Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Ucisk na pęcherz mam cały czas, bo dziecko nisko leży. Ciesze się, że nie mam tego okropnego bólu nery co miałam. To było straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula> ja też sobie niczego nie odmawiam. Nie wiadomo co będzie po porodzie z karmieniem, może dieta ścisła. Trzeba korzystać, póki można. Mam wyrzuty sumienia trochę, bo jak na złość wzięło mnie na mączne potrawy (najbardziej tuczące) - naleśniki, placki, drożdżówki, faworki. Miliardy kalorii. Ale trudno... Aguś> jak tam? to było TO? czy fałszywy alarm. A mówi się, że bóle porodowe kobieta rozpoznaje od razu.... susanaaa> 🖐️ kurczę, a ja nie słyszałam o TENS, śmigam do sieci nadrobić zaległości... ja staram się spać po prostu na boku. Faktycznie najlepiej jest na lewej stronie, bo dziecko jest lepiej natlenione i odżywione, ale prawy bok też jest OK. Najgorzej jest spać na plecach, bo macica uciska aortę i dziecko może się nie dotlenić. Ale myślę, że to trochę takie dmuchanie na zimne. Czasami budzę się na plecach, wtedy muszę przerzucić swe ciało na bok. Całe szczęście na plecach ciężko mi się oddycha i chyba rzadko tak się układam podczas snu. Gdy ostatnio lekarz robił mi USG to musiał głowicą jeździć po wzgórku łonowy, bo dziecko jest już tak nisko. Więc ja się pytam, skoro ono jest TAK NISKO, to czemu poród trwa TAK DŁUGO??!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle10 ja jak byłam w 28 tyg ciąży u doktorki to główka była strasznie nisko i też właśnie jeździła głowicą po wzgórku łonowym. W 36 tyg ciąży zabroniła nawet chodzić bo mogę rodzić w każdej chwili i co?? Jestem w 38 tc bardzo dużo się ruszam i nic, tylko wieczorem mam skurcze a jak się położę to przechodzi. Zadaje sobie to samo pytanie czemu nie wychodzi jak jest tak nisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fra_ nia
Ja zaczynam się na serio bać porodu.. Po wizycie u gina u mnie wszystko ok .. Szyjka zamknięta, rozwarcia zero.. nawet na te bakterie mówił że to nie ważne, naturalne i ważne że nie ma tam czegoś innego... :/ a ja się tak martwiłam :) Mama mówi że "jakoś weszło - jakoś wyjdzie " .. Tylko dlaczego to musi tak boleć ?! Ponad 30 godzin.? BRR.. Mnie bolą już te przepowiadające jak mam czasami i przechodzą.. To co będzie później..? A może po prostu o tym nie myśleć i brać wszystko jak leci..? Tylko jak nie myśleć o porodzie w dziewiątym m-cu..? :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, Pestycyda i Ahuś- mam nadzieje, że jeżeli to byo to, to juz macie swoje maleństwa po dobrej stronie brzuszka :) fra_nie- ja jakoś wcześniej bardziej się bałam porodu i jakoś tak mnie to wszystko przerażało, ale teraz... NIe wiem dlaczego, ale jestem zupełnie spokojna. Wczorajsza wizyta u lekarza, która mojego męża przeraziła, na mnie podziałała naprawdę uspokajająco. Większa obawą napawa mnie to, co będzie działo sie później. Czy poradze sobie z karmieniem, przewijaniem, uspokajaniem itd. Póki co spokojnie sobie siedzę. Spotykam się z koleżankami, czytam. Po prostu kompletny spokój. Tak jak piszesz, co ma być to będzie. Właściwie sama się sobie dziwię, że tak to odczuwam, ale może mi się zmieni, jak sie już zacznie coś dziać. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po usg Mój mały ma 3118g i wg usg mamy 37tydz 5 dzień termin przesunął się aż do 20.11. Ja się śmieje oby do 15.11 dotrzymać, bo wtedy mam dośc ważną obronę projektu a potem nie się dzieje wola nieba:PWszystko szczelnie zamknięte, więc pewnie sobie jeszcze poczekam. Tylko strach pomyśleć co będzie z kroczem jak dobije do 4000g:P Co najważniejsze na usg wszystko prawidłowo bez żadnych koszmarów, co mi spedzają sen z powiek.. Mój M jakoś przestał panikować po tym weekendzie wcześniej jak tylko temat porodu się zaczynał to strach w oczach od razu się u niego pojawiał, a teraz twierdzi, że jest przygotowany psychicznie, ale co wyjdzie w praniu, to się okaże:P Coś mi stopy strasznie puchną od wczoraj, ciekawe czy to od ciąży czy od tego, że buty zimowe zaczęłam nosić.. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Lou-La ja po wczorajszej wizycie u fryzjerki czuje sie jeszcze piekniej- wogole cala ciaze czuje sie promiennie i sexi :D susanaa - witaj w naszym gronie :) ja przytylam ok 11 kg ale w 1-szej coazy prawie 15 i udalo sie szybciutko zrzucic :) marty88 ja spie tylko na prawym boku bo jak przewroce sie na lewy to mala kopie niemilosiernie. na plecach pozycja odpadla juz w 2 m-cu ciazy. z reszta na lewym boku jedzenie cofalo mi sie do gardla :( miracle10 ja mam ochote na kopytka lub takie placuszki z ziemniakow z maka ale po macznych czy ziemniaczanych (ciezko strawnych) posilkach mam straszna zgage :( pierogow czy nalesnikow tez nie moge jesc :( najlepiej sam chleb z kielbasa :) A aparat foto to spakowalyscie do toreb? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Moja mała też niziutko i badanie usg wyglądało tak jak u Was. Zresztą cały czas czuję jak napiera mała łobuzica :) Co do spania to u mnie teraz głównie na siedząco lub czasem troszkę na lewym boczku właśnie. Obrączkę też musiałam zdjąć z prawej ręki, bo paluszki troszkę podpuchły. Nie jakoś bardzo, ale na palcu ciasno. No i wszystkim dookoła się śnię. Codziennie dzwoni do mnie ktoś kto mówi mi, że się mu śniłam. Tylko co to może znaczyć? Fasolinko, zdaje się że Ty miałaś zastój w nerce? Znam ten ból niestety. Ale muszę Ci powiedzieć, że masz szczęście, że skończyło się u Ciebie na jednym epizodzie. Mi niestety te bóle nawracały i dlatego właśnie założyli mi stent do nerki, który poza tym, że likwiduje te ostre bóle od zastoju to powoduje całe mnóstwo innych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat to mam w telefonie :D Ale ciągle myślę żebym ładowarki nie zapomniała:) A co do jedzenia to czasem czuje się tak jak na początku ciąży, dziwne smaki, przeważnie rano po śniadaniu strasznie dziwnie się czuje, lekkie mdłości nawet mam. Czy wy też nie umiecie się doczekać momentu przytulenia kruszynki? Ja cały czas o tym myślę. Tak bardzo bym już chciała, no cóż wszystko w swoim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania WWW miałam ból okropny kilka dni, ale teraz jest spokój, bo szło się wykorkować normalnie. Paracetamol mi pomógł i jakoś narazie luz jest. Ja się boję troche porodu jak sobie tak pomyślę. Ale chcialabym nie być nacinana i żeby to wszystko szybko się potoczyło, a nie iść i leżeć po terminie do szpital i czekać na kroplówkę i wywolywanie, a jeszcze jak postepu nie będzie i rozwarcia to cesarka :( znam dziewczyny co tak się umęczyły w bólach i się tak u nich skończyło. Ja mam nisko brzuch, dzidzia głowką niziutko i też nie ma żadnych objawów żeby się już spieszyła. Zobaczymy co przyniesie ten tydzień, do terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja porodu się nie boję. Wiem, ze będzie bolało i już. Reszty nie da się przewidzieć. Może się okazać, że poród będzie relatywnie łatwy, a może być i 34 godziny. Trzeba się nastawić na wysiłek, ale pozytywnie. Narazie jestem zupełnie spokojna, ale u mnie termin za 3 tygodnie, więc mam jeszcze czas :-) Ja tez bardziej się martwię tym, czy damy sobie radę z dzieckiem po powrocie do domu. Jak sobie pomyślę, że takie maleństwo np. dostanie gorączki czy nawet kataru, to już mi się ręce trzęsą i nasuwają pytania: co wtedy czy podać czopek, czy jechać na pogotowie, czy co.... Pestycydy i Agusi nie widać, więc chyba są na porodówce (a pewnie już z dzieciaczkami w ramionach). No i właśnie tak to jest. Na początku człowiek modli się, żeby maleństwo za szybko nie wychodziło, a