Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

To jesteśmy już 3 ;) Maliniakowa wczoraj tak zrobiłam jak napisałaś.. :) Po wybuchu nerwów i płaczu zawołałam Tatusia i powiedziałam "przytul" hehe... No i przeszło jak przytulił... :) Chyba sama miałam wyrzuty sumienia za moje zachowanie i cciałam złagodzić atmosfere ;) Dodam, że widziałam, że sam nie wierzy, że mogłam zrobić taką awanturę i tak krzyczeć... Biedni Ci nasi Tatusiowie... Ile Oni muszą znosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety sami się przyczynili.Ja często swojemu mówie "widzisz co zrobiłeś":D a on wtedy się zaczyna śmiać.Najważniejsze że dają rade. My powinnyśmy dostać nobla za to że całe życie z nimi wytrzymujemy a oni za tą że wytrzymują nasze zachowanie w ciąży.Bo ja to czasami się zastanawiam jak on to znosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki U mnie ciepły wiosenny deszczyk. Wiecie co? Ja lubię jak pada i jest w miarę ciepło. Najchętniej to bym teraz biegała po parku. Też denerwuję się mocno. Kłócimy się często. Wiadomo że w ciąży nie można się denerwować ale czasami to nie idzie wytrzymać, zwłaszcza jak ktoś ma taką sytuację jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często sie nie da niedenerwować,wiem coś o tym.Są sytuacje które wyprowadzają z równowagi.Nie każdy ma bezstresowe życie,ale Aurelka spróbuj.To ważne dla dzidziusia i dla Ciebie.Jak będziesz się zadręczała to i tak w niczym nie pomoże.A napewno Wam sie ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! z tymi nastrojami to chyba przez hormony.Ja zauwazylam ze przed okresem tak mialam.Byle co potrafi wytracic z rownowagi.Jesli facet jest pod reka to sie jemu oberwie.Czasami sie zdarzy ze on tez ma slabszy dzie i ty zaczynasz wariowac. Wtedy awantura juz murowana.U mnie zawsze Moj wyciaga pierwszy reke.Jak sobie przypomne po odplywie emocji jak sie zachowywalam, to mi wstyd.Jestem ciekawa czy moj facet sie dobrze sprawuje podczas mojej nieobecnosci,zreszta ma za chwile dzwonic. Pewnie wiekszosc z was sie jeszcze nie zastanawilam na sprawa wozka.Ja zaczynam sie powoli rozgladac, zeby pozniej jak urodze miec sprecyzowane co mam kupic.Nie chce kupowac jakiegos drogiego,ani zbytnio taniego,ktory mi dlugo nie posluzy.Czasem sa tez fajne promocje.Postanowilam ze wozek musi byc po prostu fajny i funkcjonalny.Przeznacze gora 350-400 funtow.Jakie sa wasze opinie na ten temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzis mam troche wiecej czasu to moge popisac. U mnie ostatnio strasznie malo czasui oczywiscie duzo wątpliwości, jestem po 2 wizycie z polozną i tak naprawde to zadnych badan nie mialam, a jak zapytałam kiedy bede miala badanie krwi to mowi mi ze dopiero w szpitalu mi zrobia po 1 skanie a skan mam dopiero 19 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszukam na carbudzie i mam nadzieje w 100 funtach sie wyrobic. Widzialam tez aukcje na ebay od 1funta aukcja i tylko odbior osobisty wiec licytuja lokalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , normalnie idzie sie pociąć :( dwa dni temu zaimali nam narzedzia z garazu w ogrodzie a w wczoraj zaraz po 22giej kiedy wynioslam śmieci na ulice , 5 minut później włamali sie przez sąsiadów ogródki i zaimali dwa motocykle , kiedy wszyscy praktycznie byli w domu ! :( z tym że jeden sie znalazł , porzucili go w przejsciu miedzy domami i chyba chcieli po niego wrócić :( jesteśmy juz po spotkaniu z policją , kazali nawet drut kolczasty założyc , kupiliśmy dzis zestaw alarmowy za 200 f i wogóle ,mąż powiedział że jakby zobaczył ich jak kradną to pewnie by zareagował siłą , policjant powiedział że lepiej dla niego żeby tego nie