Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Gość Marcia89
madziulek30....................13.07.10.........22....... . .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18....... ... londyn< br /> nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........10............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......11.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........9..... .....Birmingham andziaaa82....27...........01.10.2010..........12.......B urnham On Sea patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........14...... ........Londyn uaktualniam , bo we wtorek zaczynam 11 tydzien :)) Emilia dziekuje Ci za cenne rady i wsparcie jestes kochana:* Wiem , ze dam rade nie ma innego wyjscia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........22....... . .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........10............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......11.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........10.........Birmingham andziaaa82....27...........01.10.2010..........12.......B urnham On Sea patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........14...... ........Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja dopiero teraz chwile czasu znalazłam bo dziś zarządziłam generalny porządek i przemeblowanie.Oczywiście nie omieszkałam wyprosić 3 dodatkowych szaf bo nie było już gdzie ciuchów trzymać a wiadomo jak dzidziuś się urodzi to jemu też miejsce w szafie potrzebne:)Mój rycerz nawet umył okna i powiesił firanki:)Poprostu byłam w wielkim szoku bo kiedyś nawet nie odróżniał firanki od zasłony hehe:D Kupiłam też dziś pas ciążowy w sumie 2 w mothercare.Ciuszków dla dzidzia jeszcze nie kupiłam mimo że miałam okropną ochote ale oczywiście mój men mnie szybko na ziemie sprowadził:) Powiedział że po scanie jak się dowiemy co nam się wykluje to moge sobie zakupy robić. No to czekam jeszcze 2tyg i 2 dni:)No i zakupiłam nowy odkurzacz. Śliczny niebieski taki jaki chciałam.I przedewszystkim cichutki,no i jeszcze suszarke na pranie bo może nie starczyć miejsca na mojej dotychczasowej a sznurki w ogrodzie też niezbyt pojemne:) Tak że intensywnie już wszystko planuje nie za dwoje ale za troje:) Padam na twarz...teraz kolacja i do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dopiero 11 tydz i tez bym juz kupowala heheh . tyle piszecie ze nie nadazam was czytac 1dzien i tyle mi sie zaleglosci robi hehehe. nescafe witam cie na szym topiku :) a nawiaze do porodow w sensie gdzie: to ja sobie juz nie wyobrazam w pl rodzic moze dlatego ze mieszkamy juz tu ponad 5lat i jak jedziemy do pl to ludzie nam sie wydaja dziwni ;p j napewno zaprosze mame na ok 3 tyg zeby poznala sie z malenstwem i czula sie potrzebna bo tak naprawde sadze ze z mezem sobie sami poradzimy,mam naprawde super meza ciagle sparzata i wszystko robi i karze mi lezec a ja obrastam w tluszcz ;) w sr mam pierwsza wizyte z polozna a 31marca usg :) jeszcze nie mysle o tym bo bym juz zwariowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Ja tez mam zamiar rodzic w Anglii , ze wzgledu na to , ze chce tu zostac , bo wydaje mi sie , ze opieka po ciazy jest lpsza niz w Polsce no i nie ma co ukrywac benefity tez robia swoje a w Polsce nie mialabym prawie nic. Bardzo tez bym chciala i zrobie wszystko zeby moja mama przyleciala jak sie dzidzius urodzi , zeby mi pokazala co i jak i w ogole wsparla. Wiadomo mama to mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisana ja mam scan 30:) To będziemy się mogły mniej więcej w tym samym czasie podzielić nowinami.Tylko u mnie to już kolejny:) Co do porodu