Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Gośka32- Gratulacje :) Ja będziesz miała chwilkę to napisz jak poród ci przebiegł. AnnS ja panicznie boje się zszywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Cześć Dziewczyny, Muszę Wam powiedzieć, że mamy dużo szczęścia, że w większości nasze maluszki doczekały albo doczekają terminu i że nie mamy większych problemów z ciążą. Moja koleżanka dwie pierwsze ciąże poroniła w okolicach 5 miesiąca z powodu odklejającego się łożyska, a trzecia ciąża wczoraj zakończyła się przez cc w 31 tc, malutki waży 1260g, 2 miesiące będzie w szpitalu bidulek. Wystąpiło jakieś niedotlenienie i narazie nie wiadomo czy malutki będzie w pełni zdrów. Kurcze, jakie to życie pokręcone!... Kelis1 - a laktator masz elektryczny czy ręczny? Marty88 - ja poprzestaję narazie na smarowaniu krocza olejkiem chociaż kilka razy próbowałam się rozciągać ale nie jestem pewna czy dobrze to robię!... Czy Ty naciągasz palcami krocze i tak wytrzymujesz ileś czasu? Jeśli tak to ile min? Bo ja jak parę razy naciągałam to mnie ręka bardziej bolała niż krocze... Pewnie coś źle robię. Pestycyda, Susanaaaa, Goska32 - GRATULACJE!!! O Matko!! Idziecie jak burza!!! :D U mnie wciąż cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Moja córka złapała jakąś wirusówkę i od wczorajszego wieczoru miała temperaturę prawie 40 st.. Ale już jest ok.. Zawsze się boję takich gorączek bez jakichkolwiek innych objawów, bo nie wiem czy to jakieś zatrucie czy co.. Ale jak już przeszło to znaczy że jakiś wirus.. O masażu krocza znalazłam: Lekarz Aneta Zwierzchowska: Masaż krocza, poprawnie wykonany, nie wywoła skurczów (nie wolno głęboko wkładać palców do pochwy, aby nie dotknąć szyjki macicy!). Ryzyko mógłby nieść natomiast ewentualny wysiłek, z jakim może się łączyć taki masaż, dlatego jeśli czynność ta wymagałaby dużego trudu- lepiej sobie ją odpuścić. W każdym razie, zanim zacznie Pani robić masaż, powinna Pani uzyskać "pozwolenie" od swojego lekarza prowadzącego. A oto krótka instrukcja: 1. należy położyć się wygodnie, w pozycji półleżącej, lub stojąc oprzeć jedną nogę o krzesło albo też uklęknąć na jednym kolanie 2. nabrać niewielką ilość lubrykantu (np. żelu K-Y, oliwy z oliwek) na kciuki i krocze (skórę pomiędzy pochwą a odbytem) 3. umieścić kciuki w pochwie, maksymalnie 3-4 cm w głąb 4. ucisnąć delikatnie kciukami ścianę pochwy w kierunku odbytnicy (ku tyłowi) i na boki (w kształcie litery "U") 5. wytrzymać tak przez ok. minutę, oddychając przy tym świadomie, powoli, i starając się rozluźnić mięśnie krocza 6. utrzymując delikatny ucisk, masować naprzemiennie ku środkowi i na zewnątrz przez ok. 3 minuty. Potem chwila odpoczynku i jeszcze raz wykonać całą czynność. Natomiast ćwiczenia fizyczne są w przypadku zagrożenia porodem przedwczesnym przeciwwskazane. Pozdrawiam! Ja mam czasem jakiś skurcz i to tyle :/ Nic więcej.. drumla Bardzo dziękuję za wskazówki co do torby, bo jak się spakowałam to torba w szwach pękała.. :) A można mieć ze sobą jedną tylko .. Lou_La, Miracle10 dziękuję za informację co do tego czopu ;] Gratulację susanaaa!! Gratuluję gośka!! Niezły wyczyn, takie bobasy :P !! Idę się bawić z córą póki mam jeszcze trochę czasu .. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wejde, to kolejne mamusie sie rozpakowuja! G R A T U L A C J E!! Bardzo sie ciesze!!! To takie pocieszajace Was czytac! U nas zadnych zmian, oprocz tego, ze dzis spałam normalnie oraz nie mam totalnie apetytu (moze to jakis znak?!) Poza tym cisza! Postanowilismy z mezem juz w miare normalnie sie kochac, bo doprowadzało nas to pomału do szału :) Rezultat to chyba taki, ze spałam pierwszy raz od dawna jak zabita! Potrenuje dzis chyba ten masaz krocza... Mam nadzieje, ze mi sie uda :D Poza tym to wlasnie zauwazylam pąki na naszym kaktusie oraz na 2 orchideach. Cos czuje, ze rozkwitna dla Kamilka ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Czekam zatem dalej! Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnS poloznej nie bylo jeszcze u mnie bo dopiero w poniedzialek szpital da znac do przychodni. p.s. w szpitalu kazali wypelnic jak najszybciej deklaracje o wyborze lekarza a w przychodni powiedzieli, ze dopiero po zgloszeniu przez szpital- porąbani wszyscy! a jak to u Was jest rozpakowane mamusie? Goska32 - WIELKIE GRATULACJE :) zdrowego chopaka "wychodowalas" :D jesli chodzi o torbe do szpitala to koszule mi sie prawie nie przydaly, mialam szpitalne przez caly pobyt a jak juz na 3 dobe chcialam zmienic na swoja to okazalo sie, ze wychodze do domu wiec po porannym prysznicu zalozylam ją tylko na kilka godzin brak w szpitalu papieru toaletowego- bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska> 🌻 gratuluję !!! 🌻 napisz parę słów o swoim porodzie. W szkole rodzenia położna powiedziała nam, ze można poznać czy ktoś będzie niedługo rodził - podobno puchną usta. U mnie nic a nic... czuje się równie daleko porodu, co 3 miesiące temu :-) ----------------------------------- fra_nia> właśnie takich chwil boję się najbardziej - wysokiej gorączki u noworodka. Co zrobiłaś? Jechałaś na pogotowie? Dobrze, że z maleństwem już jest OK. będę musiała dopakować srajtaśmę to torby :-) co do masażu krocza - to u mnie były dwie próby - zakończyło się infekcją albo uczuleniem i już tego nie robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Tak z papierem toaletowym jest, że lepiej mieć swój:) Jak leżałam na Lindleya to w ogóle nie było. Oczywiście jak przyjechałam z ostrego dyżuru to pielęgniarki poratowały mnie ligninką i gazikami. Na Wołoskiej wprawdzie był, ale nie miękki:). My z mężem pracujemy dalej:), na początku tak się bał, ale teraz już mu się spodobało, szczególnie po tylu miesiącach abstynencji:). Efektem są skurcze, ale czy coś przyniosą więcej to zobaczymy:) Tak poza tym to dziś po, nasza córeczka tak zaczęła szaleć w brzuszku jak nigdy, jakby chciała się przez skórę przecisnąć:). To podobno przez hormony. No i gratulacje dla nowych dzielnych mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi gorączka sen z powiek spędzała, ale okazało się, że gorzej jest u noworodków i małych dzieci bez skłonności do szybkiego dostawania gorączki. Grunt to wiedzieć parę prostych zasad - zbijać tylko przy rosnącej szybko od 38,5 - dać organizmowi powalczyć (chłodna kąpiel, chłodne okłady, po 3 m-cu nurofen, panadol), a jak to nic nie da dzwonić na pogotowie .. Gorączka to znak, że organizm walczy .. Moja starsza córka ma tak od maleńkości - wysoka gorączka, zmęczenie, senność - ale na drugi dzień jak ręką odjął. Gorzej jak nie ma gorączki, bo wtedy organizm się nie broni - bo nie umie, a rodzicom trudniej zgadnąć co mu dolega.. Ciekawe jak będzie z tą gorączką przy drugim dziecku.. To jak jakie dziecko sobie radzi z chorobami jest podobno genetyczne.. Ja miałam tak jak moja starsza córka ale mąż swoją pierwszą gorączkę miał jako 8-latek - i zawsze od małego antybiotyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w dwupaku. Dziś widziałam się z położną. Superowa babka. Zrobiła mi badanie i rozwarcie mam ledwo na 1 palec, a na KTG żadnych oznak zbliżającego się porodu. Teraz czuję jakieś skurcze ale