Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Post nr 600 bedzie nalezal do mnie:P hej Dziewczyny:) Doti- why this pytanie nie zabilo? :D ..bo ja tu Kochana mysle, w ktora pidzame sie ubrac a Ty o cwiczeniach - kombinujesz, co lepsze, co gorsze:D:D najlepsze jest bieganie:P:) odchudzaczko- tez bym chciala odnalezc jakas cioteczke w Ameryce:P Kochana skoro inni CI mowia ze CI pupa sapadla to pewnie tak jest, zreszta po spodniach nie widzisz roznicy?:) bankowo nie masz tez duzych lapek;] naprawde masz swietna figure i ja nie wiem co ty od siebie wymasz.przytulam:) Agus..Agus..Agus..nununu- nie pisze tego by CIe skarcic za to ze zjadalas z MC a za to ze zrzucilas to momentalnie na orbim . Ty Kochana jestes taka sama jak ja kiedys i uwierz mi ze takiego obsesyjnego myslenia TRZEBA sie wyzbyc:) (odchudzaczko, prawda?...mozesz Nam tutaj zarzucic swoim jadlem:) ) ) zjadlas bo mialas chetke i koniec.a nie-zjadlas, o kurde, ide pocwiczyc bo utyje. Tak, wiem, ze lubisz cwiczyc, i ja tez od zawsze lubilam:) ..ale wczoraj juz biegalas, wiec orbi pozniej byl ewidentnym wolaniem o spalenie kcal. do spisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Naked :) Odchudzaczko a jak się szuka taką rodzinę ? Wybierasz się do Stanów ? Ja z ang nie mam nic wspólnego.Dawno dawno temu maturę ustną zdawałam w tym języku.;) Na pewno dobrze wyglądasz.;) MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Cześć :) Dziewczyny szukanie rodziny jest trudne. Wymaga dożo pracy, ale jest bardzo ekscytujące. Wiedzieliśmy, że pewna osoba należąca do rodziny wyjechała do USA na początku XXw. Udało nam sie znaleść drzewo genealogiczne osoby będącej potomkiem tego który wyjechał. nawiązaliśmy kontakt, udało się, trafiliśmy na rodzinę:) To dużo opowieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, naked, wczorajszy orbi to był raczej sposób na wieczorną nudę:P. Miałam do wyboru posiedzieć przed telewizorem z mamą i babcią...No to wolałam się spocić...a może u mnie to podświadomie już działa...I gdyby nie było tego Maca, to bym wybrała TV...Chociaż siedzieć nie lubię, bo mnie roznosi od środka:P Jem razowca z szynką i jajkiem i sałatkę warzywną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Naked, wczoraj sie nie porozciagalam, bo sie troszke przejadlam ;) nerkowacami. I jeszcze sobie tosta ciemnego z serem i szynka zjadlam. Ide zaraz na moje zajecia troszke wczorajszych kalorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, przpraszam że Cię z małej litery potraktowałam:P Byłam na siłowni - 15 min. rozgrzewki na orbim, a potem trochę siłowych na maszynach. I jedzonko też porządne, więc jest OK:) Na obiad pierś, ziemniak i marchewka z groszkiem, przed treningiem batonik, po treningu - krupnik i bułka z serem (innego bialka już w domu nie miałam...), potem kisiel i na na kolację twaróg z ogórkiem kiszonym i kminkiem:) Jutro idę do sauny...trochę się boję, bo pękają mi naczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba chciec w 100 % schudnac jezeli do konca ktos nie jest pewny to nie schudnie prawidłowo bo sie podda i bedzie Jo Jo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam po zajeciach i pan instruktor bardzo nas wymeczyl. Pewnie bede znowu miala zakwasy jutro. Naked, zrobilismy ta figure rozciagajaca, o ktorej pisalas. I calkiem niezle mi poszlo. Mysle,ze nawet jestem rozciagnieta jak na grubaska ;) Jeszcze takie pytanko czysto techniczne. Przychodze po tych zajeciach do domu, jem pol banana, pije drink proteinowy i jem troche brazowego makaronu. Jest u mnie prawie 21 a pojde spac gdzies tak kolo 22.30-23. Czy te wegle z makaronu mi sie nie odloza w boczkach ? No a o kolacji moge zapomniec, bo juz nic w siebie nie wcisne. Te drinki tak zapychaja,ze ja ciagle je czuje w zoladku na treningu a pije je na dwie godziny przed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) odchudzaczko- jestem pelna podziwu, ze sie tak zaglebilas w famile swoja:) tez tak moze kiedys zrobie..a noz sie okaze, ze ktoras z Was to kuzynka ciotki, wujka, brata, chrzestnego mojego taty:P Ewus a co Ty na tych zajeciach robisz? Agus spoko:) 'traktuj' mnie jak CI wygodnie :D Doti- czy Ty juz wiesz na co sie zdecydowac? ja w zasadzie pidzame wybralam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, to sa takie zajecia