to ja jednak też nie zdecyduje sie na PL. Tak jak Ty zaprosze mame,zawsze coś pomoże przy maleństwie zwłaszcza że ja to mam stracha przed takim maluchem:pA poza tym też napewno chce zobaczyć wnusia albo wnusie:)Mój też sie stara ale jednak jak pomyśle że jego ogromne ręce mogły by zgnieść moje maleństwo to aż się boje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszystkim a raczej dzien dobry :D ja juz na nogach od 5 :) w wekwndy nie mam zbytnio czasu siedziec na kompie wiec nie pisalam Wam nic, ale juz powrocilam:D w sobote bylam w pracy prawie caly dzien wiec pislaam sobie a wczoraj nie bylo nas w domu od 11 bo najpierw zakupy, pozniej do domku zrobic obiad a pozniej do kosciola bo chodzilismy na kurs przedmalzenski i bylismy odebrac papierek :D i pozniej do znajomych na kawke hehhe tzn ja herbatke :P wogole jestem milosnikiem kawy (stad tez moj nick:D) ale od kad jestem w ciazy wogole mnie do kawy nie ciagnie samo z siebie, kupilam przed swietami jeszcze taka fajna i 2 razy ja pilam. Magdan 27 wydaje mi sie ze z tym macierzynskim to mozna tak, moja znajoma tak zrobila w zeszlym roku i jeszcze jest w polsce do tej pory. U nas nie jest zle bo brat zostaje wiec adres do korespondencji bedzie tutaj. W polsce nie mamy nic :( poznalismy sie tutaj. po powrocie bedziemy mieszkac u przyszlych tesciow a jak nam sie pouklada tzn moj M znajdzie prace to rozgladniemy sie za jakims mieszkaniem, a jak z praca bedzie kiepsko bo nie jest wesolo teraz to poprostu po zakonczeniu macierzynskiego wrocimy tutaj i juz. ja jednak mam nadzieje ze bedzie dobrze :) juz w piatek mam usg, moze nawet powiedza co bedzie :D Marcia masz racje z tymi dodatkami tutaj duzo pomagaja ale z czasem dochodzi sie do wniosku ze sa wazniejsze rzeczy niz pieniazki, ze teskni sie za rodzina, rodzenstwem.... nam tez ludzie wydaja sie dziwni, niemili, tacy poprostu inni ale ....ale no zobaczymy jak to bedzie:) pracodawcy powiedz zaraz po usg jak tylko bedziesz wiedziec ze z dzieckiem wsyztsko okej, ja powiedzialam swojemu jak bylam w 10tyg ale to dlatego ze musialam dostac wolne na usg a juz pare innych odob mialo na ten dzien offa to jak powiedziam ze mam spotkanie w szpitalu to powiedzieli ze jak im przyniose list ze szpitala to mnie puszcza no to przynioslam :D tylko menager wie i to wszystko ale ja brzuszek mam juz taki ze nie mieszcze sie w swoje ubrania wiec reszta sie pokapowala tez i pytaja ale ja nie chce mowic, dopiero po usg :) ewelina1 na bol glowy najlepiej cos robic, ruch na swiezym powietrzu, mnie na poczatku tez glowa bolala ale nie bralam nic, ja juz dosc dziecko trulam jak niewiedzialam ze jestem w ciazy w pierwszych 2 tygodniach mialam zapalenie dziasel myslalam ze zejde z tego swiata... bralam po 8 paracetamoli, cocodamol, tramal i tylko ten ostatni pomagal na godzine a ja nie bylam w stanie normalnie funkcjonowac. poszlam do szpitala i dano mi antybiotyk ktorego w ciazy nie mozna plus extra strong ibuprofen....zbyt duzo.... ale sie rozpisalam hehe :D jak ktos dotarl do konca to gratuluje ;) ide posciagac sobie mp3 :) milego dzionka, zajrze tu na przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........22....... . .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........10............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......11.