robił , bo albo oni go zastrzelą albo on pójdzie siedzieć za pobicie złodziei :( no ręce opadają a my za tydzien do pl jedziemy :( przepraszam ze sie żale :( ale musiałam to wywalić z siebie , mąż załamany jest ale staram sie go trzymać prosto zaraz was doczytam dziewczyny tylko musze najpierw coś zjesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny chyba na odwrót niż Wy , zrobiłam sie bardzo spokojna, taka jak mój mąż mówi "jakby na chaju " :) madziulek30 jesoooooooo :O:O 400 f za wózek :O chryste w życiu bym nie dała :D rozglądam się na ebayu , jeśli znajde jaki chce to kupie :) jak zresztą większość rzeczy dla maluszka :) ewelina81 wątpliwości zapewne znikną po pierwszym skanie :) cierpliwości maadaa tak trzymaj ! carbudy i ebaye :D to nas uratuje od zbankrutowania :D juz od drugiego trymestru ciąży dziecko odczuwa taki sam niepokój , złość , radość , stres itp jak matka , jest to udowodnione naukowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdan27 cytuje : "bez WRS - pracujesz NIELEGALNIE, jednakże z fragmentem dot. benefitow juz nie dokonca, bowiem z dniem rejestracji w WRS czyli pierwszym dniem legalnej pracy Polacy nabywaja prawa do PEWNYCH świadczen, zasilkow, pomocy socjalnej takich jak np. WOrkin tax credit, child tax credit, czy child benefit, Statutory sick pay, jednakze dopiero po przepracowaniu pelnych 12 miesiecy zarejestrowanych w WRS nabywaja prawo do typowych zasilkow pomocy spolecznej jak np. Income Support." " Bez rejestracji w home office pracujesz nielegalnie - w razie sprawdzenia ty mozesz zostac deportowana a Twoj pracodawca placi grobe tysiace kary. Krotko mowiac jestes traktowana jak przestepca. Poniewaz pracujesz nielegalnie nie masz prawa do benefitow" Krotko mowiac stracilas lata, bez naliczanego czasu do emerytury, bez prawa do rezydentury Radze wyprostowac sprawe ja knajszybciej i nie jestem pewna ale chyba czas 12miesiecy pracy nie bedzie liczyl sie wstecz, zaczynasz od poczatku. Po 12 miesiacach legalnej pracy masz prawo ubiegac sie o karte rezydenta i o benefity. chociaz ostatnio czytałam że coś zmieniono i polacy mogą ubiegać sie o benefity już po 3 miesiącach , ale chyba najlepiej jak zadzwonisz do jobcentre plus i zapytasz o euro advisor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK poprzestajesz na jednym ? uściski dla synka ;) pewnie chciałby braciszka :P albo siostrzyczke :P Aurela86 od 16. tygodnia narządy płciowe zewnętrzne u maleńkiego człowieczka są już naprawdę dobrze widoczne na monitorze USG wiarygodność takiej oceny zależy nie tylko od doświadczenia lekarza, ale też od warunków badania ułożenia płodu, jakości ultrasonografu Nescafe 87 mnie śniła sie dziewczynka a bylam pewna że chlopak bedzie :P koniecznie napisz wrażenia jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu sie rozpisałam :P byłam dziś na podpisie w jobcentre i po drodze wdepłam do holland&barret i zakupiłam witaminy dla ciężarnej a do podgryzania pestki słonecznika , dyni , brazylijskie orzechy i suszone owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiliabhx dobrze ze piszesz , duzo cennych rzeczy wiesz przykro mi z powodu tych waszych problemow, my sie wlasnie zastanawialismy czy na erdington nie prezprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina81 my tu dwa lata ponad mieszkamy i nigdy nie bylo takich problemów :( być może w innej czesci erdington jest bezpieczniej , ale wątpię :( na pewno nie wyprowadzimy sie , nie mam zamiaru pokazywać tym dupkom że sie boimy , alarmy kupione , drut kolczasty i lampy na ruch też :D ja to bym jeszcze ten drut pod prąd podłączyła :D a co mi tam :P a Ty jak sie czujesz kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiliabhx pewnie ze nie dajcie im wygrac, pod prad podłączyć dobra mysl :) ja czuje sie wyjatkowo dobrze az sie zastanawiam czasem czy napewno jestem w ciązy bo jeszcze nie wymiotowalam, tylko szybko strasznie sie mecze i czasem jakies mdlosci, zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Hej dziewczyny:) Ja wlasnie wrocilam godzine temu z pracy i leze i leze i nie mam na nic sily nawet na prysznic:( Po pracy jestem tak zmeczona , ze nie mam na nic sily i odczuwam straszny bol krzyza , czasem nie moge sie nawet ruszyc:( Pogoda sie zepsula , deszcz , chlapa i do bani. A co do moich nastrojow to ojj mam takowe:-)) Czasem mam tak swietny humor bez przyczyny , ze chodze i smieje sie jak glupia aczasem lapie jakiegos dola , innym razrem wybucham bez powodu tez glownie na tatusiu :-) W tej ciazy tak to juz chyba jest:) Pamietam , ze na poczatku w pierwszym miesiacu bylam strasznie nerwowa i nie moglam sama ze soba wy3mac , na szczescie juz jest lepiej. Powiem wam , ze na temat tych benefitow to glowa mi peka , w ogole nie wiem jak sie za to zabrac ale na razie jestem w prawie 3 mies wiec jeszcze chyba na to za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ból pleców, krzyża i innych stawów polecam niemiecką maść końską ENSBONA , w polsce niestety dostepna tylko przez apteke internetową , w uk niedostępna , jest absolutnie rewelacyjna , pudełko 500g kosztuje około 50 zł , ja już zamówiłam sobie z polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny , ja uciekam do spania, przez te akcje z kradzieżą spalismy zaledwie cztery godziny w nocy , trzymajcie sie kochane babinki , wypoczywajcie dużo , dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia-na razie na jednym bo porod zakonczyl sie cesarka,ale nie bedziemy czekac wiecznie ;) magdan - co do Home Office to lepiej sprawdz bo wiem, ze ma on wplyw na Child Benefit i bez rejestracji WRS mozesz go nie otrzymac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) emila zapomnialam odpisac ci za spodnie dalam 35 f w mothercare ale nie wiem albo ja jestem jakas lewa albo te spodnie.Gumka fajna zakrywa brzuszek nie uciska ale zlatuja mi z tylka kupilam romiar taki jaki nosze nie wiem czemu :( kolezanka mi powiedziala ze sprawdza sie jak ciaza bedzie naprawde duza. bardzo polecam paski bella belt takie doczepki do naszych spodni rewelacja :) nie wiem czemu ale jeszcze raz napomkne ze Income support nalezy sie w Uk po przepracowaniu 5 pelnych lat i uzyskania rezydenta stalego.Jobseekers allowance nalezy nam sie po roku.Bardzo duzo polakow dostaje odmowe jesli chodzi o Income support.Jesli chodzi o internet w wiekszosci sa podane stare informacje niestety. ja dzis mialam bardzo ciezki dzien i takze miewam bardzo czesto bole glowy i niestey bez paracetamolu wiem ze nie dalabym rady zawsze bol sie powieksza biore 2 tabletki i do godziny jest spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na strony o tych benefitach też patrzeć niemogę. Tego jest tyle że i tak nic nie rozumiem. Również niemam pojęcia za co się zabrać najpierw. Dziś w nocy miałam fajny sen. Śniło mi się że niosę na rękach moją dzidzię i że to był synek! Ciekawe czy sny się sprawdzają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia ja na Twoim miejscu to już bym panikowała jak niewiem. Ja to się boję takich rzeczy a w ciąży podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Ja na poczatku bardzo chcialam synka , potem przeszlam etap coreczki a teraz najwazniejsze jest dla mnie zeby bylo zdrowe . A snil mi sie i chlopiec a raz dziewczynka wiec nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD..