ogolnorozwojowe. Dzisiaj akurat biegalismy przez 10 minut, pozniej skakanka przez 10 minut i pozniej cwiczenia na nogi i brzuch przez 35 minut i 5 rozciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Chciałam dziś pobiegać ale wichura mi to uniemożliwiła więc poćwiczyłam w domciu jak mały spał po południu.Rozgrzewka a potem te ćwiczonka co ostatnio plus rozciąganie z panem w portach w paski.:P Czy rozgrzewką taką 10min może być energiczny taniec ? Tak w ogóle to ja już siedzę w piżamie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti- mi pogoda, tez skutecznie popsula plany:/ a na ogolna rozgrzewke to wszystko dobre co Cie rozgrzeje :) moja ulubiona wersja jest afkors-taniec:P sean paul w uszach i jedziemy :D w ogole, Kochane, macie jakies piosenki energetyzujace? takie, ze jak sie czuje zblizajacy upadek, to zawsze mozna na nie liczyc?:) jakiejWy muzyki sluchacie?:D Ew. po aero wegle nie sa az tak wazne ja po silowych:) ale nic sie nie martw-wszystko ladnie sie strawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały ostatnio woła mama daj głośniej jak lecie LadyGaga:P Wiesz ja to nie mam jakiejś ulubionej muzyki - viva często na tv a rmf w radiu i co zapodają to słucham.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga? (a feee:P) ale to pewnie przez to ze czesto leci i wpadla Malemu w ucho:) ( na oko chyba za wczesnie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o muzykę...Nie potrafię wskazać konkretnie rodzaju, który lubię najbardziej. Różne rzeczy mnie interesują i wpadają w ucho:) DO samodzielnych ćwiczeń mam nagraną płytkę - Eric Prydz itp. Dziewczyny, może mogłybyście mi podpowiedzieć jakąś fajną muzyczkę w sam raz do słuchania w czasie ćwiczeń? Coś w miare szybkiego i z powerem:) Nie znam się na tyle na muzyce, żeby samodzielnie to znaleźć:P Właśnie wciągnęłam śniadanko - 3 kromki razowca z serem białym i łyżka dźemu:P Wieczorem sauna i basen:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mi pomoglo przy odchudzaniu i to bardzo to taki urzadzenie na "elektrostymulacje" miesni. Tak super mi wymodelowalo cialo, pomoglo mi spalic tluszczyk, zniknal mi cellulit i mam gladka skore a nie zwisajaca... szczerze polecam wszystkim!!!!! Ciesze sie ze trafilam na to urzadzenie- przypadkiem kolezanka mi o nim powiedziala! Urzadzenie zakladalam jak gladalam telewizji!!!! Super uzupelnialo cwiczenia. http://allegro.pl/item935183669_odchudzanie_ elektrostymulacja_zwalcza_cellulit.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola:) Kochane jak tam u Was? :) Moje piosenki z serii 'dam CI energie' pewnie nie przypadlyby Wam do gustu bo to czysty, amerykanski hh:P Ale mam taka jedna piosenke, ktora nigdy mnie nie zawiodla:P zupelnie, nie w moich klimatach, natomisat idealnie sprawdza sie w koncowych fazach aktywnosci aerobowej. daje niesamowitego kopa- przynajmniej mi:P a nosi tytul- 'found a lover' panacea:)...tylko tak jak mowie- jest dosc ciezka to zwyklego sluchania bo to takie umcy umcy :P ale do biegania jest idealna:) W ogole to mam dla Was swietna rozgrzewke taneczna:P Otoz wlaczamy energiczna muze, bo to tego potrzebne jest tempo, stajemy (najlepiej przed lustrem) w rozkroku..schodzimy nisko na nogach ( tak zeby miedzy udem a kolanem bylo przynajmniej 90st) i w tej pozycji przez trzy minuty ruszamy kuprem, dolaczamy do tego klatke,brzuch i wymachy raczkami;) czyli, ze robimy cudowne 'szejki':) jeszcze fajnie, jakby udalo Wam sie do tego skakac na palcach:) sprobujcie a swietnie sie rozgrzejecie:D Tak poza tym to mam dzisiaj wolniejszy dzien w pracy, takze mam nadzieje ze sie pojawicie niedlugo :) Ewus. pozniej CI tez napisze kolejne pozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo:):):) Naked spróbuję tego tańca jutro przed lustrem.;P Ja niedługo wybywam na aerobik.;) Wpadnę wieczorkiem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, juz sobie wyobrazam siebie rozgrzewajaca sie w ten sposob w moim salonie w obecnosci S, mojej siostry i jej chlopaka ;) Chyba by sie zmartwili, ze mam jakis napad czy cos ;) Naked, wiesz,ze ja sadzilam,ze Ty nie pracujesz. Nie wiem dlaczego :) A mozna wiedziec czym sie zajmujesz? Dzisiaj bede miala pyszna kolacje, puszysty omlet z krewetkami :) Duzo bialeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew:) Fakt, wyglada sie troszke