Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Przyszła do mnie kolezanka i musze jej dac dostep do neta,bo szuka pracy...bede potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo skoro przesunieto czas... to Eryk powinien isc spac pozniej ale i wstac pozniej... obudzil sie o 5.30 (4.30 zimowego czasu), ale ze nie obudzil sie radosny dalam mleko, zmienilam pieluche i moj synus spal do 8.30 :) takie zmiany to ja lubie :) Barylko a jak u Was wstawanie po zmianie czasu? Mamuniu- ja tez mam od niedawna zmywarke (prezent na dzien kobiet :P) i mam podobne odczucia... plyn do zmywania stoi nietkniety, naczyn nie widac... tylko Eryk ma kolejna zabawe... przyciski i wyswietlacz na zmywarce, nie potrafi przejsc obojetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka poszła-szkoda mi jej,bo została sama kilka lat temu z corka wwieku Wiki,3 m-ce róznicy miedzy nimi,stracila prace miesiąc przed przepracowaniem roku,nie ma zasiłku,facet nie płaci na corke,ma tylko 400zl z Funduszu:((mieszka z rodzicami,ale oni tacy na kase pazerni,wszystko wyliczają:(9teraz,gdy ona nie pracuje oscieli jej neta,bo to prad itp,nie ma jak nawet wysyłac cv,spisuja wszystko co kupuja do jedzenia i jak znajdzie prace to ma im oddac!!1dla mnie to paranoja!!!przeciez mieszka znimi wnuczka!!!ale rózni sa ludzie jak widac:( No i posiedziała sobie u mnie na necie,zjadła sniadanko,ale...ja pisalam sobie tu u NAS,NIE WYLOGOWALM SIE ,A ONA UDZIELA SIE NA FORUM O SAMOTNYCH MAMACH,ALIMENTACH ITP,SZUKA WSZEDZIE RAD CO DO PODWYZEK ALIMENTOW ITP,kuzwa i slysze z pokoju-byłam w kuchni,ze chyba wysłala cos z mojego konta!!!kurde!!:((ale zglosiłam do usuniecia:))przejeła sie bardzo:))gluptas:)mowie jej,ze nic sie nie stało,a ta w płacz...:((taka nerwowa i wrazliwa na wszystko sie zrobiła od czasu utraty pracy.. Gdybym mogła jej jakos pomoc,ale sama szukam pracy...ehh do bani to wszystko... Ewcia no to ranny ptaszek z Eryka:))dobrze,ze pospał jeszcze Ciepla cos mało Cie tutaj ostatnio:(( A gdzie reszta?? Pia cos wiadomo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka poszła-szkoda mi jej,bo została sama kilka lat temu z corka wwieku Wiki,3 m-ce róznicy miedzy nimi,stracila prace miesiąc przed przepracowaniem roku,nie ma zasiłku,facet nie płaci na corke,ma tylko 400zl z Funduszu:((mieszka z rodzicami,ale oni tacy na kase pazerni,wszystko wyliczają:(9teraz,gdy ona nie pracuje oscieli jej neta,bo to prad itp,nie ma jak nawet wysyłac cv,spisuja wszystko co kupuja do jedzenia i jak znajdzie prace to ma im oddac!!1dla mnie to paranoja!!!przeciez mieszka znimi wnuczka!!!ale rózni sa ludzie jak widac:( No i posiedziała sobie u mnie na necie,zjadła sniadanko,ale...ja pisalam sobie tu u NAS,NIE WYLOGOWALM SIE ,A ONA UDZIELA SIE NA FORUM O SAMOTNYCH MAMACH,ALIMENTACH ITP,SZUKA WSZEDZIE RAD CO DO PODWYZEK ALIMENTOW ITP,kuzwa i slysze z pokoju-byłam w kuchni,ze chyba wysłala cos z mojego konta!!!kurde!!:((ale zglosiłam do usuniecia:))przejeła sie bardzo:))gluptas:)mowie jej,ze nic sie nie stało,a ta w płacz...:((taka nerwowa i wrazliwa na wszystko sie zrobiła od czasu utraty pracy.. Gdybym mogła jej jakos pomoc,ale sama szukam pracy...ehh do bani to wszystko... Ewcia no to ranny ptaszek z Eryka:))dobrze,ze pospał jeszcze Ciepla cos mało Cie tutaj ostatnio:(( A gdzie reszta?? Pia cos wiadomo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo i jak dla mnie średnio fortunnie, bo zapomniałam na śmierć, że miałam być dzisiaj w pracy na 7-ą na zebranie:o Niby nic sie nie stało, nikt nawet słówkiem nie skomentował, ale ja jestem zawsze punktualna i sama się źle z tym czuję, ale całkiem mi to z głowy wyleciało. Do tego nie wzięłam wody do pracy i od rana jestem o suchym pysku:o Wyobraźcie sobie to w połączeniu z ciągłym gadaniem na lekcjach! Pia >> czy coś się wyjaśniło??? gratki dla Pascala za zęby:D Oj jak ja bym chciała żeby Lence też się coś