później to je wygania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...Ale jestem spuchnięta! Jeszcze nie miałam tak żebym butów ubrac nie mogła.Porażka totalna! Na dodatek ciągle twardnieje mi brzuch. Zaczynam powoli miec dosyc tej ciąży ale chciałabym wytrzymac jeszcze parę dni. Zaraz popełznę do NETTO bo jest tam promocja na Pampersy.Widziałam też ciekawe śpiworki za około 25 zł.Muszę się im dokładniej przyjrzec ;-) Swoją drogą przyszła mi dziś próbka Pampersów-5szt. którą zamówiłam tydzień temu.Link podały dziewczyny na topicu o promocjach. Zamówcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Tak dziewczyny podczytuje i trzymam za Was kciuki, za szybkie, bezbolesne i szczęśliwe porody a dziewczyną które już urodziły serdecznie GRATULUJE:) A tak chciałam wtrącić jesli mogę bo pamietam jak ja pojechałam rodzic i przyszło mi zalozyc ciapy w szpitalu, które sobie sama spakowałam i co się okazało ze stopa mi sie nie miesci:D całe szczescie ze miałam zapakowane klapki dla meza i w nich chodziłam przez cały pobyt:D wiem że pakowanie sie nie jest łatwą sprawą szczególnie dla dziewczyn co pierwszy raz rodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla rozpakowanych mamuś!!! Też już chciałabym mieć poród za sobą i dzidziusia w rękach :-) Śpię na lewym boku od kilku miesięcy, na prawym coś mnie uciska w dole brzucha. Na szczęście przesypiam całe noce (tylko jeden kurs do łazienki :) ) Torbę mam spakowaną wstępnie, ile pieluszek tetrowych czy pampersów pakujecie, chyba szpital zapewnia a pampers dowiezie mąż na wyjście Antena 1985- Dzięki za namiar:-) Zamówiłam na http://www.pamperspremium.pl/index.php/zamow-probke.html - próbkę 5 sztuk Pampers 2 (3-6kg) - w kod Streetcom trzeba wpisać: drymax Brzuszek opadł mi dość znacznie jakiś tydzień temu z dnia na dzień to poczułam, jest tak nisko że nie mogę już siedzieć ze złączonymi kolanami... Czy któraś z Was była już może na badaniu KTG, kiedy można zrobić sobie takie badanie w szpitalu, czy to badanie wykrywa tylko skurcze czy pokazuje też inne parametry np. wagę dziecka (czy to tylko na usg po wymiarach sie określa), chyba zanurkuję do sieci w ten temat. Mam tydzień do terminu... trochę się boję... ale trzeba być dobrej myśli, pozytywne nastawienie to połowa sukcesu- tak mówili na Szkole Rodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susanaaa nie mialas jeszcze ktg i lekarz nic nie mowi? u mnie od 37 t.c. co tydzien praktycznie ktg, ostatnie we wtorek, nastepne jutro. robi mi moja gin ale w niedziele jak nie urodze to ide do szpitala (trzeba miec skierowanie lub mozesz sciemnic, ze chyba masz skurcze ;) czy slyszalyscie cos nt bizuterii do porodu? ponoc trzeba zdjac... aniaWWW ja w poprzedniej ciazy od 5 m-ca nie nosilam obraczki a teraz nie mam problemu do mamus, ktore urodzily- prosze napiszcie kilka slow nt macierzynskiego- jak to zalatwialyscie? bo mi dzis konczy sie zwolnienie i chyba musze jutro zaczac macierzynski? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się do tabelki pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań geezona............27..........04.11.........Zuzia....... ...Oborniki Wlkp. moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia mamaAnia...........29..........05.11.......Ilonka..... ..........Białystok aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. Drumla.............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi goska32............32...........07.11.........chłopiec. .......wielkopolskie eowina_2010......33...........07,11.......dziewczynka.... Warszawa mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie susanaaa...........31...........13.11......chłopiec..... ...........śląskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstochowa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mama przedszkoolakaa.......18.11.......córcia.................. ...... michaaa..........................19.11...........Olga.... .................... mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg.. anula2500............25.........20.11.........chłopiec.. ......dolnośląskie Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie maramaj..............24.........23.11.........dziewczynka ......śląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........Ignaś. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice Lou_La...............25.11.......................Kamil... ................... fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. aga_w................25.........28.11............Ania.... ...........opolskie AniaWWW............27.........30.11..........Natalia..... .....Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 05.10__kelis1_______26____Hania________35t____świetokrzy skie 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y 14.10__Amarantowy__23__Roksanka___3150g/54__35tc___pomors kie 29.10__Megi84____26___Igorek___3660g/55____39t____Warszawa Megi 84 była dwa razy to pozwoliłam sobie na poprawkę. Pierwsze dzieciaczki "listopadowe wcześniaczki" mają już miesiąc- gratulacje, ciekawe jak się mają? :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Susanaa zazdroszczę tego wstawania tylko raz w nocy. Ja to dosłownie co godzinę melduję się w toalecie, a nad ranem to nawet i częściej. Co do pieluch to zabieram 10 pampersów, 2 tetrowe i jedną z flanelki do torby nr 1. Reszta czyli 15 pampersów, 3 tetrowe i jeszcze jedna flanelka czekają w torbie nr 2. Szpital na Wołoskiej pieluch nie zapewnia, choć oczywiście położna zapewniała, że jeśli komuś zdarzy się przyjechać z ulicy bez ubranek i innych rzeczy to wszystko co potrzebne dla maluszka się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia chodziłam do lekarza państwowo i nic nie wspominał o ktg, chodziłam co dwa tyg i na każdej wizycie mierzył tętno dzidzi takim urządzeniem parę sekund (o ktg wyczytalam ze trwa ok 30min), teraz mam L4 do 14.11 i jak nie urodzę to do szpitala, ale wybiorę się jutro do szpitala żeby zrobili mi to ktg, jak nie będą chcieli to pójdę do lekarza po skierowanie, chyba lepiej mieć to przed porodem... chodzi mi o to żeby się upewnić że serduszko dzidzi bije równo i jest zdrowe a skurcze moje to mogą być nieodczuwalne a może są jakieś minimalne... AniaWWW współczuję, a może to zasługa tego że śpię na lewej stronie, może po prawej jest pęcherz? albo Twoja dzidzia upodobała sobie uciskanie akurat tego narządu :-) Dzięki za info o pieluszkach, wezmę 3 pampersy i 3 tetrowe, najwyżej mąż dowiezie jak będzie potrzeba Słyszałyście o pieluszkach wielorazowych? http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-fashion-baby-rewelacja-i1303986030.html zastanawiam się nad używaniem ich w połączeniu z tetrą i jeszcze myślę o takim fajnym łóżeczku turystycznym, które można postawić w innym pokoju lub wziąć na nocleg w innym miejscu niż dom http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-wypasione-2-kolory-i1290329825.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem strasznie zadowolona z łóżeczka turystycznego, jeśli ktoś dużo podróżuje to polecam. Myśmy wszędzie zabierali to łóżeczko, syn nie miał problemu ze spaniem, miał swój kąt do zabawy. A w domu stało w innym pokoju i też mi to bardzo pomogło. No, ale niestety się zużyło łóżeczko i trzeba kupić nowe na drugie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geezona
