Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Witam Ja ostatnio strasznie zmeczona jestem, ciągle mnie mdli i nie mam na nic ochoty, ciagle mi sie chce lezec i najgorsze ze nie moge nic jesc, nic gotowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina 3maj sie. Przechodzilam to 6-11 tc i to byly dluuuugie tygodnie. Ostatnio mi sie poprawia. Moze i u Ciebie wkrotce minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa no moze niedlugo sie skonczy bo to 11 tydzien ale calkiem niedawno mi sie to zaczelo, mam nadzieje ze dlugo nie bedzie trwac bo chcialabym miec ochote na cos gotowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamki:) Wróciłam niedawno z TEJ roboty. Z tego sprzątania. Nescafe uwierz mi nie chciałabyś zobaczyć tego co ja tam dziś w kiblu widziałam :/:/:/ W ciąży na jakieś syfy to muszę uważać. Nie bardzo chciałabym siebie narażać ani dziecka. Chyba jednak zrezygnuje z tej pracy. Dzisiaj musiałam dźwigać fotel po schodach bo co miałam powiedzieć? Niemogę... jestem w ciąży? Oni narazie nic nie wiedzą. Dalej mam infekcje nerek. Biorę antybiotyk który chyba mi właśnie rozstroił żołądek. Ciągle mnie boli po zjedzeniu czegoś. Strasznie kłuje. Przeszło jak wziełam no spe i termofor. emilia a gdzie macie prom? wpadnijcie na kawke do mnie jak coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie bylo mnie troszke w srode wyladowalam w szpitalu z powodu silnego krwawienia bylam pewna ze to poronienie.Pomiedzy 6-7 tyg tez plamilam ale to bylo nic teraz to wiem treraz leci tak jakbym kran odkrecila popryskalam cala podloge w szpitalu.Wiec w szpitalu nie pomoga mi za mloda ciaza no i nie wiadomo skad krew nadal leci duzo czerwonej krwi bez skrzepow.Zrobili w srode usg zwykle spr tylko czy dziecko zyje ruszalo sie pozniej przyszla polozna i kazala pokazac mi podpaske sciagam spodnie w dol a tam leci taka wodnista krew popryskalam podloge, mowi ze wody mi odeszly z krwia jakas infekcja po szewku i przykro jej ale beda zdejmowac szewek i czekamy na porod.Zaczelam plakac i,trzesc sie byla ze mna kolezanka.Przyszedl czarny lekarz sprawdzil szyjke i szewek jest na miejscu nie pekl szyjka sie nie rozwiera wody wydaly sie byc w porzadku choc nie wiedziala czy ilosc jest odpowiendia wzieli wymaz czy mam infekcje.Przenisiono mnie Na patologie.Nawet serduszka nie sluchali tak jak innym .Wczoraj o 11.10 mialam usg przez brzuch i dopochwowe ruchow nie bede czul dlugo dlatego ze lozysko mam przodujace i nachodzi na szyjke dotyka jej ale nie wystaje.Wody ok.Macica ok.Dziecko sie rusza.Przy dopochwowym wylecialo pelno krwi kobieta ktora je wykonywala byla przerazona ze tyle tego jest i nie szlo zlokalizowac skad jest zrodlo.Nic mnie nie boli czuje tylko pelnosc w dole.Szyjka pieknie dluga 4.7 cm i zamkinieta.Powiedzieli ze moge isc do domu jesli chce i ze wiecej nie sa w stanie mi pomoc. dziewczyny co to moze byc?dostalam wczoraj zastrzyk anti D moja grupa to B rh- czy mozliwe ze przez konflikt seroologiczny? Leje sie ze mnie duzo-Nie przesadzam zuzylam ok 4 paczek podwojnych podpasek a wszpitalu przemakało na podklady.Nie wiem wczoraj zostala mi odebrana juz nadzieja plakalam uspokoic sie nie mogla ale skoro dzidzia ma sie dobrze i wody sa ok to co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Widze zle wiesci od Patinka.Ja bym na twoim miejscu tez bym strasznie sie martwila.Moze to wina lozyska przodujacego.Moim zdaniem powinni cie przetrzymac na patologi,przynajmniej do momentu kiedy krwawienie ustapi.Odpoczywaj duzo i badz dobrej mysli.Na pewno wszytko sie ulozy. Aurela ja na twoim miejscy chyba bym zrezygnowala z tej pracy.Ja moze jestem