Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Witam :) Tak na szybko bo w pracy urwanie głowy, a w domu nie lepiej - bałagan nie nadążam sprzątać kiedy musze jeszcze do szpitala jeździć. Ale do rzeczy podczas operacji wyszło że nerkę można uratować usunięto jedynie miedniczkę i uszkodzony fragment moczowodu, założyli mu jakieś druty i sondę wszystko to wyjmą za 4 tygodnie. Nerka została przepłukana i powinna podjąć pracę. Wszystko wyjdzie na badaniach. Mąż dochodzi do siebie ale z dnia nadzień będzie lepiej. Operacja męża trwała 4 godz. Dawno się tak nie bałam nie wysiedziałam w pracy - szef był wyrozumiały i pozwolił wyjść wcześniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha to świetna :-) Na pewno wszystko będzie ok. Fajnie że szef taki wyrozumiały. Ostatnio niestety rzadko się zdarza:-( Dziś na obiad zrobiłam kluski śląskie i gulasz i o dziwo Wojtek zajadał aż mu się uszy trzęsły:-) Boże jak ja bym chciała żeby tak zawsze ładnie jadł. Wczoraj np były 2 podejścia i wreszcie włączyłam reklamy i po troszeczku otwierał delikatnie buzie a ja mu po troszeczku dawałam. I tak zjadł. czasem już mi ręce opadają. Ale kasze i ogórki kiszone to zje o każdej porze i w dużych ilościach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dziekuje za pamiec i zyczenia dla mojego ukochanego Roczniaka! Jak bede miala chwile napisze co u nas. Jestesmy na etapie remontu naszego nowego mieszkanka, stad moja nieobecnosc, ale czytam, czytam, czytam... Bede wkrotce, jak sie odrobie! Buziaakiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek życzenia dla kolejnych Roczniaków. my jutro na szczepienie, bo tydzień temu wymigała się katarem i kaszlem. czy któraś z wasużywa pieluszek wielorazowych? http://citeam.pl/oferty/cala-polska-plus/zamiast-pampersa?utm_source=citeam-newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter-cala-polska-2011-11-28 Ela wcześnie na nóżki stanęła, a teraz się rozleniwiła. myślałam że dość szybko zacznie sama chodzić, a tu się nie zapowiada. jak gra jakaś zabawka, to śpiewa po swojemu :) coś te włosy słabo jej rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Ignaś dziś kończy roczek!!!!! ❤️ co do szczepienia, to my będziemy przekładać chyba, bo akurat stosujemy steryd na skórę, a w ulotce napisane, żeby przez miesiąc nie szczepić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle 100 lat:-) mój Wojtulek skończył 28.11:-) chodzi coraz ładniej i dłużej, widać że mu się spodobało. Do tego zaczął świetnie tańczyć do muzyki, aż jestem w szoku jak kręci pupą:-) My na szczepienia idziemy 14, dobrze że Miracle wspomniałaś o wysypkach, bo właśnie chciałam mu na nowo wprowadzić kaszki smakowe, żeby sprawdzić czy to po tym była wysypka, al,e nie będę eksperymentować przed szczepieniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat dla kolejnych maluszków :-) My już po szczepieniu. Alex ma okrągłe 80 cm :-) i dziś przez cały dzień nie używał smoczka. Koniecznie musiał mieć do zasypiania na kilka minut, a dziś obeszło się bez :-) Pomijając, że jeden wczoraj zgubił razem z łańcuszkiem, ale to gdzieś w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow pestycyda to ładnie 80cm:-) ja jak mierze Wojtka to wychodzi mi jakiej 75cm ale może żle to robię. Zobaczymy na szczepieniu. ja smoczka Wojtkowi daje tylko do zasypiania + jest z nim cały czas w nocy i sam sobie nim dysponuje:-) po domu chodzi bez i dostaje go najwyżej pod wieczór jak już jest strasznie marudny. Ale ogólnie nie wiem jak to bedzie przy oduczaniu bo go po prostu uwielbia i jest uzależniony:-( dziewczyny karmicie dzieci przed czy po kąpieli. ostatnio koleżanka mi mówiła ze można by było już przestawiac maluchy właśnie na kolacje przed kąpielą. I tak się właśnie zastanawiam. Po szczepieniu mam zamiar kupić ta kaszkę na dobranoc(na wszelki wypaddek po szczepieniu jakby go jednak uczuliła) i dawać mu kolacje już łyżeczką. tylko wtedy będzie mniej o 1 porcję mleka a on w ciągu dnia bardzo mało pije innych napojów(w sumie to pije tylko wodę ale to tylko troszkę. A lekarz mówiła