Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Raczej owulacje ja bym powiedziala. Ale nic nie piszesz ktory to twoj dzien cyklu ani nic, jak tez sluz wyglada, wiec trudno tak strzselac w ciemno,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closstteerr
Witajce!:) Piszę gdyz szukam porady...Dzis mija 16 dzien odkad powinnam dostac@(18,12,2010). I jak narazie czasem brzuch mnie pobolewa, piersi, do ubikacji czesciej niz zwykle musze latac...Dodam ze staramy sie z mezem o dzidzie od wrzesnia....na dodatek szef w pracy zapytal mnie dzis czy czasem nie jestem w ciazy... nie chce sie nakrecac aby sie nie rozczarowac....dzis kupie test i wzystko sie wyjasni. a wy co o tym myslicie?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes w ciazy. Ja sie dziwie, ze jeszcze testu ni e zrobilas. Ja bym zrobila na drugi dzien jak mi sie spoznia okres. Ale ja mysle ze jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closstteerr
jutro z rana zrobie test i wszystko sie wyjasni...mam nadzieje ze tym razem sie udalo....ostatnio okres spoznial mi sie 8 dni i w koncu przyszedj wiec w tym miesiacu wolalam nie robic sobie nadziei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closstteerr
Witajcie I tak jak przypuszczalam test negatywny...Czy ktoras z was tak miala ze test nie wykryl ciazy przez dluzszy czas?? @ nadal nie widac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
closstteerr - idz na bete... a jak się nie uda, to szybciutko do lekarza anitia - jak się czujesz? ja niestety dostałam @ :( więc kolejny cykl trzeba zacząć :( ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closstteerr
Z betą u mnie nie jest latwo..mieszkam w anglii...poczekam kilka dni i wybiore sie do lekarza...lub powtorze test Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety... eldcia - a Ty już znasz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka tez miala spozniajacy sie okres. Cykle miala 28-29 dni a test jej wyszedl dopiero w 34 dc. I to tez kreseczka byla slabiusienka, wiec glowa do gory. Przykro mi heyo, ale bede trzmala kciuki zeby tobie tez sie szybciutko poszczescilo. Ja czuje sie dobrze, oprocz tego ze sie strasznie stresuje, bo w piatek usg i tak bardzo chce zeby mojemu dzieciatku tym razem bilo serduszko. Tak strasznie sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniatia - Kochana, zobaczysz, że wszystko będzie dobrze!!!!! całym serduszkiem jestem z Tobą :) a u mnie @ już w zasadzie się skończył? :| pierwszego dnia - leciuteńkie plamienia - tylko na papierze było widać w nocy troszkę drugiego dnia - normalny@ w nocy cisza - nic! trzeciego dnia - do połowy, później już nic i w nocy też nic bez sensu.... jak mi się jeszcze to rozreguluje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia wszystko będzie dobrze nic się nie matrw:) Heyo niby termin mam na 31 stycznia ale w poniedziałek byłam u lekarza i stwierdził że mój maluszek wcale nie jest taki mały jak na swój wiek.... Za 2 tygodnie mam ostatnia wizytę u lekarza i wtedy ma dokładnie mi wszystko powiedzieć co i jak ale z tego co mówił to ciężko będzie mi dotrzymać do 31 stycznia.... Ale jak narazie się nie stresuję tylko czekam cierpliwoe ale już wolałabym mieć to za sobą... Może jednak nic Ci się nie rozreguluje przynajmniej mam taką nadzieję... A inne dziewczynki to chyba już zapomniały o tym wątku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closstteerr
Hej kobietki! Wczoraj nie wytrzymalam i poszlam do lekarza....powiedzial mi ze cos tam mam powiekszone i ze to ciaza albo torbiel. nie wiem co myslec. dzis rano zrobilam test znow negatywny...co o tym myslicie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closstteerr
Witajcie!!! Dzis kolejny dzien bez @. Za to glowa mi peka! W nocy nie moglam spac przez ten cholerny bol. Cos mnie tknelo i spojrzalam jeszcze raz na ostatni test ciazowy ktory robilam a tu....slabiutki cien drugiej kreseczki! tylko nie wiem czy to wiarygodne....Troche czasu juz minelo a podobno nie mozna odczytywac wyniku dluzej niz po 5 minutach.... Taka skolowana jestem.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia - jak tam??? Eldcia - to już niedługo będziesz tulić maluszka :) ale cudownie!!! Closstteerr - zrób bete!!!! - inaczej dalej będziesz się męczyć. niestety my nie jesteśmy Ci w stanie inaczej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia i jak po wizycie? Zdawaj nam tutaj szybko relację:) Ja juz jestem tak zmęczona i ociężała że czuję się jak słoń:) Ale chcę żeby już mój synekbył przy mnie a nie we mnie... Heyo jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze nic nie pisalam. No wiec w piatek bylam na usg. Wyszlam i plakalam. Ze szczescia :) Moje malenstwo ma 7,7mm, 6 tyg i 4 dni, w piatek, i bijace serduszko. Na kolejne usg ide w przyszly wtorek, potwierdzic, ze jest jedno dzieciatko. Bo bylam na clo wtym cyklu i mialam ok 6 pecherzykow, wiec chca potwierdzic ze jest jedno. Na 95% jedno. Ale jestem szczesliwa, mam tylko nadzieje ze tak juz zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia to teraz musiasz szczególnie uważac na siebie bo nie jestes juz sama!!! Ciesze się Twoim szczęściem:) trzymam mocno kciuki żeby wszystko dobrze przebiegało:) A masz jakieś ciążowe dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie o to chodzi ze nie mam zadnych, i gdyby nie to ze widzialam maluszka na usg to bym sie zastanawiala czy naprawde jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia - to cudownie :D wiedziałam, że wszystko będzie ok :) a ja czekam spokojnie na owulację i działamy :D to akurat najprzyjemniejsza rzecz z tego wszystkiego :) ale jeszcze parę miesięcy i się podłamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo bedzie dobrze. Musi byc. A mialas wogole robione jakies badania? Maz mial? Sorki jesli pisalas juz o tym, a ja pytam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo nic sie nie martw wszystko będzie dobrze i mamusia zostaniesz szybciej niż Ci się może wydawać trzymam w każdym razie kciuki z to:) Anitia to fajnie że nie masz żadnych objawów bo mogły być one bardzo uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki dziękuję Kochane za wsparcie :* nie robiliśmy jeszcze badań, bo po przerwie to staramy się raptem 3 czy 4 miesiące... ale i tak mnie to wszystko dobija... :( jak się czujecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ciagle bez objawow wiec ciagle panikuje. We wtorek mam kolejne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ide na usg. Dalej panikuje, snilo mi sie, ze na usg wyszlo, ze dzieciatko nie zyje, ech. Ale zazwyczaj mam odwrotne sny, wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze. Nie wiem na ile sobie to wkrecam a na ile prawda, ale do dwoch dni mam mdlosci, chyba nie da sie tego wkrecic,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia - Kochana wszystko będzie dobrze!!!! trzymam mocno kciuki i czekam na relację po :) Kochana, wszystko się ułoży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja fasoleczka ma juz 15.1mm, mojemu wielkoludzikowi bije mocno serduszko. :) Wg ostatniej miesiaczki ma 8w2d, a wg usg 7w6d +-5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Kochana - wiedziałam :D straaasznie się cieszę :) i gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×