Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość Katarzyna12345
powiem wam jedno! nie spodziewalam sie ze znajde tu pare tak dobrych osob jak kasia z niemiec i mayor z londynu.z kasia pisze na yahoo a od mayora dostalam emaila i pomoc w kupnie biletu. jestem bardzo szczesliwa. moge leciec do mojego M!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
Pani Paulino ale czemu Pani tak przeklina? i tu właśnie widać wpływ pobytu Pani w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
dobra, mozemy gadc o avatarze, tylko przy piwie. No ale ja go jeszcze nie widzialam.:-D:-D:-D Katarzyna12345, bylas na Avatarze? Jak tak to opowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr j. polskiego
nie takie same, tylko bliskoznaczne (chyba różnica,co nie?), nie dość że brak podstawowej wiedzy z zakresu języka, to dodatkowo brak umiejętności czytania tekstu ze zrozumieniem. oj, oj jak wy mature zdacie!! wasz poziom wiedzy jest wysoce niezadowalający!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
Powodzenia Kasiu, obyś go znalazla szybciutko i napisz czy wszystko sie ułożylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherie
Ja też życzę powodzenia, ktoś pisal o aborcji, nie rób tego, tylko byś żałowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgr j.pol
"nie takie same, tylko bliskoznaczne " -- przepraszam niby o jakich slowach mowimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
powiem wam jedno! nie spodziewalam sie ze znajde tu pare tak naiwnych osob jak kasia z niemiec i mayor z londynu.z kasia pisze na yahoo a od mayora dostalam emaila i pomoc w kupnie biletu. jestem bardzo szczesliwa. moge kupić sobie zestaw nowych tipsów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
a ty pani magister jak taka wyksztalcona jestes to dlaczego na Kafecie przesiadujesz? Myslalam ze to nie na twoim magisterskim poziomie??? Przelewy - mam winko i amaretto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr j. polskiego
poczytaj se od poczatku bo widzę, że straciłeś wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
w takim razie się przyłączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
ja mam barek akurat pelen ale jak waspoczestowac wirtualnie?:) Musimy sie kiedys umowic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgr j.pol
mowimy o slowie 'poruta' i ze mozna je znalzc w sjp i w miejskim-slangowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
a skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
ja jestem z torunia ale za miesiac juz bede z gdyni jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
Varsavia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
juz mam bilet! :) lece jutro po poludniu. bardzo ale to bardzo dziekuje. gdybym mogla jakos sie odwdzieczyc.oczywiscie ustalilam ze oddam pieniadze.lece do plski dzieki uczynnosci nieznanych ludzi z forum. boze nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
uczepilicie sie tej poruty, ja tez studia skonczylam i czasem mnie razi jak ktos gada w temacie bzdety ale ilez mozna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina041
Przeklinam, bo tak sie zdenerwowałam co niektórych głupota. Najbardziej w świecie nie lubie gdy inni sie wymądrzają, że oni w takiej sytuacji zrobiliby tak i tak, że nigdy by nie dopuścili do tego żeby zostać bez grosza itp. "dobre rady" A jak przyjdzie co do czego to reagują w identyczny sposób! Życie! A co do tematu, zaraz co niektórzy krzyczą że autorka żebra, a tymczasem napisała wyraźnie że sie dorzuci do benzyny i tylko sie zapytała czy ktos jedzie do Polski na dniach! To KTOŚ zaproponował że pomoże finansowo, jak chce to niech pomaga finansowo, chryste! "ani Paulino ale czemu Pani tak przeklina? i tu właśnie widać wpływ pobytu Pani w Anglii" taaaaaa, a ludzie w Polsce WOGÓLE nie przeklinaja i Tobie zapewne NIGDY PRZENIGDY nie zdazyło sie przeklnąć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr j. polskiego
i że w jednym i drugim występuje to samo znaczenie. A nie jak ktoś na początku napisał, że w slangu jest inaczej a w sjp inaczej. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a10070085
ciesze sie autorko i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina041
Też sie ciesze autorko i życze Ci jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
nie na takim poziomie, ale skoro to uważasz za normalne to nie ma co wchodzić w jakąkoliwek polemikę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgr j.pol
te polonista z prywatnej podszkolki naucz sie czytac ze zrozumieniem jesli kiedys mialbys ksztalcic moje dzieci bo z twoja wiedza to sadze ze raczej one beda szkolic ciebie z zakresu j.pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Przestańcie już z tą porutą hehe Ja z Bielska klikam. Autorko Katarzyno dobrze,że masz jak dojechać do Polszy. Życzę powodzenia.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to troszke.Tak czytam i czytam i się zastanawiam. Mam znajomego który tu mieszkał jakieś 2 lata.Zero kasy,pracy brak.I wiem że rząd brytyjski finansuje powrót do kraju osób które na to nie stać. Tak ciężko to załatwic..?On wyjechał na koszt rządu teraz żyje sobie w Pl i jest mu lepiej bo ma stałą prace i jest mu tam całkiem dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgr j.pol
jesli w obu wystepuje w tym samym znaczeniu i jest tym samym slowem to niby gdzie tu synonimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
kto jeszcze konczyl studia i jakie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
Super Kasia! Bardzo sie cieszymy! Ale zdazysz do jutra podarki rodzinie kupic? Bo jak pojedziesz z pustymi rekami to poruta bedzie!:-D Cos Mayor of London zamilkla.... Czyzby jej bylo glupio sie przyznac ze sie tak nabrac dala?.... Ja niedaleko od Varsovi ale daleko od szosy:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
dziekuje! dziekuje kasi z niemiec za oferowana pomoc finansowa. dziekuje mayorowi za bilet. dziekuje za zyczenia powodzenia dziekuje dziekuje dziekuje.jestem szczesliwa. rece mi sie trzesa.przepraszam za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×