Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

marJolaD każda inaczej przechodzi czas po operacji.....jednej starczy tydzien innej dwa będzie dobrze. Ja miałam dwa tygodnie wolnego po operacji. Jak wracałam do pracy to już całkiem dawałam sobie radę. Tylko wiadomo, że nie podnosiłam za bardzo rąk... Ale skoro piszesz ze masz operację 11 stycznia i możesz do końca mieć wolne to super rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
Ślicznotka, dzięki za wyjaśnienia. Czyli 2 tyg. muszę liczyć odpoczynku, to spokojnie do końca stycznia:) Właśnie dr Giedrojć tłumaczył mi, że to kwestia bardzo indywidualna, bo jedne pacjentki skarżą się na bół i nic nie mogą robić, a inne w ogóle nic. Ale też mówił, że nie można totalnie nic nie robić, bo odpoczywamy po operacji, gdyż mogą się pojawić obrzęki i coś tam jeszcze... Myślę, że damy radę!!! Kobiety w końcu silne są!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corineczka
Hej Dziewczyny! Ostatnio pytalam o to co mam robic bo obawiam sie ze doktor zaproponowal mi male implanty... W srode mialam operacje! Fakt lekarz wykabinowal tak ze zrobil wieksze... Sa ogromne i teraz mam nadzieje ze jak opuchlizna zejdzie to troche zmaleja hehe... jestem zadowolona na maxa... Troche boli rano i na wieczor... Ale da rade wytrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego na tym
forum nie słychać o dr Kobusie czy dr Lembasie i wielu inych dobrych lekarzach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście o tych lekarzach nie słyszałam, a tylko o doktorze Osuchie, który przeprowadza zabiegi w klinice Lasermed, także powiększanie piersi, zmniejszanie oraz ich podnoszenie. Co kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słyszałaś
o prof. dr hab. n. med. Kazimierzu Kobusie? Autor: 140 publikacji naukowych, 10 rozdziałów w książkach i "Atlasu Chirurgii Plastycznej". Z tego co czytałam to bardzo dobry specjalista. Czy miał ktoś u niego zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corineczka super, że już masz operację za sobą. To jaki w końcu masz implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
Corineczka, gratuluję nowych piersi! No właśnie, jaki w końcu implant? Napisz proszę w wolnej chwili, jak to wszystko wyglądało, zabieg, po zabiegu itd. A teraz wracamy do świątecznych przygotowań:) Dziewczyny, życzę Wam wesołych i zdrowych Świąt, spełnienia marzeń na Nowy Rok! Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinaZielona35
Ja polecam klinikę Medycyna Urody w Warszawie. Miałam tam powiększane piersi wkładkami anatomicznymi. Blizna mała, prawie nie widoczna, ból do zniesienia. Cała obsługa w klinice na wysokim poziomie, doktor miły i uśmiechnięty co sprawia,że strach jest malutki. Ja nawet nie chcę pamiętać o piersiach z przed operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę już w 1 dzień świąt życie na forum wraca:). Jak tam dziewczyny? Dużo prezentów i nowych staników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam opinie
i nie powiem, żeby były rewelacyjne. Co do nosów to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
no właśnie dziewczyny, były pod choinkę nowe staniczki? :) ja miałam perfumik i bon zakupowy, na nową bieliznę, po operacji:) już za niecałe 3 tyg. mój termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlitewnik
też przydałby się przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
Przed oczywiście, że są - aż w nadmiarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corineczka - na pewno troszkę zmaleją tylko musisz odczekać aż opuchlizna zejdzie! no a prezenty mega udane ale bez staniczków bo te już mam ! i to chyba w nadmiarze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
Ja niestety też mam z wagą w przód:( może do pakiety piersi jeszcze liposukcja?:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no to niezły pakiet;). Ja od wczoraj staram się już bardzo ograniczać z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia@03
Hej koralka 3 mam do Ciebie prośbę jestem umówioną do dr Zukowskiej na konsultacje możesz coś mi o niej powiedzieć ? Jak zrobiła ci biuscik? Mam strasznego stracha i obawy co do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia@03
Hej Koralka jeśli jeszcze jesteś na forum to może miałabys ochotę coś o tej lekarce podpowiedziec ja jestem z Białegostoku i ja mam na miejscu ale nigdzie nie mogę doreac zdjęć jej prac i na forach o niej mało . Jestem jeszcze umówioną do dr Bromy z wa-wy ale tam jest dużo drożej i nie wiem co mam robić ? Może ktoś coś napisze mi o dr zukowskiej?? Dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o pakieciku nadprogramowych kilogramów to już nie będę wspominać.....po prostu szkoda gadać...mam postanowienie noworoczne żeby zdrowy tryb życia prowadzić :) no ale równie to bywa....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość któremu facetowi
podobają się sztuczne cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
Wydaje mi się, że żaden facet się do tego nie przyzna oficjalnie, ale większość z nich lubi biuściaste. A przynajmniej daje nam to odczuć!:) Myślę, że gdyby nie "naciski" facetów (jakieś komentarze, oglądanie się za biuściastymi itd.), to większość z nas nie myślałaby nawet o powiększaniu piersi. A mój zabieg już za tydzień!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fceci nie lubia
sztucznych piersi, przeciez to nie chodzi o to, żeby były nie wiem jak duże, ładniejsze są małe, jędrne ale naturalne. I nie wmawiajcie kobietom, że wielkie nadmuchane cycki sa fajne. Moim zdaniem są beznadziejne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
Właśnie z tą jędrnością jest największy problem! Ta niestety ulatnia się wraz z wiekiem:( Nie miałam absolutnie na myśli dużych piersi, które wyglądają nienaturalnie. Raczej o poprawę estetyki piersi naturalnych, za pomocą operacji powiększenia piersi. Sama wybrałam jak najbardziej naturalny rozmiar implantów, no nieco większy, ale doktorek twierdzi, że będą dobrze wyglądać. Nie chcę wyglądać właśnie jak dmuchana lalencja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie widziałam
powiększonych piersi, które wyglądałyby naturalnie i nie byłyby "nadmuchane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
To Malone widzialas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
To malo widzialas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, że jak kobieta ma małe piersi to facet przecież nie powie, że inne mu się podobają. Ale jak kobieta już będzie po operacji to oczywiście większe mu się podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflu
coś w tym jest, żeby postawić faceta przed faktem dokonanym, no i będzie po kłopocie. A co myślicie o powiększaniu biustu za pomocą macrolane? Bo mnie kusi, żeby iść do dra Osucha na taki zabieg. Podobno piersi wyglądają na bardziej naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×