że jak pije jeszcze conajmniej 0,5 l mleka to mam się nie przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja z pytaniem. Mam zamiar malemu robic sama obiady na zapas i nie wiem jak mam sie zabrac za to. Czy mrozic, czy zagotowac sloik? I czy wszystko mozna zagotowac/zamrozic? Bo nie wiem jak z miesem, ziemniakiem itd. Ryz i makaron to bym gotowala na swiezo, ale nie mam pojecia co ile moze stac i czy w ogole. Czytam w necie, ale kazdy do innego pisze. Robilabym zawsze na swiezo ale sie boje, ze mi marchewka, czy inne warzywo nie wytrzyma dlugo w lodowce. Bo nie chcialabym go karmic tym samym kilka dni z rzedu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Hej Wszystkim troszkę mnie tu nie było muszę nadrobić czytanie :) U nas powolutku mały rozrabia choć coś ostatnio jest marudy płaczliwy , ma 6 ząbków i jak na razie nie ma ochoty samodzielnie chodzić , jak próbuje bo zmusić to 2 kroki i na dupę a potem to ucieka na czworakach i tyle , za to staje się coraz bardziej nieznośny diabełek mały uparty:) zapomniałam dodać ze byliśmy u kardiologa bo mały ma szmery na serduszku miał ekg na razie to nic groźnego za 3m-c do kontroli , w poniedziałek na czepienie bo za 2 dni kończy 13m-c. U mnie nie za wesoło tej Nocy wymiotowałam czułam posmak oleju w buzi ,@ spóźnia mi się 4dzień jestem cała obolała od głowy w dół i temperatura :( jestem umówiona do lekarza co o na to powie ale kolejki długie do gim 2tyg niestety , Pozdrawiam wszystkich Roczniaków i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestycyda myślę ze spokojnie możesz np zrobić klopsiki w sosie i to zamrozić w jakims pudełku a ziemniaki gotować na bieżąco. I wszystkie inne potrawy w sosie również można. Jeśli je normalne zupy to też nie widzę problemu żeby poporcjować w woreczki i zamrozić. mi się zdarza właśnie mrozić jakieś potrawy z sosem (gulasz czy klopsiki), zupy ostatnio rzadko gotuję zazwyczaj tylko rosół i pomidorową. Wojtek nie bardzo chce jeść zupy a ja nie mam ani siły ani ochoty stać przy garach. ja ostatnio ubzdurałam sobie że mogę być w ciąży i z tego wszystkiego okres spóźnił mi się o tydzień. Robiłam 2 testy a przy pierwszym wręcz wmawiłlam sobie że widzę 2 słabą(jak przy Wojtku) kreseczkę. Po prostu obłęd. pewnie bym się cieszyła gdyby nie fakt że wracam do pracy od lutego i tak głupio by mi było. szefowa źle przyjęła pierwszą ciąże a teraz by stwierdziła ze zrobiłam to specjalnie. Aguś czyli dalej nie wiadomo czy jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Moja Natka już też roczek skończyła. Były dwie udane imprezy. Oczywiście sporo się napracowałam i to sama, bo mąż nawet paluszkiem nie ruszył, ale jak nie liczyłam na jego pomoc to nawet poszło gładko. Nie wiem co to z nami będzie dalej. Dziś mała miała szczepienie na odrę, świnkę i różyczkę i jestem z niej dumna, bo nawet nie zapłakała. Dostała naklejkę "Dzielny Maluch" i później wszystkim w przychodni pokazywała. Pestycyda - mi się zdarza mrozić czasem. Jak ugotuję więcej zupy np to zamrażam. W zasadzie wszystkie: rosół, pomidorowa, ogórkowa, krupnik, warzywna. Mrożę już z ewentualnymi dodatkami np pomidorową z ryżem w środku. Mam zamrożonych troszkę kulek mięsnych ugotowanych na parze i mięsko z sosem również możesz śmiało mrozić. Poza tym ja już nie gotuję specjalnie dla małej. Raczej staram się tak ugotować dla wszystkich, by mała mogła to spokojnie zjeść. Przy okazji korzystam i jadam bardziej zdrowo. A jak mam ochotę na coś czego Natka nie może albo gdy nie gotuję wcale to wtedy jej daję coś zamrożonego lub słoiczek. Tylko mój mąż narzekał, że tak robię, bo on by wolał coś smażonego. Ale teraz to mnie to mało interesuje. Aisha - super, że nerkę udało się uratować. Pisałam tu posta zaraz po Twoim (zresztą bardzo długiego), ale zamiast się dodać to się wziął i skasował, a ja już nie miałam siły powtarzać. Ten drut w nerce to pewnie cewnik jj, który ja miałam przez pół ciąży. Trzymam kciuki żeby było dobrze. Do chodzenia troszkę się przekonała, ale nie samodzielnego jeszcze, tylko za rączki oczywiście i to dwie. Smoka nadal używa, ale tylko do spania. Za to chyba bije rekordy w wychodzeniu zębów. Nie wiem czy to dobrze, ale przebił się już 11-ty, a już czuć następne po palcem. AniaWWW.........Natalia.....................11............ .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................8.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................6.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..4........................ 28.04 asia221............Martynka..................8........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelinaer............Ela.........................8....... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................8........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................5................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................6......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................5.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................4......... ................11.07 bela_mi..........Zosia........................1......... ..................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................5......... .................11.08 Megi84.............Igor.........................2........ .................23.09 aguś24............Radziu.......................5........ ................. kaasik26,,,,.......Ola..........................7........ ..................11.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ela bez problemu zniosła szczepienie, było tylko zdziwienie i "yyy???"zero płaczu i wyrywania się. chyba po tych przejściach jest zaprawiona w bojach. zaczyna chodzić sama. aguś24 co z tą ciążą? AniaWWW my chyba drugie w kolejce z tymi zębami. jest już ich 9 i na tym nie koniec. AniaWWW.........Natalia.....................11........... . .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................8.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................6.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..4........................ 28.04 asia221............Martynka..................8........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelinaer............Ela.........................9....... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................8........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................5................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................6......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................5.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................4......... ................11.07 bela_mi..........Zosia........................1......... ..................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................5......... .................11.08 Megi84.............Igor.........................2........ .................23.09 aguś24............Radziu.......................5........ ................. kaasik26,,,,.......Ola..........................7........ ..................11.07 już czas przetestować inne mleko i całe szczęście, bo jak w styczniu zacznie się cyrk z receptami, to musiałabym zapłacić jeszcze raz tyle za ten nutramigen. no i coraz częściej kupa ląduje w nocniku a nie w pieluszce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratunku! Od kilku dni mam w domu jeden wielki cyrk. Maly wieczorem spiacy, ale jak tyko go poloze to jest wielki ryk. Oprocz tego marudzi caly dzien i ciagle podciaga sie o moje nogawki i chce na rece. Placze, marudzi... Uzywam innego zelu na dziasla i chyba nie pomaga, a podejrzewam, ze mu rozsadza doslownie buzie przez zeby. W ogole sie martwie juz, bo na dwojki u gory dziasla mial spuchniete prawie 3 miesiace zanim wyszly, a na dole nic... Ani nie spuchniete nawet... Martwie sie juz, czy ma w ogole zalazki zabkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Wpadłam na chwilkę ale jestem już tak zmęczona ze zaraz zasnę na siedząco , tak zrobiłam test wyszedł negatywnie w 4 dniu po @ nadal