przewrazliwiona,ale lepiej dmuchac na zimne.Ciezka praca moze zaszkodzic.Zreszta kazda z nas jest inna i ma inny organizm.Ja na szczescie poki co nie mam zdnych problemow i mam nadzieje ze bedzie tak do konac.Przezylam jednak raz poronienienie i tez mam czasami schizy. Dzis byalm na nogach ponad 6 godzin i normalnie ich nie czulam.ciagnelo mnie cos pod lopatka.Poza tym ja mam spora skolioze i moge bardziej odczuwac bol plecow.Poki co nie bylo az tak zle,jesli nie staje bardzo dlugo na nogach. Co do mdlosci to jak przypomne sobie to daja popalic.Ja tez wymiotowlam.Unormowalam sie dopiero po 17 tygodniu.W dalszym ciagu jednak raz na pare dni zdarzalao mi sie,gdy zjadlam cos ciezkostrawnego.Przed ciaza nie mialam wrazliwego zoladka, a teraz wszytko zmienilo.Zycze dziewczynom wyjezdzjacym milego pobytu i szerokiej drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka trzymaj sie,mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze 🌼 swoja droga to jak oni mogli Cie wypuscic i nie wyjasnic skad to krwawienie?! dlatego ja jestem zdania,ze warunki i sprzat tutaj maja o niebo lepszy ale lekarzy i specjalistow mamy lepszych w Polsce. Badz dobrej mysli,ze wszystko bedzie dobrze. co do sztucznego mleka to ani lekarz ani polozna nie moga podac konkretnej nazwy-pytalam juz kielka razy.w poradni laktacyjnej nie bylam wiec nie wiem,ale tam pewnie by podali.pytalam tez w szkole rodzenia-wszedzie ta sama odpwoiedz"to musi byc twoja decyzja" i ejdyne co dodaja ze wszytskie mleka sa identyczne w skladzie czyli jakby decyzja odnosi sie tylko do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Patinka jak przeczytałam Twojego posta to aż miałam łzy w oczach!! Strasznie mi przykro, ze coś takiego Cię spotkało. Dlaczego Oni z krwawieniem wypuścili Cię ze szpitala???? Tutaj ponoć jest tak ze służbą zdrowia, że jak się nie upomnisz nie wywalczysz to Oni raczej nie wychodzą z incjatywa. Może moglaś nalegać na pozostanie? Jakieś dodatkowe badania? Kompletnie nie wiem co to może być.... Z drugiej strony jakby to było coś groźnego to może by Cię zostawili. Może tak gdzies Twój organizm zareagował na jakis bodziec, masz krązek, przodujące łożysko, a skoro czują dzidziusia, żyje to może to nic poważnego. Bądż dobrej myśli i UWAZAJ NA SIEBIE!!! I przede wszystkim dużo wypoczywaj. Zdaję sobie sprawę jak się czujesz, ale myśl pozytywnie i nie czytaj po internecie róznych malo wiarygodnych informcji, bo niektóre naprawdę potrafią człowieka kompletnie zdolować a z prawdą nie mają nic wspólnego. Diewczyny, które jedziecie do Polski- Szerokiej drogi i zaglądajcie do Nas w miarę możliwości :) Aurela faktycznie jak ta praca jest ciężka to zrezygnuj. Nie ma co narażać siebie i dziecka. Sama musisz czuć czy to jest bezpieczne czy nie. Jeśli nie, to nie wahaj się!! A co z tą pracą w fabryce?? Na czym Ona ma polegać?? Ja pracuje hotelu i czasami kręgosłup mi chce wyrwać, też się martwię czasami, ale u mnie wiedzą, że jestem w ciązy i czasami ktoś mi w czyms pomoże itd...Ehhh... z tymi pracami tutaj... Mnie też długo tu nie było, bo jakoś czasowo niewyrabiałam no i ... Itak... Dotałam wyniki moczu od położnej, jakaś infecja: 100.000cfu/ml coliform species czy coś takiego., na wynikach wykaz już antybiotyków na które ta bakteria czy coś jest wrażliwe. Według jej zaleceń poszłam do GP. On kazał mi nasikać do pojemnika, potem wsadził ten paseczek do badania i mówi, że jest wszystko FINE!!. No... to mnie oczy wyszły na wierzch i jak to?? Mówi, że może organizm sam wypłukał bakterie, że On nie wiedzi zadnej zmiany w moczu bo ma "łany kolor", jest czysty.No i na tym paseczku mu chyba też nic nie