to pewnie te przepowiadające. No nic mam czekać do środy i przyjść na badanie i KTG. Jak nic to znowu stawić się w piątek. Jeżeli coś będzie do przodu z rozwarciem to dostane oleju rycynowego ( ble) i czopek rozkurczowy i może się uda. Nie wiem czy tez tak macie, że jakoś te ostatnie dni najbardziej się wloką. Gratulacje Gosiu, ale chłop na skwał ten Twój synek :) Dobrej nocki Koleżanki :) Mam nadzieję, że będzie lepsza niż poprzednia. Wczoraj w nocy obudził mnie ból głowy. Nie opamiętam kiedy mnie ostatni raz głowa bolała? Może na posylwestrowym kacu? Ale ostatniej nocy była masakra. Pap-rotki PS. A propos witamin: VitaD- 4 doba od urodzenia VitaK- 8 doba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraaawaaa duszyczkaaa
Drumla pewnie ze bedziemy pisały o naszych dwulatkach:D No ja juz jakis czas temu wyczytałam ze na listopad jak bede rodzic to bunt dwulatka uderzy z podwojona siłą bo najgorszy okres jest jak dziecko ma 2 i pół lat:D Wiec jakos sie do tego przygotowywałam a na dzien dzisiejszy prawda jest taka ze momentami sobie nie radze:D Pytałas o płec, mam synka Gabriela:) Jestem na etapie oduczania pampersów, z marnym skutkiem:) Gabi lubi biegac po domu na golaska, bez pampersa ale swoje "interesy" woli załatwiac do pampersa niz do kibelka:D Taki mały uparty osiołek. Juz od dawna samodzielnie zjada posiłki i nie lubi jak sie go karmi, podobnie jak Twoja niunia jest taką "Zosia samosią":D hihi Pomaga mi w porządkach, myje podłogi, naczynia i zamiata, odkurza, sciera kurze itd...Oczywiscie wyobrazasz sobie jak w rzeczywistości ta pomoc wyglada? hehe Od 2 miesiecy upodobał sobie szczypanie:D I są u niego mega wielkie postępy w mówieniu, jest juz bardzo komunikatywny;) A jak u Was jest z córeczką? A tak bardziej na listopadowy temat to we wtorek mija mi termin a mnie nic a nic nie bierze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkapolka
A ja nie moge spac! Oh .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta witamina to sa chyba rozne szkoly, bo ja slyszalam ze d podaje sie nawet w 22 dniu od porodu. Dziwie sie na informacje ze w 4 dobie, bo ja przy wypisie ze szpitala takiej informacji nie dostalam. Ba w 4 dobie bylam w szpitalu i mu jej nie podali. Jutro mam polozna to sie dowiem. Szycie nie boli w sumie, jest nieprzyjemne, ale nie boli. Ja do dzis pamietam bol porodowy, wiec na chwile obecna moj prog bolu mocno sie podniosl. Polog u siebie w zasadzie uwazam za prawei zakonczony. Hemoroidy nadal sa, ale jakos sie przyzwyczaialam. Codziennie uzywam czopkow glicerynowych i oddaje stolec, wiec jest ok. Krocze juz nie ciagnie. I waze juz tyle co przed ciaza :) jejejejejeje :P Brzuszek zostal znikomy, gorzej tylko z jego sprezystoscia, ale i to dopracujemy. Trudniej z nockami. Jestem wykonczona. Maly nie umie jeszcze rozpoznawac fazy dnia i w nocy wykazuje najwieksza aktywnosc. Ciagle wisi na niuplaczu a wcale nie pije. taka z niego mamin-dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkulka
Cześć Może wiecie dziewczyny jak robia kolejną cesarkę tzn. czeka mnie druga (termin mam na 30.11.2010) i nie wiem czy będą dwie kreski - blizny po cięciu czy jakos tą starą bliznę wycinają. Pozdrowionka dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnych "rozpakowanych" Jeśli chodzi o wit. D to mój mały miał ją podawaną już w szpitalu zaczęli w 2 dobie. wit. K miałam podawać od 8 dnia ale przeszłam na modyfikowane i nie muszę jej podawać bo jest w mleku. Tak przy okazji chętnie odsprzedam opakowanie Vita K+D (krople do wyciskania z kapsułek) brakuje tylko jednej kapsułki, kupiłam