Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Anitia - ja czasem zaglądam....Ostatnie 1,5 tygodnia miałam cholernie ciężkie....Ledwo funkcjonowałam, taki miałam zapieprz w pracy...Od wczoraj mam urlop, jutro raniusio wyjeżdżamy, zajrzę jak wrócę... A jeśli chodzi o staranka - to ten cykl na luzie, w niewiedzy....Nie miałam możliwości pójścia na monitoring i nie wiem czy w tym cyklu clo zadziałało i czy pęcherzyki rosły i popękały...I nawet mi z tym dobrze....Kłucia jajników czuję, więc chyba coś się tam dzieje.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :):) Ja jestem, melduje się :-D Jestem na urlopie, tydzień nie było mnie w domu. Byliśmy z M u jego rodziny. Wiejskie klimaty, cisza, spokój, las jeziora. Normalnie coś uspakajającego....Odżyłam trochę i teraz mi tego klimatu brakuje.... A co u Was, zaglądacie tu czasem??? Anitia - jak samopoczucie, przygotowujesz się pomalutku do porodu? Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska widze ze my tylko dialog tu prowadzimy i nikt wiecej tu juz nie zaglada :) Jesli o mnie chodzi to ja juz gotowa, ale nie wiem czy on gotowy na przyjscie ;) chyba mu dobrze w brzuszku mamusi. Kreci sie ciagle i wierci ale nie ma ochoty wychodzic. Niby zostalo mi jeszcze 2 tygodnie, wiec ma czas. Ja ogolnie czuje sie dobrze, dzis mam troche gorszy dzien, strasznie spuchnieta i ciezko mi sie chodzi, ale tak juz mam, jeden dzien lepszy drugi gorszy. Wczoraj wszystko skladalam, scielilam lozeczko, skladalam wozek zeby sie wietrzyl itd, a dzis plecy napierdzielaja, ale takie juz uroki, pocieszam sie ze juz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy :):)
zapraszamy . . . wszystkie dziewczyny, które są juz zmęczone staraniami o dziecko, które są same ze swoimi myslami i obawami, które mają milion pytań dotyczących starań, które pragną podzielic się swoimi przezyciami z innymi babkami na nasze forum! naprawdę o wiele łatwiej jest radzic sobie ze stresem i problemami, jesli mozna sie wygadać innym dziewczynom, które są w pdobnej sytuacji i które nie ocenia, a zrozumieją. naprawdę odezwijcie się! nie musicie byc same z tym wszystkim forum jest prywatne, mają dostęp tylko zaufane osoby, wiec na pewno nie grożą wam wyzwiska, nie ma obrażania sie ani "obrzucania błotem". Mail: czekajaca1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia - ja bym się wcale nie zdziwiła, jakby się okazało, że dziewczynki nas troszkę podczytują....:-P Mam rację??? A jak tam u Ciebie Anitia - może już Maluszek jest na świecie? Ja znowu dostałam @....Na początek września mam wizytę u ginki - ciekawe co teraz wymyśli.....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska - moze i poczytuja ale zadna nic nie napisze. Moj maluszek niestety jeszcze w brzuszku, jakis leniuszek z niego, nie bardzo spieszy sie na ten swiat. Ale do terminu zostalo mi jeszcze 4 dni,wiec kto wie co sie wydarzy, mam nadzieje, ze nie wytrzyma do piatku i pokaze sie wczesniej , no ale co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisssaaaaa2
ja nie iwem po co ktokolwiek się stara;/ nie rozumiem po co liczyć dni płodne i kochać się tylko w nie. To chore. Przecież jak się ma partnera, to się z nim kocha mniej więcej raz na dzień, więc w końcu jakoś się zajdzie w ciążę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisssaaaaa1
Pytał Cię ktoś o zdanie??????????????????? Po co się wtrącasz do dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja juz w koncu po. Urodzilam cudownego syneczka - Alexa. Moje 3386 gramy szczescia i 54 cm dlugosci przyszlo na swiat 30 sierpnia przez cesarskie ciecie. Troche komplikacji porodowych ale na szczescie oboje czujemy sie dobrze. Nie mam duzo pokarmu, jestem rozchwiana emocjonalnie, ale dajemy rade. Synek jest cudowny, ma takie duze ciemno szare oczy i troszke wloskow. I taka ladniutka skore, po prostu moj skarb najdrozszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia - moje ogromne gratulacje :-D 🌼 Trzymaj się Kochana dzielnie, buźka dla Maluszka - jak ma na imię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syneczek ma na imie Alex, jutro mamy juz wizyte na zarejestrowanie go w urzedzie, no i od razu paszport i mnostwo papierkow do zalatwienia i za 7 tygodni na urlop do polski. Mialam male problemy po porodzie zaraz z karmieniem jego bo on mial problemy z jezyczkiem, na szczescie od 2 dni juz ssie cycka, ale dopelniam potem butla, bo na cycku moze wisiec i godzine a tak naprawde to potem jeszcze glodny, niby mam jeszcze wiecej pokarmu w cycku ale wtedy kompletnie nie wiem ile zjadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Anitia - żyję :-D Super, ze już jest wszystko w porządku, cieszę się razem z Tobą. Jak przygotowania do wyjazdu do Polski? Jak Alex się Wam chowa, rośnie? U mnie - hmmmmmm jakby to powiedzieć. chyba NAM SIĘ UDAŁO!!!!!!!!!! Zrobiłam kilka testów i wszystkie są pozytywne, jedne wyraźne, drugie mniej. Ale pozytywne. Dzisiaj odebrałam wynik BHCG - mam 289,8 :-D Normalnie jestem w szoku. Jakoś nie mogę w to uwierzyć :( Wg norm podanych na wyniku wychodzi 4 - 5 tydz. W niedzielę idę na usg - 3majcie kciuki..... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambbbbbusekk83