wyszło niepokojącego. Powiedział, że przy infekcji podnosi się białko a u mnie się nie pdniosło, że te wyniki moczu są już "stare" i że poprostu oragnizm sam sobie poradził. Ja myślałam, ze to bakteria e.coli,bo juz kiedys miałam tą bakterie jako nastolatka. On powiedział, że to nie e.coli, że e.coli jest groźna, a to co ja miałam to niby coś innego (ale jak wpisze na ggole coliform to jakoś jest pkrewne z e.coli). Mówi, że jak chce być spokojna to on mi może wypisać antybityk... Woooww... Jak ja chce???? To On ma wiedziec. Ale On nic nie widzi i nie polecałby. Wypisał mi na wszelki wypadek jakbym zauwazyła jakies objawy infekcji i nie musiała już przychodzić. Dzewczyny nie wiem co o tym myślec????? Czy to możliwe, żeby organizm sam sobie poradził??? Właśnie sama naczytałam się na internecie (dlatego Patinka odradzam CI), róznych przypadków i głowa mi pęka. Skutki były rózne.To może grozić dziecku? Nie wiem co myśleć o tym. Cz iść prywatnie na badanie moczu czy poczekać?? Miała któraś z Was jakąś infekcje?? Proszę napiszcie jeśli coś wiecie... Ehhh, przepraszam, rozpisałam się... ale już nie wiem co robić.. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny. ja tu przechodze juz 4 ciaze z Kubusiem do 22 tygodnia walczylam jesli sie upre ze chce lezec to mnie poloza ale to wszystko poza usg dopochwowym i normalnym badaniem krwi spr czy nie mam infekcji nie sa w stanie zrobic wiecej.jak mnie poloza dadza w razie boli paracetamol beda mierzyc temp spr cisnienie mocz to wszystko. jesli pojawia sie skurcze kazali niezwlocznie wracac do szpiotala bo moze mi szyjka peknac bo mam szewek. A polozna wywsnioskowala tak poniewaz jak kazal scignac mi bielizne by zobaczyc podpaske to sie przerazila po chwili zaczelo ze mnie tryskac ochlapalam podloge lozko i co jeszcze nie pamietam jakby pod cisnieniem i ona od razu ze to wody z krwi poniewaz musiala sie wdac infekcja po szewku,nikomu nie zycze czegos takiego uslyszec zaczelam sie trzesc plakac polozna zaczela mnie przytulac ze jej przykro ale lekarz da ostateczna diagnoze.Przyszel lekarz i mwoi czemu ja placze ze tak sie zdarza itd jak wspomnialam ze urodzilam juz w 22 tygodniu ciazy i dziecko zmarlo tak sie od razu uciszyla. miejmy nadzieje ze bedzie dobrze dzis nie chodze z podpaska tylko wkladka oby sie nie rozkrecilo. OLivia 19 listopada 2008-mam juz 15-mscy ❤️ A tutaj zobaczcie jaka jestem śliczna :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b468c17cd1189353.html Laura-17 września 2000 ❤️ Moje 2 najdroższe serduszka :) obecnie 15tc ❤️ OLivia 19 listopada 2008-mam juz 15-mscy ❤️ A tutaj zobaczcie jaka jestem śliczna :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b468c17cd1189353.html Laura-17 września 2000 ❤️ Moje 2 najdroższe serduszka :) obecnie 15tc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki !!! Patinka az nie wiem co powiedziec??? Przykro mi ze masz takie przezycia. Trzymaj sie mocno, wszystkie jestesmy z Toba!!! Ja niestety ciagle cierpie przez te mdlosci i wymioty. W ten piatek po poludniu wyruszamy w droge do Polski na Wielkanoc i zostajemy okolo 3 tygodnie. Pojem sobie mamusinych specjalow mniam mniam mniam :) :) A w ta srode 31 marca o godz. 9:30 mam pierwszego scana w uk. Juz sie nie mozemy doczekac zobaczenia naszego malenstwa. Ciekawe jak duze juz jest???? Bede miala ladne zdjecie dla Dziadkow do ramki na Swieta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Patinka to faktycznie straszne co Ci sie wydarzylo! Trzymaj sie kochana i oby wszystko bylo dobrze , nie martw sie tak lekarz to lekarz nawet angielski musi wiedziec co robi wiec na pewno wszystko sie ulozy tylko uwazaj