i zdążyłam podać jedną zanim przeszłam na mleko modyfikowane a teraz mi to niepotrzebne. Mój mały dziś w nocy budził się na karmienie co 4 godz. i miałam możliwość się troszkę przespać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj w nocy skurcze obudziły co prawda byly nie regularne ale cholernie bolące tak jakby mi ktoś jajniki ściskał. Przez dzisiejszy dzień też sie powtarzają ale zaraz przechodzą. Ale mi sie dłuzy tak końcówka ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Melduje posłusznie ze juz powróciłam ze szpitala z synusiem na ręku :):) Poród był naprawdę ok. trwał jakieś 5,5h :) nie ma się czego bać. Fakt rodziłam ze znieczuleniem, ale przy skurczach partych przestało działac , ale dało sie przezyć. Więcej napiszę w przyslm tyg. bo rodzinka się zjechała i nie mam czasu na nic. maluktki słodziak nieziemski, warto było cierpiec dla tej kruszynki:) dopiesuję sie do tabelki aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź eowina_2010......33...........07,11.......dziewczynka.... Warszawa mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa anula2500............25.........20.11.........chłopiec.. ......dolnośląskie Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie maramaj..............24.........23.11.........dziewczynka ......śląskie moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........Ignaś. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice Lou_La...............29.........25.11..........Kamilek... .......małopolskie fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. aga_w................25.........28.11............Ania.... ...........opolskie AniaWWW............27.........30.11..........Natalia..... .....Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 05.10__kelis1_______26____Hania________35t____Świetokrzy skie 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y 14.10__Amarantowy__23__Roksanka___3150g/54__35tc___Pomors kie 29.10__Megi84____26___Igorek___3660g/55____39t____Warszaw a 02.11__Drumla_____32___Staś____3500/56_____39t____Opole< br /> ........Zareczona_28____Lenka____3050g/50cm 04.11 pestycyda_20____Alexander 3490g/54cm__40+2___Frankfurt 6.11__Anns________26____Natan____3600g/56cm__39___Poznan< br /> 8.11__geezona___27____Zuzia____3700g/57cm__40+4d_Oborniki Wlkp 8.11__susanaaa___31____Kubuś____4120g/59cm__39_śląskie 9.11__mamaAnia____29__Ilonka-Alicja_ 3250/57____40t4d_ B-stok 9.11_goska32______32__Nikodem_____4300/60_____41_wielkopo lskie 10.11_Pikalinka____27__Alexander___3820/55_____40t3d_Frankfurt/Main

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalinka-serdeczne gratulacje! Z każdym dniem przybywa rozpakowanych.Ciekawe kiedy przyjdzie pora na mnie ;-) Coś dziś tutaj puściutko.Czyżby reszta już była na porodówkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UAKTUALNIAM TABELKĘ ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź eowina_2010......33...........07.11.......dziewczynka.... Warszawa mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa anula2500............25.........20.11.........chłopiec.. ......dolnośląskie Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie maramaj..............24.........23.11.........dziewczynka ......śląskie moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........Ignaś. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice Lou_La...............29.........25.11..........Kamilek... .......małopolskie fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. aga_w................25.........28.11............Ania.... ...........opolskie AniaWWW............27.........30.11..........Natalia..... .....Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 05.10__kelis1_______26____Hania________35t____Świetokrzy skie 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y 14.10__Amarantowy__23__Roksanka___3150g/54__35tc___Pomorskie 29.10__Megi84____26___Igorek___3660g/55____39t____Warszawa 02.11__Drumla_____32___Staś____3500/56_____39t____Opole ........Zareczona_28____Lenka____3050g/50cm 04.11 pestycyda_20____Alexander 3490g/54cm__40+2___Frankfurt 6.11__Anns________26____Natan____3600g/56cm__39___Poznan 8.11__geezona___27____Zuzia____3700g/57cm__40+4d_Oborniki Wlkp 8.11__susanaaa___31____Kubuś____4120g/59cm__39_śląskie 9.11__mamaAnia____29__Ilonka-Alicja_ 3250/57____40t4d_ B-stok 9.11_goska32______32__Nikodem_____4300/60_____41_wielkopolskie 10.11_Pikalinka____27__Alexander___3820/55_____40t3d_Frankfurt/Main --------------------------------------------------------------------------------------- 🌻 PIKALINKA GRATULUJĘ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalinka Gratulacje :) U mnie cisza, niedawno to miałam dziennie jakieś skurcze a teraz nic! Zero jakiegoś objawu że poród tuż tuż. Czuje się jakby ta ciąża miała się nie skończyć. Jedynie czuje ból kręgosłupa, czasem coś mnie zablokuje i ruszyć się nie umie, pewnie to z obciążenia z przodu :D Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalinka - super gratuluje!!! Pocieszajace jest to, co napisalas o porodzie. bela_mi,juz pewnie rozpakowana, tylko sie nie odzywa :( *** U nas bez zmian. Jezdzilam dzis po drodze pełnej dziur, wiec moze cos to przyspieszy :)) Maz sie uparl na termin jego urodzin, czyli 28.11, wiec chyba tak bedzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalinka super, ze juz masz synka po tej stronie brzucha :) niezla waga malucha - na liscie ma brazowy medal :) Ja opanowalam nawal mleka bez problemu ale bol plecow - masakra! ciezko jest mi wstawac z lozka bo szew ciagnie :( a oprocz tego to cudownie jest byc mama :D odnosnie 2 c.c.- mnie cieli 2 raz w tym samym miejscu i w dodatku lekarz wycial mi troche skory na starym szwie bo byl krzywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
No hej Dziewczyny:) A mi dziś odszedł czop śluzowy - woooooow!!!! Jestem poruszona bo coś się może w końcu zacznie dziać!!! Póki co wydaje mi się, że częściej twardnieje mi brzuchol ale bezboleśnie no i nic więcej... A tak w ogóle to faktycznie 9-ty miesiąc dłuży się niemiłosiernie. Miłego wieczorku niedzielnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Gratulacje Pikalinko!!! Mnie wczoraj wieczorem skurcze regularne męczyły co 7-8 minut, ale po 2 h przeszły. W nocy mnie skurcze zbudziły, ale też zaraz minęły. Dziś też mnie tak co pół godzinki złapie jakiś skurczyk i to dość silny, ale co z tego skoro to nie to :(. Cała jestem obolała tak jakby coś miało się zaraz ruszyć, brzucholek często twardnieje, ale wciąż nic się nie dzieje. Chciałam w ten weekend urodzić, bo miałam męża cały czas przy sobie, a tak w tygodniu to prawie cały dzień go nie ma. Nie chciałabym sama jechać na porodówkę:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalinka serdeczne gratulacje! Goska i Susanna- gratulacje wielkoludow, swoja drogą nawet nie chce myslec o bolu porodowym przy takim wielkoludzie... co do witamin, ja podaje tylko D, K narazie odstawilam bo dokarmiam mala sztucznym. ja tez juz jestem zadowolona ze swojej figury, waze tyle co przed ciaza ;p i czuje sie super ;p zero rozstepow po ciazy, a tak sie balam... obawiam sie tylko wypadania wlosow po 3 miesiacu po porodzie, co ponoc jest