Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Dziewczyny a pytanie, czy któraś próbowała pole dance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleska09
W sensie, że jako aerobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej chodziło mi o takie zajęcia pole dance, nie wiem czy można to nazwać aerobikiem. Chociaż w pewnym sensie na pewno tak. Zastanawia mnie czy to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
do marJolaD Czytałam że robiłaś piersi u dr Jurahy możesz mi polecić tego lekarza bo przyjmuje też w Łodzi.Narazie jestem umówiona do dr Pisery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
Polecam jak najbardziej! Poza tym, że to specjalista z najwyższej półki, to jeszcze bardzo miły, uprzejmy i troskliwy człowiek! Szczerze więc polecam:) mnie Doktor operował w Chorzowie w Weiss Klinik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
A jesli moge zapytac to ile placilas?I jak bardzo powiekszylas piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odpowiedzcie proszę!!! chciałabym się dowiedzieć czy ze względów czysto zdrowotnych trzeba usunąć/wymienić implanty po jakimś czasie? czy ich wymiana/usunięcie nie jest konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunka :*
Mam pytanie. Mianowicie jeżeli kobieta po powiększeniu piersi urodzi dziecko ,to jak będzie wyglądać sprawa z karmieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunka :*
A czy po takiej operacji zostają blizny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odpowiedzcie proszę!!! chciałabym się dowiedzieć czy ze względów czysto zdrowotnych trzeba usunąć/wymienić implanty po jakimś czasie? czy ich wymiana/usunięcie nie jest konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunka - tak, po operacji piersi zostają blizny. Małe i słabo widoczne ale są :) Katrina - tak po 10 latach najprawdopodobniej trzeba bedzie wymienić implant. Ale 10 lat to bardzo dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mam eurosilicony okrągłe i także jestem zadowolona...już od paru lat! mam 300 ml wiec w sumie nie aż tak dużo, ale nie chciałam mieć dużego biustu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
beva 81 - płaciłam za zabieg 14 tys. zł. A wielkość mam 310 ml, rozważałam też 230 ml, ale doktor sugerował większe i dobrze w sumie, że go posłuchałam:) Wyglądają piersi naturalnie, bałam się że będę jak lalencja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
No i jestem po konsultacji.Dr.zapropnowal eurosilicon 350 wysoki profil.Na poczatku wyydawal sie niezbyt sympatyczny a nawet cos mnie odpychalo,ale podczas rozmowy okazal sie ;normalnym ludziem; jak to mowi moja 2-ga polowa.Cena 10000,a i maja byc okragle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Mam jeszcze konsultacje w piatek u dr Giedrojcia zobacze co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al213
siemka i jk ? jak tam konsyultacje? ja dzis sie dowiem czy robie teraz czy za pol roku dopiero:( w klinice która wybrałam jest tylk menthor i allergan do wyboru ma moze ktos? które dobre sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
Ja mam mentory. Czytałam na forach i dr potwierdził, że sprawdzają się jeśli prawie że nie masz biustu. U mnie wyglądają rewelacyjnie:) więc polecam! beva - jak konsultacja u Giedrojcia? Mnie właśnie dr Giedrojć uszczęśliwił:) a zabieg miałam w klinice w Chorzowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Jesli chodzi o dr to zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie.Konsultacja rzeczowa ,wszystko doskonale wytlumaczone.Jedyny minus to to ze dr w lodzi jest tylko raz w miesiacu i w razie klopotow miala bym sie udac do innego lekarza.Zaproponowal rozmiar imp 350 wysoki profil mentora koszt 