Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Ja zagladam, tylko ostatnio bylam na urlopie no wiec nie mialam bardzo neta, ale to sie teraz zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kochane!!! co u Was???? my staramy się dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my tez staramy sie dalej. Ale bez przesady. Odpuscilam. Dzis bylam na usg, bo jestem na clo. Piekne 3 pecherzyki, mamy sie starac przez najblizsze 4 miesiace na lekach. Jak wtedy nic nie bedzie to znowu mam sie pojawic i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry kobietki,dawno mnie nie było.jakoś tak pracą jestem zawalona i nie umiem znaleźć nawet xhwili....staranka jak zwykle bardziej w planach niż w realizacji,bo sił brak....Czekam na miesiączkę od jakiegoś czasu ale nie ma...na razie nie nastawiam się bo miałam sporo stresu ostatnio to przez to może się wszystko przestawiło,a brzuch mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 79
hej, możecie przyłączyć się do Nas. mamy forum i jest tam sporo dziewczyn które mają też problem z zajściem w ciąże napiszcie mi wiadomość na e-mail a jak wyślę link do naszego forum. kasiaitomekz@wp.pl czekam i zapraszam do Nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia KOCHANA MOJE GRATULACJE!!! powiedz jak sie czujesz co tam u Ciebie a raczej u Was? Dziewczynki co u Was się dzieje napiszcie. Ja teraz jestem w 36 tygodniu ciąży:D spodziewam się synka juz niedługo będe Go tulić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh. Czuje sie dobrze, wogole nie czuje ze jestem w ciazy, zadnych dolegliwosci, az sie czasami zastanawiam czy to wogole prawda. Boje sie ze cos jest nie tak,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia nic się nie bój na samym początku ja tez nie czułam że jestem w ciąży a teraz jestem juz na samej końcówce. To normalne że nie czujesz teraz tego ja gdyby nie to że mam brzuszek i mały kopie tez nieraz bym zapomniała o ciąży. Ciesze się że Ci się udało. A na kiedy masz termin? niecha maleństwo się rozwija i rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia, ja mam termn na koniec sierpnia jakos, ale tak strasznie sie boje. No kompletnie zadnych dolegliwosci, nic zadnych bolu piersi, czy mdlosci. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko moja droga wszystko będzie dobrze nic się nie martw. Najważniejsze żebyc teraz na siebie uważała:) A to że nie masz tych dolegliwości to normalne. Powiem Ci że ja nie miałam żadnych ciążowych wydawałoby się takich typowych dolegliwości ciążowych. Dlatego sama nie mogłam uwierzyć że w ciąży jestem. Zatrzymał mi sie okres ale miałam nieregularny więc to nie dawało mi do myślenia. Jedyną moja dolegliwością było to że nie mogłam jeśc mięsa i pic kawy:) takie miałam dolegliwości. i wogóle nie wzięłam pod uwage tego że one mogą świadczyć o ciąży, więc sama widzisz że nie zawsze musza te typowe dolegliwości występować. Dopiero jak mój maluszek się poruszał to to była pewna "dolegliwośc" wyczuwalna nie tylko dla mnie ale tez dla inych. Więc główka do góry wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kochane! Anitka - gratuluję!!!! wszystko będzie dobrze :) spokojnych kolejnych miesięcy :) Eldcia - na kiedy masz termin? jak to cudownie, że już niedługo przytulisz swojego Skarbka :) jak z mężem? czarna, Miśka - co u Was? odezwijcie się :) ja czekam na @... na razie sutki tylko bolą i troszkę brzuszek, ale nie tak bardzo... i czekam, czekam, czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieki za wsparcie> Jakos bardziej pozytywnie teraz do tego podchodze. Juz w nastepny piatek ide na usg i zobacze moje malenstwo i uslysze bijace serduszko. Mam nadzieje. Nie moge sie doczekac. Heyo trzymam kckuki zebys nie doczekala sie tej wrednej malpy. Zeby nie przylazla :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana - za tydzień będziesz najszczęśliwsza pod słońcem :) zobaczysz, że wszystko będzie dobrze, tylko się nie stresuj i odpoczywaj i dbaj o siebie! a wszystko będzie ok :) a ja się nie nakręcam :( po prostu czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) a jeszcze nic się nie dzieje. czekam na @ sutki bolą, brzuszek - to w zasadzie tylko jajniki temp.37.1 jutro powinna przyjść małpa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i laatam do kibelka co chwilę - ale to pewnie przez wit. C, jestem chora i ją biorę a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spoczko narazie ok. mam nadzieje ze ti siusianie to nie na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się nie nastawiać, bo nie chcę się znowu rozczarować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cie, jak najbardziej. W kazdym badz razie pisz nam co tam u ciebie. A tak wogole nie robilas testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jeszcze nie robiłam czekam na razie grzecznie i spokojnie :) Ty też pisz jak u Ciebie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno napisze, jak tylko bede cos wiedziec. Nie moge sie doczekac piatku, mam nadzieje ze zobacze swoja fasolke/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo to ja w takim razie zaciskam mocno kciuki:) żeby wredniucha nie przyszła:) Anitia czekaja Cię teraz piękne chwile:) A u mnie duzo się pozmieniało z mężem już wszystko się poukładało i jest dobrze lepiej niz kiedykolwiek. Termin mam na 31 stycznia ale mój synek jest tak duży jak na swój wiek że byc może urodzi się wcześniej na co liczę bo doczekac się nie mogę:) Poza tym od 1 grudnia założyłam swoja własna działalnośc gospodarczą mam nadzieje że przyniesie zamierzone zyski. Mieszkam sobie już w całkowicie wyremontowanym domku- po roku remontów i jestem z tego zadowolona. dziewczynki co u pozostałych słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldica - ale ten czas zleciał szybko!!!!! :) mi niestety dziś rano temp. spadła trochę :( więc czekam na wyrok ech... tak mi smutno... @ dalej nie ma brzuch prawie nie boli... ale i tak nieźle mnie to zdołowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo no coz pozostaje mi tylko trzymac kciuki zeby jednak nie przylazla. Eldcia - w piatek mam usg, mam nadzieje ze to bedzie najpiekniejszy dzien i zobacze bijace serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... :) mam pytanie ... bo nie mogę zasnąć śluz rozciągliwy na ok 15cm może oznaczać ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×