Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Gość agacia 83
Witam .A mi w domu mały szpital sie robi Córka ma ospe strasznie ja przechodzi.W szedzie ma krostki. Najmłodszemu też dzisiaj jakies powyskakiwały zobaczymy jutro czy to tez ospa. Oliwier narazie chodzi do przedszkola ale tam pani juz tez kreciła dzisiaj nosem ze Sandra ma ospe to on tez dostanie. I inne dzieci pozaraża. Anastazja jakbyś miala takie malutkie ciuszki na noworodka to moge odciebie je odkupic. Ja po swoich dzieciach porozdawałam bo myslałam ze mi sie juz nie przydadza. I teraz musze na nowo kompletowac wyprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agacia na noworodka niestety nie mam :( ale szkoda ze dopiero teraz piszesz ze cos potrzebujesz, bo mialam mase malych takich na 3-12 miesiecy ale wczoraj maz wlasnie powywozil do kontenerow :( Ta ospa to chyba jakas epidemia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Właśnie dostałam ostatni PIT i biorę się za rozliczenia. Jak się uwinę to kasa będzie przed świętami. 4,5 tys piechotą nie chodzi :D Co do puszczania 11 latka... Ja mam 12 latka i 10 latka. Nie mam odwagi na razie ich puszczać samych autobusem, chociaż 12 latek jest bardzo rozważny i odpowiedzialny.... Tzn jeżdżą na obozy itp, ale to z jakąś opieką, nie sami ;) Idę klepać pity..właśnie skończył mi się instalować program, zaimportowałam dane z poprzedniego roku, mam tylko kwoty do zmiany :D Tymczasem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się zastanawiamy na wysłanie na obóz córki która we wakacje będzie miała już 8 lat. Obóz fajny tematyczny dla dzieci od 7 lat, Oliwka chce jechać jest chętna ale mam trochę wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie te chłopy
skoro piszecie ,że wasi mężowie i cud miód tatusiowie ,tak się cieszą i radują tymi wielkimi rodzinami,ciekawe tylko czemu tutaj ani jeden jakoś nic nie napisał,jakie to wspaniałe życie wielodzietnej rodziny,jak się cieszy,jak czeka tylko na następnego potomka,na tyle postów ile tu zostało napisanych,ciekawe dlaczego,jeśli ich tak bardzo obchodzą problemy rodziny,więc dziwne dość,na 39 stron bzdetnych postów,żadnego tatuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój małżonek nie zwykł pisać na forach dla kobiet :p uff, w końcu udało mi się pojechać na usg, cieszę się, bo wszystkie parametry ok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, od komentowania lepiej się powstrzymać, gorzej z czytaniem, taki mam defekt, że jak widzę litery, to czytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne do czarnych
zgadzam się z wami dziewczyny,nie komentujcie tych wrednych i złośliwych pomarańczy,zawsze to lepiej we własnym sosie się kisić i brudy we własnym gronie prać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne do czarnych a ty zapewne uwielbiasz wpychac nos w nie swoje sprawy co? tym zyjesz i sie karmisz gardze takimi osobami .... Nie chce tu nikogo urazic,ale szczerze mowiac gdyby moj maz wchodzil na fora tego typu to jakos dziwnie bym to odebrala :P Nie wyobrazam sobie jego tu na kafe... Misiu wiedzialam ze bedzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do anastazji
masz 33 lata i 20 -letnie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ona ma
30 lat i 20 letnie dziecko, lepiej ci? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu to było pewne że wszystko będzie oki , a czy płeć była widoczna ? ;) czy za szybko ? anastazja ja raczej już podziękuje za pociechy , najmłodsza ma 6 latek także jeszcze mamy małą pociechę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anasztejzja
pytanie do anastazji masz 33 lata i 20 -letnie dziecko? żeby miec tyle dzieci,to chyba trzeba szybko zaczynac rodzić,inaczej nie zdążysz,a macica się swego dopomina ,nie mówiąc już co sie między nogami dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcie ze zrozumieniemm