jak paralityk:P ale rozgrzewka bombowa:D Obie wiemy czemu tak myslalas;]:D A moja praca to zadna praca a czysta przyjemnosc bo w ..szkole tanca:P ( jutro tez mam wazna rozmowe w sprawie drugiego zajecia..takze trzymaj kciuki:P) A kolacja-super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, to fajna masz ta prace :) I jeszcze z dostepem do internetu ;) Na pewno bede trzymac kciuki jutro :) Naked, a jak Twoi rodzice zareagowali na Twoja decyzje o rzuceniu studiow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus, praca super:) ciagle poznaje nowych ludzi...:) a co do rodzicow to w zasadzie nie mieli nic do gadania:P zreszta ja zawsze bylam 'dojrzalsza' i wiedzialam co robie ( nie powiem, ze bledow nie bylo, ale to byly moje swiadome decyjze, ktore czegos tam mnie tylko uczyly...lubie sama dochodzic do wszelkich 'madrosci zyciowych' :P):) Ewus, a Ty zadowolona jestes ze swoich decyzji? studiowalas cos, czy moze tam sie uczysz?:) jakie masz plany po powrocie?:) o p o w i a d a j :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, z perspektywy czasu mysle,ze podjelam decyzje, ktore byly optymalne w czasie podejmowania tychze decyzji :) Tez zawsze bylam bardzo niezalezna. Bylam bardzo niepokornym i upartym dzieckiem/nastolatkiem stwarzajacym wiele problemow. Moja mama wiele nocy przeze mnie nie przesapala. Ale niedawno mi powiedziala,ze jest bardzo dumna z kobiety, ktora sie stalam :) Pomimo,ze ciagle jestem bardzo uparta ;) Bylam tu w collegu, ale poniewaz wybralam ksiegowosc :P po jednym semestrze to rzucialm. Jak wroce do Polski to na pewno pojde na studia i nawet juz na 99 procent zdecydowalam jaki kierunek :) Naked, ciagle mam problemy z podwieczorkiem. Naprawde nie mam pojecia co wybierac na ten posilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew. to ja w przeciwienstwie do Ciebie, nigdy nie stwarzalam problemow. Bylam takim cichym i nudnym dzieckiem - co sobie teraz odbijam:P Ale to nie zmienia faktu, ze faktycznie niezalezna jestem do tej pory:) No to pochwal sie co wybralas:) Ja do niedawna bylam przekonana do dietetyki, ale teraz to juz zbaranialam. Sprobuje -zawsze moge zrezygnowac :D Na pod. mozesz jesc wszystko w zasadzie co chcesz:) Do tej pory mialas swietne jadlospisy wiec juz sobie nie umiejszaj, ze nie masz pojecia.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, zastanawiam sie nad prawem :P W sumie zastanawialam sie nad tym juz lata temu,ale wyszlo tak jak wyszlo wiec moze teraz sobie ten plan zrealizuje :) Naprawde z podwieczorkiem mam zawsze klopot. Dzisiaj zjadlam tylko maly jogurt truskawkowy i troche orzechow piniowych. Jutro dzien treningowy to bedzie latwiej- wypije drineczka i zjem troche makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak smakuja orzechy piniowe? :) Prawo? Prawo ludzi zmienia :D- przynajmniej ujarzmilo kilku wariatow, ktorych znam:) Ale jak to cudownie brzmi- studiuje prawo:)- prawie tak jak studiuje medycyne i mam praktyki na odziale chirurgi :P Ja dzisiaj mialam pomki przewidzane w treningu...ida mi jak krew z nosa ale jest coraz lepiej. A czeko wcinasz? wiorki kokosowe? sliwki suszone? morele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naked,nie jem czekolady i slodyczy, bo takie mam postanowienie wielkopostne. Dlatego nie chcialam odzywki o smaku czekoladowym, bo nie chcialm oszukiwac :P Dzisiaj szukalam sliwek i moreli w sklepie,ale takich bez siarki, tylko poszlam do sklepu nie wiedziac jak jest siarka po ang :D Pojade w sobote na zakupy i czegos poszukam. Naked, moja siostra skonczyla prawo a brat studiuje na 4 roku stomatologii wiec musze rownac w gore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gorzka to zadne oszustwo :P samo zdrowie:)...okej, okej :) te paczkowane to wszystkie chyba z bonusem siarkowym ( ja innych nie widzialam)..ludze sie glupio, ze takie na wage sa 'czyste' :P ja CIe- masz idealnie ambitna w mych oczach rodzine ( prawo i medycyna:P)...tutaj to mi idealnie pasuje jakas ekonomia albo finanse :D ( ale etap matematyczny masz za soba:) ) Ewus, wszystko przed Toba:) mloda jestes, masz duzo mozliwosci..w zaleznosci, z ktorego miasta pochodzisz- mysle ze z praca tez nie powinno byc problemu, poniewaz swietnie wladasz ang:) a Twoj S to wraca z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×