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........10.... .....Birmingham andziaaa82....27...........01.10.2010..........13.......Burnham On Sea patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........14...... ........Londyn ja tez uaktualniam bo wlasnie zaczynam 13 tydzien. Mdlosci i wymioty ciagle sa. Powoli juz sie przyzwyczajam do nich. Ciagle nie mam ulubionych rzeczy do jedzenie. Zadnych rzeczy z twarda skorka jak pomidor, papryka czy jablko nie moge jesc, skora mi szkodzi. Natomiast moja ulubiona jedyna rzecza to Ser Feta ale ten polski z mlekowity, do tego plasterek ogorka swiezego i mniam mniam mniam. Oczywiscie z pasteryzowanego mleka. Miesa ciagle zadnego nie moge jesc, ani szynki czy jakiejs kielbaski. Same sery i jogurty i owoce. Ale DZIDZIA rosnie zdrowo !!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :)uaktualniam tabelkę i śmigam na zakupy , jak wróce to Was doczytam , miłego dnia madziulek30....................13.07.10.........22....... . .. staines emiliabhx....................... 28.07.10........20...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........14...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........13.......B urnham On Sea Marcia89.........20...............02.10.2010.......11.... ........Torquay krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........10............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........10.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tez zmieniam tydzien i dopisuje corke(chce Amelke,ale moj chlopak jak na razie nie akceptuje,ale pracuje nad tym)Pozdrowionka:) madziulek30....................13.07.10.........23..corka....... staines emiliabhx....................... 28.07.10........20...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........14...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........13.......B urnham On Sea Marcia89.........20...............02.10.2010.......11.... ........Torquay krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........10............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........10.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie mamusie z Anglii. Jak tam dzień mija? My się wybieramy na miasto. Dalej szukam pracy. Może mi się uda chociaż jako sprzątaczka. Już dostaje k***wicy w tym domu. Taka ładna pogoda a ja siedze jak kołek. I święta się zbliżają... A wy jak spędzacie święta? My zostajemy w Anglii. Przyjeżdża do nas przyszły dziadek fan piłki nożnej i chce jechać na mecz do Londynu. Tylko mi się wydaje że nie będzie meczu żadnego w święta. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziaaa ale narobilas mi smaka:P ja uwielbiam fete :) na kanapke robie rolade z kurczaka na to plasterek fety i pomidor i ogoler i zyc nie umierac :D aaaaa moj facet gdzies wyczytal ze fety w ciazy nie wolno jesc i mi nie da :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Pogoda dzis super cały dzień siedze na ogrodzie i czytam książke o dzieciach:pPoprostu co można innego robić w tak śliczną pogode:) Nesca mój facet też mi pewnych rzeczy nie pozwala więc jem z przyczajki:p Wkońcu coś jeść trzeba.Jakbym się trzymała tylko diety położnej to bym wciąż chodziła głodna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale dzis piekna wiosna a ja w pracy siedze i tylko sloneczko za oknem widze :( Jak fajnie, ze Wy takie smaki macie i apetyt. Ja tez tak chce !!!! Widze ze 2 USG na 30 marca a ja 29 marca wiec bedzie o czym gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliniakowa, glod glodem a mojemu sie czesto zdarza ze wmusza we mnie jedzienie! poza lista rzeczy ktorych wg niego nie moge: herbata kawa dzemy ser feta wlasnie itp itd klocimy sie o to raz na jakis czas i on nadal nie rozumie ze zjem tyle ile zjem i ile sie zmiesci bo glodna chodzic nie umie a wiecej sie nie zmeisci i juz :( ustapilam mu z kolacja i jem a tak zawsze jadlam ostatni obiad po pracy kolo 6 wieczorem i wiecej poprostu