Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość a poza tym
sorry,ale dlazego sie obrazasz.ja tylko podalam ci inny pomysl? myslalam,ze moze ci sie spodoba ,bo jest na takim samym poziomie przemyslany jak twoj pomysl...... wesz,ja jestem dobrze wychowana i najezdzam TYLKO na ludzi ktorych znam,wiec na ciebie nie bede najezdzac................no bo cie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
nie mam 18.moze pisze haotycznie ale to z nerwow i w pospiechu bo bardzo potrzebuje pomocy na styk.mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
no i znowu jestem obrazana.a ty ale jestes madra.latwo ci pisac.a email do niego uz dawno wyslalam tylko nie dostalam zadnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
i wiedzialas od dawna ze mieszkanie tylko do lutego zaplacone czy z ciaza czy bez. To na jaka dluha mete planujesz swoje zycie?????? Gdybys nie zaszla w ciaze to bys tam siedziala dalej bez niego czy jak???? Wiesz co??? Powiem Tobie cos szczerze. mam uczucia ze Ty masz kupe kasy ale chcesz ominac teraz oplate za mieszkanie za luty i sie za darmo do Polski dostac!! O to ja tak mysle! zeby w Polsce nie byc gola! napisalas tu ze bez niczego do Polski nie pojedziesz! Znalam taka jak Ty, robilam jej codziennie zakupy a ta jak nazbierala dosyc kasy to sobie wyjechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
nie jestem taka.mozesz przyjechac do mnie i zobaczyc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
moge pokazac wyciag z konta jesli juz twierdzisz ze taka jestm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
nawet jesli ma mnie w dupie to co z tego????ma prawo byc obrazony na mnie za to ze chcialam tego rozstania.teraz zdanie zmienilam poza tym ciaza jest.chce tylko wrocic do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhekfjebefbwff
Jak mozna Ci pomoc? Jakiej pomocy oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
takiej ze jesli ktos jedzie do polski na dniach to czy by mnie nie zabral ze soba samochodem. dolozyla bym sie do paliwa.to i tak taniej wychodzi niz lot.a chce miec cboc troche pieniedzy ze soba do polski bo bez grosza przy duszy nie chce wyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
nie mam Cie za taka ,po prostu znam Polakow za granica duzo.Oni zawsze pomocy potrzebuja a pozniej Cie zrobia w konia i tyle.Chcialam sie tylko upewnic ze prawde piszesz.Zycze Tobie aby ktos sie znalazl i Cie do Polski zabral tylko do kogo tam pojedziesz?Mowisz ze nie masz do kogo? A jak facet nie bedzie z Toba rozmawial to dokad pojdziesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
wiem ze on by sie cieszyl gdybym wrocila.wiem ze jest zalamany rozstaniem.a gdyby sie dowiedzial o ciazy to by byl w niebowziety.znam go,bylismy razem 3 lata.to mnie odbilo jak tu przyjechalismy.on mnie kocha.wiem ze zmienil nr telefonu albo stale ma wylaczony.po prostu chce sie tylko dostac do polski.chetnym mi pomoc moge pokazac wyciagi z banku,zaprosic do siebie porozmawiac.mieszkam w slough

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
a ile kosztuje ten lot i odpowiedz mi na moje pytanie prosze.Dokad i do kogo?Co jak go nie odnajdziesz tam? I jak mogl sobie tak po prostu robote rzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudi rudi rudi
a nie wpadlo ci do glowy zarobic sobie na bilet?? np autokarowe sa za 100 funtow nawet tyle nie masz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakigo miasta jestes
a z jakigo miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
tak naprawde to mam £60 funtow w portfelu i prace jeszcze mam na jutro to zarobie dodatkowe £30 za sprzatanie.ale nie chce jechac bez niczego do polski bo bede potrzebowala na pociag kase.a wylot bym chciala do katowic bo stamtad najblizej go gliwic,potem tylko pol godziny pociagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
juz pisalam ze ze slough a najblizsze duze miasto to londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakigo miasta jestes
jak masz 66 funtow to national epres w jedna strone ci starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
gdzie national express??przeciez one jezdza po kraju a nie do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnaa
to nie zostawiaj pracy jak jesteś w ciąży,nie mogą cię sami zwolnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
praca nie jest stala.juz nie sprzatam w szkole.tamta byla legalna.a teraz sprzatam u ludzi prywatnie i sama znajduje prace z ogloszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz bilety lotnicze sa bardzo tanie do polski. To znalazlem na stronie Ryanair: Odlot: Londyn (Stansted) 09:50 Przylot: Katowice 13:101 x Adult 29,99 GBP Opłata za transport: 29,99 GBP Odprawa Online: 5,00 GBP Podatki / Opłaty: 0,00 GBP Cena łącznie: 34,99 GBP Moze zrobimy zrzutke? Tyle was tu pisze ze po 5zl od osoby to nie duzo, a taka kwota was nie zbawi ale jej moze pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollla...
W sobote masz wylot z Londynu do katowic za 216 zl Moze Ci ktos kupi bilet albo sama sobie kub przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakigo miasta jestes
zabukuj bilet do polski w national expres a pojedziesz polskim autobusem sieroto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
national express jezdza po anglii nie rozumiecie? dziekuje za informacje,juz sprawdzilam loty ale to co podal wilgotny marian to jest kwota na czysto a do tego dodac trzeba inne jeszcze jakies tam dodatkowe oplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
autokary odjezdzaja z londynu a do londynu dojazd tez kosztuje i musze miec na pociag a potem jakby samolotem leciec to dojazd na lotnisko jest dosc drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ty nie masz jechac do polski national epres ty masz tam zabukowac bilet ofermo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
jak zabukuje bilet to mi nic nie zostanie kasy i za co dojade do londynu a potem w polsce za co dojade do mojego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
national expres londyn- gliwice bez problemu 30 funtow. ja dojezdzam do chorzowa, zaczekaj to cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
30 funtow lot to tanio. Mozna sie zlozyc.Doloze pare euro i nawet nich ci cos tam jescze zostanie w kieszeni tylko dokad te kase wyslac? kto sie jeszcze dolaczy na skadke?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×