na siebie ;) Ja pracuje w hotelu na sprzataniu i tez mam ciezka prace. Codziennie mam do posprzatania 1 pokoj , w ktorym musze poodsuwac lozka i meble czyli dzwigam....Musze koniecznie porozmawiac z szefowa , ze tak dalej byc nie moze , ze ja jestem w ciazy do cholery i nie moge przesuwac lozek i szafek;/ Jest mi ciezko , czasem po pracy strasznie boli mnie krzyz i plecy , ale daje rade. Najwazniejsze , ze z dzidziusiem jest wszystko ok , dostalam dzisiaj list ze szpitala , ze wszystko jest w normie , mozg , brzuszek i inne narzady:) No i zrobilam test na syndrom Downa i wyszlo mi niskie ryzyko , jestem szczesliwa:) Baardzo kocham mojego dzidziusia i nie wyobrazam sobie zeby stala sie mu krzywda. Nawet na tapete w laptopie ustawilam sobie zdj ze scanu hehe :) Pozdrowionka dziewczyny i nie zaspijcie jutro do pracy - zmiana czasu hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj z mężem zaszaleliśmy i pojechaliśmy zwiedzić miasto oddalone o 20 mil od naszego. Przy okazji na zakupy :) Ładne miasteczko. Także sobota udana. Dzisiaj spokojnie siedzimy w domku. Boję się czwartku. Idę do dentystki - polki. Podobno wredna baba. Tata przyjeżdża na święta i przywiezie ze sobą taką pyszną, świeżą, polską kiełbaskę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho?:)to chyba przez ta paskudna pogode;) Patinka Skarbie jak sie czujesz?mam nadzieje,ze jest lepiej. bylam w piatek u poloznej i w szkole rodzenia. Polozna nie jest pewna na 100% co do ulozenia dziecka-na 90% glowa w dol ale wyczuwa twardosc tez w innym miejscu i nie do konca wiadomo czy to glowa czy pupka.Ma obserwowac.Mam nadzieje,ze jest dobrze a jak nie to ze jeszcze zrobi tez moj maly szkrab obrot:) Swieta ida-co robicie dobrego do jedzenia?mi barkuje pomyslu na jakis dobry obiad.Oczywiscie zurek na bialej kielbasce ale co oprocz tego? pozdrawiam Was brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem co z ta kafe!co sie napisze to bach!nie wysyla i wszystko znika:Ono wiec jeszcze raz... co tak cicho tutaj?czyzby to przez ta paskudna pogode?u mnie leje jak diabli:O Patinka jak sie czujesz?Mam nadzieje,ze jest lepiej i bedzie dobrze 🌼 Ja bylam w piatek u poloznej i w szkole rodzenia. Polozna powiedziala ze nie jest na 100% pewna polozenia dziecka-na 90% wydaje sie jej glowa w dol ale ze wyczuwa twardosc tez u gory sprawa jest wiec taka-albo jest to glowa albo dupka-wiadomo:)miejmy nadzieje,ze glowa jest w dol a jak nie to mam nadzieje,ze ten moj maly szkrab sie jeszcze przekreci.Mowia ze do 36 tyg moze sie przekrecac-z trudem ale jest szansa.potem juz nie.zobaczymy ma kontrolowac to.za 2 tyg znowu wizyta. Swieta zaraz powiedziecie co robicie dobrego?Ja nie mam pomyslu na obiad.tzn zurek z biala kielbaska-wiadomo tradycja ale co oprocz? Pozdrowienia brzuchatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem co z ta kafe!co sie napisze to bach!nie wysyla i wszystko znika:Ono wiec jeszcze raz... co tak cicho tutaj?czyzby to przez ta paskudna pogode?u mnie leje jak diabli:O Patinka jak sie czujesz?Mam nadzieje,ze jest lepiej i bedzie dobrze 🌼 Ja bylam w piatek u poloznej i w szkole rodzenia. Polozna powiedziala ze nie jest na 100% pewna polozenia dziecka-na 90% wydaje sie jej glowa w dol ale ze wyczuwa twardosc tez u gory sprawa jest wiec taka-albo jest to glowa albo dupka-wiadomo:)miejmy nadzieje,ze glowa jest w dol a jak nie to mam nadzieje,ze ten moj maly szkrab sie jeszcze przekreci.Mowia ze do 36 tyg moze sie przekrecac-z trudem ale jest szansa.potem juz nie.zobaczymy ma kontrolowac to.za 2 tyg znowu wizyta. Swieta zaraz powiedziecie co robicie dobrego?Ja nie mam pomyslu na obiad.tzn zurek z biala kielbaska-wiadomo tradycja ale co oprocz? Pozdrowienia brzuchatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mowilam-czczkawka na kafe:D majowka10....................03.05.10..........35...corka. ......Lancs madziulek30.................13.07.10............24..