12700 porownywalnie z pulsmedem.No i powiem ze mam dylemat.Termin u Pisery na 28 luty lekarz pod reka,u Giedrojcia 31 marzec no i co ja biedna mam zrobic.Z jednej strony chciala bym szybko ale nie chce popelnic bledu i zalowac.O dr Piserze nie ma zbyt wiele opini i jak sie znajdzie to mozna wywnioskowac ze jest dobrym specjalista choc jego zachowanie jest czasem karygodne.Wiem ze nie bede zakladac rodziny z tym czlowiekiem i chodzil tylko i az o biust,ale nie chcialabym byc potraktowana jak towar na ktorym trzeba tylko zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala213
No to maz dylemat :( ja pewnie bym poszła tam gdzie szybciej ale skoro czujesz inaczej ..... ja mam biust po 2 dzieci wiec niewiem jak to bedzie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Ja tez mam po dwojce i pierwszego karmilam 1,5 roku drugiego prawie dwa wiec moje sa w tak rewelacyjnym stanie ze szkoda gadac.Mimo tego ze sa z lekka obwisle to ratuje mnie fakt ze sa mikroskopijne i najprawdopodobniej uda sie bez zabiegu podnoszenia jak to wyjdzie dowiem sie niebawem ,ale jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
beva, to faktycznie masz dylemat... W Chorzowie dr Giedrojć też jest tylko raz, czasami dwa razy w miesiącu, ale operuje z nim dr Piekarska, która zna pacjenta i u niej już później są wizyty kontrolne. Z tego, co wiem, to mały stały kontakt z Giedrojciem. Zapewne w Twojej klinice też tak wygląda współpraca z doktorem - dopytaj. Bo to, że nie ma go na miejscu cały czas, nie musi oznaczać, że pacjent jest pozbawiony opieki - na pewno tak nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Nie nie chodzilo mi ze nie ma zupelnie opieki tylko jest u innego w klinice w ktorej przeprowadzony jest zabieg.No nic mam jeszcze troche czasu na przemyslenie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA_RADA_86
DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIĘ NA TO NAMÓWIĆ I NIGDY NIE RÓBCIE TEJ GŁUPOTY!!! NIESTETY DLA CHIRURGÓW TO TAK ZWANA "ŻYŁA ZŁOTA". IM JEST NA RĘKĘ ŻE Z KAŻDEJ STRONY JESTEŚMY POD PRESJĄ DO ZROBIENIA TEGO ZABIEGU!!! (MEDIA, ZDJĘCIA "GWIAZD", REKLAMY CHIRURGII PLASTYCZNEJ ITD.) JA SOBIE NIESTETY POWIĘKSZYŁAM BIUST (U JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH LEKARZY) I CO Z TEGO ŻE OPERACJA SIĘ UDAŁA I BIUST MAM WIĘKSZY, JAK TERAZ KRĘGOSŁUP MNIE STRASZNIE BOLI (W KOŃCU TO DODATKOWE OBCIĄŻENIE Z KTÓREGO WCZEŚNIEJ AŻ TAK NIE ZDAWAŁAM SOBIE SPRAWY, MOJE 2 IMPLANTY RAZEM WAŻĄ PÓŁ KILO - KAŻDY PO 250C (CZYLI PO 250G) A I TAK SĄ UWAŻANE ZA NIEWIELKI ROZMIAR IMPLANTÓW, SA I TAKIE PO 450G I WIĘCEJ) OD TEGO WIĘKSZEGO BIUST NIESTETY CAŁY CZAS JESTEM ZMUSZONA SIEDZIEĆ ZGARBIONA!!! A WIADOMO ŻE TO PROWADZI DO WAD POSTAWY, ZWYRODNIEŃ KRĘGOSŁUPA ITP. W DODATKU PIERSI SĄ TWARDE JAK POMARAŃCZE MIMO ŻE MINĘŁO 3 LATA OD OPERACJI, NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ ŻE TO ZALEŻY OD IMPLANTÓW, JA MAM IMPLANTY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI (FIRMY MCGHAN) I CO Z TEGO JAK PIERSI SĄ TWARDE - NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ NA OBIETNICE LEKARZY ŻE IMPLANTY KTÓRE ONI PROPONUJĄ BĘDĄ MIĘKKIE!!! NIESTETY CHIRURDZY NIECHĘTNIE ALBO W OGÓLE O TYM NIE MÓWIĄ ALE W KAŻDEJ CHWILI MOŻE DOJŚĆ DO TAK ZWANEGO MIKROURAZU IMPLANTU I WTEDY SILIKON PRZEDOSTAJE SIĘ DO CIAŁA, CO MOŻE POWODOWAĆ RÓŻNEGO RODZAJE NIECIEKAWE KONSEKWENCJE TYPU NP. RAK !!! POCZYTAJCIE SOBIE O TYM, DUŻO JEST W NECIE NA TEN TEMAT. JEŻELI CHODZI O JAKOŚĆ WYKONANIA TO MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE MAM JE DOBRZE ZROBIONE, ALE Z TEGO CO WIDZIAŁAM NA ZDJĘCIACH W NECIE TO NIEKTÓRYCH SPOTKAŁA MARTWICA (BRR...), PRZERÓŻNE ZAKAŻENIE SKÓRY, BLIZNY ITD. OCZYWIŚCIE JEST TEŻ RYZYKO ŚMIERCI (!!!) PRZY