Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość jvhvkebvjebkegh
Dlaczego nie istnieje? Bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugibugi
ostatnio zabraklo mi pieniedzy na kupno biletu a musialam wracac pociagiem wiec mimo ze to nieporownywalna sytuacja rozumiem co czuje autorka jednak... cos mi tu nie gra. czytalam wiekszosc wpisow ale cs mi nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz kasy na powrot zglos
ja tez uwazam, ze to sciema. Ludzie nie wysylajcie jej zadnej kasy. juz dostala tyle podpowiedzi co moglaby zrobic, a ona nawet nie potrafi (nie chce) sie do zadnej z nich ustosunkowa. Co chwila tylko martwi sie, ze mail nie dotarl. reszta ja gila, bo liczy sie kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iknowit
Nie kompromituj sie juz czlowieku i nie przekonuj ludzi, ze kazdy powinien znac slowa gwary poznanskiej:O http://www.sjp.pl/poruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
iknowit> miales isc spac, kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
autorko powiedz o co chodzi bo tu jest zbyt wiele stron bym przeczytala - co si stalo i jakiej pomocy oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iknowit
rzadnych koleguw powarzna to jest kompromitacja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
kasiu podaj mi Twoj adres na yahoo-messenger. Chyba ten sam jak na email nie? To bede Cie szukac i wysle zaproszenie.Tez Kasia jestem,wiesz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcecie to nie pomagajcie, ale nie zarzucajcie komus, ze sciemnia. Pomoge autorce i nawet odwioze ja na lotnisko jesli bedzie trzeba. Nie kazdy tutaj jest taki "madry" i "obyty" jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
ja nie kumam, jak nie chcecie jej pomoc to co tu robicie? Podnieca was ta szydera? Jakieś zbole chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
autorko jaki jest problem i jakiej pomocy oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
ale weźcie się zastanówcie autorka nie chce napisać maila do chłopaka z wiadomością o ciąży bo"jak by to wyglądało?", a prosi obcych ludzi o kasę kurde jak bym miała taką sytuację to poprosiłabym największego wroga o pomoc w skontaktowaniu się z moim chłopakiem, to jest prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
tak,jestem teraz na yahoo messenger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ci to
hahaha jakie znowu synonimy! to jest to smao slowo. chodzi tylko o to skad autorka je zna co prawde mowiac nie ma zadnego zwiazku z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjbfjbfjkebjf
Nie prosila nikogo o kase. Nie chce Ci sie czytac od poczatku to nie pisz chociaz bzdur. Napisala, ze prosi o jakakolwiek pomoc i czy ktos nie jedzie czasami do Polski i nie moglby jej zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz kasy na powrot zglos
jest tyle organizacji, ktore moglaby odwiedzic. Nie musi nawet znac biegle j. angielskiego. Ale jej sie nie chce, zwyczajnie nie potrzebuje takowej pomocy. Tak trudno to zauwazyc? Ale robcie co chcecie, wasza kasa = wasz problem. Nie raz pomagalam Polakom w potrzebie, ale tu sprawa ewidentnie smierdzi. I tyle w tym temacie z mojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
autorko jaki masz problem i jakiej pomocy oczekujesz!? bo nie wiem o jakich msn teraz mowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
a ty mayor of london niestety nie odwieziesz jej na lotnisko nawet jakbys bardzo chciala - ngdy sie z toba katarzynka nie skontaktuje bo po prostu nie istnieje - o ile sie zakladasz? Dobra samarytanke chcesz z siebie robic ale taka naiwna jestes ze zal dupe sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
a Mayor of London "Pomoge autorce i nawet odwioze ja na lotnisko jesli bedzie trzeba" nie wątpię:) co jeszcze zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr j. polskiego
zgadzam się, są to synonimy (blizkoznaczne- wyj.dla tych co na polski nie chodzili) zarówno w slangu jak i w sjp mają to samo znaczenie, więc iknowit do książek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iknowit
Brrrrr, byc moze to sciema, ale ja wierze, ze istnieja takie glupiutkie i nieodpowiedzialne osoby. Za 10 lat bedzie miala trojke dzieci z roznymi facetami i bedzie jechala na benefitach, nie znajac nadal jezyka, nie wspominajac juz o checi pracowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
nie prosiła o kasę, ale jak ktoś zaproponował to przesłała numer konta, w takich sytuacjach nie daje się obcym ludziom swoich danych wraz z nr konta, jeżeli chce pomocy w formie transportu to jest wiele innych portali na których może się ogłaszać z drugiej strony, jak nie potrafi sobie poradzić z tak prostą rzeczą w życiu to co ona zrobi jak dziecko się niby urodzi? mops i chyba żebranie właśnie na to idą moje podatki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
jaki zwiazek ma gadanie o synonimach z tym tematem? Odczepcie sie od iknowit, co, kazdy musi gwara gadac? Tylko prostaki znaja takie slowa jak "poruty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjbfjbfjkebjf
wlasnie rozmawialam z kaska wiec to jednak nie sciema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
i co pomogłaś jej jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iknowit
Haha, nie wysilaj sie juz czlowieczku i nie wymagaj od ludzi znajomosci gwary:D http://www.sjp.pl/poruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
wow to musiała być intrygująca rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×