Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ja też jestem po długim karmieniu dziecka i delikatnie mówiąc mój biust gubi się w miseczce A i na dodatek są to dwa flaczki mikroskopijne. Ale najpierw bym chciała drugie dziecko urodzić i wtedy iść na operację czyli jak wszystko będzie ok to w przyszłym roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
kurcze co do tej żukowskiej to ja rowniez znalazlam duzo wpisow od osob niezadowolonych;/....a wiecie mniej wiecej ile was wyjdzie operacje + implanty? czytalam ze miedzy 10 000- 20 000..zalezy u kogo sie robi....jak tam czytam to sama nie wiem juz co myslec:( nie chce do konca zycia z takim biustem zyc ale nie wiadomo czy operacja sie uda odnosze takie wrazenie po wpisach ze lekarz nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci- placisz, idziesz, robia co maja zrobic a potem martw sie sama;/....troche mi sie to nie podoba;/.....wkońcu to kupa kasy i moje ciało, nie stac mnie wywalic potem drugie tyle na poprawke;/.... jerrrrra czy twoja kolezanka bedzie placila za poprawke i u kogo chce robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
toan to masz czas zeby sie zastanowic jeszcze:) ja generalnie jesli sie uda chcialabym do konca roku zrobic op...ale widze ze z terminami tez roznie...ale mysle ze do wiosny 2011 dam rade...chyba ze cos mnie baaardzo zniecheci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrrrrra
agus, moja koleżanka idzie do Kociszewskiej, nie wiem jak bedzie załatwiona kwetia kasy, ma w przyszlym tygodniu konsultacje ale niestety taka jest prawda, chcesz sobie pomoc, a mozesz sobie tylko zaszkodzic... takich partaczy powinni zamykac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
kurczę .....sama nie wiem co myśleć, decydując sie na jakiegokolwiek lekarza trzeba mieć na uwadze że efekt może być nie taki jakiego oczekujemy, i na tych forach można przeczytać rózne opinie na temat różnych lekarzy i diabli wiedzą kto te opinie pisze......czy może właśnie lekrze (sami o sobie - pozytywy) czy może konkurencja -żle . I komu tu wierzyć ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
no wlasnie w tym problem ze mozna sobie zaszkodzic:( i tyle kasy wywalić w błoto....mysle ze kazdemu lekarzowi zdarza sie nieudana operacja tylko ze powinien wtedy poniesc konsekwencje...dlaczego zawsze szary czlowiek jest na straconej pozycji;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrrrrra
zgadza sie dziewczyny, dlatego taka decyzje trzeba przemyślec.. ja czytałam fora, artykuly ale i tak najwazniejsza bylo dla mnie polecenie kolezanki inaczej bym sie nie zdecydowala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
hmm, opinia koleżanki to super sprawa, tylko że ja nie mam takiej koleżanki , która powiększała sobie piersi .........i w takim wypadku pozostają tylko właśnie fora internetowe i " szczere opinie " :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrrrrra
evik, zgadza się.. ale z drugiej strony nie można tez myślec, ze wszystkie wpisy sa ustawiane sa tez takie kobitki, jak my - ktore sie dziela informacjami i szukaja trzeb atylko znalezc zdrowy balance i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę tylko dwie rzeczy w sobie poprawić. Biust i muszę zrobić zabieg na ściąganie wady wzroku. Oj będzie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
ja niestety tez nie mam takiej kolezanki...:) musze dezycje podjąc sama...ale nie chce tez odrazu sie nastawiac ze cos nie wyjdzie... teraz mam inne pytanie- jak jest z doborem implantów? jeeera. wiedzialas odrazu jakie chcesz miec czy lekarz cos sugerował i sie zgodzilas? znalazlam na forum wizażu cos takiego http://www.padtech.pl/download/MiniPoster21PL.pdf i nie rozumie kompletnie o co biega;/.....kragłe, anatomiczne... pod miesien, pod gruczoł...cholera gubie sie na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
wiecie bardzo chciałabym miec ladne piersi:(:(:( mysle ze nawet jakby nie wyszly super idealne to napewno i tak beda lepsze od tych ktore mam teraz:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrrrrra
aguska, powiem Ci tak - dobrego lekarza poznasz też po tym że odpowie na kazde twoje pytanie i ci wszytsko dokladnie wytlumaczy - co i jak ja idac do gabinetu bylam kompletnie blada z tego tematu spedzilam w centrum jakas godzine, w trakcie ktorej uslyszalam o wszytskich mozliwosciach /dr kociszewska pokazala mi zdjecia itp.. po tym sie zdecydowalam - i wierz mi - to jest najbardziej racjonalne rozwiazanie, nie zadne artykuly - pro medyczne, tylko konsultacja i rozmowa z lekarzem pamietaj,ze to Twoja decyzja na cale zycia i jesli dr nie bedzie mial chceci czy czasu odpowiedziec ci na pytania tzn ze nie jest niczego wart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
jerrrrra dziekuje:) masz 100000% racji .....najlepiej do lekarza pojechac i sie dowiedzieć co i jak...kurcze zazdroszcze ci ze jestes już PO....ja nigdy op nie mialam i sie stresuje na samą mysl o usypianiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrrrrra
aguska, mialam normalnie to samo... ostatni raz szpital zwiedzalam jako przedszkolak wiec decyzja mnie duzo kosztowala, jeszcze na stole pamietam jak zastanawialam sie czy na pewno tego chce;) ale teraz juppi! dasz rade kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
