Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Czarna gratuluje schudniecia 12 kg to niezly wynik. No i oczywiscie trzymam kciuki za owocny miesiac :) U mnie sie zaczal wlasnie 12 tydzien. Za tydzien w czawartek mam usg. Kurcze mam nadzieje ze wszytko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) u mnie @ już się skończyła, więc teraz czekam na staranka :D anitia - wszystko będzie ok!!! daj znać po wizycie :) miśka - jak tam??? czarna - super! gratuluję 12 kg :) mnie jak na razie udało się tylko 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo - to super wynik! :D Ja bylm na monitoringu dzisiaj, mialam owulacje :) Co z tego bedzie to zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - trzymam kciuki!!!! co u reszty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :-D Czarna - widzę, że się zawzięłaś z tą dietką. Ja niestety sobie odpuściłam :( Gratuluję tak pięknego spadku wagi!!!! Super, że miałaś owulkę - teraz czekamy na wynik do końca cyklu i trzymamy za Was kciukasy :-D :-D Heyo - Ty też masz piękny spadek wagi. :) Kurczaki może ja się powinnam znowu zmobilizować... Eldcia - jak synuś się chowa, przesypia Wam noce. Jak Ty się czujesz jako świeżo upieczona Mamuśka? Anitia - a Ty jak sobie radzisz?? Dziewczyny - a ja nie wiem co jest grane. Już kilka dni temu miałam jakiś śladowe brązowe coś, potem spokój a wczoraj wieczorem plama dość wielka krwi na wkładce a do tej pory ani śladu :( już nie wiem co mam cholera myśleć...Dzisiaj mam 36dc....Postaram się dziś zrobić test. Ale najpierw muszę się wybrać do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska zrob test bo to rzeczywiscie dziwnie wyglada. U mnie :) heh do przodu. Brzuszek widac i z jednej strony jestem spokojna, a z drugiej, juz nie moge doczekac sie przyszlego czwartku, bo wtedy bede miala usg i wszystkie badania robione. Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc moje niunio na usg, no i oczywiscie mam nadzieje ze wszystko jest ok/. A co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobiłam tego testa. I standardowo jedna krecha. Normalnie mnie coś trafi. Niech ta 2 przyłazi i idę na badania!!!! Dobranoc, spokojnej nocki :):) papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśko Kochana - zmierz sobie temp. rano jak się obudzisz i może zrób też test z rana? ile masz standardowo cykl? Anitia - trzymam kciuki idaj znać po :) a u mnie dziś kiepski dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo - ja już chyba od listopada czy grudnia nie bawię się w mierzenie tempki. A cykle - ten przedostatni 21dniowy, wcześniej 28, 30 :(:( Jestem po prostu wkurwiona 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może poczekaj ze 2 dni i pójdź na bete??? mnie się kiedyś przesunął okres o równe 2 tyg. chociaż zawsze mam jak w zegarku :( nie wiem czemu ale u Ciebie trzymam kciuki za co innego ;) a masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Heyo - a myślisz, że jest sens robić betę. Bo moim zdaniem nie :(:( Mnie też czasem się przesuwał - ostatnio taaaki długi cykl miałam w sierpniu 36dniowy, i kiedyś chyba 42 dniowy. Co do objawów - hm dziś znowu plamienia, delikatne. Rano mogę spać ile się da i bardzo często chodzę siku. Czuję takie parcie na pęcherz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takbardzosmutna
czesc dziewczyny ja tu nowa po przeczytaniu waszych komentarzy zdecydowalam sie do was dolaczyc oturz u mnie wszystko to samo to juz trzeci miesiac jutro powinnam dostac @ i nie wiecie codziennie sie modle tak goraco oto aby nie przyszla mialam nadzieje do dzisiaj, ale widzialam takie malenkie kropelki prawie niewidocznie i prawie plakalam narazie nic teperaturka 37.1 zobaczymy co dalej a moze ktoras z was moglaby zobaczyc moj wykres i cos powiedziec czy szanse sa??? bardzo was prosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobaska-madzia
ja tesz walcze i codziennie sie modle zeby tylko nie przyszla@ jutro powinnam dostac ale o dziwo 0 objawow ale cos mi mowi ze przyjdzie i tak mi smutno ale moja tempka caly czas na jednym poziomie 37,1 czy to normalne moj wykres wyglada jakbym linijke polkla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesz polkla
