Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

fajne te kiecki :) dlaczego zostałas skrytykowana ?ze co? ze nie takie pospolite? i nie tandetne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym stylu...ze nie nadaja sie na slub,zbyt sewowne,nadajace sie do kabaretu.... A ty? Napisz cos o swoich przygotowaniach, podsylaj linka do sukni.z checia obejrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sukienki sa sexi :) nie rozumiem ze sobie takiej nie chcesz strzelić JA JESTEM facetem ale wiem jaka kieckę bedzie miała moja mnie sie cholernie podoba :) coś w stylu tych twoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 11.06 ślub moja jakoś kiecki nie może znaleźć bo jest wybredna ;) reszta dograna ... garnitur kupuje miesiąc przed slubem :P zero stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaże jej ,pewnie że tak wesele na 100 osób fulll znajomych będzie+ jedna znajoma z tego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne forum
Witam, Jestem administratorem Ogólnopolskiego Ślubnego Forum Dyskusyjnego "Ślubne Sprawy". Zachęcam do zajrzenia na naszą stronę i brania udziału w dyskusji - poszukujemy nowych użytkowników :) Serdecznie zapraszamy Admin i użytkownicy http://www.slub.mojeforum.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fot nie wysyłam mogę pokazać a i owszem ... zapraszam do siebie to pokaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne forum
Witam, Jestem administratorem Ogólnopolskiego Ślubnego Forum Dyskusyjnego "Ślubne Sprawy". Zachęcam do zajrzenia na naszą stronę i brania udziału w dyskusji - poszukujemy nowych użytkowników :) Serdecznie zapraszamy Admin i użytkownicy http://www.slub.mojeforum.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska,nie przejmuj sie sukienki sa wystrzalowe.Ja bardzo lubie taki styl,sa inne i niepowtarzalne.Te wszystkie tandety na drutach jak chca nich kupuja.Ja tez uslyszalam ze moja jest zbyt FALBANIASTA! he he tylko ze samo wypozyczenie takiej sukienki jest czasami drozsze niz kupienie takiej tandety.Ale niech im bedzie.Mnie sie moja podoba i kieruj sie innymi. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka musi pasowac do typu kobiety... Ja jestem bardzo niska i do tego mlodo wygladam-ja nie moge miec za powaznej sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co wy cały dzien siedzicie na forum? ja wiem ze slub to wazne wydarzenie, no ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole skupic sie na pracy i na facecie, przygotowania do slubu swoja droga...ale nie sa one najważniejsze...więc może wrzućcie trochę na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wlasnie na wyjezdzie sluzbowym w Zurichu. Gdy jestem w domu skupiam sie na powaznych rzeczach. Co innego pisanie co innego przygotowania realne-bo tych jeszcze nie zaczelam pelna para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Może Was to zainteresuje. Jest fajny konkurs na nową redaktorkę bloga. Coś w sam raz dla Was- trzeba opisywać swoje przygotowania dla ślubu- co Was cieszy, co Was smuci, o czym marzycie a z czym jest Wam ciężko. Wystarczy napisać dwa krótkie artykuły- o pomysł na ślub w plenerze i pierwszej godzinie ślubu- prościzna. Więcej informacji znajdziecie na tej stronie: www.weddingsisters.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki byłam dziś na targach, w sumei nic specjalnego, sukienki takie sobie, może ze 2 mi się podobały, reszta takie jakieś smutnae ciężke, zakryte. Ulotkami byłam bombardowana, 80% z nich to usługi fotograficzne. Plus taki że byliśmy od 10 dzieki temu, że jeszcze mało ludzi było, to swobodnie mogłam połazic po stoiskach z obrączkami i pomiezyć, i nawet na jeden wzór się zdecydowaliśmy, i dali nam zniżkę 20%. Zamówiliśmy i dzięki temu jakieś 400zł jesteśmy do przodu;) A i fajne było stoisko z gadżetami na panieński i kawalerski wieczór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski co myslicie o piosence "oczarowałas mnie" zespołu AKCENT na pierwszy taniec?? prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx - > W Wawie byłaś na targach?Szału nie było..nic nie przykuło mojej uwagi prucz obrączek:-)).Nadal jestem w dupie z kamerzystą.Byłam spotkać się z jednym.Mam się spotkać jeszcze z jednym i któregoś wybiorę.. prinzesska27 - > bardzo fajne kiecki.Nie słuchaj się kogoś tylko wybierz w czym się TY dobrze czujesz i się sobie podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×