Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..majutek24

Zostawił mnie chłopak - wesprzyjcie

Polecane posty

:) kurcze szkoda, bo chetnie zobaczylabym jak wygladacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz maila
kafeteriaaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz maila
podeslesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz maila
mi tez wyslalas?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz maila
wyslesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w ogóle porabiacie w ten kolejny wolny dzień długiego weekendu? Ja juz bym chciała, żeby była środa, jeszcze nigdy chyba nie chciałam tego tak bardzo - żeby nadszedł kolejny dzień pracy:) W dodatku nie mogę znaleźć nikogo kto podzielałby moje plany wakacyjne, albo ktoś jedzie z rodziną - co jest zupełnie naturalne wśród moich znajomych biorąc pod uwage grupę wiekową albo ktos z innyh przyczyn nie może jechac wcale. Nienawidze życia singla, nie wiem co fajnego odnajdują w nim ludzie, deklarujący wyższość życia singlami nad "sparowanymi":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde :) strasznie ladna z Ciebie kobietka ! :)... ja cos tu szukam bo te co mam na kompie to strasznie male sa ze nic nie zobaczysz, niedawno zmienialam komputer i wszystkie sa na plycie, zaraz poszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneri - ja ide niedlugo do pracy , jutro i pojutrze tez, takze i jakos leci...a tak to w miedzy czasie spotkanie z przyjacielem ktora zjechal tu do nas na weekend majowy (tak mieszka w Czestochowie z dziewczyna), no i spacerek z moim malym pieszczoszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, drozdzyk i niektore inne dziewczyny ucichly...ja jestem przerazona calym majem i czerwcem.... wesela, komunie i moja sesja w szkole nie wyobrazam sobie tego kompletnie, za tydzien mam w weekend taki sajgon, ze pf:( szkoda, ze nie mozna sie tak wyspac na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waniliowa, czytałam, że właśnie niedawno straciłas prace:( przykro mi:( U mnie w pracy niedługo zwalnia się miejsce:) ciekawe kto dołączy do naszego cyrku na kółkach....szukanie pracy jest bardzo niefajne, te spotkania rekrutacyjne i różne kretyńskie pytania, na które trzeba odpowiadac...brrrr Hawanaa... ja w UK tez spędziłam wiele fajnych chwil, całe szczęście nie kojarzą mi się z żadnym facetem, którego opłakiwałam, to były tylko MOJE chwile:) ale teraz chcę wyjechać, z siostra wyjade na pewno, ale mnie się marzy coś zupełnie innego, gdzieś dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hawananana - mozesz mi podac nr strony w ktorym opisywalas co sie stalo u Ciebie? bo kurde nie moge skojarzyc, za duzo juz sie chyba tego naczytalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneri - pamietam, kiedys pisalysmy o wakacjach, pamietam gdzie chcialas jechac :).. jedz, jedz, kurcze chcialabym jechac tez ale mi chyba z tych tegerocznych wakacji nic nie wypali... hawananana - piszac o weselach i komuniach mialamna mysli prace, niestety nie jestem gosciem, pracuje w tej branzy wiec mi sie to nie usmiechaja takie imprezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butabuta12
mowisz ze pojechal na 3 dni...a moze spodobalo mu sie tam i chce na stale wyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już sama...
Hej dziewczyny :) u mnie bez większych zmian. Dzisiaj spotykam się z koleżankami i mam nadzieję, że trochę mi się polepszy ;) mówiłyście, że nie zniosłybyście myśli, że wasz ex jest dla innej taki jak był dla Was, ja niestety muszę się z tym zmagać praktycznie od samego mojego rozstania. Jest to straszne uczucie więc dobrze Wam radzę nie zabiegajcie o to żeby się dowiadywać czy ma kogoś czy nie. Jutro czeka mnie ciężki dzień, już się go boję, a nie mam żadnych planów więc tym gorzej dla mnie. A nie chcę cały dzień siedzieć w domu, bo pewnie znowu się rozkleję. Ps. Naboobek ja mam fb, co prawda praktycznie go nie używam ale konto mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hawananana - aha faktycznie, przecztalam pierwsze kilka zdan i juz pamietam o co chodzi :) kurcze dziewczyny, a ja mialam szanse w tym roku jechac do Izraela na dwa tygodnie....mozecie sie smiac ale zawsze interesowali mnie Żydzi i nawet pisalam prace maturalna na ich temat. jechalabym tam jako wolontariuszka, moje zadanie polegalo by na tym, aby bawic sie z dziecmi, wydawac obiady, pomagac matkom, itp itd. ale jak widze co tam sie dzieje to sama juz nie wiem czy sie nie odmyslic :( troszke mnie strach ogarnia, bo to nigdy nic nie wiadomo, anwet jak zapewniaja, ze bezpieczie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sama, to moze wklej tu emaila to Ci wysle linka do mojego....:) waniliowa jodi - Tobie tez wyslalam linka domojego konta, moze uda Ci sie wejsc od kogos? nie moge zczaic gdzie wlozylam ta plyte ze zdjeciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naboobek jedź do Izraela!!! ja chciałabym jechać tam, nawet myślałam o tym, rozważając oferty wakacyjne. Mnie osobiście niesamowicie kręci wyjazd do Uzbekistanu, ale Izrael też pozostaje w strefie moich zaintresowań. Jedziesz do pracy przeciez, a nie włóczyć się samotnie p ulicach, więc nie masz się czego bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×