witajcie;) dziś mój termin a ja nadal spakowana byłam u lekarza, rozwarcie prawie 4 cm więc mówi że niebawem urodzę, obstawia że może się uda jeszcze w tym tygodniu;) uspokoiłam się trochę;D jeśli bym do 10 dni nie urodziła to wywoływanie, ale on mówi że nie dociągnę tyle i mam nadzieję że się nie myli. Momentami prawie chodzić nie mogę, tak boli tam już wszystko tylko trochę kaszel mnie męczy, mam nadzieję że szybko przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mój teść wczoraj powiedzial: :jak jabłuszko dojrzeje samo spadnie" :) strasznie mi sie spodobalo to stwierdzenie :) a nam nie pozostaje nic innego tylko uzbroić sie w cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jesli chodzi o ktg, to dostałam skierowanie od mojej gin i pierwszy raz byłam w 38 tc. Ktg pokazuje tętn dziecka i ewentualne skurcze macicy - u mnie na razie macica cicho siedzi ;) MamaAnia - biżuterię zdejmowała moja kumpela do cc, nawet kolczyki, ja planuję pojechać do porodu bez obrączki, nie mam problemu z jej noszeniem, ale podczas porodu się ponoć bardzo puchnie. Co do macierzyńskiego - można wziąć dwa tygodnie przed porodem lub załatwić L4 od gina lub zwykłego internisty - ja mam od mojej ginki. Dziś byłam na ostatniej wizycie przed porodem, szyjka mięknie ale zamknięta, więc raczej będzie po terminie. Mamy już wyznaczony termin na ewentualne wywołanie, ale mam nadzieję, że córa sama wybierze się na zewnątrz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz tez nie wspominał o KTG (chodzę prywatnie). Łóżeczko turystyczne na pewno zakupię, przyda się w razie wypadów do rodziców czy teściów. Można też wykorzystać jako kojec. Pieluchy wielorazowe - fajna sprawa, pod względem ekologii i ekonomii - ale szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie prania i prasowania tetry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :D Ja juz po fryzjerze... Pojechałam na 20, wrocilam do domu na 23:30, nie wiem skad wzielam na to sily, ale czuje sie swietnie (aha, wzielam poduszke pod pupe, jakby mi bylo niewygodnie)!!! Teraz mam wielkiego powera!! Takiego, ze juz caly dom posprzatałam i pranko zrobilam... Poza tym u nas swietna pogoda. Wczoraj jak wychodzilam od fryzjera bylo 17 stopni w nocy o godz. 23! Szok. Dzis za oknem 15, ale za to jakie slonce!! Co do rzeczy do szpitala... Kolezanka, tuz po porodzie doradziła mi, zebym koniecznie wziela wode termalna do spryskiwania twarzy, super pomaga. Moze byc tez mgiełka... Mowila, ze przydadza sie tez papierowe reczniki takie kuchenne do pielegnacji obolałego po porodzie krocza. No i skarpetki, bo przy rodzeniu podobno jest ogolnie mega goraco, ale czasem stopki marzna. Aaa, no i oczywiscie pomadka ochronna do ust :) Co do masci bepanthen poleciła identyczna a duzo tansza dermopanten tez na pupke maluszka + do pielegnacji obolałych brodawek. Nie stoswowałam jeszcze, wiec nie wiem, ale kupilam te. Aha dziewczyny, jaki laktator nabyłyscie? Ja wlasnie musze podjac ostateczna dezycje, ktory. Myslalam o Medela Mini Electric, albo taki reczny Medela Harmony.... Sciskam, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa, i najwazniejsze, wczoraj brzuszek nieco opadł. Jest nizej, niz zwykle był. Dziwnie to troche :) Ale oprocz twardnienia od czasu do czasu brak innych oznak. Od dzis 20 dni do terminu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taluśka
Witam :) Jestem w 37 tygodniu ciąży. Brzuszek opadł i pojawiają się skurcze przepowiadające. Wczoraj myślałam, że to JUŻ, ale jednak był to fałszywy alarm. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie u gina. to podobno ma byc dzis, (tak wyglada moja szyjka). Do wieczora ma sie zaczac i mam byc czujna,ale ja cholerka nic nie czuje. Nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnS trzymamy kciuki za ciebie i maleństwo :) pewnie teraz wsłuchujesz się w ciało i czekasz na znak. Mi chyba dziś czop odszedł, tak mi się wydaje ze to był czop. Nie umie się już doczekać wizyty u gina, a gdzie tam wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×