Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Mój dr też z Wrocławia i świetna robota. Mogłam tylko wybrać większy implant, ale ponoć w miarę jedzenia apetyt rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no tak ja miałam po karmieniu puste woreczki:) ale teraz tak mi się spodobały, że marzą mi się większe, ale nie będę wariować i znowu poprawiać. Są śliczne i cieszę się że je mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona13
Muszę poczekać na konsultację na przyszły tydzień. Teraz zaczęły się dylematy jaki rozmiar:) oczywiście mąż chce jak największe a ja żeby były duże ale naturalne.. no cóż słyszałam że Pamela Anderson ma 800 dlatego takie z kilometra widać że sztuczne.. jak zrobię połowę to powinno być ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferkjjjaa
ja robiłam operację pół roku temu, w jednej z klinik w centrum w sumie wydałam 12 tys,ale warto było już nie moge doczekac się wakacji.. czas bez wstydu wlozyc bikini i miec co pokazac! dlugo na to czekalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
witam serdecznie, czy może któraś z Was robiła sobie piersi w Czechach ? a konkretnie w Trincu ? Słyszałam że tam pracują w szpitalu bardzo dobrzy chirurdzy, i tu na forum też są jakieś wieści na ten temat ale sprzed 3 lat więc mało aktualne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciężko jest mi powiedzieć coś więcej na temat tej czeskiej kliniki, bo nic o niej nie słyszałam. Ale wiem, że jeśli chodzi o powiększanie piersi to wiem, że np. w IQ Medica w Warszawie pracują jedni z lepszych specjalistów. I gdybym ja miała się poddać takiemu zabiegowi prawdopodobnie wybrałabym tę właśnie klinikę, I chyba zdecydowałabym się na metodę macrolne, bo wydaje mi się, że ten typ operacji jest dużo bardziej bezpieczny. A jeśli chodzi o koszty powiększania piersi to w tej klinice, o której wspomniałam koszt waha się od 7 do 10 tys. ( w przypadku implantów ) a jeśli chodzi o macrolane to jest to koszt około 4 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
dzięki "biała czekolada" :-) a możesz podać dokładne namiary na tą klinikę i ew. którego lekarza polecasz ? Jestem zdecydowana na zabieg, tylko teraz kwestia wyboru odpowiedniej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok cenowy
powiększenie piersi PRZEZ PĘPEK. nie orientuje sie ktos czy w polsce wykonuje sie taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
samosia13 : właściwie to jeszcze nie wiem gdzie i u kogo będę robić. Bardzo zależy mi aby to był dobry chirurg ale też i cena żeby była przystępna. Możesz podać mi ile to kosztuje tam gdzie polecasz ? I jeśli ktoś to czyta to piszcie proszę kogo polecacie i gdzie i za ile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Gdy się Wami manipuluje czyli jak się niektórzy brzydko bawią... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/126 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzyj na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gara_80
Evik, ja robiłam w wawie u dr Molskiej, i naprawdę nie mam żadnych zastrzeżen ciut bolało po zabiegu ale teraz.. aż miło popatrze;)) pochwal się jak bedziesz po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77654321
powiększenie piersi kosztuje... głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad wzielyscie na to kase
????...co na taka kwote wasi mężowie? i w jakim wieku jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcva
u roznych lekarzy roznie, trzeba pamietac tez, ze "tanio" niekoniecznie rowna sie "dobrze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
witam:) ja wlasnie dzisiaj podjelam decyzje ze chce poddac sie operacji, rok po porodzie mam dwa worki;/ ale nie mam pojecia jak sie zabrac za to, tyle sie naczytalam ze mam metlik w glowie;/ jestem z katowic...nie wiem gdzie by tu jakis najblizej byl dobry lekarz... troche sie tym stresuje ale w ciazy mialam spory biust i chcialabym znow zobaczyc w oczach meza te swiecące iskierki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrrrrra
agus! trzymam kciuki - ja też po ciązy poddałam się operracji.. efekt? to, co najważniejsze - znów się czuje atrakcyjna bo mialam dwa długie zwisy...az wstyd mi było... mąż niby nic nie mówił... ale i tak wiedziałam swoje a teraz? az miło w lustro spojrzec!opłacało się pamietaj tylko aby poszukac specjaliste! aby nikt Ci krzywdy nie zrobił!! skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
Ja też już sie zdecydowałam , będę robić piersi w Łodzi.W sobotę jadę na konsultację a potem za 2 do 4 tygodni ...zabieg ! A kasę zbieramy już od pół roku , celowo napisałam "zbieramy" bo mój mąż mnie wspiera i chce spełnić moje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
dziewczyny super ze sie odezwalyscie:) jestem z Katowic....ale jak trzeba bedzie to i polowe Polski przejade byle miec to zrobione dobrze:) coś czytalam ze z Poznaniu, Krakowie są jacys dobrzy fachowcy ale generalnie co temat to innego lekarza proponuje:) co do mojego meza - od pewnego czasu mowilam mu o tym ale zawsze żartem sie kończyło:) 3 dni temu zadzwonilam i powiedzialam ze chce operacji i sie rozryczalam;/....ze nie moge juz patrzec na moje woreczki:(:(:(......ehhhhno i sie zgodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
jerrrra gdzie robilas swoje "pieknosci" evik39 a ty gdzie masz konsultacje? ile wczesniej trzeba sie umowic na konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
Aguśka12345 , konsultację mam w Łodzi u dr.Żukowskiej. Czytałam opinie na forach na jej temat i chyba jest oki. A na konsultację nie trzeba długo czekać bo około 1- 2 tygodni. Nie moge sie doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrrrrra
aguska, ja robiłam w Warszawie, u dr Kociszewskiej i naprawdę jest super, tak jak pisalam wczesniej co do dr żukowskiej, to różne opinie można tutaj znalezc - od dobrych, po skrajnie zle moja kolezanka sobie u niej robila i jakby to delikatnie powiedziec - jest mocno niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
jerrrrrrra, proszę napisz coś więcej o tej swojej koleżance, która jest niezadowolona i z jakiego powodu. To dla mnie bardzo ważne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrrrrra
evik, moja kolezanka robila sobie u niej powiekszenie cos okolo roku temu i final zabiegu jest taki, ze ma dwie asymetryczne piersi z tego co wiem to mysli o poprawce choc sie boi bo jakas trauma zostala zreszta wystarczy ze nawet przejrzysz fora tutaj, to zobaczysz wiele negatywnycjh opinii na jej temat wiadomo, zaden lekarz nie jest idealny, ale ilosc postow - a w moim przypadkow, takze kolezanka ktora wyszla spod jej noza mowia same za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×