Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hotaru85

Zelixa - pytania i wrażenia - nowy wątek

Polecane posty

Gość zuza11
rano kawa,okolo 10tej dwie kromki chleba z wędliną,maslem i pomidorem,o 12tej zelixa 15 i na obiad okolo 15tej maly tależ zupy.. mam male dzieci które lubia zupki wiec co drugi dzien ja gotuje,a potem nic nic nic tylko woda i czerwona herbata...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata nie przejmuj sie moj maz tez tak reagowal.Nawet chcial mi wyrzucic te tabletki bo twierdzil ze nerwowa sie bardzo zrobilam.A teraz chodzi zadowolony i mowi jaka szczupla jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jem podobnie do ciebie zuzka 11 nie umie tak zeby nie jesc kolacji nie jem ale o 5 rano jak robiłam sniadanie mezowi do pracy to poł kromki zjadłam przyzjane sie bez bicia ale wczoraj dopiero 1 pigule wziełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy innymi tez robie to dla niego. ale dla siebie naj bardziej to jest chore jak sie siedzi w domu i wymysla co by zezrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza z taka iloscia jedzenia szybciutko schudniesz. Ale to tylko na poczatku chudnie sie 4 kg miesiecznie pozniej juz nie jest tak pieknie ale tez waga leci w dol tylko ze troszke wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o piatej to ja dopiero dobrze zasypiam po nie przespanej nocy...ale po tych tabletkach mam takiego kopa,sprzątam ,prasuje i robie chęynie takie rzeczy ktorych wczesniej nie nawidzilam...i w ogole sie nie męczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobilam 90 poł brzuszkow , muszę ćwiczyc bo po trojce dzieci sama dieta nie pomoze,bedzie mi wisial flak...a tego bym nie chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi maz nagrał na dvd aerobik i niby cwicze 20 min ale 2 razy w tydniu bo mi sie niechce wiecej poki co nie cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata36ww ile warzysz i ile masz wzrostu? dużo potrzebujesz zrzucic? a zuzia1103 ile ci juz spadlo z wagi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 158 i po tych czterech dniach waże 55kg,a najlepiej sie czulam w swoim ciele po urodzeniu 3go dziecka ,wazylam wtedy 49kg,i wlasnie do takiej wagi chcę wrocić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty chcesz z czego schudnasc z kosci na osci ja wiem ze przedemna długa droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obraz sie zuzka11 te tabletki lecza nadwage i otylosc a ty nie masz ani jednego ani drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ci sie tylko wydaje,moj brzuch wygląda caly czas jak bym byla w 5 msc.ciązy...okropnie,dodam ze jak tyje to najbardziej brzuch ,rece i buzia ,wyglądam jak księżyc w pełni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wcale nie obrazam nie jestem z tych ludzi...ale lustro mam i sie widzę,po drugie chodzę caly czas w dresach lub leginsach,bo w dzinsy sie nie mieszczę,a szkoda mi na nowe skoro mam schudnać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem ulana jak bóła a brzuch ciazowy to mam 16 lat jak urodzilam moje corki kurna ale mam nadzieje ze chociasz te 4 kg bede miec mniej w miesiac dobre to niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata36ww jestem pewna ze ci sie uda i z całago serca trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dziewczyny do garów bo moj maz adas mnie zwolni i zamieni na młodszy model do wieczorka albo jutra rana buzak milego dnia zycze . a do jutra rana nie bo moje córki jada na zimowisko eh ale bede tu wpadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zuzka 11 ja za was wszystkie tez trzymam kciuki trzymajmy sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza nie musisz cwiczyc zelixa zatuszuje wszystko nawet brzuch. Wiesz jaka ja mialam oponke po trojce dzieci i zniknelo wszystko. Brzuszek jest plaski szkoda tylko ze z tego nad brzuchem tez ubywa.Zuza z czego Ty chcesz schudnac. Ja przez 6 miesiacy zrzucilam 14 kg.Teraz waze 56 i jestem bardzo zadowolona z rezultatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję!!! naprawde nie cwiczylaś i brzuch zniknął??? nie masz flaka??? a ile masz wzrostu ??? napewno więcej niz ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powaznie nic nie cwiczylam bo nienawidze tego robic i naprawde zadnego flaka nie mam spadlo wszystko.Mam 166 wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super..to zelixa naprdę czyni cuda!!! oby na mnie tez tak podzialała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joazja
Witam Panie Widzę,że tu panuje milsza atmosfera niż na innym forum... Dziś wziełam 19 tabletkę. Z wagi spadło ok.3.5 kg Uważam że to dobry wynik...ale od wczoraj zaczełam mieć większą ochotę na jedzonko...daje rade, nie zaglądam do lodówki ;) Przed zajściem w ciąże ważyłam 52 kg przy wzroście 166 Po urodzeniu synka ważyłam 82 kg!! W sposób "samoistny" spadłam do 61 kg moim celem jest 53 kg. Także zostały mi jeszcze 4kg. Macie racje najgorszy jest ten bebzon! Dzięki wzajemnemu wspieraniu się damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ustawilam sobie poprzeczke musze schudnac najlepiej do 52kg. Nurtuje mnie tylko jedno.Bardzo chcialabym aby wypowiedzial sie ktos kto juz przestal brac ta zelixe. Chodzi mi o to czy waga zostala utrzymana, czy byl efekt jojo i czy po odstawieniu tabletek nie przybywa 2 razy tyle co przed braniem tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia88
cześc dziewczyny! dzisiaj lekarz ogólny przepisał mi zelixe na moją ogromna prosbe ale podobno ja wycofali. na ile starcza 30 tabl?? bo ja jeszcze tego nigdy nie bralam a po ciazy zostalo mi 12kg i juz sie z nimi mecze pól roku i chce je w końcu zrzucic:/gdzie moge je kupic bo w aptekach nie ma bo pytałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza i niestety nie dostałam kolejnego opakowania zelixy 10 bo został wysłany od ministra zdrowia zakaz wypisywania recept na wszystkie tym podobne leki. I co teraz? Jestem w połowie 2 opakowania, od 2 lat próbuje zrzucić ponad 20 kg i nic, udało mi się dopiero po zelixie (6kg). Jeśli jest ktoś kto mógłby sprzedać zelixe 10 to prosze o odp na e-maila; kamkaka1@wp.pl. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od picu dzis za pytałam w aptece czy jest i czy mozna bez recepty w jednej aptece mi powiedzieli ze jest ale na recepte i po woli ja wycofuja a w 2 aptece ze jest ale na recepte cos czuje ze mi sie udała ja kupic bez ale nie moge isc do tej samej apteki jak kupilam ja 3 dni temu baba pomusli zem gupia musze odczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×