Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hotaru85

Zelixa - pytania i wrażenia - nowy wątek

Polecane posty

Gość anim6
Ja brałam Meridie 10 przez miesiąc i schudłam jakies 4 kg. Dzis byłam u lakarza po nową recepte po meridie 15 i powiedział mi że jest juz wycofana. Nie wiem co mam robic chce stosowac te tabletki chociaz 3 miesiace żeby były jakies wieksze rezultaty... po meridi nie miałam żadnych skutków ubocznych. a czy Zelixa też została wycofana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem zelixa jest jeszcze gdzie niegdzie w aptece ja kupilam bez recepty na 2 miesiace a potem niewiem co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza11
cześć biore zelixe od czterech dni,spadlo mi dwa kg.skutkow ubocznych raczej brak,choć wieczorem nie moge zasnąć...mam nadzieję że to minie...kupilam ją w aptece bez recepty i problemu...pozdrawiam i życzę sukcesów w odchudzaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marze o tym zeby u mnie w aptece chcieli sprzedac bez recepty. Zostaje mi tylko pomarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzielam dzis 2 pigułe poki co jem mniej ale sniadania jem normalnie skutki uboczne u mnie to pieczenie zgagi jakby wczoraj wypiłam 3 litry wody fuj a ogolnie nielubie pic ale cóz jak trza buzak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do zuzki 11 co jadlas przez te 4 dni ze juz taki efekt 2 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rade dla zuzki 1103 piszesz ze mozesz po marzyc o zelixe ja jestem ze wsi tez musialam jechac do miasta i po odwiedzac apteki zeby ja kupic i kupilam wiec dla chcacego nic trudnego dasz rade malenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata36ww chodzilo mi o to ze pomarzyc w sensie ze w aptece wydadza mi ja bez recepty. Ja juz biore zelixe pol roku i lekarz stwierdzil ze juz wystarczy a ja chcialabym ja jeszcze troszke stosowac. Jeszcze 3 kg chcialabym schudnac.Mam jeszcze tabletek na jakies 1,5 miesiaca a pozniej bede cos kombinowac. Moze jak pojde prywatnie to mi wypisze bez problemu. Zobaczymy bede sie martwic za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa sory nie doczytalam co pisalas wczesniej ja kupiłam ja bez recepty mam walnietego lekarza jak to na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te twoje skarby byłam na przeszpiegu buzak dla naj mniejszego skarba tamte dzieciaczki to juz sie pewnie nie lubia buzakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Beata 🌻 Jeszcze na szczescie potrzebuja sie przytulic ale pewnie niedlugo sie to skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he moje corki majac teraz po 17 i 16 lat to by sie zas chciały przytulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje to juz odchowane dzieci. Teraz mozesz zyc. Ok ja wlasnie łyknelam tableteczke zelixy i do wieczora mam spokoj z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia23
JA JUZ WYCZERPAŁAM MOŻLIWOŚCI KUPIENIA BEZ RECEPTY W MOIM MIEŚCIE JEST OK 10 APTEK I ZADANA MI SIE SPRZEDA BEZ RECEPTY!!!co robić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje sniadanie to kawa rozpuszczalna z mlekiem. Wieczorem zjem kanapeczke i styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja za miesiac zaczne latanie po aptekach za zelixa. Zobaczymy jakie beda efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia moze juz jestes tak chuda ze przezroczysta ze ci niechca sprzedac bez recepty ani mnie niestrasz bo ja mam ino na 2 miechy ze potem nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia23
ZEBY MNIE NIE BYŁO WIDAC MUSZE ZWALIĆ JAKIEŚ 25 KG JESZCZE WIEC MOGE NAWET KOMUS KASE WYSŁAC BYLE MIEC TABLETKI JA U SIEBIE ZA OPAKOWANIE 60SZT PŁACIŁAM NIECAŁE 55ZL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata hehehe :D :D Ale naprawde od kiedy biore zelixe tak wyglada moje jedzenie a najlepsze jest to ze energia moglabym sie dzielic z innymi. Normalnie bez tabletki gdybym tak jadla to juz dawno pewnie zemdlalabym stojac np w kolejce w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym na twoim miejscu elcia jednak sama latała za pigułami chobym zapalenia dostała wszyscy kombinujemy jak umiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wczoraj po 1 pigule rozpierala energia dzis siedze i klikam nie nosi mnie hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zamawial ktos przez neta???? Bo cenowo wychodzi tak samo i korci mnie zeby zamowic ale sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sie bała ale jak nie kupie za 2 miechy a bede widziec ze chudne to niewiem czy nie kupie na necie ja jak jestem desperat bez przesady ze zrobie wszystko ale co do wygladu prawie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dej boze zuzka dobrze ze ty jedna wierzysz we mnie moj maz ino chodzi i sie smieje 0 wiary we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×