Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Myślę ze ona miala na myśli to że szczescie ze znalezli zespoł a nie to że zginął . U nas chodzi o to ze nie poinformowal nas facet bo rozumiem wypadek to wypadek ale powinni zadzwonic i powiedziec ze taka sutyacja ... Jak ja bym nie zadzwonila to ja nie wiem co by bylo ... No ale z nowym zespołem umowa już podpisana :) Coraz bliżeej do wesela :) Już odliczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie formalności? przecież to raptem złożenie kilku papierków u księdza, można to załatwić w jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
Ja mam o 11 samolot do Koloni w poludnie odbieram swoja suknie w koncu i w poniedzialek przylatuja rodzice w poniedzialek. JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My wczoraj odebraliśmy obrączki-są prześliczne:), Jeszcze została nam wódka do zamówienia. AAAA w sobotę mój wieczór Panieński:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja mam ślub w lipcu już wszystko załatwione (jeszcze tylko wizyty u księdza 2:) ale ja robię małe przyjęcie. Zbyt liczna rodzina w takich momentach to przekleństwo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do urzędu stanu cywilnego dostarcza się tylko odpis aktu urodzenia i wnosi opłatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co do obrączek to jak juz tak na żywo przymierzałam i oglądałam to chyba zdecydujemy się na klasyczne bez dodatków żadnych... ewentualnie moja z jakąś cyrkonią. tak myślalam wlasnie bo obrączka to obrączka a zawsze mogę do niej jakiś pierscionek założyc. A po za tym to nam je będą robić ekspresem za dodatkową opłatą bo mamy tylko 2 tygodnie jak polecimy do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka...ja też jestem za klasycznymi...i takie własnie mamy Uleczka, a wy sie nie wybieracie w jakąś podróż poślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Suknia w domu ... Pozostalo 9 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...mam mały problem z sukienką...tą dla mamy. Mama jest dość wybredną osobą, a chcialaby też ładnie wyglądać w dniu ślubu. Macie może jakieś propozycje? A może wasze mamy upatrzyły już coś fajnego dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy wiecie dziewczynki ze u mnie na przymiarce suknia w biuście zostala skrojona o 5,5 cm za mało? i się nie zapina.... nie mam pojęcia jak oni ją poprawią teraz, bo to spora rożnica, za tydzien przymiarka i boje się bo zostaną mi 2 tyg do ślubu i jak coś bedzie nie tak..... echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Lady, u mnie była taka sama sytuacja- też za dużo zmniejszyli, na ostanią przymiarkę - 2 dni przed ślubem ma być idealnie poprawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 dokładnie - tylko w USC muszą potem wypisać zaświadczenie które następnie znów trzeba dostarczyć księdzu w odpowiednim czasie i tak bieganie od kajfasza do kafasza, a wszystko prawie w innych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek, polecam pobieganie od notariusza do banku, do urzedu miasta, ubezpieczyciela itd. Po tych papierach załatwienie ślubu to jest pikuś ;) co do sukienki, to właśnie nie wiem...mama już powoli traci ochotę, bo ma spory problem ze znalezieniem nawet wzoru który mogłaby jej uszyć krawcowa. Chciałabym jej pomóc, ale jakoś nie znalazłyśmy nic co byłoby rzeczywiście fajne i pasowałoby do okazji i jej figury :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) nie planujemy wiekszej podrozy poslubnej .. chcemy sie wziasc za jakis remont. :) a co sukienki dla mamy to u mnie byl ogromny problem... chciala cos innego.. musiala to byc sukienka ... do kolan.. nie dwu czesciowy komplet... w koncu upatrzyla sukienke za 800 zl... ale to na prawde nie bylo nic specjalnego... i cena skupiala sie na materiale... bo byla to baaaardzo prossta sukienka. ostatecznie mama kupila sukienke 100 razy lepsza za 350zl czyli ponad polowe mniejsza cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila no może dla Was do pikuś ale mnie to już denerwuje ;p Co do sukienki mamy to moja od razu była zdecydowana, że chce sukienkę kolorze beżowym. Przeglądała różne katalogi internetowe i nie tylko. Wystarczył jeden wyjazd do sklepu i udało się :) Nie wiem ile kosztowała ale o ile się nie mylę koło 200 zł. Teraz myśli o sukience na poprawiny i nie wiem czy już coś wybrała ze swojej garderoby czy coś kupi... W przyszłym tygodniu ja zamierzam wybrac się za sukienką na poprawiny, mam nadzieje, że znajdę coś odpowiedniego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusiaczek załatwianie formalności z mieszkaniem to na prawdę katorga...zwłaszcza, że próbowałam wszystkie te papiery zrozumieć a nie załatwiać na łapu capu i nie orientowac się, za co komu i ile płacę. Na szczęście to mamy już za sobą, mieszkanie w najbliższych dniach będzie gotowe i będziemy mogli się wprowadzić :) Bo już na to czekamy bardziej niż na ślub ;) Co do sukienki, to moja mama jest bardziej nastawiona na szycie zwłaszcza że ma dobrą krawcową. Pozostaje problem znalezienia odpowiedniego wzoru. Może macie na oku jakąś sukienkę taką do kolan, raczej z nie za dużym dekoltem o jakimś ciekawym kroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ma być frajda, a okazuje się, że cały ten bałagan to jeden wielki stres i nafajniej byłoby się gdzieś schować. Szczerze, ja swoje wesele wspominam bardzo źle. Dobrze, że chociaż odbiliśmy to sobie na miesiącu miodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) życzę udanej zabawy :) nie obawiasz się tego co twój narzeczony będzie robił na kawalerskim? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka a ty nie masz żadnych zdjęć??? Od rodziny z aparatu??? Chciałabym zobaczyć :) Pewnie wszystkie by chciały ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczekwmasle
Ja mam 19 lat a mój narzeczony 26 :) ( I NIE JESTEM W CIĄZY, chociaż staramy się o dzidziusia :)) Dzisiaj byłam właśnie odebrać obrączki. Zostało jeszcze kilka kwestii do przedyskutowania z rodzicami i idziemy szukać sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milam, mój T ma swoj wieczór dopiero w środe bo we wtorek przylatuje z londynu jego świadek, ale jestem jak najbardziej spokjna, chłopcy maja zaplanowanego grilla na działce.Za to my...szalejemy w knajpie:) Olka bez obrazy ale ta fryzura wygląda trochę sztucznie- starszanie duzo lakieru i włosy wydają się tłuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że też średnio podoba mi się fryzura...wole coś bardziej skromnego, małe upięcie nad karkiem i tyle. Zauważyłam w ogóle że właśnie dużo panien młodych robi sobie fryzury z kręconych włosów...w sumie to nie rozumiem dlaczego, skoro można na prawdę fajne upięcia zrobic z prostych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wlasnie ja nie chce tych wszystkich pierdułek i tyle lakieru ja mam jasne wlosy wiec to nie bedzie tak wyglądać jak na ciemnych. Bardzo mi sie podoba upięcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×