Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Moje dzieci tez nie chodza do przedszkola .jedna chodzi do 4 klasy a druga do 1:) Pierwszoklasistka miala bal w szkole pod koniec stycznia.Przebrala sie za czarownice.Zreszta bez przebrania to tez jest taka mala czarownica:POna to chyba powinna byc chlopakiem-nie da sobie w kasze dmuchac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzieci jakich zaś nie narobić:-P A czym tą podłogę zmywasz????? mam nadzieję że nic na kiju:-D papaptki laski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jedna za księżniczkę i druga też :P A proponowałam pszczółkę i biedronkę to nie chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ide poprasowac troszke,maz mi kupil nowe zelazko trzeba wyprobowac to prezent na walentynki hahahaha ;) bo co innego maszynie do rodzenia dzieci maz moze kupic ;)w sumie to moglby wibrator,ale wtedy efektow by nie bylo widac;) To narazie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To papatki :) Ja idę zrobić kolację i za chwile kąpiel, ale że wolne to dam jej polatać w piżamce jeszcze potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka to Ty nie wiesz ze dziewczynki zawsze chca byc ksiezniczkami?Tylko moja chciala byc czarownica ale jak pisalam wyzej-to zrozumiale jest dlaczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co ja dostane od meza na walentynki;)Pewnie nowego mopa:P Ja tez zmykam wykapac Zuzie w nadmanganianie potasu,zeby te wypryski jej tak nie dokuczaly.Musze zagotowac wode bo nie ma u nas od dwoch godzin cieplej wody :( A chcialam z mezem poszalec pod prysznicem....:P No i jeszcze dzis wypad po zakupy:) Trzymajcie sie cieplo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja33???? Matko, jak ten czas leci!!!! To Ty, z topiku DOŚWIADCZONE MAMY... prawda? :)) Masz już takie duże to najmłodsze dziecko? SZOK ;P Mój już ma 2,5 :D A dopiero w ciąży byłam - to ja MAMA TRÓJECZKI (wtedy, teraz już nie :D :D :D) Specjalne pozdrowienia :))))))) (chyba Cię nie pomyliłam z nikim innym ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie super
Bardzo Was dziewczyny podziwiam,Naprawde jestescie Super. Podziwiam Was za to jak dajecie sobie rade z tyloma dziecmi, poprostu jestescie extra. I nie zwracajcie uwagi na pomaraczki które piszą głupie żeczy, to pewnie nie dojrzałe nastolatki którym się nudzi. Ja jestem za wami, choc nie mam czwórki dzieci, bo narazie jedno, a drugie w brzusiu, i trzecie jeszcze w planach to wiecie co nie czuje sie jak jakas krowa rozpłodowa(jak to któras tu napisała). I wy też nie przejmujcie się tymi idio....A za humorek to naprawde przesyłam wam całuski, czytałam ostatnie 5 stron to aż się popłakałam ze śmiechu. Tak trzymać robić sobie z nich jaja i na złosc im:) Pozdrawaim Was i bede Was podczytywać bo już was lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie super
rzeczy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge wtracic slowko :) tak nie myslisz mnie to wlasnie ja, widzisz udalo sie tyle staralam sie o kolejnego maluszka i w koncu sie udalo mam swojego syna :) a powiedz jak tam Twoje szkraby sie chowaja? A wypowiedziami zlosliwych pomaranczowych(niektorych oczywiscie) w ogole sie nie przejmuje niech sobie gadaja co chca,moze jak pokrytykuja rodziny wielodzietne i powyzywaja nas to moze wtedy jest im lzej ,wiec ciesze sie ze w ten sposob moge im ulzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
DO LADY PRETENSJA MASZ tyle dzieci i mieszkasz w 3 p mieszkaniu o pow 50 pare m 2 ja w szoku jestem , bez kitu dla mnie to niehigieniczne i nie chce Cie jakos gorszyc czy oceniac ale ja na prawde tak mysle , za mały metraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie Anastazjo - fajnie Cię widzieć..ale to już tyle czasu...nie do wiary! :D Mój najmłodszy jest przeważnie pod opieką mojej mamy, chyba,że mąż pracuje na zmiany, bo nie mamy miejsca w przedszkolu, a ja od roku pracuję. Nie jestem typem domatora i zawsze pracowałam... Ale mam państwową pracę, na jedną zmianę, przed 15 wracam do domu i jeszcze pół dnia dla rodziny ;) Czytam dużo o rodzinach wielodzietnych i chcę założyć takie stowarzyszenie w swoim mieście. Macie jakieś doświadczenia? Bo skoro rodzinne jest tylko dla najbiedniejszych, to uważam, że trzeba walczyć o inne przywileje ;P I burmistrz, i proboszcz przy każdej okazji mówią,że duże rodziny są przyszłością miasta, to niech się też wykażą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-D Taaa niech się wykażą;) Ja się wpadłam przywitać tylko i kawkę szybką