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........18........ ..... londyn br / Aurela86...........24........31.08.2010.........18....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............17....... ......Glasgow patinka26 ........27.........05-08.09.2010....14........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........15.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........14.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........13..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........12.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........10..........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......11.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas sypal rano SNIEG!!! masakra normalnie, prawie kwiecien juz a tu co :( myslalam ze bede miec duzo do doczytania po weekendzie a was tez gdzies wywialo :D Patinka dbaj o siebie, tak mi przykro :( ale trzymam kciuki ze do konca bedzie okej! majowka10 zamiast zrobic usg to sie bawia, szkoda slow. a co bedzie jak dziecko jest ulozone gloka w gore??! porod posladkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieli,ze albo sprobuja sami przekrecic-ciekawe jak?!:O az sie boje!!!albo cesarka. zobaczymy co pwoie za 2 tyg.jak bedzie miala wstpliwosci to wysle mnie na usg -tak sadze... dajcie spokoj ja dzis ogladalam pogode a tu w srode snieg zapowiadaja-pieknie,jeszcze bedziemy ubierac choinke na te Swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was! Ja dzis jestem jakas niewyspana.Za pozno poszlam spac, a poza tym taka dziwna pogoda .Mialam dzis wolne. Mnie tez dziwi ze nie robia usg po 30 tygodniu, zeby ustalic polozenie dziecka.Moj ginekolog w Polsce byl sceptycznie nastawiony do tego,iz polozne tu prowadza ciaze.Przypomnialam sobie ze moja kolezanka miala tu kilka lat temu tu prywatna polozna,ktora po stwiedzeniu zlego polozenia zalecila ja wizyte osoby zaj. sie akumpunktura. Podotykala chyba ja po stopach,czy gdzies tam i pomogla.Nie wiem czy slyszalyscie o tym? Ja dzis zaczynam 25 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10..........35...corka. ......Lancs madziulek30.................13.07.10............25..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........18........ ..... londyn br / Aurela86...........24........31.08.2010.........18....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............17....... ......Glasgow patinka26 ........27.........05-08.09.2010....14........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........15.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........14.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........13..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........12.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........10..........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......11.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Właśnie ja też się dziwie że nie robią późnego USG żeby sprawdzić jak dziecko jest ułożone a nie tylko polegają na macaniu i mierzeniu. Ciekawe jak tam emiliabhx? W tamtej pracy w (sprzątanie w dużej szkole i internacie) powiedziałam że jestem w ciąży to mi babki powiedziały że pomogą:) Dzisiaj byłam na takim dorywczym sprzątaniu domku. Fajna praca. 