Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Witam :) Mój Adaś dwa tygodnie temu zaczął raczkować a dziś już świetnie zasuwa i staje przy meblach najbardziej upodobał sobie kanapę a potem zaraz przechodzi do stolika. I zaczyna już dreptać koło mnie trzymany za jedną rączkę. I oficjalnie mogę powiedzieć że mały zakończył rehabilitację teraz tylko mamy jeździć na kontrole co jakiś czas, będą chcieli sprawdzić czy mały układa prawidłowo stópki. Na śląsku ostatnio straszne upały w nocy mam w sypialni 30 stopni, co małemu nie daje spokojnie spać i budzi się z płaczem. Ogólnie nocki Adaś przesypia już ładnie budzi się zazwyczaj ok 5- 6 na mleko a potem śpi dalej do 7. Nie mogę uwierzyć że 8.09 mały skończy 11 miesięcy i już musiałam zaplanować roczek. Aha i mamy kolejne dwa ząbki tym razem górne jedynki, uaktualniam tabelkę. mama.............. imię dziecka.............ilość ząbków......1-szy ząbek AniaWWW.........Natalia.....................8............ .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................6.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................4.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..2........................ 28.04 asia221............Martynka..................6........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ...............13.05 ewelina............Ela...........................4....... ...................18.05 Miracle10.........Ignaś........................2........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................2................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................4......... ..................01.07 pestycyda........Alexander....................4.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................2......... .................11.07 bela_mi..........Zosia.........................1......... .................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................2.......... ................11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U nas też ostatnio problemy z zasypianiem. W dzień mały ma dwie drzemki i od kilku dni za każdym razem kiedy go kładę piszczy i płacze dopóki nie dostanie butli!!! Czasem zje faktycznie wszystko, ale czasem tylko kilka łyczków i zasypia! Dziś w nocy też mieliśmy pobudkę ok. 4 (normalnie śpi do 7), wiercił się i wiercił, aż w końcu ryk. Zrobiłam mu mleko i wrąbał prawie 200 ml! Chyba zacznę mu wieczorem podawać mleko z kaszką, żeby go dłużej trzymało... Wczoraj był taki gorąc na dworze, że wreszcie mogliśmy wykorzystać Krzysiowy pontonik (kupiony zresztą przed wyjazdem nad morze). Pontonik został nadmuchany, wystawiony na balkon, napełniony wodą, zabawkami i Krzysiem - golaskiem:) Bardzo mu się podobało!!! A dziś już rześko na dworze. Jesień tuż tuż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie a potem rosna niejadki ktore nie potrafia normalenego obiadu zjesc moja zabulka osttanio tez jakos dziwnie sie zachowuje noce mamy nieprzespane, pediatra stwierdziła ze to 3dniowka ( chociaz trwa juz tydzien)- goraczka, katar od 3 dni suchy kaszel, wiec chyba to raczej ja ja zaraziłam bo miałam grypę...goraczka przechodzi katar słabszy, kaszel w nocy głownie, mam nadzieje ze szybko przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus my tez ostatnio ttylko w wozku mała usypiamy, inaczej miałabym całą noc z głowy! mam nadzieje, ze potem nie bedzie problemu z zasypianiem w łozeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie ząbkowym: Krzysiowi wyszły naraz obie górne jedynki :) Więc tabelka raz jeszcze: mama.............. imię dziecka.............ilość ząbków......1-szy ząbek AniaWWW.........Natalia.....................8............ .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................6.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................4.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..2........................ 28.04 asia221............Martynka..................6........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelina............Ela...........................4....... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................2........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................4................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................4......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................4.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................2......... ................11.07 bela_mi..........Zosia.........................1......... .................