Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

ehhhhh widzę że to forum już nie jest takie fajne jak na początku właśnie dlatego mi się niechce tu zbytnio pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka sliczna corcia :) ja wlasnie wyslalam na meila zdjecia mojego synka :) Dziewczyny przesylajcie maile to wysle wam haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że jeszcze ktoś normalny został marcia milka emilia madziulek... kiedyś było nas więcej mój mail : bleble231@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdzie mamy konto?? To w koncu ktora opcja wygrala i gdzie mozna ogladac zdjecia naszych dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A GDZIE PODZIAŁA SIĘ MAJÓWKA? Ktoś wie? Bo się stęskniłam... ma ktoś jej emaila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Powysylalam wam haslo na meila i zapraszam na poczte naszedzieci@poczta.onet.pl przesylajcie zdjecia swoich dzieci :-))))) p.s wlasnie gdzie sie podziala majowka ??? krisana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was przepraszam ze tak dlugo nie pisalam ale ciagle nie mam czasu, Moj Kubus zabiera mi caly czas i do tego noce mamy straszne, maly nie chce spac, zasypia w lozeczku ale spi strasznie niespokojnie rzuca sie, wierci i automatycznie budzi i juz mu ciezko zasnac a rezulat tego taki ze ja go wtedy biorę do swojego łóżka i śpimy razem.Niewiem dlaczego tak sie dzieje bo kiedyś cała noc spędzal w swoim łóżku no i walczymy cały czas z buzią, caly czas buzia jest czerwona,niewem co to jest wyglada, to strasznie,narazie nic nie pomaga a nawet jest coraz gorzej, teraz zmieniamy mleko na aptamil i zobaczymy poprosze tez o haslo moj meil to milenakonrad@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam na pocztę linka do albumu. Proszę nie usuwać :D Co parę dni dodaję nowe, wiec zapraszam do oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina81 u mnie jest to samo , ostatnio moj maly rowniez nie spi w lozeczku tylko ze mna i tez m buzie czerwona , jakies kropki i brzydko to wyglada i jutro idziemy chyb do gp zeby sprawdzil. tak poza tym moj maly zasypia tylko przy piersi i zastanwiam sie co to bedzie jak bede chciala go odstawic i jak to zrobic?? ojj chyba czekaja nas ciezkie czasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia jak dostane to haslo do meila to wysle zdjecie i zobaczysz jak to u mnie wyglada a z tym spaniem to niewiem dlaczego on jest on taki niespokojny, moze to ząbki? a ile twoj mały ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly ma 4 mies i 12 dni wiec moze faktycznie to poczatki zebow , ale bardzo niespokojny jest i sama juz nie wiem czy to cos z buzka czy z zabkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuski!! marcia sliczny ten twoj olivierek . no i ma taki sam fotelik i karuzelke jak moja olivia :-) nescafe- twoj kacperek tez jest kochaniutki. najfajniejsza to on ma ta grzywke na czubku glowki :-) pozdrowionka!! dziewczyny przesylajcie fotki swoich pociech!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ale dzisiaj ruchliwie na forum.. :) Bo ostatnio coś podumierało, ale fajnie, że jest ruch. :) Już nadrobiłam zaległości. U Nas ok. Lenka sporo gaworzy, jeszcze sie nie obraca z brzuszka na plecy i odwrotnie też nie :), dzwiga się do siadania i właściwie z oparciem już siedzi. No ale tylko próbowałam raz, nie sadzam jej bo to jeszcze za wcześnie. Zastanawiam się, kiedy wprowadzać małej inne posiłki i co z glutenem?? Jak i kiedy wprowadzać. Dodam, że moje dziecko jest na piersi tylko. Ma 4 miesiące i 11 dni. Słyszałam różne opinie, że do skończenia 6-tego miesiąca tylko pierś, ale że gluten już powolutku wprowadzać między 5 a 6 miesiącem... Hm... Jestem w kropce... Muszę chyba z tego powodu udać się do pediatry bo nie wiem kiedy zacząć. A Lenka dość dobrze przybiera na wadze, nawet z nawiązką.. Jak to jest /było u Was?? A no i widzę, że wspólny forumowy mail się pojawił, jeśli mogę to też chętnie dołączę. :) To mój mail: korkierz27@onet.eu Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina81 slodziutki synus! a to co ma na buzce to podobnie do mojego Olivierka i ja jutro pojde do gp bo u nas to juz trwa tydzien. magdan27 moj synek jest w tym samym wieku co twoj , tez tylko na piersi i tez zastanawiam sie co mu pierwsze wpfowadzic...mysle , ze jak skonczy 5 mies sprobuje podac kaszke a potem jkies sloiczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina81 kurcze to nieciekawie...ja czytalam na necie , ze taka podrazniona buzka to moze byc tez efekt skazy bialkowej. rchh sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu co chwilke jestem u lekarza i ona twierdzi ze jesli to bylaby skaza to byloby to uczulenie na calym ciele, narazie mamy kremy z antybiotykiem i mam zmienic mleko na aptamil a potem zobaczymy, tylko tez mam problem bo za tydzien lecimy do polski i dopiero po powrocie moga stwierdzil czy to skaza a powrot moze za miesiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj sobie jak reguluje
