Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

bartusiowa maminka wielkie gratulacje za podjętą decyzję! a w poszukiwaniach lekarza to najlepiej wybierz się do paru na konsultację - będziesz miała porównanie i wtedy łatwiej będzie Ci podjąć decyzję, który ma Cię operować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartusiowa maminka
tak właśnie chyba zrobię dlatego szukam opinii i wygooglowałam sobie weissklinik w Chorzowie u dr Giedrojcia, klinika dr Olender i klinika chirurgii dr Mazan poczytam i zdecyduję gdzie umówię się na wizytę. muszę dzialac bo u mnie najpierw zapał jest a później strach oblatujei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
No i mnie strach oblecial.Usg mam w srode o 13 45 a zabieg na 16 00 i mam nadzieje ze badania wyjda ok.Im blizej tym mam wiecej watpliwosci,ale to pewnie ze strachu .Mam nadzieje ze nie uciekne ze stolu operacyjnego.Jak tu ograniczyc palenie jak taki stres?Co prawda pale elektronicznego ale to zawsze nikotyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wszystko będzie dobrze, spokojnie:). Odrobinę cierpliwości i spokoju i na pewno wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beva - nie stresuj się i myśl pozytywnie! i zawsze tak jest, że im bliżej operacji tym więcej wątpliwości! bartusiowa -bardzo dobrze, zacznij działać!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje sie pod tym calkowicie:) optymimizm to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
No jak juz bedzie po wszystkim to bede przeszczesliwa.Jutro jeszcze badanie krwi po jutrze usg i jak bedzie wszystko ok to popojutrze piekne cycusie i tak sobie wlasnie wmawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 987
do beva a czy ten rozmiar nie za mały? Jaką masz swoją wyjściówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachel_0084
Witajcie, po kilku latach myślenia nareszcie się zdecydowałam -POWIĘKSZAM! zapisałam się dzisiaj na konsultację do dr Macieja Charazińskiego (Warszawa), czy któraś z Was powiększała sobie u niego piersi? Czy dobrze Wam doradził kształt oraz wielkość implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Mam zwisajace cos miedzy A/B.Po rozmowie z innymi doszlam do wniosku zeby zaufac lekarzowi.A nie zalezy mi aby byly bardzo duze tylko wreszcie przestaly przypominac stare torby przyczepione do klatki piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 987
chyba przsadziłaś jak mogą być zwisające A? Dobra nie wnikam, ale ja też mam małe B i chciałbym powiększyć chociaż do C, zastanawiam się czy te co Ci zaproponowali nie są za małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Chodzilo mi ze jest tych piersi niewiele ,brak tkanki tluszczowej po karmieniach.Niestety to co zwisa to praktycznie rozciagnieta skora.Mysle ze rozmiar bedzie gdzies okolo C,dzisiaj ide na krew bede sie jeszcze widziala z dr to dokladnie powie jaki rozmiar bedzie po bo musze zakupic jeszcze jakis biustonosik sportowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 987
beva, daj znać jaki w końcu ustalą Ci rozmiar. Tez jestem zainteresowana powiększeniem piersi. Ile płacisz za operację? Gdzie będziesz miała cięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Koszt to 10000 wkladki eurosilicon 350 lub 375 okragle wysoki profil.Rozmiar jaki wyjdzie?Dowiem sie dzisiaj po 15 ale z tego co dr mi mowil na konsultacji to o dwa rozmiary wiekszy.wiec chyba duze C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Ciecie pod piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
breva a jaką masz wyjściówkę to wtedy będzie łatwiej powiedzieć co wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No doskonale Cię rozumiem, ja byłam przeszczęśliwa pierwszego lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartusiowa maminka
beva 81 - odezwij się jak już będzie po wszystkim, a czy możesz napisać na którego lekarza się zdecydowalaś pisałaś o dwóch m.in o dr Giedrojć a ja też go rozważam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjkj
tablica.pl/oferty/uzytkownik/EzPD/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
no i jestem juz w domciu.Poszłam do dr Pisery i trzeba było użyć wiekszych wkładek aby zapełnić skórę.Więc mam sebbin 385 cc i wyszło D.Była jeszcze ze mną dziewczyna i widziałam jej piersi bardzo mi sie podobały były mniejsze i nie tak bardzo napuchnięte jak moje.Narazie odczówam jeszcze ból jak to przejdzie to będę skakać z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzazdrosna66
NIE RÓB SOBIE OPERACJI PLASTYCZNEJ!! 225,59 z tylko kosztowały mnie tabletki które przyniosły solidny efekt Breast Actives http://tabletkinapowiekszeniebiustu.pl/ można tutaj zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beva81 n to super, że już jesteś w domu. Teraz musisz już tylko cierpliwie czekać aż zejdzie opuchlizna:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartusiowa maminka
beva81 gratuluję nowych piersiątek no nie takich piersiątek bo D to już całkiem spory biust:):) super że już masz to za sobą! pytam o lekarza bo chcę umówic się na konsultację do dr Giedrojcia jestem ze sląska także już nie chcę szukac inntych a czy możesz napisac jakie wrażenie na Tobie zrobił i dlaczego wybrałaś tego drugiego czy coś było nie tak ??? proszę napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartusiowa maminka a już jesteś zdecydowana na 100%? Czy jeszcze nie? No i najważniejsze pytanie: jaki chciałabyś mieć rozmiar:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłabym zapomniała, czy możecie mi poradzić jakieś fajne miejsce na romatyczny weekend? Bo muszę taki zorganizowac a chyba gdzieś romantyzm ze mnie wyparował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Zrobilam u Pisery bo bylo szybciej.Dr Giedrojc zrobil super wrazenie na mnie,ale zabieg miala bym pod koniec marca a balam sie ze do tego czasu sie wycofam-troche ze mnie tchorz.No opuchlizna daje popalic.Wlasnie musialam budzic meza zeby poomogl mi wstac do toalety bo sama nie dalam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Jesli chodzi o Giedrojcia to bardzo dobry chirurg plastyczny,ktory bierze udzial w roznych nawet pokazowych operacjach.Widzialam zdjecia dziewczyn przed i po no i musze powiedziec ze byly sliczne.Zreszta idz na konsultacje to sama ocenisz bo to w tobie ma wzbudzic zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja654
beva coś ściemniasz! Jak można zrezygnować jak piszesz z dobrego lekarza tylko dlatego, że zabieg miałabyś za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×