Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

LEJDI Odbierz sobie osobiscie :) Ja zamowilam dopiero pierwsza tube i probowalalm tylko ciemnej belgijskiej czekolady. Slyszalam, ze maliny sa tez dosc dobre, ale rowniez jeszcze ich nie probowalam. Mysle, ze przy nast okazji wezme cos z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- to chyba dobra widzialam, bo wlasnie bardzo cienka byla, tylko zaomnialam o tym napisac... chyba musze zrobic solidny przeglad ciuchow w szafie bo ostatnio nic znalezc nie moge ;/ anxi- musze sprobowac :) tylko adres firmy nic mi nie mowi, a spradzalam na mapie i to wogole nie moje okolice wiec musdze zrobic rozeznanie krajoznawcze :) dopiero po tym zamowie :) no bo placic 9zl za przesylke troche bez sensu jak jest na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi -> nie wiem czy ta sama bo były tez takie super cienkie w tym kolorze. chyba zostawię ją obie 20 zł to żadne pieniądze a na lato zawsze przyda. czuje się oszukana bo dziś w h&m ( kolega kupował okulary przeciw słoneczne) i była inne kolory bawełnianych sukienek: granatowa, biała, fioletowa i czarna. jednak chyba i tak kupiłabym turkusową. mam nadzieje że jeszcze różowe i kremowe dojdą:) patrzcie jaką ładną kasę robią na nich na allegro: http://www.allegro.pl/item1026579791_h_m_styl_anna_mucha_34_ycd_czerwona_zobacz.html#gallery http://www.allegro.pl/item1026323700_h_m_przepiekna_sukienka_anna_mucha_roz_s.html#gallery jestem w szoku. a firma jest na ruczaju najbliższy przystanek masz na zachodniej. z tego co pamiętam mieszkasz na kurdwanowie bądź prokocimiu to musisz się dostać na łagiewniki i stamtąd to już kilka przystanków. często autobusy jeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, ze to ruczaj, tylko go nie znam, dzieki za info :* ech odkad mucha zaczela sie w nich pokazywac to teraz wszystkie baby takie beda kupowac niezaleznie czy im w takim fasonie dobrze czy tez nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam przez jakiś czas często bywałam więc znam okolice. napisałam tylko dlatego że odruchowo wsiadłam kiedyś w coś na ruczaj a on zatrzymuje się koło kampusu uj więc troszkę trzeba się przejść:P mnie zdziwiła cena 150 zł??? za bawełniane z h&m ?? no ja wiem mucha jak dla mnie to żadna z niej ikona mody wręcz przeciwnie. choć te sukienki z h&m się jej akurat udały. ja dopiero na stronie anxi je zauważałam bo wcześniej kompletnie nie zwracałam na nie uwagi wydawało mi się ze są kompletnie a seksowne na wieszaku a tu jednak zaskoczenie. w sumie to teraz rozważam czy nie zacząć handlować h&m na allegro bo ładnie można by na tym zaroić tylko za leniwa jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko nibys ci ty robisz o tej porze :P?? musze wam wyznac ze do niedawna nienawidzilam h&m, wchodzilam czasem z kolezanka tam bo ona uwielbiala, ale zwykle mijalam wieszaki bez zainteresowania, jedynie z akcesorii cos wybieralam ale rzadko nie wiem co mi sie tak odmienilo, chyba od zimowej kolekcji zaczelam zwracac uwage na ciuchy i teraz nie potrafie ominac tego miejsca :D z tego co pokazalas teraz malo rzeczy mi sie podoba, ale na zywo widzialam wiele fajnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do muchy to nawet nie pamietam jak sie wczesniuej ubierala bo malo jej bylo, ale teraz musze przyznac ze niezle wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezguście
hej. Proszę Was o pomoc w doborze ubrań. Kompletnie nie umiem się ubrać, moglibyście poradzić mi jakie fasony i kroje ubrań będą wyglądać dobrze na osobie z dużym biustem 75 f, waga 65 -67 kg/ 168 cm. Duży biust i brzuch, nogi i uda w miarę ok. Z reguły ubieram się w jeansy + koszulki ewentualnie koszule z krótkim lub długim rękawem, buty raczej na płaskim lub małym obcasie lub baleriny. ogólnie nudno, kolory:czarny, granat, biały, szary, kawowy, brąz w zasadzie tyle. Chciałabym coś eleganckiego a zarazem wygodnego. Skądś moje dziwne przekonanie że elegancja kojarzy mi się z niewygodą. Ze wszelkie sugestie