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................2.......... ................11.08 Dziewczyny, czy kąpiecie swoje maluchy nadal w wanienkach dla nich przeznaczonych? My mamy tą mniejszą i Krzyś w pozycji półleżącej już nogami się nakrywa! I czy Wasze dzieci też tak bardzo protestują przy myciu główki? U nas chodzi chyba nie o samo mycie główki, ale bardziej o to, że z dorosłej ;) pozycji siedzącej kładziemy go na półleżąco. Cała kąpiel ok, a przy główce od razu ryk i prężenie ciałka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Wczoraj wróciliśmy z tygodniowych wakacji. Pogoda nam dopisała, cały tydzień słońce:-) mały szalał w baseniku:-) zaczał pięknie pełzać, siadać z leżenia na brzuszku i pomału ciągnie do raczkowania i wstawania. i to wszystko przez tydzień. Myslę że rozwinął się tak przy 1,5 rocznych bliźniakach brata. Zresztą świetnie się ze sobą bawili a jeszcze miesiąc temu się ich bał. Niestety od 4 dni coś mało je, na noc tylko 120ml przez co budzi sie w nocy 2 razy:-( Obiadów też za bardzo nie chce(dziś o dziwo zjadł) ale niestety podaje mu ze słoików i musi być gładka papka(także się cofnął) Myślę że to przez zęby, ale na dniach mam zamiar wprowadzać już normalne jedzenie i nie poddawać się. Wasze dzieci co czytam jedzą już wszytsko a my w lesie:-( Wojtuś nie strajkuje przy myciu główki ale robię to również na siedzącą( ma tylko meszek w dalszym ciągu) Pestycyda szybkiegoi powrotu do zdrowai dla synka. Ja zapobiegawczo w przyszłym tyg chce iść właśnie po skierowanie na badanie moczu( dużo czasu spędzał w baseniku w tym raz w takiej wodzie z jeziora)a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka4: Ja Alexa kapie juz w duzej wannie. Miracle10: Moze za mocno jest butelka zakrecona. Ja tez sie z tym meczylam dosc dlugo, a teraz juz tak umiem zakrecic, ze wszystko "dziala" jak powinno :) Maly dzisiaj dostal piankowe puzzle. Jest zachwycony :) A popiernicza na nich, ze szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) My też wczoraj wróciliśmy z wakacji. Podróż pociągiem mała zniosła całkiem nieźle. W pierwszą stronę prawie cały czas spała. W drugą było troszkę gorzej, bo było bardzo gorąco i duszno, poza tym pociąg stał kilka razy i miał ponad godzinne opóźnienie, ale i tak nie było źle. Mała zachwycona plażą. Piach zjadała całymi garściami i jeszcze śmiała mi się w twarz. Na szczęście byliśmy na plaży zamkniętej dla większości ludzi, więc było tam czysto. Pluskała się również w morzu. Świeża ryba tak jej smakowała, że zjadała porcję jak dla dorosłych. Myślę, że całe dnie na świeżym powietrzu i klimat jej posłużyły. Mam jednak problem, bo na wakacjach spała ze mną w jednym łóżku i teraz nie da się położyć spać do swojego łóżeczka. W ogóle dziś się dziwnie zachowuje. Nie pozwala się położyć na podłodze tylko cały czas chce na rączki do mnie lub do tatusia. Rozpłakała się na widok cioci i babci, które do tej pory bardzo lubiła. Raczkowanie idzie jej już bardzo dobrze, jak pokazuję jej krówkę to mówi muuu, bije brawo na zawołanie, kręci głową jak na nie, gdy ktoś jej to pokaże. Tu kilka zdjęć z nad morza. Na niektórych jest ze swoją o 5 miesięcy starszą siostrą cioteczną. http://pokazywarka.pl/q3lbmr/#zdjecie2030679 Pestycyda ja też mam problem z kręgosłupem już od kilku tygodni. Na wakacjach mi się to nasiliło, bo więcej musiałam małą nosić (np. przy wchodzeniu na plażę) do tego stopnia, że przez cały dzień prawie nie mogłam się ruszać. Nie byłam jednak z tym u lekarza, a leczyłam się na własną rękę i trochę pomogło, choć cały czas czuję, że coś jest nie tak. Na razie staram się tylko wykonywać ćwiczenia rozciągające kręgosłup i troszkę to pomaga. Asia221 co do obcych to też różnie. Czasem reaguje płaczem, a czasem uśmiechem od ucha do ucha. Ewelinaer co do obiadku to ostatnio Natalka kiedy już się naje odpycha łyżeczkę ręką i kręci głową, a jeśli widzę że po skończonej porcji patrzy na miseczkę i jęczy to jeszcze jej coś dokładam. Miracle10 mleczko Natka je dwa razy: rano jakieś 150 ml i wieczorem 180 ml + kaszkę mleczno ryżową na śniadanko. Anuszka4 mała cały czas się kąpie w swojej wanience, ale mamy taką wanienkę z ikei w której się nie położy, bo jest krótsza, ale za to głębsza, więc się kąpie na siedząco. Co do mycia główki to ja jakoś za bardzo się nie przejmuję i po prostu leję wodę na głowę, a po tym ręką przecieram jej buzię żeby zebrać wodę z oczu i jest ok. Ona bardzo lubi wodę i dziś np. płakała jak ją wyjmowaliśmy z wanienki. Poza