Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość a przelewy międzynarodowe
to spore odległości nas dzielą, ale sieć nas łączy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wlasnie o to chodzi ze
jesli sie naprawde pomocy potrzebuje to nie leci sie na kafeterie tylko szuka pomocy na miejscu. A tu? Jakas dziwna cala ta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
miałam tego nie mówić a nie mówiłam??? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina041
To ciekawe jak brzmia przekleństwa na Twoim poziomie "o kurczaczek uderzyłem sie w paluszka" Tak za normalne uważam fakt że ktoś czasem przeklnie, gdy sie mocno zdenerwuje głupota innych ludzi. Każdy czasem przeklnie. Za patologie uważam gdy ludzie przeklinają cały czas prowadząc nawet normalna konwersacje oraz gdy w całym zdaniu padaja jedynie same przekleństwa. TO nie jest normalne. A przeklniecie czasem, w nerwach każdemu sie zdarza. Chociaz zapwne zaraz zaprzeczysz i bedziesz szedł w zaparte jaki to jestes bez skazy i nawet przeklinasz "na poziomie". Cóż, nie mam zamiaru juz więcej odpisywac, bo ta rozmowa jest pozbawiona sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugibugi
jesli historia prawdziwa - dobrze ze sa ludzie ktorzy pomagaja. tylko jedno pytanie: bilet I jszcze pieniadze? jedno i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
tłumaczysz się, więc czujesz się winna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
tyle osub mnie tutaj obrazilo i napisalko ze to sciema i prowokacja. nie lczylam na takie zainteresowanie moim tematem a juz tymbardziej checia udzielenia mi pomocy.myslalam ze jakos zlapie okazje do polski.a tak szybko sie to potoczylo. w poludnie napisalam a teraz juz mam bilet na jutro do polski.dziekujeszczerze i z glebi serca za okazana pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr j. polskiego
niech na początku dzieci przeszkolą rodziców!! potem poszukaj co to są synonimy. tymczasem nie bede z wami konwersować, gdyż soticie w brodziku intelektualnym co koloiduje z moimi imperatywami. dobranoc. a autorce tematu, życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Grunt, że dobrze się skończyło. Wygląda, że autorka to trochę taka niezaradna sierotka. Nie zgrywa takiej, tylko taka po prostu jest. Ale prawda, że dużo tu też i nie tylko tu wyłudzaczy z prawdziwego zdarzenia. Z drugiej strony jak ktoś pomoże i się nabierze raz,czy dwa, to więcej nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
nie, nie skorzystam z pomocy finansowej kasi z niemiec. mam juz bilet ktory ktos z forum mi kupil. mam tez £60 co mi starczy na dojazd do lotniska i w polsce z lotniska do mojego miasta. jutro plece, nie pjde do tej pracy za £30; ale z kasia na pewno bede utrzymnywala kontakt prawda, kasiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Rozważniej np. byłoby samemu kupić bilet takiej osobie, niż wysyłać kasę na bilet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
no przeciez napisala ze ktos jej kupil ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
wlasnie ze kupila mi bilet pewna osoba z forum. jestem ci bardzo wdzieczna dozgonnie! uratowalas mi zycie! nie chce pieniedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
i jak z tym wieczorkiem przy kieliszku wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Doczytałam właśnie. No i dobrze, że ktoś jej kupił. Mądrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
Kasiu, a czy ja moglabym sie z toba zabrac? Doloze na podarki i na tipsy zeby poruty nie bylo ze z obgryzionymi paznokciami do Polski zajedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
Przelewy - nalewam ci wirtualnie kieliszeczek pysznego amaretto - wypijmy za dobre zakonczenie tej historii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjjejbjbj
brrrrrrrr, moze napisz nam cos o sobie i dlaczegoprzez ciebie przemawia taki jad, hm? nie udalo sie skompromitowac autorki tematu? to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ona aby
się nie zasiedziała w tej kafejce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
Brrrrrrrrr jesteś okropna tak ironicznie do Pani Kasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Ja popijam piwko. Brrrrr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
Autorka Kasia leci jutro do Polski. Nie bede opisywac jak zorgnizowalysmy sie. To nie wazne. Wypraszam sobie wypisywanie o mnie ze jestem glupia. Poznalam Kasie jako bardzo kochana, mila i bardzo przyzwoita osoba.O zebraniu nie bylo mowy.To ja jako pierwsza zaproponowalam jej pomoc. Tego niestety nie moge o 95% ludzi powiedziec. Nie wiem czy jestescie tak zlosliwi czy zazdrosni..nie wiem... Proponowanie pomocy i pisanie na emaila jak tu zrobila pewna osoba az dostala jej numer tel to swinstwo.Tylko to zrobila zeby sprawdzic i to wszystko. Nie wiem czy jest tak trudno zrozumiec ze kobieta w ciazy po prostu chce byc w bezpieczenstwie i jechac tam gdzie bedzie sie czula bezpiecznie. jestem zwdziwiona ile zlosliwosci w czlowieku jest. Przykro mi. Mayor of London serdecznie pozdrwaiam i zycze wszystkiego dobrego! A Wam zycze zebyscie zaczeli wierzyc i widziec dobroc w ludziach! Ze w dziesiejszych czasach jest wstyd wolac o pomoc i byc wyzywanym bo chce sie pomoc to szczyt wszystkiego! I jeszcze raz! Autorka nie zebrala o kase tylko chciala byc zabrana do Polski i chciala sie dolozyc na paliwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgr j.pol
co tzn 'koloiduje' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
cóż jedynie to nam pozostało, gdyż inni po tak pouczającej konwersacji uważają nas za jadowite żmije;/ co za szkoda:(zdrówko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgr j.pol
czy 'mama' i 'mama' (jedno w sjp a inne w innym slowniku) to tez synonimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruta
pewnie dla tego, że matka go nie kochała, a ojciec go bił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
Kasia z Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Oż wy wstrętne żmije! Poruta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×