Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

dobry pomysł evik39, ale znowu tak długo czekać:) są plusy i minusy, ale fakt latem najtrudniej przetrwać bez opalania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
ślicznotkaNR1, czy Ty już jesteś po powiększeniu ? dopisek sugeruje że tak i w związku z tym mam pytanie co do wielkości.Jadąc na konsultację byłam zdecydowana na rozmiar 375 cc ale po przymiarce (biorąc pod uwagę moje warunki anatomiczne i budowę klatki piersiowej) i po sugestii pani dr chyba zdecyduję się na 450cc . Al też obawiam sięże będą trochę za duże...... nie chciałaby wydlądać jak Doda...... Czy możesz coś opowiedzieć o swoich doświadczeniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
kiedy masz termin operacji? ile wyjdzie cie cały zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evik39 masz dokładnie taki dylemat jak ja miałam.. teraz mam pełne D, tak jak inne dziewczyny miały po rozmiarze 350. WIęc akurat przy naszej budowie najwyraźniej potrzebny jest taki duży implant.. zaufaj lekarzowi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
termin muszę dopiero ustalić ( mam do wyboru albo początek czerwca albo lipiec), a całkowity koszt operacji powinien się zamknąć w kwocie 9,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
dzięki ślicznotka :-), na następną przymiarkę ,już przed operacją zabiorę męża, niech i on mi coś doradzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
zazdroszcze:) 9,5 to fajna cena:) a jaki macie dziewczyny wzrost i wage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
zazdroszcze:) 9,5 to fajna cena:) a jaki macie dziewczyny wzrost i wage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Sposoby obrony przed manipulacją.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
wzrost 165 cm, waga 58 kg. A jak u Ciebie te sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
ja mam 162 cm - waga 51kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
podobno przy doborze implantów ważną rzeczą jest obwód pod biustem , ale myślę że najlepiej zdać się w tych sprawach na lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile pod biustem, jaki rozstaw piersi itp. Nie zależy tylko od wagi i wzrostu, ale ogólnie jaką masz budowę ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oraz jakie wybierzesz implanty, bo różne firmy mają inne rozmiary.. czasami się okazuje, że można mieć większy rozmiar niż lekarz mówi, ale z innej firmy, ja tak miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
no właśnie ja mam dylemat z tym rozmiarem........ nie wiem na jaki się zdecydować :-( PAni dr. doradza mi większe niż ja myślałm że wybiorę, bardzo chciałam mieć rozmiar C (moje własne to A/B) a po przymiarce okazało się, że najlepszy dla mnie rozmiar implantu to 450cc i wtedy wyszłaby miseczka D. Mam obawy czy to nie będzie coś w rodzjaju DODY ( takieg efektu chciałabym uniknąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
naczytalam sie na forum wizaż o piersiach i mam dość;/...tam prawie polowa kobiet chce robić drugą operacje i powiekszać..może lepiej wziąść większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
hehe, może masz i rację :-) .A Ty aguska na kiedy planujesz powiększac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
ja mysle ze styczen - luty...mąz przyjedzie na początku czerwca i bedzie poważna rozmowa:) az sie boje hehe....jak tylko przyjedzie i dogadam sie z nim to odradzu dzwonie i sie umowie na konsultacje...ja mysle o Kasprzyku z Krakowa...w miare najbliżej... ...naczytalam sie o wielkosciach ale wiem ze chce jednej operacji...więc w miare najwieksze wezme:) chociaz mój mąż przez telefon mnie uprzedził że za duzych mi nie pozwoli wziąść ( nagle sie zazdrosny zrobił ehh..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evik39 mi się wydaje, że jak masz B i chcesz D to 450ml to za dużo.. dostałam od lekarza taką tabelkę kiedyś do porówniania co przed i po wychodzi przy Eurosilicone 400ML 65A 65 D-E 65B 65 E-F 70A 70 D-E 70B 70 E-F 75A 75 D-E 75B 75 E-F 80A 80 D-E 80B 80 E-F 85A 85 D-F 85B 85 F -E ale dochodzi to tego jeszcze budowa ciała, rozstaw między piersiami itp.. No skoro Ślicznotkanr1 ma z 450ml D, a startowała z A to może dla ciebie być za dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
dzięki, koralka3. Zauważyłam w Twoim dopisku że robiłaś piersi u dr. Żukowskiej. JA też się zdecydowałam właśnie u niej.Czy możesz opisać jakie są Twoje odczucia i wrażenia jeśli chodzi i operację i opiekę w klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Jakie badania po powiększeniu piersi implantami? http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo pozytywne wrażenia z dr Żukowską. Była bardzo miła i odpowiadała wyczerpująco na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Nie byłam przekonana do takiego dużego implantu ale cieszę się, że posłuchałam jej rad. Wyszły takie jak mi się podobały ze zdjęć. Wrażenia myślę bardzo podobne do Twoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_gliwice
okolo 7000 zl w swietnej klinice w czechach robia tam na eurosylikonach 2 kolezanki byly i sa zachwycone ja tez tam bede robic juz nie dlugo a w krakowie lekarz chcial 16 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa Feelbeauty eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Czechach jest taniej, ale to nie jest główne kryterium przecież.. Lepiej iść do sprawdzonego lekarza, a nie do końca życia żałować operacji, albo zbierać na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
popieram pamelaaa...chyba wole wydać więcej ..o lekarzach z Czech słyszałam różne rzeczy;/ piersi sie robi na lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
jeśli chodzi o operacje w Czechach to oczywiście jest taniej i są świetni lekarze, moja bratowa robiła tam operację zmniejszenia piersi 2 lata temu. Była i jest mega zadowolona. Ja też się nad tymi Czechami zastanawiałm , cena jest extra ale weźcie pod uwagę że tam trzeba też dojechać czyli dochodzi koszt paliwa + nocleg dla osoby która z Tobą pojedzie + dojazd za jakiś tydzień na zdjęcie szwów ( znowu paliwo ) + w razie jakiegokolwiek problemu po operacji np. gojenie się blizn czy cokolwiek innego gdyby lekarz chciał Cię obejrzeć ....... To kawał drogi a na telefon nie załatwisz wszystkiego. Także dobrze się nad tym zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×