Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość Brrrrrrrrrrrrr
iknowit, ja po prostu mam nadzieje ze to sciema bo nie chce wierzyc ze tak glupie i nieodpowiedzialne osoby moga istniec i jeszcze na dodatek miec dzieci! Z taka glupota ona nawet by nie wiedziala jak sobie benefity zaltwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Ale pewnie napisałaby na kafe i ktoś by jej benefity załatiwl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjbfjbfjkebjf
ja akurat nie pomoge ale rozmawialam z nia i zweryfikowalam jej tozsamosc i jednak to nie sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
każda osoba może w ten sposób zagrać, a tym bardziej mieszkająca za granicą, popłacze jaką to ma fatalną sytuację, poda swoje dane i takie osiołki jak Wy będą jej słały pieniądze, bo w sumie tak czy siak nie dowiedzą się na co zostały spożytkowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr j. polskiego
jestem z kompletnie innej cześci kraju, wieśniakiem nie jestem, ale przecież jakieś lektury się omawiało na lekcjach prawda?? więc tak jak iknowit na poczatku czepiał sie ortografii tak i teraz ktoś inny ma prawo zwrócić mu uwagę na brak znajomości języka polskiego w Polsce:) także sugeruje poczytać słownik a potem iść do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
jhjbfjb to pewnie ta sama osoba co katarzyna12345. Niech tak mayor of london powie czy z nia gadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Np ja, bo czemu mają biedne dzieci ucierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
w jaki sposób zweryfikowałeś/ałaś jej tożsamość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
No to niech mayor of london się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
jak przekupki na targu jestescie:) niech jej nawet oddadzą wszystkie swoje pieniadze! Guzik wam do tego! Wrazen szukacie to obejrzyjcie sobie jakis film sf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
Do Mayor of London, rozmawiam z autorka, prosze zglos sie bo emaily nie doszly. Masz emaila moze? Razem da sie pomoc. Moze masz yahoo-messenger to znajdzeisz ja przez jej email-adres.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
mam iść jutro na avatara, ale dziś jakoś nie mam zajęcia, więc jak to na targu bywa, pletę co mi ślina na język przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvhvkebvjebkegh
zweryfikowalam na podstawie danych osobowych i nr telefonu wiecej nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
A jeśli to prawda, co pisze? Nalepiej byłoby jej fizycznie pomóc, tzn znaleźć kogoś,kto jedzie do Polski i zapakować w samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
to masz dostęp do tajnych akt? fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
ooo i kasjope wpadła na super pomysł,tylko że Pani Kasia takiej pomocy już nie potrzebuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Ha ha piszemy rozdzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
podobno avatar w 3D to ciekawy efekt:) ja ogladalam w domu na kompie i byly nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgr j.pol
drogi magistrze jezyka polskiego 1) co to za tytul? 2) jesli wyraz A i wyraz B sa takie same a wiec wyraz A to wyraz A to jak moga byc synonimami? gdyby wyraz A byla A a B wyrazem B i mialy to samo znaczenie wtedy bylyby synonimami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
jeżeli było by prawdą to co pisze, to wiele pomysłów podali jej na tacy kafetariusze, ona po prostu chce wyłudzić kasę i tak po chwili przemyśleń, uważam Panią Kasię za osobę niezrównoważoną psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
no idziemy do imax-a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Autorko, czy ktoś już Ci pomógł? Znalazłaś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
przelewy narodowe, iknowit, chodzcie na piwo! niech se sla piniondze do kasi, to bezsens tu siedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
a może o avatarze pogadamy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina041
O jezu, dziewczyna spanikowała wielkie mi co! Została sama z powodu kłótni. Kiepsko u niej z praca, miała nadzieje że wszystko sie jeszcze uda naprawić. Dowiedziała sie że jest w ciąży, to jeszcze bardziej spanikowała! Sama, daleko od domu! No i co w tym dziwnego! A chłopaka ma przez email powiadamiać że jest w ciąży, albo po znajomych dzwonić i im mówić żeby sie skontaktowali z jej chłopakiem, no loool po prostu. Pytała sie tylko czy ktos jedzie do Polski i czy mogłaby sie zabrać z tym kimś, napisała nawet że dołozy sie do paliwa. Więc o co kurwa co niektórym chodzi. O to że chce sie dorzucić do benzyny?! Mi odwołali kiedys lot do Polski z powodu śniezycy. Miałam przy sobie tylko niewielka ilośc funciaków, które miałam zamiar wymienic w Polsce i skoczyc na jakas impreze. Zostałam odcieta praktycznie od świata, zero taksiarzy, pociag przejechał raptem dwie stacje i utknął bóg wie gdzie. W okolicy była tylko jedna taksówka, tłum ludzi sie na nia rzucił, było kurwa zimno, myslałam że mi tyłek z mrozu odpanie. W końcu po 7 godzinach! udało mi sie dostac do domu! (to akurat była sniezyca w anglli i angole wykazali sie zerowa organizacją...) No i co?! Poniewaz miałam w Anglii znajomych zaczełam do nich dzwonic pytając sie czy znają kogos kto bedzie jechał do Polski na dniach, bo bym sie dołozyła do Polski i tez pojechała (benzyna plus bilet na prom) No i kurwa co, coś sie stało strasznego w związku z tym?! Nie, kurwa nie! Pojechałam dwa dni później z pewnym małżeństwem, dołozyłam sie do benzyny, zapłaciłam za sówj bilet, więc o co chodzi, co poniektórym?! Sama dziewczyna napisała że sie dołoży do paliwa. Więc o jakim żebraniu wy tu piszecie, to KTOŚ zaproponował że podeśle pieniądze. Czytajcie ze zrozumieniem i troche sie wczujcie w sytuacje matoły bez skazy k...a. A autorce radze poszukac pomocy, tak jak juz pisałam na stronach typu londynek itp. co juz wyżej pisałam. Mam nadzieje że wszystko Ci sie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
a gdzie na to piwo?? nie lubię piwa, ale innymi alkoholami nie pogardzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
ja wlasnie otworzylam piwko:) ktos sie przylaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
a ja wrecz przeciwnie, mam typowo meskie upodobania alkoholowe, piwo i whisky :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Ja otwieram żywczyka. Zdrówko!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×