nieuniknione ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane!! Gratuluję kolejnym Mamom, Pikalinka super, że miałaś taki lajtowy poród - oby tak dalej:P Ja wróciłam od rodziców po weekendzie nadal w dwupaku. Jutro moje urodziny i młody mógł by mamie prezent zrobić i sie urodzić, bo mi też niesłychanie dłuży się ten dziewiąty miesiąc i wyczekiwanie czy to już czy jeszcze nie... Ja juz też brutalnie wprowadzam w życie zasadę 3*S. Spacer był na zakupkach, seksik też był, a odnośnie schodów 17 pięter w dół i 10 w górę może być?? Ale objawów porodu brak i tyle. Co do tej drugiej cesarki moja znajoma miała tak jak mamaAnia pisze, cieli ją w tym samym miejscu prawie i wycieli trochę skóry, żeby jedna blizna była tylko. Buziaki dla Was. Lecę na relaksik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to najaktualniejsza tabelka, ale się dopisuję eowina_2010......33...........07.11.......dziewczynka.... Warszawa mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa anula2500............25.........20.11.........chłopiec.. ......dolnośląskie Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie maramaj..............24.........23.11.........dziewczynka ......śląskie moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........Ignaś. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice Lou_La...............29.........25.11..........Kamilek... .......małopolskie fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. aga_w................25.........28.11............Ania.... ...........opolskie AniaWWW............27.........30.11..........Natalia..... .....Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 05.10__kelis1_______26____Hania________35t____Świetokrzy skie 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y 14.10__Amarantowy__23__Roksanka___3150g/54__35tc___Pomors kie 29.10__Megi84____26___Igorek___3660g/55____39t____Warszaw a 02.11__Drumla_____32___Staś____3500/56_____39t____Opole ........Zareczona_28____Lenka____3050g/50cm 04.11 pestycyda_20____Alexander 3490g/54cm__40+2___Frankfurt 6.11__Anns________26____Natan____3600g/56cm__39___Poznan< br /> 8.11__geezona___27____Zuzia____3700g/57cm__40+4d_Oborniki Wlkp 8.11__susanaaa___31____Kubuś____4120g/59cm__39_śląskie 8.11 ewelinaer 30 Elżbieta 2400g/54cm 39 Łódź 9.11__mamaAnia____29__Ilonka-Alicja_ 3250/57____40t4d_ B-stok 9.11_goska32______32__Nikodem_____4300/60_____41_wielkopo lskie 10.11_Pikalinka____27__Alexander___3820/55_____40t3d_Fran kfurt/Main

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Właśnie udało mi się nadrobić zaległości, ale już nie dam rady nic naskrobać. Igorek mnie wzywa :) Oczywiście GRATULUJE wszystkim rozpakowanym MAMUSIOM :) Na prawdę rozpakowujecie się błyskawicznie. Buziaki i kolorowych życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak możecie to poprawcie mój wpis w tabelce, bo coś mi nie wyszło my od dziś w domu, w szpitalu spędziłyśmy więcej czasu, bo mała antybiotyk dostawała. poza tym mnie na siłę obniżali ciśnienie i przez to nie mogłam karmić. dopiero od 2 dni próbujemy, a tak na dobre to od dziś. co prawda ssie tylko przez nakładkę, ale przynajmniej nie muszę ściągać pokarmu. powoli uczymy się siebie, pewnie jak większość z Was. zaległości z 2 tyg nadrobię w między czasie. a zaczęło się od tego, że poszłam na kontrolę ktg i mnie zostawili, bo coś było nie tak. cesarkę miałam zaplanowaną na 4.11 i już miałam jechać na blok operacyjny, ale wykryto u mnie bakterię. no to antybiotyk i termin cięcia na 8.11. to by było tyle w skrócie pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×