bardzo źle się czuje mój brzuch zrobiła sie jak balon ,czuje jakieś dziwne przemieszczanie powietrza , już nie mam pojęcia co mi dolega może to hormony zaburzenia ?piersi mam tak ciężkie że boli strasznie od strony pach ,pojawiły się niebieskie linie na otoczkach , miałam skoki temperatury , z czego od wczoraj spadła do 36,4 co u mnie zawsze oznaczało pojawienie się od razu @ ale jestem zdziwiona bo nadal go niema :( jutro ide z małym na szczepienia , i zaraz następnego dnia ide na badanie krwi bo to zdecydowanie za długo się ciągnie. -Mój mały też ostatnio coś płacząca przylepa to chyba na zmianę pogody , u nas dziś była potężny wiatr i grad szok !!! czy Wy waszym maluchom dajecie deserki, jogurty dla dzieci na których piszą po 3roku ?my teraz dla odmiany dajemy mleko Nestle smakowe wanilia od 1do3roku z Nan 3 w piątek tu zawitam jadę do siostry i mamy, miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestycyda nie martw się jeśli w ogóle wyszły Aleksowi jakieś zęby to na pewno ma zalążki:-) Mojemu Wojtkowi w sierpniu wyszły 2 dwójki dolne a dopiero w listopadzie 2 górne jedynki a teraz wyszła dwójka, kluje się też następna. Po prostu u niektórych dzieci rosną szybciej u drugich wolniej. teoretycznie do 1 urodzin dziecko powinno mieć conajmniej 6 zębów ale to tylko teoria:-) Tak mi mówiła pediatra bo ja też się martwiłam że rosną tak powoli. Po drugie mój Wojtek też od jakiegoś czasu zrobił się przyczepka, wisi mi na nodze, ciągle domaga sie na ręce i w ogóle ciągle tylko mama i mama. Nie ma co się dziwić w końcu przebywamy z mały non stop a po drugie wchodzą teraz w taki etap. ojtuś ogólnie ładnie zasypia ale zauważyłam ze jak go położe do łóżeczka to musze być z nim w pokoju (kładę się na swoim łózku- po prostu musi czuć moją obecność) Wcześniej po prostu go kładłam i mogłam wyjść i zasypiał bez problemu. A ostatnio wykąpałam go, nakarmiłam i położyłam spać i postanowiłam pojechać na zakupy. Skutek tego był taki że wpadł w histerie i szwagierka aż niewiedziała co robić. Uspokoił się i zasnął po godzinie!!!! także głowa do góry musimy to przetrwać:-) Aguś idź zrób badanie krwi będzie to na 100% My jesteśmy już po imprezie., Wojtuś był mega grzeczny, W Kościele przespał całą Mszę, a później grzecznie się bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula2500 a gdzie zdjęcia z imprezy? :) Elka też przylepa, widać taki okres. co do mleka to kiedyś się zastanawiałam, jak jest różnica pomiędzy Bebiko a Bebilonem, oprócz ceny oczywiście. poczekam jeszcze ze zmianą nutramigenu, bo jak będzie coś nie tak, to odstąpię siostrze albo koleżance. jakie macie sposoby na twarde kupki? mała za przeproszeniem sra jak kamieniami :( co dajecie na kolację? tylko kaszkę albo mleko? czy wcześniej jakąś kanapkę a butelka na dojedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina bardzo chętnie bym się podzieliła ze zdjęciami z imprezy, bo bardzo się z Wami zżyłam, ale jakoś nie ejstem przekonana do tego żeby dawać na ogólnodostępne forum. Nie gniewajcie się ale różne osoby tu wchodzą, a po drugoie świat jest strasznie mały- a czasem, zdarza sie pożalić to na teściową to na męża a to na warunki finansowe a jednak dalej pozostajemy anonimowe. Na innych forach jak patrzyłam dzieczyny pozakładały sobie wspólnego maila. Wiem ze to trochę późno z taka propozycją ale co Wy na to? dziewczyny wiem że kiedyś już był wspominany watek o kapciach ale nie pamiętam odpowiedzi. Kupowac już czy niech chodzi w skarpetkach? są różne opoinie i już zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mrożę wszystko, jak leci ;) Ignacy już od około 2 miesięcy je kolację przed kąpielą. Butlę dostaje tylko w nocy. a tak to je z miseczki. Teraz jestem na etapie nauki picia z kubka, ale kiepsko to idzie. Młody cały pozalewany, krztusi się, do nosa mu się nalewa, ale powoli, powoli jest nieco lepiej. Wieczorem daję mu z niekapka, żeby się porządnie napił, bo w ciągu dnia więcej powietrza łyka niż wody... Smok do zasypiania i czasem do spania (jak jest niespokojny). W dzień nie daję i pilnuje, żeby