Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hotaru85

Zelixa - pytania i wrażenia - nowy wątek

Polecane posty

Gość elcia23
ja próbowałam kupić bez recepty ale bez efektów mam jeszcze ponad 20 tabletek ale nie wiem co zrobie jak sie skończą. szperam po aptekach internetowych ale wszędzie póki co tylko na recepte. moze trzeba pomyślec o załatwieniu recepty na czarno moze wtedy sie uda. musze zwalic ponad 20kgjeszcze wiec potrzebuje zelixy. Może ktoś wie lub ma możliwość zakupu bez recepty to proszę o kontkt banasik9@wp.pl.Pozdrawiam wszystich-może jak bedziemy pisac takie krotkie zdania raz w tygodniu jakie sa efekty odchydzania bez zelixsy to siłą woli i walki żeby być lepszym od innych damy rade!!!!ALE MIMO TO PROSZE O KONTAKT KTO MA MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ RECEPTY.POZDRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja06
dziewczyny! Ja biorę zelixe od 11 dni, poza suchością w ustach , bezzennością nic mi nie było. schudłam prawie 2 kg. dzisiaj w nocy strasznie bolała mnie głowa, okazało się że bardzo podniosło mi się ciśnienie. nie wiem czy wziąć następną pigułkę. trochę się boje. nigdy nie miałam problemów z ciśnieniem, zawsze miałam raczej niskie.bardzo chce schudnąc, ale nie kosztem wylewu, czy udaru. napiszcie może ktoś mierzył sobie ciśnienie i miał podobny problem( a może to się unormuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki ! jak samopoczucie? bo u mnie świetnie ,dzis rano stanełam na wagę i 3kg. mniej!!!wezmę zaraz 6 tabletkę,jak tak dalej będzie to super , ale na szczegolne cuda nie liczę... piszecie że ciężko dostać zelixe,patrzylam dziś trochę na necie i znalazłam aptekę internetową w której bez problemu można ją kuppic...cena sugerowana 72zł a cena promocyjna teraz wynosi 34,85 ,za opakowanie 60 szt.ta str. to.- www VITANEA.pl ,myślę że jak nie bedzie jej mozna dostac w aptece to bedzie trzeba zamówic na necie...pozdrawiam,i pizcie co u was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis w nocy i wczoraj od wieczora tez mnie boli łep do teraz ale to od pogody cisnienie fiksuje ja mam inny problem dzis w nocy bolały mnie nogi albo od wczoraj chodzernia i chamowania butami po lodzie albo ...zylaki 3 tabletke wziełam zobaczymy ale tez nie kosztem zdrowia jak dzis w nocy to samo to kicham takie odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszałam opinie ze dolegliwosci mogą sie utrzymywac nawet przez 2tyg. a potem przechodzą..ale wiadomo kazdy organizm jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie ino boje zeby jakiego zakrzepu niedostac od tych zylakow co myslisz zuzka nic tam nie przeczytalam o zylakach tez sie wczoraj na lazilam moze to zakwasy w nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Długo czytałam to forum i postanowiłam odchudzać się razem z wami. Poszłam do lekarza rodzinnego i poprosiłam o Zelixę15,bez problemu mi ją wypisała.Pierwszą tabletkę wziełam 14 lutego (niedziela)W Poniedziałek kupiłam wagę i postanowiłam zapiswać wagę mojego ciała co 7 dni.Ciężko było wejść na nią pierwszy raz,ale jak mus to mus.Mam 161 cm wzrostu i waże (koszmar!!!!!) 99.5 kg!!!!Możecie sobie tylko wyobrazić jak strasznie wyglądam.Mam 30 lat i to chyba ostatnia szansa na to by pozbyć sie nadwagi.Dziś wziełam 7 tabletkę.Nie odczuwam żadnych skutków ubocznch ,a moja waga dziś rano wyniosła 97.6 kg. Mam nadzieję,że wytrwam razem z wami.Pozdrawiam wszystkich odchudzających się.Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to zakwasy,bo o zylakach czy zakrzepicy nic nie pisalo w ulotce...sprobój sie dzis nie przemeczac i nie choc duzo zobaczysz co bedzie jutro,,,trzymam kciuki ze będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć ,ż nie jest się samej.To prawda ,że po tych tabsach jeść się nie chce.Może tym razem będzie łatwiej i w koncu schudniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja biorę Lide ale to to samo... i nie chc e misie jesc...sama schudlam 6,5 kg potem waga stanela w miejscu biorę 3 dzien i schudlam 1,5 kg samopoczucie ok...ale spie dobrze nawet lepiej i nic niejem prawie bo mi rosnie w ustach....ale trzeba sie zmuszac by cokolwiek jesc ....bo potem efekt jojo dzis troche boli mnie glowa ale ..moze dlatego ze spalam 4 godz /impreza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade i dobrze ze jest to forum choc by dlatego ze poznałam takie zuzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diditta