Gdybyście uważnie czytały/li posty, to może dzięki waszej wątpliwej inteligencji znaleźlibyście odpowiedź na to, nie pozwalające Wam normalnie funkcjonować, pytanie - odnośnie wieku Anastazji. Dobrze, że nie napisała w nicku np. anastazja25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... Witam Was po dlugiej przerwie choc tak nie do konca. Czytam i czasami bawie sie w sprzataczke i prosze, zeby wyczyscili topik z wpisow o podwiazywaniu jajowodow czy naciagnietych macicach. Napisze tylko slowo do tych najgorliwszych, ktorym sie wydaje, ze sa anonimowi i kazdego moga obrazic czy znieslawic. Zdarzylo sie pewnej nocy na Kafe, ze zrezygnowana pannica chciala popelnic samobojstwo. Zbieglo sie to z tym, ze odpowiedni ludzie byli w odpowiednich miejscach i dziewczyne namierzono. Pisala z Irlandii. Pisala na pomaranczowo. Jesli komus sie wydaje, ze jest nietykalny to sie myli ! Wszystko ma swoje granice, rowniez chamstwo. Rowniez cierpliwosc..... Anastazja - zaznacz sobie w Nicku, ze 33 to np. nr.buta bo Ci nie odpuszcza :-P 26 latka - uwielbiam czytac z jaka miloscia piszesz o dziewczynkach. Co do pewnego zarzutu w sprawie barkujacych tu ojcow wielodzietnych rodzin. Facet piszacy na Kafeterii - z zalozenia Forum powstalym dla kobiet - to jak gogus chodzacy w nylonowych rajstopach :-P . Nasi mezowie sa normalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widze ze moja osoba jest w centrum zainteresowania haha :P W sumie to dobrze,to dowod na to ze jeszcze nie jest ze mna az tak zle :) A te ktore mysla ze 33 to jest moj wiek niech dalej tak mysla widac jaki ograniczony ten umysl maja :P Eh nic mi sie juz nie chce jestem zmeczona ta cala przeprowadzka,mam nadzieje ze jeszcze dwa dni i juz wsio poprzewozimy,a potem rozpakowywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam nadzieje ze o mnie nikt nie pomysli ze jestem jedna wielka chodzaca pretensją:P U nas dzis sniegu napadalo ze ho ho :)Myslalam ze juz wiosna idzie a tu prosze-zima 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z miłością bo bardzo je kocham ;) No właśnie ja czekałam na wiosnę, już miała nadzieję że będzie ciepło a tu niespodzianka budze się i pełno śniegu...A jest chyba na plusie i odrazu ten śnieg topnieje wiec nie wiem czy wogóle będzie ładna pogoda na weekend :( A dzisiaj do południa przyszły mi zamówione przez internet ubrania dla Mai i Olwi ;) pare dla mnie i dla narzeczonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dajaaaaa
jedni mają umysły ograniczone, zaś te wielodzietne mają cipki nieograniczone, bo co spojrzą na spodnie to już ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wiosna dzis,chociaz wiaterek troszke chlodny ale za wiatrem na slonku ciepleko :) Beatka no ja tez wlasnie usiadlam kawke pije i czekam az mi sie zamrazarka rozmrozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to dopiero będzie wiecej roboty jak sie obudzą :D Kubuś i Maja będa spać do ok. 18 a Emi do 19 :) i potem kolacja i kąpiel. Chociaż w soboty i niedziele pozwalamy później chodzić spać ;) Karola skacze na macie a Patryś z Filipem grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlasnie najmolodsza zasnela, Zuzia biega w samych majtkach po domu(uczę ja zalatwiania sie na nocnik)a ja chodze za nia i pytam sie co chwile czy chce siusiu.I wiecie co mi odpowiada za kazdym razem?Mowi-nie,dzięki :D Nie moge wtedy powstrzymac smiechu :POna mi tak dziekuje i dziekuje az do momentu jak zrobi siku w majtki.Na nocniku posiedzi,posiedzi i tak nic nie zrobi.Dopiero pozniej mnie wola-mama siku,ja biegne a tam kolo niej wieeeeelka kaluza :P Ciekawe ile jeszcze razy bede ja przebierala zanim sie nauczy siusiac na ten nieszczesny nocnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Majkę też uczę na nocnik, trochę się udaje a trochę nie :P Dzisiaj majtki jej zmienialam 5 razy :) a ćwiczymy od poniedziałku :D Teraz na dżemkę ma pampersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o ktorej potem maluchy u Ciebie Beatka ida na noc spac? Bo moj to 19-20 juz chrapie(sa wyjatki) ale pzrewaznie to sa godziny jego do spania Lady a moj dawid wcale na nocnik nie chce siadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beataka ja Cie naprawde podziwiam-jak TY dajesz rade z maluchami?Ja te starsze mam juz "odchowane"tzn same sie umyja,najedza,a Ty masz cztery maluchy ;)Kurcze,ja bym chyba nie dala rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 21.30 już wszytscy śpią :) z wyjątkiem najmłodszej Ona po 22 bo jeszcze karmienie. Ale Maja ok. 21-21.20 już śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×