4 godzinki to coś dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo dziewczynki ;) majowka10....................03.05.10..........35...corka. ......Lancs madziulek30.................13.07.10............24..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........18........ ..... londyn br / Aurela86...........24........31.08.2010.........18....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............17....... ......Glasgow patinka26 ........27.........05-08.09.2010....14........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........15.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........15.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........13..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........12.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........10..........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......11.... .....Birmingham Ale te tygodnie biegna. Mi juz sie zaczal 15 tydz. Juz 1/3 za mna ;) Dziwi mnie ze pare dziewczyn tez ma 15 tydzien ale inna date porodu, jak to jest mozliwe???? Ja licze od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, a w dziewuszki ?? Nudnosci ciagle ze mna krocza, juz sama nie wiem co mam jesc, ciagle chodze glodna :( :( Nie wiecie czy cos takiego jak paprykarz szczecinski mozna jesc w ciazy, bo miala bym ochotke ;) Co do pogody to miejmy nadzieje ze z kwietniem przyjda do nas sloneczne dni i bedzie coraz cieplej. No to do nastepnego zklikniecia ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) tez uwazam ze to usg powinni robic po 30 tyg albo chociazby przed samym porodem, ja porodu posladkowego balabym sie :( majowka10, a jakbys kupila sobie bilet do pl nawet na pare dni, zalatwila sobie zaswiadczenie od poloznej ze mozesz leciec? albo tutaj zrobila sobie prywatnie usg? wiem ze kosztuje ok 100 ale moze warto tak dla tych spokojnych 8 czy 10 tygodni? Madziulek30 ja wierze w takie rzeczy hehe lubie niekonwencjonalna medycyne i na wlasnej skorze przekonalam sie ze dziala :) Aurelka, wlasnie apropo sprzatania domkow, moze wkrecilabys sie gdzies na sprzatanie biur???? ja tak sprzatalam po 3 h popoludniami pare lat temu- to bardzo lekka praca:) przypomnialam sobie jak powiedzials o sprzataniu domkow:D Emilka pewno w domku juz troche jej zazdroszcze :) my wczoraj pislaismy kartki i dzis wysle mam nadzieje ze dojda ;) Andzia mdlosci to i ja czasem mam a jestem w 18 tyg i w niedziele zwrocilam obiad hehhe w polowie:D tabelka rozni sie bo nie kazdy ja uaktualnia na biezaco, ja sie przyznmaje ze tez:D i licze od okresu tak jak liczylam kiedys przed usg :) A co do POGODY o ile to mozna tak nazwac to teraz u nas jest 0 i wieczorem sypal snieg, czulam sie jakby byl grudzien a nie kwiecien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10..........35...corka . ......Lancs madziulek30.................13.07.10............24..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........18........ ..... londyn br / Aurela86...........24........31.08.2010.........18....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............18....... ......UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....14........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........15.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........15.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........13..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........12.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........10..........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......11.... .....Birmingham i zeby nie bylo poprawiam sie :D i usunelam swoje miasto bo to nie w anglii przeciez hehe juz dawno mialam to zrobic zeby ktos nie pomnyslal ze nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa majowka wlasnie zobaczylam ze Ty masz juz 35 tyg!!!! to ie wezma Cie do samolotu :D zostaje prywatne usg :) przepraszam za niedopatrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karko1234