lub przykładowe zestawy będę baaardzo wdzięczna. A może jakieś marki sklepów byście mi doradziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi -> a wczoraj w tv były fajne filmy i nie mogłam się odkleić od telewizora:P:P (straszne) ja tez nie lubiłam h&m:P kilka lat temu nie miałam ani jednego ciucha z h&m później pojedyncze. nigdy nie podobało mi się aż tak dużo rzeczy jak w tej kolekcji.w zimowym sezonie nie kupiłam kompletnie nie mój styl. kolekcja madonny bardzo mi się podobała i 2 lata temu wiosenna chyba z której mam kilka ciuchów, nigdy aż tak dużo jak teraz. tego roku jak chce coś kupić to pierwsze miejsce h&m muchę to ja pamiętam wcześniej jako nie dorosłą nastolatkę: dżinsy i jakiś podkoszulek. teraz ubiera się dużo lepiej. w h&mowych sukienkach wygląda bardzo dobrze ale jak widzę ją w niektórych cuchach to hmmm plastikowa? wszytko niby fajnie ale zawsze zepsuje coś np. pomaluje paznokcie na słoneczny żółty. http://www.pudelek.pl/artykul/24018/czyje_to_paznokcie/ albo tutaj fajne sukienka wszystko super ale dlaczego te buty? http://www.pudelek.pl/artykul/24292/opalona_mucha_w_bialej_sukience_sexy/ mogę to jeszcze przypisać pod jej kolorowy styl co jest ok. ale wystającej bielizny oj nie to jest bez klasy zawsze. bezguście -> przeczytam i odpisze. ale może lepiej nowy topik żeby tu nie zaśmiecać? i nie robić offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezguście
nibys --- dziękuję. Założyłam temap tutaj link http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4462455 jakbyś była tak dobra i podpowiedziała mi coś w wolnej chwili , byłabym baaardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
czesc dziewczyny :) widze, ze znacie sie na modzie lepiej niz ja, wiec wole zapytac :p otoz kupilam sobie legginsy koronkowe. czarne w takie kwiaty koronkowe. sa mi do kostek, ale chyba pojde do krawcowej skrocic je do polowy lydki lub za kolano....do czego moge je nosic? jedyne co mi wchodzi do glowy to mam takie czarne spodenki z podwyzszona talia. musialabym sobie kupic jakas tunike albo sukienke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- a co ciekawego ogladalas :)? ja na polsacie "bez przedawnienia" co prawda koniec do przewidzenia od poczatkowych fragmentow filmu ale i tak mnie wciagnal :) co do muchy to mi akurat te paznokcie sie podobaly, miala je pod kolor naszyjnika :) wg mnie fajne polaczenie, a buty do tej sukienki tez mi sie podobaly :P bebebe- a gdzie kupilas te leginsy? ja od dawna takich szukam!!! bron boze ich nie skracaj!!! tzn zrobisz jak uwazasz :) ale dlugosc do kostki jest idealna, ja chce takie nosic do czarnej sukienki z h&m, do tunik itd, ze spodenkami tez moze byc fajnie ale musialabym widziec to na zdjeciu bo narazie sobie nie moge jakos wyobrazic czy to bedzie fajnie wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
eeeeeeeee....ekhm...no mam je z lumpeksu :D moja znajoma ma lumpeks i zawsze wpadam do niej na "pokaz przedpremierowy", ona zawsze mi odlozy cos fajnego jak jest. ale widzialam tez chyba na allegro takie legginsy i u mnie w miescie tez w takim jednym sklepie z bielizna na wystawie, tylko ze to chyba byly niebieskie koronkowe. moge wejsc i zapytac czy maja czarne :) sklaniam sie do skrocenia ich, tak jakos mi jednak nie podchodza....choc takie do polowy lydki to tak jak te wszystkie smarkule z dzinsowymi mini... nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech i o mnie mega wkurza w lumpeksach :P ze nawet jak sie trafi cos fajnego to zaraz wredna wlascicielka to zagarnie :p zarcik :* a wiesz ja szukam bo mam taki swoj idealny desen i trafilam na takie w calzedonii ale niestety one nie sa obcisle tylko luzne prawie jak spodnie (?) no takie mega dziwne sa :( ja mam szczuple nogi i wygladaloby to koszmarnie, z reszta nie wiem do konca jakby wygladalo bo przymierzyc sie nie da :P i sa mega drogie bo kosztuja jakos ponad 60 zl wiec nie zaryzykuje takiej kasy dla samego "sprawdzenia" to sa wlasnie te: http://avanti24.pl/moda/p/Legginsy_Calzedonia/142955847/10499 to ten moj idealny desen :D ja kiedys (jakies 4 lata temu) nie moglam patrzyc na dlugie leginsy i nosilam takie za kolano, wtedy wzbudzaly sensacje na ulicy ale zaraz wysypaly sie laski w nich, a potem przedszkolaki, wiec przestalam takie nosic, a teraz nie wyobrazam sobie nosic inne niz do kostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi -> hehehe każdemu podoba się co innego:p według mnie nie wyglądało to źle ale gdyby miała czerwone paznokcie to była by porostu wampem idealnie. bielizny jednak jej nie wybaczę:P ja wiem że chce się pochwalić cyckami ale nie musi pokazywać stanika do tego. lejdi jak mogłaś przegapić koronkowe leginsy w h&m:P:P bebebe -> ja bym nie skracała. długie są bardziej uniwersalne i lepiej wyglądają na każdej sylwetce. lejdi już napisała co założyć. ja dodam tylko żeby ciuchy były gładkie bez wzorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zapomnialam dodac ze gladkie ciuchy :) bo ja nie umiem totalnie wyszukiwac ciuchow :( w ogole wiem ze to glupie :P ale np jestem w h&m w bonarce ktory mam mniej wiecej obcykany i wiem gdzie szukac czegos, to jak jestem w inneg galerii za cholere nie znajde tego co juz np widzialam w bonarce a na koronkowe legginsy napalilam sie po tym, jak kiedys widzialam jakis fragment "tanca z gwiazdami" i tam tancerka miala na sobie takie leginsy i jakies czarne ciuchy, chyba nawet spodenki skorzane miala juz nie pamietam i wygladala mega seksownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi -> ja zauważyłam w krk że co 5 dziewczyna w leginsach nosi je w za dużym rozmiarze. a to wygląda koszmarnie;/ przed wczoraj jechałam w mpk z bardzo ładna dziewczyną nawet ciekawie ubrana ale miała z bardzo chude nogi plus do tego za duże bawełniane czarne leginsy. wyglądało to beznadziejnie. dość ze nogi były jeszcze chudsze przez to to leginsy prawie że wisiały na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
a do jakich butow te leginsy?? mi sie zdaje, ze jednak te do kostek bardziej skaracaja nogi. lejdi- moze sobie cos wybierzesz: http://moda.allegro.pl/listing/search.php?category=1454&string=legginsy+koronkowe&description=1&engine=f a z lumpeksami tak niestety jest, najwiecej "mięsa" zgaryna wlascicielka i jej bliskie otoczenie :P dlatego ja ogolnie nie chodze do lumpeksow, bo wydaje mi sie, ze tam same szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebebe- no ja jeszcze nie wypatrzylam zadnego "cuda" w lumpie, tez mnie ta perspektywa zagarniajacej dla siebie wszystko co najlepsze wlascicielki odrzuca, dlatego masz szczescie miec znajoma posiadajaca lumpka :) dzieki za link zaraz przegladne :) a co do dlugosci to wlasnie zkracaja te krotsze :P a buty tylko i wylacznie szpile :) jakos nie widze ich z balerinkami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi ->w m1 mierzyłam różową (taką pudrową, łososiową) s na mnie wisiała a xs nie było kremowej nie widziałam tylko ciemną (taki brudny brąz, nie wiem jak określić ten kolor). w krakowskiej nie zwróciłam uwagi czy jest. bardzo mi się podobała. była dość droga chyba 100 albo 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej kremowej bym nie chciala, chociaz fajna, bo mysle o tej sukience majac w perspektywie wesele znajomej, szkoda ze nie ma jakiegos ciemnego fioletu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie jest jeszcze niebieska, ale nie ma tej różowej (chyba że kremowa to miała być różowa:P) i ta brązowa jest szara ale na żywo wydawała mi się brązowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebebe- hehe dzieki :* ale to nie ten idealny :P wiem mam fisia :) popatrze poprostu w jakis rajstopowych sklepach czy nie maja jakis fajnych koronkowych w normalnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katios
hey wiecie moze czy sa w hm te sukienki czerwone co je mucha w ycd miala i w jiej cenie ?:D bardzo mi sie ona podoba ..oczywiscie nie dlatego ze ona go ma heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×