sobie sam nie brał, bo jak tylko zobaczy, to leci :) Będzie kłopot z odstawianiem, ale teraz się tym nie przejmuję. Wolę żeby ssał smoka niż palce... Nie widzę w tym dramatu, tym bardziej, że to tylko do spania. No kurczę, przydałaby się tu nam choc jedna podwójna mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Ignaś jeszcze nie chodzi. Zasuwa przy meblach, ścianach. Potrafi dłuższą chwilę stać sam, ale boi się puścić, nawet jak jestem mały kroczek od niego z wyciagniętymi ramionami, to za nic się nie pusci :D. Ja tam go nie pospieszam, bo jeszcze się za nim nabiegam, a tak, jak czworakuje, to jest w miarę bezpieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;-) ja Wam powiem, że moja martyna jest jak mały samolocik wszedzie jej pełno, i wspominam czasy jak to spokojnie siedziała w wozeczku ;-) teraz sama na spacerze, na ulicy biega sama, w wozku beee, w domu na wszystko się wspina- na fotele, lozka, oczy dookoła głowy trzeba miec! siedziałam z nią w domu ( akurat wymuszone bo zwiazane ze zmianą pracy) 3 dni- masakra, nie dałabym rady na dłuzsza metę przyznaję się bez bicią ;-) i chyba odkryliśmy ze zmiany skorne, zaczerwienienia w zgieciach kolan i lokci spowodowane były uczuleniem na kurze jaja ;/ zaczyna tak smiesznie wymawiać pierwsze slowa tak niewyraznie ale mozna zrozumieć: tak, nie, daj, co to?, nie chce ;-) powoli zastanawiam się nad oddaniem jej do zlobka, bo w domu nie wytrwania jednak całej energii ( tylko w tych obok nas przyjmują albo od 1,5 r albo od 2 lat) , a jak gdzieś wyjdziemy do centrum handlowego na zakupy po prostu zywioł, a jak jeszcze zatrzymamy się gdzieś przy jakimś punkcie rozrywki, gdzie są dzieci- ciezko ja z tamtąd zabrać- jednak rzecz ktora zauważyłam, że woli zadawać się ze starszymi dziećmi i z dorosłymi, na rowieśnikow dziwnie się przygląda i zero reakcji i zainteresowania ;-( ale co się dziwić jak w takim towarzystwie ciągle przebywa i innego nie zna ;-( przepraszam ze tak rzadko coś do Was naskrobię, ale podczytuję Was na bieżąco ;-) pozdrawiam cieplutko ;-) chociaż dzisiaj w nocy ma podobno spaść pierwszy śnieg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia221: Moj maly tez woli starsze dzieci, bo tylko z takimi ma kontakt (tzn z moja siostra, ktora ma 5 lat). Jak, czasem po nia ide do przedszkola, to patrzy na dzieci i sie wyrywa z wozka, ale jak mial okolo 8 miesiecy, to plakal na widok rowiesnikow. Taka mialam sytuacje w sklepie i w autobusie :P Ja malego dam do przedszkola jak skonczy 2 lata, bo jakbym do 3 miala siedziec z nim w domu to sie wykoncze psychicznie ;( Juz mam co raz czesciej dosyc. Az sie boje co bedzie jak zacznie chodzic... Chociaz z drugiej strony nie wyobrazam sobie go zostawic w przedszkolu i sobie isc hehe. A 3 dni w tygodniu bedzie od 8 do 17 az, bo ja bede miala od 8 do 16 zajecia (chyba, ze mama bedzie mogla wczesniej go zabrac i z nim posiedziec). U nas od dwoch dni lepiej. Kupilam "stary" zel na dziasla i melise z jablkiem. Zasypia bez ryku i w miare o normalnej godzinie. W zwiazku z tym mam do oddania zel, ktory przepisala nam lekarka, ale ten na Alexa nie dziala. Nazywa sie DYNEXAN (10g). Uzyty tylko 2 razy, otwarty kilka dni temu (po otwarciu wazny 3 miesiace). Wiec jakby ktoras z Was chciala (lub dla kogos) to piszcie. Jakby co to moge zalatwic taka tubke za darmo (bo w niemczech do 18 roku zycia leki za free :)) raz na okolo miesiac :) Tak samo Viburcol, czy inne drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny bylam wczoraj z Adasiem na szczepieniu,ale niestety nie zaszczepili mi go bo ma jakas wysypke,ja podejrzewam ze to uczulenie na proszek bo od jakiegos czasu piore jego rzeczy w naszym proszku no ale przepisala nam jakas masc i mamy przyjsc za tydzien.Mam tez jeszcze jeden problem wczoraj najadlam sie strachu...Pare dni temu zauwazylam ze Adas ma jedno jaderko jakby spuchniete i przy okazji ze bylam u lekarza to postanowilam to pokazac lekarce,ona to obejrzala i stwierdzila ze to moze byc przepuklina i dala mi skierowanie do chirurga,wiec od razu od niej polecialam do niego,on obejrzal i stwierdzil ze dzieki Bogu to nie przepuklina ale wodniak,powiedzial ze do 2 lat to sie powinno wchlonac a jak nie to bedzie mial zabieg.Za trzy msc. mam isc do niego do kontroli.Martwie sie o Adasia mam nadzieje ze mu sie wchlonie i obedzie sie bez zabiegu.Z drugiej strony sie ciesze ze to nie przepuklina bo to trzeba od razu operowac,takiego mielismy wczoraj Mikolaja. Adasiowi wyszly dwa kolejne zabki wiec dopisze je do tabeli pozdrawiam. AniaWWW.........Natalia.....................11........... . .