tesz?? polkla?? i narodzi się kolejne pokolenie nieuków :O Skończ szkołę, a później się bierz za rodzenie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam z usg. Moja fasoleczka ma juz 6,5 cm. Data porodu zmnienila mi sie tylko o 2 dni, przeziornosc karku dobra. Teraz czekam na wyniki na downa, hiv itd. Cudownie bylo zobaczyc to malenstwo jak macha raczkami. Byla troche leniwa, ale za kazdym razem jak pani doktor ucisnela brzuch to podskakiwala. Cudowny widok. Maz oczywiscie byl ze mna, chyba zaczyna do niego docierac co mi w brzuszku rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :-D A tu znowu u Nas cisza nastała :( Ja jestem po kolejnej wizycie u nowej pani dr wyniki hormonów mam oki, cytologia też. W połowie cyklu muszę zrobić USG bo ginka chce sprawdzić czy mam owulkę a później podejmiemy decyzję w sprawie dalszych prób i leczenia :):) Miłej niedzielki dla Was :):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) nie obraźcie się ale nie mam kiedy Was nadrobić:( synek się dobrze chowa rośnie jak na drożdżach a ja nie mam na nic czasu. karmię piersią co 1,5 godz. więc brak czasu dla siebie ale jeśli chodzi od strony zdrowotnej to juz do siebie doszłam:) Napisze innym razem bo karmic muszę... Przesyłam Wam buziaki trzymajcie się i nie poddawajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dzisiaj mialam wizyte u poloznej i sluchalam serduszka mojej dzieciny , cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Widzę, że znowu powiało ciszą :(:( Eldcia - to normalne, ze jako świeżo upieczona Mamuśka nie masz czasu, zwłaszcza na kompa. Najważniejsze, ze Maluszek dobrze się chowa :-D Anitia - no to super wiadomość!!!! 🌼 ale Ci zazdroszczę to musi być niesamowite uczucie. Trzymaj sie dzielnie.... A ja tak jak Wam pisałam wyniki hormonów mam niby oki, ale chyba mi się coś pierdzieli, bo 2tyg. temu jak dostałam @ tak do dziś mam delikatne plamienia. Już normalnie nie mam siły :( Wyć mi się chce. A do lekarza idę w połowie kwietnia. Robiłam usg ale u innego lekarza, nie był zbyt rozmowny, powiedział mi tylko, że na owulkę się nie zapowiada w ogóle i nasienie męża jest oki....Normalnie jestem zła wrrr No nic, idę chyba spać bo przede mną jeszcze pracująca sobota :(:( Odezwijcie się czasem, buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska - a np bralas jakies leki na wspomaganie owulacji? Moze to by troche pomoglo? Nie iwem nie jestem lekarzem, ale w sumie najwazniejsze ze juz mialas jakies badania robione, wiec cos juz ruszylo. Staraj sie nie denerwowac kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :):) Anitia - wiesz, że łatwo się mówi - nie denerwuj się....Czasami to wszystko jest silniejsze od człowieka.... Tak, na wspomaganie owulacji dostawałam bromergon + clo no i do tego w czerwcu 2010r wzięłam 6 ampułek menopuru.....Drożyzna jak cholera no i oczywiście po tych zastrzykach miałam nawet sporo pęcherzyków ale baardzo malutkich...niestety Dziewczynki, uciekam spać a jutro wyjeżdżamy do rodziny.... Miłego weekendu :-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, ze latwo mowic, trudniej sie nie denerwowac. A ja troche podziebiona jestem i lecze sie mleczkiem, czosnkiem itd. Mysle ze jutro juz powinno byc lepiej, bo teraz sie juz czuje lepiej, ale w poniedzialek wyjezdzamy do polski no i chcialabym sie juzdobrze czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :-D Oooo i znowu ciszą i pustką powiało...Co z Wami? hmmmm U mnie wciąż bez zmian, przynajmniej tych na lepsze, bo pieprzyć to się pieprzy prawie wszystko....Znowu mi się cykl chyba rozwalił. Poprzedni prawie cały plamiłam, dzisiaj mam 9dc i cały czas krwawię....:( Całe szczęście, że w piątek mam gina, myślę, ze coś zaradzi....chyba. Odezwijcie się.....cio? Eldcia - jak maluch? Czarna - co z dietką, co u Ciebie?? Heyo - też jakoś zamilkłaś.... Aga - ton - Kobieto, co u Ciebie i M, jakaś poprawa....odezwij się chociaż słówko.... Anitia - jak się czujesz, wyzdrowiałaś. Jak urlop w Pl? Ściskam Was Wszystkie i każdą z osobna, buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miska, ja tu jestem, urlop sie udal, wyzdrowialam. Mialam usg, okazalo sie ze bede miala synka. Bez roznicy mi to bylo, ale ciesze sie ogromnie ze juz znam plec. Brzuch ogromniasty. Juz zaczal sie 23 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny, gdyby któraś z Was była zainteresowana mam do sprzedania opakowanie Clostilbegyt (10 tabletek) oraz 3 zastrzyki z Menopuru i opakowanie Parlodelu (30 tab) - leki miałam przyjmować w kolejnym cyklu, ale już nie było okazji bo jestem w ciąży:). Zainteresowane osoby proszę o kontakt na gg 2623262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam brac clostybergytu bez monitoringu, bo jak twoje cialo za bardzo zareaguje na lek, a wy nie maci monitoringu to moga sie porobic torbiele i wtedy dopiero narobicie sobie wiekszych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×