Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość aguska12345
bbbbbabka zazdroszcze ci:) miec swoje piekne to super sprawa i kasy sie zaoszczedzi, bólu,strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbabka
ale wiesz moim marzeniem jest mieć sztuczne,według mnie zawsze są ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbabka
mimo że mam duże i jedrne jednak nie to samo ,ja chce mieć też jak wy:)może kiedyś poszczęści mi się z kasą to sobie zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamma
aguska 12345, ja po konsultacji zastanawiałam się jeszcze z tydzień, potem dopiero zadzwoniłam i umówiłam się na zabieg czekałam ok 1,5 miesiaca na termin takich decyzji nie podejmuje sie pod wpływem emocji ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbabka
dziewczyny a jak się ma sztuczne piersi nie przeszkadza to w karmieniu gdy się zajdzie w ciąże ? aha i czy trzeba je wymieniać co jakiś czas czy starczają do końca życia? coraz bardziej nabieram ochoty na operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
baabka z tego co wiem nie przeszkadza podczas karmienia jednak po porodzie podobno potrzebne są poprawki ponieważ w czasie ciazy rosna piersi;/..... co do wymiany implanty są dożywotnie ale trzeba liczyc sie z tym że skóra sie starzeje i za jakieś 10 - 15 lat bedzie trzeba poprawke zrobić i przy okazji wymienic implanty , dopasowac do rozciagnietej skóry...( przynajmniej ja tak wyczytałam) ...ja juz teraz wiem ze będe rocznie musiała odkładać 1000 żeby na przyszłośc mieć na wymiane ale z tym akurat jakos dam rade heh...:) ...co do kasy...czytałam ze niektore kliniki oferują kredyty niskooprocentowane...sama o tym myslałam ale mąz powiedzial ze jak jest kasa to lepiej odrazu zaplacic ale jakbym nie miala to wzielabym kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
moge jezdzic gorszym wozem ale uczucie sexownosci nikt mi nie odbierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamma
dobrze powiedziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
hehe, dobrze powiedziane. Ja tez w tym roku zamierzałam zmienic samochód ale zdecydowałam się pozbyc "zwisów", inwestuję w swoje cycuszki !!! mogę jeździc starym gratkiem jeszcze jakiś czas, ważne że na głowę nie pada i jedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
hehe:)ja wlasnie w tym roku zamierzalam kupic cos lepszego ale wole piersi.... spojrzenie męża-BEZCENNE:) evik moze jest szansa ze na tym topiku napiszesz jakie wrażenie po konsultacji? będe naprawde wdzieczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbabka
ALE WAM ZAZDROSZCZĘ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
baaabka nie wiem tylko czego:) przecież masz duże piersi:) to raczej ja Tobie zazdroszcze:) a jesli źle ci z twoimi i chcesz mieć silikonki to zacznij kase zbierać, wierz mi ze duzo jest lasek ktore specjalnie na cycki zbieraly ze 3 lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
jasne,że napiszę po konsultacji :-) a czy któraś z Was wie może czy szczepic się przed operacją przeciwko żółtaczce WZW typu B ? No i w ogóle jakie dokumenty podpisuje się w klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
jasne,że napiszę po konsultacji :-) a czy któraś z Was wie może czy szczepic się przed operacją przeciwko żółtaczce WZW typu B ? No i w ogóle jakie dokumenty podpisuje się w klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
pewnie,że napiszę po konsultacji :-) a może wiecie czy trzeba się szczepic przed operacją przeciwko żółtaczce WZW typu B ? No i jakie dokumenty trzeba podpisa w klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
przepraszam za powtórki, ale coś mi się zacięło .....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
ja nie wiem ale chetnie sie dowiem:) dziewczyny pytanie za 10000 pkt!!!!! jesli umowie sie na konsultacje jakie są terminy???? mniej wiecej....ile musialabym na konsultacje czekac a ile na operacje potem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbabka
AGUSKA NAWET JAKBYM CHCIAŁA ODŁOŻYĆ TO NIE BARDZO BYM MIAŁA Z CZEGO,ALE MOŻE JAK WYGRAM W LOTTO,TO SE ZAFUNDUJE POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
ja zapisałam się na konsultację w ubiegłym tygodniu i jadę już w tą sobotę. A co do zabiegu to otrzymałam informację, że na operacje czeka się około 3- 4 tygodnie od konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
evik błagam cie zapisz sobie gdzies ten temat i daj znac jak wrazenia no i oczywiscie jesli sie zdecydujesz pisz jak poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska12345 racja po ciązy to nawet jak masz duże to potem są rozciągnięte nawet jak nie karmisz. Po prostu rosną w ciąży i tyle. I chciaż masz duże to mogą nie najlepiej wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
Już jutro jadę na konsultację , ale tak przy okazji mam pytanie do dziewczyn, które już mają powiększony biust: dziewczyny co mówicie znajomym i przyjaciółkom, którzy zauważyli że macie większe piersi ?? Jak ten "cud" wytłumaczyć, niekoniecznie wszyscy muszą wiedzieć o operacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
sama jestem ciekawa reakcji otoczenia, ja narazie powiedzialam tylko mamie ze chce sobie powiekszyc a ona siłą rzeczy ojcu ale nawet nic nie komentowal negatywnie:) koleżanke opinia mnie nie obchodzi:P .... juz mam plan, że od teraz miesiecznie bede odkładac 1500 bo jednak kupujemy woz ..operacje chcialabym zrobic na początku przyszłego roku:) założyłam sobie dodatkowe konto na ta kase:) ...... ....evik39 jestem ciekawa jakie będą Twoje odczucia po wizycie:) pewnie sie stresujesz - ja bym sie napewno stresowała:P taki już mam charakter ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
aguska :) , na razie się nie stresuję bo to tylko konsultacja, ale pewnie dostanę "sraczki" przed zabiegiem hehe...... Ja na razie nikomu nie mówiłam (oprócz mężowi oczywiście) no i zastanawiam się jak to będzie po operacji np. jak pójdę do pracy....no i znajomi ...na pewno ktoś coś zauważy... i co tu wtedy powwwiedzieć ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
najlepiej prawde:) no bo chyba nie powiesz ze nagle ci urosły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wczoraj na konsultacji u dra Andrzeja Bieleckiego w Poznaniu. Zrobił na mnie super wrażenie :) Zabieg planuję po wakacjach, bo nie chce się męczyć z bliznami w największe upały... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
panimama ile sie czeka na konsultacje? ile potem na termin? i jaką cenę ci powiedział? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
eve jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Wampiry są wśród nas.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
witam, już jestem po konsultacji. Wszystko jest jak najbardziej OK. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo miła i sympatyczna pani doktor :-) , uzyskałam wyczerpujące informacje, wspólnie dobrałyśmy rozmiar implantów ( uśmiałysmy się szczerze przy tej okazji ). Tak więc zdecydowałam sie już na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×