nie jestem glodna- on nie rozumie, wiec kupilismy jakies miniaturkowe jogurciki i jem je jako kolacje i czasem kanapke mala moj facet twierdzi chyba ze w ciazy w brzuchu rosnie zoladek 2 razy wiecej i tyle kaze mi jesc zakladam ze to z troski o dziecko wiec wybaczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no z tymi facetami to jest kolorowo.Ja to czasami już nie wytrzymuje.No ale co mam zrobić martwi się a to jest plus. Maadaa no to będziemy się chwalić dzień po dniu:) Kurcze a tu jeszcze 15dni...ale dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po zakupach :( głowa mnie boli - ciśnienie ) madziulek30 Amelka śliczne imię :D w pracy anglicy tak na mnie mówili :) Aurela86 a może coś na pół etatu chociaż znajdziesz ;) jeśli tak bardzo chcesz pracować to życze powodzenia , może spróbuj poszukać coś na stronach job centre plus nigdy nie lubiłam fety :P a jak w gościach to ze sałatki wyskubywałam :P maadaa kochanie i do ciebie wróci smak i głodek , zobaczysz , cierpliwości :) Nescafe87 nie pozwól wmuszać w siebie jedzenia , POWINNYŚMY JEŚĆ DLA DWÓCH A NIE ZA DWÓCH ,pozatym do 40stego tygodnia to będziesz jadła częściej i więcej , herbata ani kawa nie jest szkodliwa jeśli ograniczysz sie do jednej lub dwóch małych filiżanek dziennie i koniecznie z mlekiem , a co jest w dżemie że go nie można jeść? nie przesadzajmy , jesteś juz w drugim trymestrze , najgorsze za Tobą i możesz już jeść praktycznie wszystko , jedzeniem na siłe niepotrzebnie rozpychasz sobie żołądek czym pózniej objawi sie to zgagą (macica bedzie naciskać na żoładek ) oraz niepotrzebnymi kilogramami przepraszam , być może sie za bardzo wtrącam ,ale przecież to Ty nosisz maluszka pod sercem i to Twoje zdrowie i Jego zdrowie najważniejsze :) a kto wie lepiej jak sie czujesz i co w danym momencie potrzebujesz , jeśli nie Ty sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to? nikogo nie ma? no tak , dziewczyny zezłościły sie na moje wymądrzanie :( ;) a tak poważne , głowa mnie ciągle boli , nie widzę innego wyjścia jak przespanie tego :/ trzymajcie sie brzuchatki , dobrej nocki , wypoczywajcie :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale tu u nas dziś puściutko. Emilia wyśpij się bo ból głowy to jest przekichany.Wiem coś o tym.A zawsze lepszy sen niż faszerowanie się lekami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja w koncu znalazlam chwile aby do Was zajrzec bo ciagle brak u mnie czasu mam takie dziwne godz pracy ze ani rana ani wieczoru wolnego , staram sie caly czas byc na bierzaco ... od trzech dni tez mecze sie z bolem glowy narazie nic nie biore ale jak tak dluzej bendzie to chyba cos wezme bo chwilami jest nie do wytrzymania Tak w ogole to witam nowe mamuski :) ja w nastepnym tyg wizyta u poloznej w koncu i mam nadzeje ze mi powie kiedy bende miala usg polowkowe (jejku jak to szybko mija )no i zaczelismy juz drugi trymest jestem chyba troszke spokojniejsza albo mi sie wydaje:) Jesli chodzi o porod to bende rodzila w uk chociasz Wam sie przyznam ze w ogole staram sie o tym nie myslec bo strasznie sie boje bo nie wiem co mnie czeka:( W ogole dziewczyny jak dobrze pojdzie to ja juz w maju moze bende na wolnym i wkoncu bende miala spokoj :) Aurela trzymam kciuki za prace mam nadzeje ze uda ci sie znalesc :) a pilka super chyba tez sobie taka sprawie:)emilka jeszcze raz gratuluje cory :) Nescafe moj wcale nie lepszy chwilami to mam go ochote udusci ale coz poradze jak biedak pozjadal ostatnie resztki rozumu :)trzymajcie sie cieplutko kobitki ja wpadne jak tylko znajde chwile czasu ale sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........23..corka ....... staines emiliabhx....................... 