tak czytam wypiwiedzi tej pomaranczowej osoby na wczesniejszej stronie i smiem twierdzic ze chyba nie zna jezyka zbyt dobrze bo gdyby tak bylo to nie podalaby informacji niezgodnych z prawda :D Jedyna zmiana w tegorocznym budzecie dotyczaca Child Benefit to zamrozenie jego wysokosci na najblizsze 3 lata, czyli nie bedzie podwyzek,ale wciaz kazda rodzina z dzieckiem bedzie go otrzymywac. Natomiast jesli chodzi o dochody to rodziny ktorych dochod przekroczy 40 000 funtow rocznie nie kwalifikuja sie do Child Tax Credit od kwietnia 2011. Zreszta zmian dotyczacych WTC i CTC jest dosyc sporo i sa rozlozone w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Zaraz oblookam pocztę:D Dziewczyny nie wiem co to może być na buźkach Waszych dzieciaczków :( Ale nt spania to mogą to być ząbki. Kacper już ma obie dolne jedynki, pierwsza przebiła się dokładnie w dzień babci i dziadka, czyli jak miał 4 i pół miesiąca :) I tak nam właśnie w nocy śpi, ze budzi się nawet co 1,5h ale nie płacze tylko stęka że chce jeść, zje ze 40ml i za godzine znów pobudka.... Dzieciaczki macie piękne :D Magdan fajnie, że się odezwałaś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nescafe mi chodziło o te anonimowe wypowiedzi :) Pozdrawiam Z tym child benefitem to chyba będziemy czekać niewiem ile ze 100 lat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja juz wczesniej podawalam maila do nescafe.Jest to domino120@vp.pl. Mam pytanie jaka wielkosc zdjec tam wchodzi.Chyba nescafe pisala ze jest mala. U mnie Amelka wczoraj byla marudna.Tata przeziebiony a ja juz bolu glowy dostalam od tego wszytkiego.Miala problem z kupka.Strasznie stekala i robila w ratach.Jestem prawie pewna ze te zaparcia po kurczaku z warzywkami.A wy jakie macie z tym doswiadczenia.Dawalyscie juz? W niedziele dojrzlam zabek u Amelii, a nawet juz dwa.Bylam zaskoczona.Myslalm ze bedzie wczesniej marudzic itd.Jedyne co robila przez ostatnie tygodnie to ciagle ssanie paluszka.Nawet budzila sie w nocy i przez sen to robila, a teraz problem zniknal. Aurela w koncu sie doczekasz, nie martw sie kazdy czeka. W niedziele zauwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dzieki za dostęp do poczty :). Oglądałam Wasze pociechy :). Wszystkie bez wyjątku są kochane i śliczne :) Ja tez podesłałam Wam kilka fotek. Dziewczyny (Marcia i Ewelina) co do tych plam Waszych maleństw, to może to jest AZS-atopowe zapalenie skóry? To są suche plamy?? Choć chyba u Olivierka Marci to jest takie bardziej czerwone ale nie suche. Na zdjęciach nie widać tak dokładnie. Poczytajcie na necie o AZS. Choć lepiej żeby to nie było to, bo z tego co czytałam to nic przyjemnego. Dość uciążliwe w pielegnacji. No lub może faktycznie moga to być zmiany skazy białkowej. MOja Lenka też miała takich kilka suchych placków, szczególnie w okolicach uszu na czółku, też były zaczerwienione. No i pediatra przepisał nam taką maść robioną w aptece z hydrokortizonem i po kilku zastosowaniach zniknęły. To były zmiany od skazy, ale takie lekkie, no i musiałam z diety wyeliminować nabiał. Raz dziennie mogłam tylko zjeść, a wcześniej faktycznie sporo jadłam, jogurtów, serów, serków i to prawdopodobnie przeszło. Więc Marcia przyjrzyj się swojej diecie, może ogranicz nabiał (efekty, jeśli to od tego pokażą się dopiero nawet po tygodniu bo nabiał długo utrzymuje się w pokarmie), a Tobie Ewelina może pomóc właśnie zmiana mleka. Hm.. to tyle co wiem i mogę pomóc na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek na temat kurczaków nie pomogę bo jestem przed podawaniem :). A właśnie twoja córcia też była/jest na piersi, kiedy wporwadzałaś jej coś innego oprócz własnego mleka?? Ewelina doczytałam teraz... Skoro będziesz w Polsce, a problem nadal będzie się utrzymywał to może udaj się do polskiego pediatry żeby zobaczył te zmiany na skórze... Może tutaj znajdą rozwiązanie. Tak jak pisałam, u Nas pomogła maść robiona z hydrokortizonem. Tylko nie wiem czy u Was jest to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×