postawić,ogarnę chałupkę i za przebieranki sie zabieram bo bal tuż tuz i dziewczyny juz by chciały być tymi królewnami;) Spokojnego dzionka laski:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ;) june gloom-po pierwsze-mieszkanie kupilismy w zeszlym roku,bez kredytu wiec mamy frajde ze bylo nas na takie stac(250 tys),po drugie-dwoje dzieci mam malutkich wiec spokojnie dziewczynkom wystacza narazie dwa pokoje a po trezcie jak dziewczynki podrosna to kto wie,moze kupimy cos wiekszego :)Gdybym miala czekac z urodzeniem potomstwa a z bedzie mnie stac na 100 metrowe mieszkanie to chyba bylabym juz po menopauzie :P Dla Ciebie jest to "niehigeniczne"a ja jestem najszczesliwsza osoba a ziemi.:)Ciekawe czy Ty tez jestes szczesliwy/szczesliwa w swoi "higienicznym"swiecie?Nie odpowiadaj tutaj,odpowiedz sam/sama sobie:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Miałam iść do pracy na etat dopiero jak mały skończy 3 lata. Ale moja mama jest jeszcze "w sile wieku" i się nudzi :D To inicjatywa moich rodziców,żebym wróciła do pracy :) Tzn zaproponowali, żebym zaczęła szukać roboty i jak znajdę coś co mi się spodoba mam się nie martwić o dzieci. Żal dupę ściska,że rodzina się dobrze dogaduje, co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mogę wtracic slowko-gówno Cie to obchodzi :P Dla wiekszosci zlosliwców tutaj licza sie tylko pieniadze,wszystko mierzą miara kasy.Zal mi Was,naprawde.Pieniadze to nie wszystko,sa wazniejsze rzeczy w zyciu np milosc a gdzie jest milosc tam jest wszystko. Myslalam ze sobie fajnie tu pogadam z mamami kilorga dzieci ale nie,zawsze musi sie wtracic jakis oszołom,ktoremu sprawia frajde zrobic chociazby slowem przykrość....Typowa polska mentalnosc-zgnoić,upodlić i wyzwać.... Zgłaszam topik do usunięcia bo nie mam zamiaru byc non stop obrażana.dziewczyny,sorki ale mysle ze Wam tez nie jest fajnie czytac wypociny tych idiotow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady, jedyny sposób, to ignorować obraźliwe posty! ewentualnie właśnie same posty zgłosić do usunięcia, całego topiku szkoda, bo zebrała się spora grupka fajnych babek :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę wtrącić słówko-wyszlo male nieporozumienie.Napisalam do pomaranczy-do moge wtracic slowko:)To nie bylo do Ciebie!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli przez kliknięcie w ikonkę "zgłoś do usunięcia", to nie działa, trzeba poszukać topiku "śmietnik" podać link do tematu i zgłosić daty/godziny postów i wtedy moderatorzy usuną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Moge wtracic slowko,fajnie tak po jakims czasie znowu sie spotkac :) Gruby misiu heheh witaj kochana ;) tez mysle ze szkoda usuwac topiku,jakby nie bylo rodzin wielodzietnych jest naprawde duzo i sa mamy ktore pragna dzielic sie swoimi radosciami i troskami z innymi,a tych ograniczonych umyslowo co to probuja nas obrazac ignorowac i tyle,wiem ze czasem przykro sie czyta niektore ich zlosliwe wypowiedzi(nie kumam takich ludzi) ale grunt to nie dac sie ;) Milego dnia Wam zycze wieczorkiem sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lady
owszem miłość jest potrzebna masz racje, ale weź wychowaj dzieci bez pieniędzy jak takaś mądra, masz kilkoro i co, jak dorosną to będą się żenić albo za mąż wychodzić za kogoś bogatego/ta bo ciebie nie będzie stać nawet na kawalerkę dla nich. Dla was jak widać narodzić dzieci to nie problem. A co do opieki wnuków/czki przez babcię, no to normalne, ze matka nie moze patrzeć jak córcia narodziła i klepie biedę, woli siedzieć z dzieckiem/ćmi a córka niech idzie do pracy, bo co ma zrobić, czekać aż przymierać będą głodem, a później TVP "uwaga" pokarze i będzie dyskusja, gdzie była rodzina, tak jak ostatnio, samotna matka 7 dzieci i chore kilkuletnie ważące kilka kg zmarło, do tego ojciec niebieski ptak, jak wypowiadają sie sąsiedzi. Nie rozumiem jak można z kimś takim napłodzić tyle dzieci. Przecież u tej matki do dolna część ciała rządziła a nie rozum. Bo z nierobem, pijakiem to nie robi sie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy to rodzice mają obowiązek kupować dzieciom mieszkania na start? nas było (jest) czworo rodzeństwa, wychowaliśmy się w dwupokojowym mieszkaniu, każde z nas ułożyło sobie DOBRZE dorosłe życie, jesteśmy wykształceni, mamy głowy i ręce :) pozakładaliśmy wlasne rodziny, mamy gdzie mieszkać! nie rozumiem, czym lepszym jest DOSTAĆ mieszkanie od rodziców, niż skorzystać z pomocy rodziców przy opiece nad dziećmi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×