tym strasznie chlapie i już pewnie niedługo będziemy musieli się przenieść do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaWWW> w życiu nie pomyślałabym, że między dziewczynami jest różnica 5 mies. Wyglądają jak rówieśnice :) Ignasiowi chyba się wyrzyna ząb na dole. Jakoś podejrzanie mi dziąsło wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamy... mamy juz 8 zab (4 na dole + 4 u gory)!! U nas przez te upaly tez zmiany w zachowaniu - totalnie nie chce jesc - jedyne co mi sie udaje wcisnac to owoce. Budzi sie w nocy ze 4 razy chyba.... Masakra... Jesli chodzi o niechec do obcych, to czytałam, ze w tym okresie to normalne. Tu mam taki cytat: "Na tym etapie nasila się lęk przed obcymi. I bardzo dobrze. To głęboko biologicznie zakodowany mechanizm obronny. Podstawowa zasada rozróżniania: moje stado nie moje stado, trzymam się mojego, bo tu mnie ochronią. Jeśli więc mały nie chce iść na rączki do nowej cioci, to tylko się cieszyć. Jeśli na dodatek ciocia ma okulary, wykonuje gwałtowne ruchy, głośno mówi, a nowy wujek ma brodę, to nie powinno nas dziwić, że dziecko na ich widok potrafi włączyć syrenę i zalać się łzami". My w niedziele jedziemy do Wloch, a pozniej do Niemiec.. Ale fajne, nie moge sie doczekac :)))) Nie bedzie nas chwile, ale pozniej znow powrocimy do Was :* mama.............. imię dziecka.............ilość ząbków......1-szy ząbek AniaWWW.........Natalia.....................8............ .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................8.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................4.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..2........................ 28.04 asia221............Martynka..................6........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelina............Ela...........................4....... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................2........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................4................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................4......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................4.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................2......... ................11.07 bela_mi..........Zosia.........................1......... .................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................2.......... ................11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle10 - jak siedzą to faktycznie nie widać, ale za to starsza już biega jak szalona i wtedy różnica jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mam do was pytanie czy uzywa moze ktoras z was pieluch wielorazowych?Jesli tak to czy jestescie z nich zadowolone i z jakiej firmy byscie mi polecily?Bo chcialam sprubowac .Z tego co pamietam to ktoras z was uzywa takich pieluch,tylko nie pamietam ktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martysia> ja mam 2 pieluchy wielorazowe, o takie: http://ekomaluch.pl/wonderoos-v2---pieluszka-z-kieszonka,p1507,l1.html Mam mieszane uczucia co do nich. Jakoś mi się nie wydaje, żeby były bardziej oddychające od jednorazówek (w sumie nawet mi się wydaje, że mniej przepuszczają powietrze, bo są grube). No ale plus taki, że nie zawierają tej całej masy chemikaliów, absorbentów dziwnych. Na razie używam sporadycznie, mam nadzieję używać, jak Ignas będzie starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, W A Z N E na facebooku pojawila sie informacja tego typu: Nestle apeluje do wszystkich konsumentów, aby zwrócić kaszkę bananową ,okres przydatności do spożycia do 2012 roku, kod kreskowy: 761303308973, ponieważ istnieje możliwość, że zawierają kawałki szkła! Kopiuj na status, chociaż nie jesteś rodzicem. Możesz uratować życie jakiegoś dziecka. Na stronie nestle znalazlam tylko oficjalne info o wycofaniu przecieru bananowego na terenie Francji. Nic o kaszkach w Polsce! Jak dla mnie jest to dosc przerazajaca informacja !!!! Choc preferujemy kaszki z Bobovity, mamy kilka z Nestle rowniez ... sprawdzilam, ze bananowej nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Myślę ze nie mamy o co się martwić:-) Może to "życzliwa konkurencja" korzysta z okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou_la> czytałam to. Nestle podaje, że szkło znaleziono w jednym słoiczku przecieru bananowego, który jest sprzedawany wyłącznie we Francji. Z tymi kaszkami to ktoś plotę puścił. Jestem o tym przekonana, Ale ja i tak tego typu kaszek nie daję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj szczepienie, optyk, zakupy dla prababci, OBIADEK ZE SŁOICZKA (wróciliśmy w porze obiadowej i nie było już kiedy ugotować) i ....wieczorem ból brzuszka. trochę płaczu, bączków, kupa i lulu. tak myślę, że to ten obiadek, bo raz zjadła mniej niż zazwyczaj, a dwa nigdy po szczepieniu tak nie reagowała.. słoiczek był z bobvity, czytałam o nestle i faktycznie tłumaczą się, że to tylko we Francji. widać konkurencja wykorzysta każdą sytuację, by zwiększyć sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja od poniedzialku ide na urlop tygodniowy moze w koncu troche odpocznę, w ten weekend mam jeszcze wesele u sasiadki ;-) ja juz dawno kąpie tylko w wannie bo w wanience sie nie miesciła- mamy tą profilowaną. Kolejny zabek dopisuję gorna dwojka- z drugiej strony tez idzie, ale jeszcze sie nie przebiła wiec nie dopisuję poki co mama.............. imię dziecka.............ilość ząbków......1-szy ząbek AniaWWW.........Natalia.....................8............ .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................8.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................4.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..2........................ 28.04 asia221............Martynka..................7........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelina............Ela...........................4....... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................2........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................4................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................4......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................4.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................2......... ................11.07 bela_mi..........Zosia.........................1......... .................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................2.......... ................11.08 od 3 dni strasznie bola mnie nogi chyba na zmiane pogody... wogole jestem jakas przemeczona, dobrze ze ten urlop juz niedługo ;) co do nowosci w osiagnieciach coreczki-na wszystko pokazuje palcem- na pytanie co chcesz? pokazuje palcem ;-) czyli jakas komunikacja juz jest dobre i to poza tym strasznie ruchliwa, dzis prowadziłam ja za jedną rączkę, troszkę sie chwiała, ale tak na kilka sekund bo sama sie puściła mojej ręki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia zawsze pod koniec miesiąca myślę o Tobie i Martynce. Niesamowite za miesiąc będzie miała już roczek!!!! Szok. Na kiedy miałaś termin w ogó bo nie pamiętam:-) Fajnie że już taka komunikatywna. Mój nauczył się mówić bum bum na autko i jak mówie podaj bum bum to siega i stara sie podać. Sam jak sie bawi to mruczy bum bum:-) poza tym zrobił sie bardzo towarzyski i świetnie bawi się nawet ze starszymi a wcześniej był płacz. macie rację że konkurencja korzysta by oczernić Nestle. Ja akurat kupuje raczej z bobovity ale zdarza się czasem z nestle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle10 druga dawka pneumpokoków, bo po zapaleniu płuc w 3 mies szczepienia nam się opóźniły i okazało się, że przysługuje jej bezpłatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszka o 19 i lulu, pobudka ok 2 i tak do 4, a póżniej ok 8.... już wiem dlaczego 5 ząbek mama.............. imię dziecka.............ilość ząbków......1-szy ząbek AniaWWW.........Natalia.....................8............ .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................8.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................4.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..2........................ 28.04 asia221............Martynka..................7........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelinaer............Ela.........................5....... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................2........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................4................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................4......... ..................01.07 pestycyda........Alexander....................4.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................2......... .................11.07 bela_mi..........Zosia.........................1......... ..................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................2.......... .................11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyłka :) mama.............. imię dziecka.............ilość ząbków......1-szy ząbek AniaWWW.........Natalia.....................8............ .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................8.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................4.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..2........................ 28.04 asia221............Martynka..................7........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelinaer............Ela.........................6....... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................2........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................4................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................4......... ..................01.07 pestycyda........Alexander....................4.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................2......... .................11.07 bela_mi..........Zosia.........................1......... ..................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................2.......... .................11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula- dzięki, miło, że ktoś o nas pamieta ;-) termin miałam na 30.10. faktycznie niedługo roczek nam stuknie, leci niesamowicie szybko! dzisiaj mała powiedziała baba ;-) mama dalej nie chce ;/ strasznie tez rozdarta sie zrobiła ciagle krzyczy i mysli ze to fajne! głowa pęka! buzka! ( jeszcze jutro i urlop! ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kea kea
Witam Mamuski, mam do Was pytanka :). Moja corcia nie chce od kilku dni mleka, wczesniej nie wypijala tak duzo, ale teraz to w ogole nie chce. Czy ktoras Mama tak miala? A po drugie ,co moze juz jesc osmiomiesieczna dzidzia? Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kea kea mój Wojtuś może zupelnie nie przestał pić mleka ale nawet teraz przez tydzień cos miał utratę apetytu i z 260ml ledwie zjadał 120ml. kiedyś już bym sobie rwała włosy z głowy, teraz wiem żeby to przeczekać. Zdarzają sie tymczasowe spadki apetytu. Spróbuj może zamiast mleka podawać kaszkę łyżeczką. Czytałam ostatnio, ze podzcas takiego spadku apetytu można podawać dziecku nawet 3 razy kaszkę, ważne żeby jadło:-) Co do karmienia to ja drugi dzień podaję Wojtkowi to co nam(raz gulasz, dziś klopsiki), Oczywiście mniej przyprawione i je ze smakiem. Zupek przecierowych już prawie od miesiąca nie chciał jeść chyba ze te ze słoika, Ale mojej roboty nie ruszył. Słoiki troszkę drogi interes jak dla mnie. Póki ma 2 ząbki będę starać się robić mu obiadki z sosem, zęby lepiej się jadło. Myślę ze pomału możesz wprowadzać normalne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kea kea
dziekuje Tobie, podnioslas mnie na duchu ;). Wczesniej zdarzaly mu sie takie dni, ale nigdy tak dlugo, moze ida mu jakies paskudniejsze zabki ;). Sprobuje, juz ostatnio ugotowalam mu buraczki, ztarlam i zmiksowalam, troche sie krzywil, ale nawet troche zjadl. Cierpia te nasze dzieciaczki ;/. Do czasu pomagala nam Camilia, ale teraz jest bezradna ;/. Sloiczki w Polsce sa strasznie drogie, dlatego ja tez pomalu rezygnuje z nich, bo nie ujedziemy . Dzieki , tak,jak piszesz,przeczekam. Dam znac ,co i jak :). Pozdrawiam :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Hej jak tam nasze małe pociechy ? widzę ze ostatnio mają problemy z jedzeniem mój jak na razie ma straszny apetyt zjada 250ml a tak poza tym ze ostatnio zasypiam na stojącą to jest o.k choć troszkę mnie to już denerwuje kawa nie pomaga marze tylko o śnie. Wczoraj byliśmy u koleżanki żal mi ze mój synek jest jedynakiem bo wczoraj tak fajnie się bawił z synkiem koleżanki widać ze lubi towarzystwo dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu cisza.:) Ja od pierwszego września dorabiam troszkę do domowego budżetu i opiekuję się u siebie w domu drugim dzieciątkiem 14-miesięczną dziewczynką Agatką. Moja Natalka zadowolona z towarzystwa, ja na razie staje na głowie żeby wymyślać zabawy, ale nie jest tak źle. W związku z tym, że dziewczynka którą się opiekuję nie używa już w ogóle butelki ze smoczkiem zastanawiam się czy już czas na oduczanie od niej Natalki. Do tej pory Natka piła wszystko w zasadzie przez smoczek. Kubki niekapki nie zdały u nas egzaminu, ale od kilku dni Natalka pije przez rurkę i dobrze sobie już radzi, więc na razie będę się starała tylko tak podawać jej napoje lub prosto ze zwykłego kubeczka. Ale poranne i wieczorne mleko dostaje z butli. Jak to jest u Was? Z czego piją Wasze dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×