Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Gość Co tu taka cisza jak
makiem zasiał? Gdzie się kwoczki podziały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie
no nie, tyle dzieci, no ale w mojej okolicy jest jeszcze lepsza rodzinka, tam maja już chyba ze 12-13, do tego ze dwoje zmarło, no ale lepiej nie mieć takich rodziców, przecież te dzieci cierpią żyjąc w takich rodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i kwoków brak
pochowały się w kanałach i sie grzmocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba umiec sie przytulacc
ale numer, przynajmniej pomarańczki umieją się przytulać, a nie od razu dziecko tak jak u was. Zrobić dziecko to byle głupiec potrafi, porządnie zabezpieczać się i nie wpaść to jest sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski co u Was? co tu taka cisza zapadla? Pozdrawiam goraco,u mnie wiosna sie zrobila wczoraj w samych sweterkach chodzilismy tak bylo cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mnie nie bylo bo miałam troszke latania ostatnio-imieniny mamy,urodziny męża.Chodziłam tez za wózkiem dla Agatki i dzis w koncu kupiłam-x lander xt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam czasuuu
a ciekawie kiedy, jak tyle dzieci i roboty ful

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) No ja mam wciaz rodzicow u siebie,wozimy ich troszke by sobie pozwiedzali w sobote bylismy na przepieknej Walii,chcialabym tam mieszkac :) A tak u mnie bez zmian,mieszka sie na nowym bardzo fajnie juz sie urzadzilismy,zamowilismy zmywarke i tylko ona nam zostala do wmontowania :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wybrałam imię będzie Natalka a na drugie Emilia :) Zostały 3 tygodnie, wszytsko spakowane i uszykowane, od tygodnia praktycznie nie śpie, brzuch we wszytskim mi zawadza, nawet w zapinaniu butów ;) Więc mam nadzieję że szybciej urodzę, brzuch jeszcze niestety się noe obniżył i chyba będzie w terminie. Wszytscy już nie mogą się doczekać najbardziej Maja :) Piękna wiosna, dzewczynki już chodzą w wiosennych ubraniach, balerinki i półbuty :) w sobotę byliśmy wszytscy na basenie, niektórzy nie spuszczali wzroku z mojego wielkiego brzucholka :) Potem po obiedzie długi spacer i lody :) W niedzielę odwiedziliśmy moich rodziców i byliśmy na zakupach - ubrania. Dziewczyny czy to normalne że mleko mi lekko kapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 26 latka te ostatnie tyg sa najgorsze bo ciągną sie w nieskonczonosc ;) Co do wyciekajacego mleka to nie jest mleko tylko siara,ktora moze wyciekac juz przed porodem.Mleko natomiast pojawi sie dopiero 2-3 dni po porodzie. U nas tez juz wiosennie,cociaz dzis jest tylko 5 na plusie i troszke zimno.Dziewczyny chodza juz w adidasac,jednak czapki i szaliki obowiazkowo jeszcze nosza bo ta pogoda jest bardzo zdradliwa i o przeziebienie bardzo łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już noszą opaski :) Tak te ostatnie tygodnie są wykańczające... coraz mniej chce karmić piersią, jak pomyślę że potem mleko ma wyciekać to chyba będę karmiła tylko pare tygodni :( A od tygodnia mamy nowego mieszkańca - złotą rybkę ;) Jednak nadal jesteśmy męczeni o psa, na którego w najbliższych 2 latach i tak się nie zgodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet prasa nie aleca
http://fakty.interia.pl/prasa/przewodnik/news/nasze-drogie-dzieci,1453085,4255 no i widzicie,ze nawet w mediach piszą, ze "Trudno się zatem dziwić, że w Polsce mało która rodzina decyduje się na posiadanie więcej niż jednego dziecka. " Także trzeba być szaloną aby w dzisiejszych czasach decydować się na tyle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i coooo
to jest nawet naukowo udowodnione, że w naszym kraju ze względu na biedę nie można mieć tyle dzieci, także żal ale waszych dzieci, ze ich rodzice pozbawiają ich normalnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnego życia? Zapewniam, że spora grupa rodziców jedynaków i dwójki dzieci nie wie co to jest normalne życie Moi sąsiedzi nie uznają spacerów, wycieczek z dziećmi, wspólnych zabaw. Ale fakt - mają kasę. Mają rowery (nieużywane) Na wczasy nie jeżdżą bo oszczędzają, dzieci na zieloną szkołę nie jadą. bo szkoda kasy, na wycieczki klasowe, szkoda czasu. Fajne mi normalne życie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co, lyso ciiiiiiiiii
no mojej sąsiadki dziecioroba dzieci owszem pojechały na zieloną szkolę ale sponsorowaną przez tych głupich podatników tj. mops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam czasuuuuuu
no szkoda tyle dzieci, ciekawie kiedy, do tego trzeba zrobić kolejne, na to też trzeba mieć czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego pomarańczowego się czytać nie da :O dziewczyny jak tam Wasze dzieciaczki, zdrowe? bo u mnie coś nie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestin-u mnie ,odpukać wszystkie dzieci zdrowe.Teraz jest taka pogoda ze bardzo łatwo o przeziebienie.Wczoraj najstarsza córka chodziła bez czapki a w nocy juz troche kaszlała.Rano na szczescie czuła sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie mlodsza cora przeziebiona,reszta zdrowa,nie liczac malego ktory caly czas zabkuje i troche marudzi.Jak tam przygotowania do swiat? bo u mnie to w sumie swieta mogly by juz byc,czekam tylko na ladniejsza pogode bo jak narazie to aura w kratke jest rano dosyc cieplo a po poludniu leje i zimno :P W ogrodku trawke wczoraj tato mi posial,a dzis jedziemy po jakies kwiatki tylko nie wiem czy jest sens je sadzic,bo David jak je zobaczy to pewnie juz po kwiatkach bedzie :) Pozdrawiam serdecznie i piszcie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka Natalka to bardzo sliczne imie :) tylko male urwipolki z tych Natalek sa zobaczysz :P A jak sie czujesz? To juz niedlugo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na święta wyjeżdżam do mamusi , także mam luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała chata już posprzątana, w większości narzeczony sprzątał bo z tym brzuchem nie wiele już robię :-O Hehehe Natalka to prześliczne imię, a że urwisy małe to wiem bo miałam koleżankę ze szkoły strasznie zakręcona i ciągle coś psociła :P Ja czuję się tak sobie, jak na osttanich nogach chociaż termin do piero 15 kwietnia ;) Już zrobiłam prezenty dla dziewczynek od zajączka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×