28.07.10........20...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........14...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....15..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........13.......B urnham On Sea Marcia89.........20...............02.10.2010.......11.... ........Torquay krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........10............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........10.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka nikt sie nie poobrazal :D mowisz madrze ale ja to wiem tylo niewiem jak facetom przegadac no aleee cobysmy bez nich ;) ja w pracy na kompie non stop jestem ale za duzo siedzielismy na necie i mamy teraz tylko godzinke pozwolone na lunchu wiec wchodze tylko wtedy a w domu zadko popoludniami siedzie, wczoraj mialam wene na sprzatanie bo w wekend nic nie sprzatalam- nie bylo kiedy to wczoraj sie wyzylam :D jeszcze tylko zostaly mi kwiatki do podlania i tyle :) mnie glowa tez wczoraj tak bolala jakby mi mlotkiem ktos w nia uderzal ale po sprzataniu i godzinnej kapieli przeszlo :) I gratuluje coreczki wlasnie :) ja od samego poczatku bylam pewna ze dziewczynka bedzie niewiem skad mi taka pewnosc przyszla, a teraz im blizej usg tym mam wiecej watpliwosci.... moze beda dwa?:D oliwia mysle ze nie masz czego sie obawaic, poczytaj opinie na necie jaka opieka tutaj, ja sama wolalabym tutaj :) wiecie, a porodu samego w sobie odkad jestem w ciazy sie nie boje...czemu? niewiem, ogladalam dawniej na youtubie filmiki i stwierdzialm ze przeraza mnie to i nie chce, ale jak juz wiem ze jestem w ciazy to sie nie boje, aczkolwiek chcialabym zeby moj M ze mna byl-z Nim zawsze bezpieczniej i lzej :) Aurelka, z praca teraz chyba nie jest wesolo ale pytaj, szukaj na necie po agencjach, po znajomych i tzrymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Tak za wiele czasu to nie mam z tym szukaniem pracy. Niedługo zacznie mi brzuch rosnąć i wtedy to już chyba nikt mnie nie przyjmie. U mnie jeszcze nic nie widać. Aż sama jestem zdziwiona. Dziś mamy spotkanie w tej sprawie mojego zwolnienia w pracy. Ciekawe co nam powiedzą. Juz w końcu nie pracuje ponad miesiąc i żadnych zasiłków niemam bo na nic się nie kwalifikujemy. Dostałam właśnie przed chwilą list ze szpitala. Drugie USG mam 20 kwietnia :) ale super tylko czemu to jeszcze tyyyyyyle czasu ? :) Już niemoge się doczekać. Do Polski jadę w drugiej połowie kwietnia. Zobaczymy co tam powiedzą mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja już wróciłam z 4 dniowego wyjazdu do pracy:) Jutro na 9.40 mam USG mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, od rana męczę się z mega mdłościami, zwracałam już 3 razy;/ no ale dobrze niech tak będzie co najmniej dzidzia daje o sobie znać. A teraz idę coś zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki w ten piękny dzień :) Maliniakowa no racja pospałam dwie godzinki i przeszedł ból głowy , nie faszeruje sie tabletkami ponieważ zawsze miałam strasznie bolesne miesiączki i brałam najcięższe tabletki po kilka na raz więc teraz dałam na luz oliwia87 dziękuje chociaż wyczekiwałam synka :) jeśli ból sie przedluży może skontaktuj się z gp lub położną i zapytaj czy nie ma przeciwskazań żebyś mogła wziąć tabletke i wpadaj cześciej do nas :) trzymaj sie i zdrówka kochana Nescafe87 ja słyszałam że takie "ostre" sprzątanie to najlepsze jak poród sie spóźnia ;) ale do tego to jeszcze daleko ;) chociaż czas szybko leci i zanim sie obejrzymy to większość z nas już będzie "rozpakowana" ;) ja miałam napad sprzątania na samym początku kiedy