Drogie mamy jeśli szukacie wyprawki dla sowich maluszków, ubranek to polecam sklep internetowy www.patryczek.pl - nowe ubranka polskich producentów w fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja troszkę uaktualnię tabeleczkę. Niektóre dziewczyny żadko piszą i dlatego tak wychodzi z tymi tygodniami. Ja wpiszę już 19. Chociaż to dopiero jutro majowka10....................03.05.10..........35...corka . ......Lancs madziulek30.................13.07.10............24..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........21............... londyn br / Aurela86...........24........31.08.2010.........19....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............18....... ......UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....16........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........15.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........15.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........14..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........13.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........14.........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......11.... .....Birmingham magdan27 praca w fabyce to jest przy wyrobie przypraw. Podobno można na siedząco to robić. Tamta pierwsza praca polega na sprzątaniu pokoi w takim internacie. Nie jest taka ciężka ale wkurza mnie to że pracuje się świątek, piątek i niedzielę. Za tą samą najniższą krajową. Nie będę w ciąży narażać się na jakieś zarazki myjąc obsrane kible.fuj ! sorki za takie słowa ale jak raz coś zobaczyłam w kibelku tam to ... ledwno się powstrzymałam. nescafe może firmę sprzątającą razem założymy? hahahha będziemy nazywać się "brzuchate sprzątaczki" albo jakoś tak ;P Chętnie bym Cię wkręciła ale sama też na nadmiar zajęć nie narzekam. Poszukaj może na gumtree.uk coś w Twoim mieście?? Ja tak znalazłam jedną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej do samolotu juz sie nie nadaje:D myslelismy nad tym prywatnym usg juz wczesniej-wiecie zeby sie upewnic ze przez te tygodnie nic sie nie stalozlego,ale po rozmowach stwierdzilismy ze co by nam to dalo?nic,tylko wiecej stresu nie daj boze.z tym,ze teraz doszla sprawa ulozenia Malej wiec pod tym wzgledem jak cos trzeba by ponownie sie zastanowic.poczekam 2 tyg jeszcze jak bedzie na 100% pewna polozna to sobie daruje jak nie to wymusze usg w szpitalu. co do liczenia tygodni to ja licze z usg,jakbym liczyla z okresu to...za tydzien moglabym juz rodzic:D:D:D Moje dziecko ma czczkawke od niedzieli -kazdego dnia srednio po 2-3 razy dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelko ja nie szukam pracy tylko podpowiadam tobie gdzie sie zakrecic i gdzie mozna sprobowac poszukac :) ja mam swoja dobra prace na full time. firmy nie zalozymy razerm bo ja mieszkam w szkocji heheh :D:D:D potrzebuje pomocy z hemoroidami, bomba poprostu :( tak mnie pupa boli ze nie moge chodzic!!! mam jednego :D i co z nim robic? :( ja nie chce myslec nawet co bedzie po porodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz poloznej,przepisza recepte na masc-tak mi sie wydaje ze tu widzialam gdzies rekalame masci na hemoroidy dla kobiet w ciazy. ja mam czopki z pl bo tez czasem mi sie odzywa "moj przyjaciel":O wlasnie strach myslec co bedzie pozniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×