mam przeciwciała przeciwjądrowe 1:100 typ homogenny , boje sie że jestem na coś chora , dziś dzwoniłam do ginekologa powiedział że mam sie wstrzymać z dzieckiem , przepisze mi leki i po tygodniu moge prubować zajść w ciąże, mam tsh 4,20 i hiperprolaktylemie po metokroplamidzie wzrosła 20 razy , dziewuszki co robić mam 28 lat chcemy dzidzie zawsze musi być coś nie tak >>>:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia - graaaaatulacje :D ogromnie się cieszę :) dużo zdrówka dla syneczka, a dla Ciebie dużo radości z każdego dnia spędzonego razem Miśkaaaa - cudowna wiadomość - gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!! spokojnego oczekiwania na Twój własny cud... :) ja dalej się "męczę", miałam kilka miesięcy przerwy, więc od sierpnia zaczęłam "od nowa"... i czekam odezwijcie się coś Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Anitia - jak Malec, powiedz jak się czujesz w roli mamy....? Heyo - super, że się odezwałaś, opowiadaj co tam u Ciebie... Jeśli chodzi o mnie to nie mam dobrych wiadomości - niestety nie udało mi się utrzymać ciąży. Na początku października dostałam plamień, spadła mi beta, wylądowałam w szpitalu na oddziale i z dnia na dzień była coraz niższa....niestety :(:( Teraz mam jakieś 2-3 m-ce przerwy i dalej do dzieła...Jakoś się trzymam, bywa różnie.... Pozdrawiam Was ciepełko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - bardzo mi przykro :( cieszę się jednak, że tak do tego podchodzisz... mam nadzieję, że niebawem nam się uda i obie będziemy się cieszyły ze zdrowego Malenstwa u mnie po staremu. zmieniłam pracę 2 razy ;) oby na lepsze i teraz mam nadzieję niedługo nam się uda... bo coraz trudniej podchodzić do tego z dystansem... ściskam Was mocno Anitia - odezwij się jak u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do odsprzedania ww. leki: 1 opakowanie Clostilbegyt (10 tab) data ważności do 06. 2015 r - cena z apteki 15,02 zł - sprzedam za 10 zł, 2 opakowania Parlodelu (po 30 tab) data ważności do 07. 2013 r - cena z apteki 73,20 zł za opakowanie- sprzedam za 50 zł za szt, 3 ampułki Menipuru (fiolki z proszkiem i rozpuszczalnikiem) data ważności do 05. 2013 r - cena z apteki 110,0 zł za ampułkę (razem 330zł) - sprzedam wszystkie 3 za 250 zł. Proszę o kontakt pod nr gg 2623262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarot kochani zapraszam !!!!
ZAPRASZAM NA KORZYSTANIE Z TEJ O TO WROZBY!!!! TAROT 10pytań +analiza problemu+tarot na miesiąc http://allegro.pl/tarot-10pytan-analiza-problemu-tarot-na-miesiac-i1909437393.html TAROT 15 ANALIZ Bardzo Obszernie Moje Podsumowanie http://allegro.pl/tarot-15-analiz-bardzo-obszernie-moje-podsumowanie-i1912906078.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koral075
pomogę pani małżeństwu w zaiscie w ciążę mam 37 lat zdrowy 3 dzieci zapewniam dyskrecje i oczekuje, koral075@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koral075
pomogę pani małżeństwu w zajście w ciążę mam 37 lat zdrowy 3 dzieci zapewniam dyskrecje i oczekuje, koral075@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-D Ale zimnica wrrr chyba się zima zbliża, mróz za oknem, że szok. U Was też tak jest mroźno? Heyo - jak tam sytuacja u Was.... Anitia - co u Ciebie i Maluszka, zdrowy jest? My mamy pozwolenie od ginki na kolejne staranka :-D :-D Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej mam stracha :( A co u pozostałych kobitek, zaglądacie tu czasami? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczyny! u mnie dalej nic, już się trochę podłamuję - po @ idę do lekarza, zobaczymy co powie... a jak u Wa? Miśka - jak się czujesz? Anitia - jak synuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja właśnie jestem na urlopie :) niestety kilka pierwszych dni przeleżałam w łóżku - dopadło mnie ostre przeziębienie :( Heyo - jeśli chodzi o moją psychikę, to nie jest źle. Czasem tylko dopadają mnie myśli na jakim etapie ciąży już bym była. I wtedy się dołuję. Ale staram się myśleć pozytywnie.... Nie załamuj się i nie poddawaj, naprawdę będzie dobrze, innej opcji nie ma !!!!! Anitia - jak malec Twój, ile on już ma....? Reszta dziewczyn - Wy już naprawdę tu nie zaglądacie, choćby od czasu do czasu?? Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - to dobrze, że przewaga pozytywnych myśli :) u mnie w zasadzie też. czasem tylko mnie dopadnie :( ale jakoś trzeba dalej i na spokojnie mam nadzieję, że już zdrowa jesteś Anitia - jak tam? pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×