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................8.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................6.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..4........................ 28.04 asia221............Martynka..................8........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelinaer............Ela.........................9....... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................8........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................5................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................6......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................5.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................6......... ................11.07 bela_mi..........Zosia........................1......... ..................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................5......... .................11.08 Megi84.............Igor.........................2........ .................23.09 aguś24............Radziu.......................5........ ................. kaasik26,,,,.......Ola..........................7........ ..................11.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula2500 ewelinaer@interia.pl - chętnie zobaczę pociechę pestycyda dobrze masz tam z tymi lekami. ja właśnie załatwiłam pulmicort na zapas, bo 60 zł a 3,20 to różnica spora. Martysia 1 mam nadzieję, że z Adasiem będzie wszystko ok i to tylko tak strasznie wygląda poprawiam tabelkę Czesc dziewczyny bylam wczoraj z Adasiem na szczepieniu,ale niestety nie zaszczepili mi go bo ma jakas wysypke,ja podejrzewam ze to uczulenie na proszek bo od jakiegos czasu piore jego rzeczy w naszym proszku no ale przepisala nam jakas masc i mamy przyjsc za tydzien.Mam tez jeszcze jeden problem wczoraj najadlam sie strachu...Pare dni temu zauwazylam ze Adas ma jedno jaderko jakby spuchniete i przy okazji ze bylam u lekarza to postanowilam to pokazac lekarce,ona to obejrzala i stwierdzila ze to moze byc przepuklina i dala mi skierowanie do chirurga,wiec od razu od niej polecialam do niego,on obejrzal i stwierdzil ze dzieki Bogu to nie przepuklina ale wodniak,powiedzial ze do 2 lat to sie powinno wchlonac a jak nie to bedzie mial zabieg.Za trzy msc. mam isc do niego do kontroli.Martwie sie o Adasia mam nadzieje ze mu sie wchlonie i obedzie sie bez zabiegu.Z drugiej strony sie ciesze ze to nie przepuklina bo to trzeba od razu operowac,takiego mielismy wczoraj Mikolaja. Adasiowi wyszly dwa kolejne zabki wiec dopisze je do tabeli pozdrawiam. AniaWWW.........Natalia.....................11........... . .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................8.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................6.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..4........................ 28.04 asia221............Martynka..................8........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelinaer............Ela.........................10....... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................8........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................5................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................6......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................5.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................6......... ................11.07 bela_mi..........Zosia........................1......... ..................