.faza 4 to faza stabilizacyjna i laczy sie z ona z obietnica jednego dnia w tygodniu na samych bialalkach(sugerowany prze dunkana czwartek). Najlepeij to jest poczytac ksiazke,bo jest napisana dokladnie i ciekawie. Jesli mi podasz maila to chetnie ci podesle skan:) mnie ta dieta wciagnela na maxa i jaka narazie nie mam dosc,przy czym kazda inna dieta mnei nuszila po 3 dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka! ty mnie chcesz chyba wykonczyc pokazujac takie pysznosci :D wygladaja bosko!! na pewno zrobie. ja mowilam o calkiem innyc placuszkach takich z jajek i otrebow a nie o tych cudenkach. smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ale to zadne cudenka...to przepis od was wlasnie...znaczy z forum..jak robilam podalam wyzej...smakuja pysznie ale naprawde nie plecam pieczenia na patelni,lepiej na papier na blaszke i doe piekarnika na 160st.pieka sie ok 15minut.trzeba patrzyc po kolorze zeby sie ie schajczyly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie otreby tez dodalam zapomnialam wyzej wpisac:) wiec jeszcze raz,przepis: PLACUSZKI DUKANA: -2 jajka (zmiksowane) -do tego dodalam szczypte cynamonu -troszke waniliowego proszku (nie cukru) -4 pastylki slodziku -serek homo -3 lyzki otrebow owsianych Piec na blaszce wylozonej papierem ok 15min w temp 160st:) zdjecie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1d989414e78aee0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka, placuszki sa super. Czyli tez mozna piec na tej diecie placki? Moj adres emailowy to: shofunny@gmail.com Poprosze ksiazke. Dluga jest? Da sie zrozumiec o co w niej chodzi? Wzglednie dieta mi sie spodobala po Twoim opisie. Ostatnio stosowalam diete 10-dniowa w ubieglym roku (ponad pol roku temu czy nawet wiecej) i wytrzymalam te 10 dni i schudlam jakies 6 do 7kg, bylam zadowolona. Niestety, zarcie kusi, a nie moge zmobilizowac sie do diety. (bo zarcie kusi) No ale trzeba sie za siebie wziac, dlatego juz planuje inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoL-pozwoliszt ze sobie skroce nicka:) ksiazeczke zeskanowana juz ci wyslalam na maila...troszke tego jest ale lepeij jakbys sobie moze wydrukowala jej czesc bo znacznie lepeij sie czyta:) ten moj placuszek to nie do konca prawdziwy wypiek ale tak-na tej diecie mozna to robic.grunt to przestrzegac zasad czyli nie stosowac cukru ani tluszczu tylko bialko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 10 dniowej diecie tez slyszalam jesli mysle o tej samej co ty-pije sie na niej kefiry?moj problem polega na tym ze nie lubie kefiru:(kupilam w pierwszy dzien diety i jeszcze sie nie pokusilam na niego bo jak mowie na tej diecie nie czuje sie glodna i jakos nie przemowil do mnie ten kefir:) ale date waznosci ma dluga wiec moze,moze...jak nie to maz wypije:)on lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, masz racje, na diecie 10-dniowej pije sie same kefiry przez 2 dni. Kefiry wytrzymalam i nawet mi nie przeszkadzaly, ale potem w kolejne dni sie je twarog czysty odtluszczony (fuj!), potem jajka bez zadnych dodatkow (fuj!), pozniej miesko biale i warzywka. I to wszystko. Ale do tych jaj i twarogu nie bede umiala chyba sie znowu przemoc, wiec szukam czegos innego. Dziekuje za ksiazke, pozniej sobie poczytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw musze podzielic sie moim szczesciem!!! teraz waze 76,40kg! Czyli od poczatku diety schudlam 5.60kg Dzisiaj spotkalam znajoma(nie widzialysmy sie 2 tygodnie)powiedziala ze wygladam duzo szczuplej,spytala jaka diete stosuje.Od jutra tez chce zaczac diete Dukana. Super ze nas jest coraz wiecej,ze sie wspieramy....ze mozemy na siebie liczyc. Na razie ,ide do kuchni zrobic sernik na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diete zaczelam od 06.01 taka wage osiagnelam w czasie 15 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aiczi gratuluje:)osiagnelas super wynik juz:)oby tak dalej.od jutra rozumiem ze znow 1 faza i proteinki? to znaczy ze wazylas na poczatku diety 83kg? ja w sumie mam w stopce 80 ale to tak wpisalam i tak szczerze to neiwiem czy wiecej nie mialam-tak z 1,5kg:/bo okazuje sie ze mialam wage nie wywazona po wlozeniu nowej baterii:/ waze sie w sb rano to bede znala wynik po 5 dniach protein:)juz nie moge sie doczekac:) MoL nie ma za co.wiem ze zle ci bedzie czytac na kompie ale ksiazka naprawde ciekawa jest i przejrzysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×