nie wiedziałam że jestem w ciąży , całą kuchnie , szafki w środku , na zewnątrz , odsuwanie lodówki itp , dwa dni później dwie kreski na teście :) teściowa trzymała kciuki na bliźniaki bo teść jest bliźniak , ale położna nam mówiła że to bardziej od strony kobiety sie zdarza a u mnie nie ma bliźniaków :) ja też sie nie obawiam porodu tutaj , oglądam co wtorek program o narodzinach w brytyjskich szpitalach i jestem pod wrażeniem , wiele znajomych rodziło tutaj i wszystkie chwaliły sobie a bedąc w pl pewnie bym teraz odkładała na łapówki ;) Nescafe87 rozmawiałaś juz z M o jego udziale przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela86 trzymam kciuki za rozmowe z pracodawcą , daj znać jak poszło , dlaczego nie kwalifikujesz sie na choćby na jobseeker allowance? czyżby na wiek ciąży ? milkaa88 heloł :) koooope czasu cie nie było ;) mdłości miną niedługo a najważniejszy jutrzejszy dzień :) wzruszenia i łzy ? :) idziesz sama czy z ze swoim M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny! W Polsce jest zimno,taki przenikliwy wiatr.Spedzam czas z moja siostra i dzis zrobilysmy dobry obiadek.Ostatnio jak sie najem mam uczucie jakbym miala lekkie scisniecie w zoladku.Nie wiem czy tez tam macie.Dobrze ze juz nie wymiotuje.Choc w ostatni piatek mi sie to zdarzylo.Zjadlam pierogi z kapusta i grzybami i chyba nie moglam teego przetrawic. Planuje pracowac troche w kwietniu, a pod koniec juz chyba bede chciala sie starac po matenity allowance.Pisalyscie ze 11 tygodni przed terminem?Musze zreszta to sprawdzic.A co tam u was.Jestem ciekawa czy sie posypia dziewczynki czy chlopcy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 witaj kochana :) ja tez jeszcze czasem przytulam kibelek ;) jeśli pracowałaś nieprzerwanie u tego samego pracodawcy przez okres co najmniej 26 tygodni w chwili rozpoczęcia 15 tygodnia przed planowanym terminem porodu oraz twoje średnie zarobki to co najmniej 95 funtów tygodniowo przed opodatkowaniem to masz prawo do ustawowego zasiłku macierzyńskiego (Statutory Maternity Pay) przysługuje przez 39 tygodni urlopu macierzyńskiego osobom pracującym legalnie, jeśli jesteś pracownikiem kontraktowym (employee ) sama możesz zadecydować kiedy zasiłek zacznie być wypłacany ale wypłatę zasiłku można otrzymać najwcześniej na 11 tygodni przed tygodniem na który jest wyznaczony termin porodu , nie bede sie rozpisywac bo w internecie jest dużo na ten temat ,ale jeśli masz jakiś pytania to wal śmiało ;) ubieraj sie ciepło jak tam taki wiater wieje cobyś sie nie przeziebiła :) udanego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kupe czasu mnie nie było, musiałam nadrobić straty:) A co do jutra to z moim mężem idę:) Już nie możemy się doczekać, no i w końcu będę widziała już tego mojego robaczka i w końcu chyba do mnie dotrze, że naprawdę nosze w sobie malenkiego człowieczka:) No i mąż chyba zrozumie, że naprawde tam w środku coś siedzi hehe, bo póki co to dla niego dziwne i nie może sobie tego jakoś wyobrazić, choć ostatnio mówił, że dzidzia musi wcielić się w tatusia hehe. Mdłości mnie dalej męczą, zajadam to chrupkami kukurydzianymi, zjem jednego za 5-10 minut znowu mdłości i następny hehe. No ale cóż pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa88 :D hahahaha no to wynalazłaś nowy sposób na mdłości :D chrupki kukurydziane :) i szczerze to do mojego mężą też dopiero po pierwszym usg doszło że bedzie tatusiem :) nie mógł sie nacieszyć patrzeniem na zdjęcie :) zabierzcie ze sobą pare funtów bo my nie wiedzieliśmy że za zdjecie sie płaci ale na szczescie miałam pare drobniaków w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×