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................5......... .................11.08 Megi84.............Igor.........................2........ .................23.09 aguś24............Radziu.......................5........ ................. kaasik26,,,,.......Ola..........................7........ ..................11.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wkleiłam tabelkę z postem Martysi1 :) AniaWWW.........Natalia.....................11........... . .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................8.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................6.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..4........................ 28.04 asia221............Martynka..................8........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelinaer............Ela.........................9....... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................8........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................5................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................6......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................5.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................6......... ................11.07 bela_mi..........Zosia........................1......... ..................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................5......... .................11.08 Megi84.............Igor.........................2........ .................23.09 aguś24............Radziu.......................5........ ................. kaasik26,,,,.......Ola..........................7........ ..................11.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 3 razy sztuka - nie poprawiona AniaWWW.........Natalia.....................11........... . .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................8.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................6.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..4........................ 28.04 asia221............Martynka..................8........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelinaer............Ela.........................10....... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................8........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................5................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................6......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................5.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................6......... ................11.07 bela_mi..........Zosia........................1......... ..................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................5......... .................11.08 Megi84.............Igor.........................2........ .................23.09 aguś24............Radziu.......................5........ ................. kaasik26,,,,.......Ola..........................7........ ..................11.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy masakryczną noc. Młody budził się co pół godziny i nie wiem dlaczego. Oczywiście rano pobudka, a miałam nadzieje, ze pośpi dłużej.. Czy Wasze dzieciaki jedzą jeszcze w nocy? Martysia> no kurczę, synek nastraszył Was z tym jąderkiem. Ja nie wiem jak u nas będzie z napletkiem, bo jest bardzo wąski. Kilku pediatrów wypowiadało, ze niby stulejka, ale ja czytałam, ze stulejka, jak cewka jest przykryta, a Ignaś siusia normalnie i ujście cewki widać... Od stycznia wracam do pracy. Nie wiem jak to będzie z nockami, bo śię z Ignasiem, a spać raczej razem juz nie będziemy, bo we trójkę się nie mieścimy, mąż musiałby przychodzić i kłaść się koło niego, bo ja wstaję przed 6, a Ignac śpi do 7. Poza tym, pewnie mój budzik by go budził, no i nie wspomnę, że się z małym nie wysypiam, bo jednak nadal często się wybudza i kwęka :( Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×