zimno tu!!!!jestem tu kelnerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszle mamusie !!!! Dzis wybieramy sie z chlopakiem na pierwsza wizyte u poloznej w UK. Nie moge sie doczekac. Mamy w szpitalu w miescie obok, bo u nas nie ma poloznictwa. Poraz kolejny zobacze nasza DZIDZIE. Moj chlopak zobaczy dopiero pierwszy raz bo ja sama bylam w Polsce gdzie odwiedzilam swoja Ginekolog. Brzuszek juz powoli rosnie wiec DZIDZIA musi juz byc wieksza. Niestety mdlosci i wymioty ciagle towarzysza i nie zostawiaja mnie na chwile samej. Na nic konkretnie nie mam smaka. Jesli chodzi o mieso to juz nie jadlam chyba z 3 tygodnie. Na sam zapach kurczaka, wolowiny mnie odrzuca. A jesli chodzi o szynke czy kabanosy czy kielbase to tez moge zapomniec. Tez tak mialyscie??? Ostatnio zrobilam bigos i zjadlam mala miseczke a potem lezalam w lozku i umieralam tak bylo mi niedobrze. Ostatnio rzadko zagladam ale to dla tego ze albo spie albo zle sie czuje. Przez ostatnie dwa dni wogole nie wychodzilam z domu. Postanowilam wziasc miesiac zwolnienia lekarskiego tak do konca 4miesiaca ciazy bo jak jestem w pracy to nie umiem wytrzymac i biegam do toalety. Zapomnialam dodac ze pracuje w fabryce przy produkcji ciastek, wiec dla tego tak mnie mdlii. A ze przy okazji Swieta sie zblizaja wiec pojedziemy do Polski. Ale dzis sie rozpisalam. Wiecej napisze jak wrocimy od poloznej dzis, wiec do zobaczenia na forum. PAPA :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z usg :) dzieciatko kochane, non stop sie rusza hhee nie chcialo dac sie nawet zmierzyc :) ma 11 cm kalde sie na lozku do usg a panie do mnie mowi jak mysle w ktorym tyg jestem to ja jej ze w 16tcc i dziecko ma14 tyg- to wg moich tajnych wyliczen :D a ta pani tak popatrzyla na brzuch i mowi ze chyba nie bo brzuch mam maly bo jak leze to tylko taka gorka mala, pomierzyla dziecko i sie okazalo ze dziecko ma 16 tygodni i 4 dni a nie 14 tak jak ja wyliczylam hehhe i stwierdzila ze musialam przed ciaza wogole brzuszka nie miec :D pomierzyli mnie powazyli pogadalam z polozna, pobrala mi krew jakims cudem za 2 wklociem bo ja nie mam zyl na rekach wogole ;) teraz czekamy na wyniki :) i termin przesunal mi sie na 30 sierpnia :) szkoda ze nie powiedzieli czy chlopczyl czy dziewczynka, moj M twierdzi ze widzial ze chlopczyk , ja na poczatku ciazy szlam w uparte ze dziewczynka ale im blizej usg tym mialam wiecej watpliwosci ze chlopczyk i kiedys snilo mi sie usg i chlopczyk byl :) dziewczyny powiedzcie co ja mam w tabele wpisac? ze ktory tydzien? Dziecko ma prawie 17 czyli ciazy to jest 19, czy 17? jak wy piszecie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe87 gratuluje , to cudowne zobaczyc swoje malenstwo i wiedziec co najwazniejsze ze jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×