witajcie dziewczyny ja schudlam 12 kilo, czuje sie super, znajomi sa w szoku , nie ma osoby ktora by nie powiedzila ze pieknie wygladam, jestem taka szczesliwa, jak bardzo mi to pomoglo! dzieczyny, polecam do tego dieteke przez pierwsze 5 dni tylko same , sery , ryby, i jogurty, po 5 dniach mozna mieszac z warzywai nie mozna jesc zadnych owocow, tylko warzywa ale to dopiero po 5 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wszystko jem tyle ze w minimalnych porcjach dosłownie łyzka niechce sie głodzic bo znam siebie jak odstawie piguly to wpadne do zarcia zmuszam sie ale jem i pije 3 litry wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie boli glowa , ale chyba dlatego ze nigdy nie odczuwam zmian i cisnienia itp. tylko jak ma padacc deszcz to jestem najlepszą pogodynką napiepsza mnie wtedy pionowa blizna na brzuchu po trzech cesarkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie swieci slonce i jest odwilż,oby jak najszybciej stopniał ten śnieg, bo jak świeci slońce to aż żyć się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam zuzka 30 km od wisły u mnie juz sniegu prawie niema deszcz w nocy rozpuscił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szaro i zimno i pada snieg a ten co lezy jest brudny wszystko wygląda okropnie ... poł wlkp sie kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatek 61,6 dzis 54,4 po 4 tyg :),teraz bede brala co drugi dzien,poniewaz mam okropne bole glowy nie do wytrzymania,mimo okresu brania i dopiero po 3 tyg zaczela mnie bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka
hejka,ja w ciagu dwoch lat zjadlam dwa opakowania zelixy 15,po skonczeniu tabletek bardzo dbam o to aby nie przybrac na wadze,zelixa mnie motywowala,ze mozna szybko schudnac,i od razu widac efekty..generalnie nie powtorzylabym brania tych tabletek nawet jakbym musiala,w trkcie trwania kuracji byla ogromna suchosc w ustach kolatanie serca mega wielkie zrenice,brak snu i nie odczuwanie zmeczenia.po zelixie schudlam ok 6-8 kg,a potem odstilam i schudlam w sumie 21kg.mam 180cm i i obecnie waze 65kg,wszyscy zyczliwi mi mowili,ze nie dam rady ani schudnac,a jak juz schudlam to ,ze i tak nie nie utrzymam mojej nowej wagi.powiedzialam sobie:pokaze wszystkim,ze dam rade schudnac-i bywa ciezko ale teraz juz przyzwyczailam sie do zielonych i czerwonych herbatek w ilosci dla stada wielblada,oprocz tego 1-2l wody,i zdrowego zywienia kurczak,brazowy chleb twarozki,pelny przmemial,naprawde da sie tylko trzeba sobie to powtarzac,ze da sie rade..nikt nam nie bedzie mowil,ze nie damy rade..uwierzcie w siebie..teraz moi wciaz zyczliwi znajomi nazywaja mnie krolowa odchudzania.glupia sprawa,bo prawie wszyscy z nich wzieli ze mnie przyklad,schudli nawet bardzo,ale teraz wrocili do swojej wagi a wiekszosc jest jeszcze grubsza niz byli..no ale coz..trzyma za was wszystkich kciuki,aha na brzuch rewelacja:areobowa6weidera,tez naprawde dzialaja,ale trzeba byc cierpliwym.pozdrawiam ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataLciA-b
Witajcie:)) Od dluzszego czasu czytam to forum i tez postanowilam zaczac kuracje z zelixa. Co prawda planowalam wczesniej ale najwazniejsze, ze juz mam. dzisiaj wzielam 3 tabletke i wszystko jes git:)) Mam wieksza ochote do zycia, duzego powera, spie dobrze, jem mniej i duze wody pije. Takze wszystko jest w porzadku ,tylko martwi mnie to, ze ciagle "burczy" mi w brzuchu. Nie wiem czy jeszcze nie dzialaja te tabletki, czy porzeba toche czasu zanim zoladek sie zmniejszy i przestane byc glodna... jak myslicie? tak czy inaczej jem mniej i mam nadzieje, ze schudne bo mam dozrzucenia jakies 15 kg. Szczerze to nawet nie wiem dokladnie ile waze, ale mierzylam sie i co tydzien bebe sprawdzala jak mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to natalka idzemy razem ja tez 3 piguła i dopiero od dzis mi kiszki marsza graja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik84
ewcia 1_5 rewelacyjny wynik! Ja też startowałam od 61 kg. Po 20 dniach brania zelki na wadze pojawiło się 56.9. (czyli 4 kg w dół) Chciałam bym dojść do 53 kg. Zostało mi tylko 10 tabletek, mam nadzieję, że uda mi się jeszcze wykupić jedno opakowanie. Trzymajcie się kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia09
Witam wszystkich Miałam się odchudzać od 01.01.10 bo mam czas(tak sobie postanowiłam) do września ze względu na wesele (nie moje :D), ale tak mi zeszło do połowy lutego, ale w końcu od poniedziałku 15.01.10 jestem na diecie dukana (czyli póki co to same proteiny i tak jakoś mało ich jem) skutek diety suchość w ustach a od 18.01.10 zaczełam brać zelixe i skutek suchości dalej się utrzymuje ale jest do wytrzymania, bo pije dużo różnych rzeczy wode herbaty kawe ... Zobaczymy jakie będą efekty póki co to 2 kg mniej ważyłam 15.01-77kg dzisiaj 20.01-75kg ale jeść faktycznie się nie chce :D na szczęście Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za odchudzajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×