NARKOZIE KTÓRA NAS CZEKA PRZY OPERACJI (I PRZY KAŻDEJ NASTĘPNEJ JEŻELI KTOŚ SIĘ DECYDUJE NA WYMIANĘ CO 10 LAT) GDYBYM MOGŁA COFNĄĆ CZAS NIGDY BYM TEGO NIE ZROBIŁA, JAKOŚ NIGDY WŁAŚNIE NIE CHCIAŁAM SIĘ ZGODZIĆ NA TAKĄ OPERACJE, MIMO ŻE PRZED NIĄ MIAŁAM PIERSI W ROZMIARZE A (TERAZ JEST C) NA POCZĄTKU PO OPERACJI BYŁAM W MIARĘ ZADOWOLONA Z EFEKTÓW, BO LICZYŁAM ŻE PIERSI BĘDĄ MIĘKKIE, BARDZIEJ NATURALNE, I NIE BĘDĄ MI CIĄŻYĆ. NIESTETY BARDZO SIĘ MYLIŁAM I DOPIERO PO OPERACJI DOWIEDZIAŁAM SIĘ CO STRACIŁAM BARDZO TĘSKNIĘ ZA MOIMI DAWNYM PIERSIAMI, MIMO ŻE NIE BYŁY DUŻE, ALE BYŁY NATURALNE!!! NIESTETY JEDNAK ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA OPERACJĘ POD WPŁYWEM GŁUPOTY I TERAZ TYLKO CZEKAM NA DZIEŃ KIEDY NIE BĘDĘ JUŻ MIAŁA W CIELE TYCH SZTUCZNYCH "PROTEZ" - TAK SIĘ FACHOWO NAZYWA IMPLANTY !!! W DODATKU CHIRURDZY ZAPEWNIAJĄ ŻE IMPLANTY MOGĄ ZOSTAĆ W CIELE DOŻYWOTNIO ALE NA WIELU STRONACH JEST NAPISANE ŻE POWINNO SIĘ JE WYMIENIAĆ MINIMUM CO 10 LAT, WŁAŚNIE Z POWODU RYZYKA TYCH MIKRO-URAZÓW I OGÓLNIE USZKODZEŃ IMPLANTÓW, A IM DŁUŻEJ JE MAMY W SOBIE TYM WIĘKSZE RYZYKO, BO TAK JAK WSZYSTKO IMPLANT TEŻ SIĘ "ZUŻYWA". NAJLEPIEJ (ŻAŁUJE ŻE SAMA TEGO NIE ZROBIŁAM) JEST DOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT IMPLANTÓW I RYZYKA RÓŻNYCH POWIKŁAŃ ZWIĄZANYCH Z ICH POSIADANIEM OD LEKARZA BEZSTRONNEGO KTÓRY NIE JEST CHIRURGIEM PLASTYCZNYM !!! PRZESTRZEGAM WSZYSTKIE KOBIETY PRZED TĄ DECYZJĄ. TE KTÓRE SĄ PO MASTEKTOMII TEŻ NIECH SIĘ STO RAZY ZASTANOWIĄ ZANIM SIĘ ZDECYDUJĄ NA COŚ TAKIEGO, NIECH ROZWAŻĄ INNE ALTERNATYWY I CZY WARTO POŚWIĘCAĆ ZDROWIE DLA WYGLĄDU!!! (KTÓRY I TAK PRZECIEŻ ZAWSZE SIĘ ZMIENI PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ) OGÓLNIE TROCHĘ BAŁAM SIĘ JAK MOJE PIERSI BĘDĄ WYGLĄDAŁY PO WYJĘCIU IMPLANTÓW I CZY NIE BĘDĄ NP. ZA BARDZO ROZCIĄGNIĘTE ALE PO OBEJRZENIU ZDJĘĆ NA ZAGRANICZNYCH STRONACH WIDAĆ ŻE WSZYSTKO WRACA DO NORMY WPISZCIE SOBIE W GOOGLE NP: BREAST IMPLANT REMOVAL PHOTOS. (DOBRA STRONA NA TEN TEMAT TO: http://www.realself.com/Breast-implant-removal/reviews ) (NA SZCZĘŚCIE NA NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK JESTEM UMÓWIONA NA KONSULTACJE W SPRAWIE WYJĘCIA TYCH CHOLERNYCH IMPLANTÓW) PODSUMOWUJĄC...RADZĘ WAM ŻEBYŚCIE BYŁY SZCZĘŚLIWE Z MNIEJSZYM BIUSTEM I NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ ŻE SZTUCZNY BIUST JEST DOBRY!!! MILION RAZY LEPIEJ JEST MIEĆ MNIEJSZE PIERSI NIŻ TEN SZTUCZNY PLASTIK KTÓRY ZAGRAŻA ZDROWIU I ŻYCIU !!! MIMO TEGO ŻE CHIRURDZY MÓWIĄ ŻE SILIKON WYSTĘPUJE W NATURZE TO JA MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIE SŁUŻYŁ TYLKO JAKO PREPARAT DO SILIKONOWANIA NP.OKIEN A NIE DO WKŁADANIA DO LUDZKIEGO CIAŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Propozycja lekarza to 350 eurosilicon wysoki profil.Być moze uda sie 375 ale to sie okaże już podczas zabiegu.Lekarz jest dobrej myśli jeśli chodzi o obwisłą skórę ,nie jest jej aż tak dużo i takie implanty powinny wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brzmi ładnie:) a kiedy masz proponowany termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartusiowa maminka
Dziewczyny sama w to nie wieżę ale decyduję się na zabieg! rok karmienia piersią dał się we znaki ich jędrności haha! zawsze miałam w miarę duży jędrny biust ale ciąża i karmienie zrobiły swoje - są duuuuuuuużo mniejsze i zwiski jak u murzynki. jestem ze śląska jaką klinikę polecacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
bartusiowa maminka ja miałam zabieg w Weiss Klinik w Chorzowie w w styczniu u dr Giedrojcia jestem megaaaa zadowolona z operacji, kliniki no i przede wszystkim z efektów!!! Oczywiście jesli będziesz miała pytanka to służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×