ja generalnie jestem zdecydowana tylko moj maz....dal mi pare warunkow...nie moze to zagrażac mojemu zdrowiu itd... boje sie ale chce spróbować, nie chce żałować że nie spróbowałam...:) no ale czytam i czytam te fora...generalnie kazdy pisze co innego wiec rzeczywiscie nie bede sie az tak tym sugerować:) chociaz kilku lekarzy napewno skreśle ...szkoda ze na slasku nie ma ciekawego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrrrrra
agus, nie patrz czy slask czy krakow czy warszawa czasem warto przejechac kawal drogi aby tylko operowac sie u specjlisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
wiem, mąż zadzwonił i przedstawilam mu mniej wiecej jak to wyglada to powiedzial że i do Poznania chociazby na samą konsultacje pojedziemy:> heh...nigdy nie sadziłam ze zaglądne na to forum, omijałam je z daleko z zazdrości z emnie nie stac a teraz mam na to kase odłożoną i jakiś strach mnie obleciał i wątpliwości:P.... evik39 gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrrrrra
agus, nie podpadaj w paranoje i nie pozwol aby forum przekreslilo ci marzenia!! po porstu wybierz racjonalnie lekarza, zadaj tyle pytań ile potrzebujesz... a wszytsko bedzie ok! ja tez sie kochana balam, kazda z nas sie boi.. ale trzeba się odwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
ja niestety naleze do osob ze sie zawsze wszystkim przejmuja:) jerrrra powiedz mi jeszcze czy wiesz ile na ile kobiet jest niezadowolonych, bo chyba jednak wiecej jest super zadowolonych z efektu? kurcze wiem ze kombinuje ale juz taka jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
jestem, jestem i tak sobie myślę , że ja też się boję, ale mam taki power jak sobie pomyślę,że moje piersi będą takie jak sobie wymarzyłam :-) Ja chyba jednak pojadę do Łodzi na konsultację , zapisałam się w ubiegłym tygodniu i nie będę odwoływać. Pojadę i mam nadzieję że rozmowa z panią dr.pomoże rozwiać wątpliwości. Bardzo na to liczę......... mam już dwójkę dzieci, czyli 2 porody i 2 karmienia i same wiecie jak się potem wygląda :-) Teraz czas pomyśleć o sobie , yuuuupi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrrrrra
agus, nie znam dokładnych statystyk.. zreszta wiesz - czasem trudno kobiety zadowolic, skoro spodziewa sie nie wiadomo czego mysli,ze po jednym zabiegu bedzie pamela Anderson..... a tak prosto nie ma... grunt,zeby piersi wygladały naturalnie - ja to cenie najbardziej w moich evik, jedź - moze rozmowa Ci pomoże, ja napisałam to, co wiem... mam nadzieje że nie masz mi tego za złe... mam nadzieje,że za jakiś czas wszytskie trzy bedziemy krzyczały juppi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
evik jedz :) zobaczysz co ci dr powie:> zawsze lepiej na zywo zobaczyc człowieka zreszta ja czytalam tylko opinie o niej ale czy to prawda.....? kto to wie, kazdemu zdarzaja sie operacje nieudane..oby nam sie nie zdarzyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
no taak, pojadę. Powiem szczerze, że jakoś wcześniej nie natrafiłam na złą opinię o tej lekarce, tylko same pozytywne ( może niezbyt dokładnie szukałam ). A teraz trochę ostudził się mój entuzjazm. No ale nie może być tak totalnie żle bo by chyba wogóle nie było u niej pacjentów. Jak będę miałą złe wrażenie po tej wizycie to na 100% pojadę do Poznania - tylko do dla mnie okropnie daleko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamma
dziewczyny, bedzie dobrze! głowy do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
dla mnie tez daleko Poznan;/...generalnie na kazdego lekarza mozna znalesc negatywna opinie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
kaamma mozesz cos dodac od siebie u kogo robilas i jakie odczycia po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamma
agus12345... robiłam rok temu, u dr Jaworskiego w warszawie teraz nie zaluje,ze sie zdecydowalam choc strasznie sie balam po tym jak czytalam fora, opinie itp mialam to szczescie,ze moja ciotka tez sobie robila biust u pana doktora i byla zadowolona poszlam do niego na konsultacje, wiele rzeczy sie dowiedzialam -zarowno plusow jak i minusów jezeli chodzi o operacje no i sie zdecydowalam dzisiaj chwale dzien kiedy przekroczylam prog gabinetu.. bo duzo sie zmienil0 - przede wszytskim nabralam pewnosci siebie a moje piersi, po 3 ciazach nie wygladaja jak zwisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbabka
ja mam duże i jędrne ale i tak bym wolała silikony:)są ładniejsze i sterczące,,ahhh szkoda że nie mam kasy od razu bym sobie zrobiła pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
kaamma super ze masz kogos kto przeszedł to samo co ty, ja jestem z tym kompletnie sama:) ja jestem zdecydowana, czytam rowne opinie z roznych lat i widze ze przeciwnicy pisza ze piersi wygladają nienaturalnie, powiem szczerze ze mi sie takie sterczące piersi podobaja, jak ogladam foty modelek....ehh....:) wiecie chyba nie dotarło do mnie że mąz sie zgodził i to moze sie stac!!!:) mam jeszcze pytanko , jak juz znalazlyscie numer i zadzwonilyscie, umowiliscie sie na konsultacje...pojechalyscie iiii.....odrazu decyzja czy jakis czas myslenia i dopiero ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×