w byźce ruszyło, bo zawsze to więcej do jedzenia można podać, jak jest czym pogryźć. Amorku >> Lena uwielbia ogórki kiszone. Nie ma dnia, żeby mnie nie ciągnęła do lodówki właśnie po ogórce:) Kroję jej często w plasterki do obiadu a nawet na kanapkę z szynką. Mamunia >> bardzo mi szkoda Twojej koleżanki:( Moja siostra była bez pracy 3 lata, bardzo to wpłynęło na jej małżeństwo, bo mąż mało zarabiał i psychicznie oboje wysiadali, do tego na dziecko sie nie decydowali bo wciąż pieniędzy nie było, koniec końców siostra rozwódka, bez dzieci, ale teraz ma taką pracą o jakiej marzyła. Tym bardziej mi szkoda Twojej koleżanki, że nie ma wpsarcia w rodzicach zwłaszcza w czasach, kiedy jest bardzo ciężko o pracę:( Mamolka >> gdyby ta sowa była bliżej mnie to już by mnie było łatwiej przeskoczyć niż obejść. Niedługo też będę miała wypróbowany cały asortyment:) Izu >> byłoby super, gdyby udało nam się spotkać we Wrocławiu:) A może przyjechalibyście do nas, to ok.40km od Wrocławia w stronę głogowa, zielonej góry? Nie dość że jestem głodna jak wilk, to jeszcze suszy mnie niemiłosiernie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka:) wczoraj fajnie bylo, przyszli znajomi posiedzielismy. KUbus szalal i dal nam pobalowac o 21 poszedl spac. ale kurcze najadlam sie strachu. kolezanka przewijala swoja coreczke i jej podawalam pieluche i na moment spuscilam z oczu Kubusia a lazienka zostala otwarta i klapa od wc:O przychodzi do mnie i patrze cos ma na raczkach, wacham a to byl ten żelik te co do wc sie wyciska taki kwiateuszek to jest.... kurcze doslownie to byl moment, potem mialam schize czy on aby nie zjadl mi tego zelu troche, bo ten "kwiatuszek" byl dziabniety w tym wc:O ale obwachalam mu buzie i nie lecialo mi tym srodkiem, raczki dobrze wymylam... ale mowie Wam do teraz jeszcze mam pietra czy aby na pewno tego nie zjadl ... ale jakby zjadl to moze cos bylo by widac na jezyku co ?? matko no tak pilnuje i moment wystarczyl ehhh mowie Wam:O Misty- wspolczuje nocki, moze to zabki?? u nas naparwde dobrze sprawdzaly sie te granulki przynajmniej na jakis czas widac bylo, ze jest lepiej. Barylko- naparwde milo mi sie zrobilo:D ale z tym pajakiem to lekka przesada , ja nie wiem laska z Ciebie jak sie patrzy a wynajdujesz:D a ja to mam tak, ze strasznie mi to sie podoba, ale tak sobie mysle, do jakich butow ja zaloze te legginsy do balerinek?? no nosza tak wiem, i podoba mi sie to ale.... ja mam wrazenie, ze jak nogawka nie zaslania mi buta to taka wlasnie pletwa jest ze stopy:O wiem glupia jestem bo nawet mam mala stope ;) i zrozum tu kobiete, podoba jej sie ale....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka:) wczoraj fajnie bylo, przyszli znajomi posiedzielismy. KUbus szalal i dal nam pobalowac o 21 poszedl spac. ale kurcze najadlam sie strachu. kolezanka przewijala swoja coreczke i jej podawalam pieluche i na moment spuscilam z oczu Kubusia a lazienka zostala otwarta i klapa od wc:O przychodzi do mnie i patrze cos ma na raczkach, wacham a to byl ten żelik te co do wc sie wyciska taki kwiateuszek to jest.... kurcze doslownie to byl moment, potem mialam schize czy on aby nie zjadl mi tego zelu troche, bo ten "kwiatuszek" byl dziabniety w tym wc:O ale obwachalam mu buzie i nie lecialo mi tym srodkiem, raczki dobrze wymylam... ale mowie Wam do teraz jeszcze mam pietra czy aby na pewno tego nie zjadl ... ale jakby zjadl to moze cos bylo by widac na jezyku co ?? matko no tak pilnuje i moment wystarczyl ehhh mowie Wam:O Misty- wspolczuje nocki, moze to zabki?? u nas naparwde dobrze sprawdzaly sie te granulki przynajmniej na jakis czas widac bylo, ze jest lepiej. Barylko- naparwde milo mi sie zrobilo:D ale z tym pajakiem to lekka przesada , ja nie wiem laska z Ciebie jak sie patrzy a wynajdujesz:D a ja to mam tak, ze strasznie mi to sie podoba, ale tak sobie mysle, do jakich butow ja zaloze te legginsy do balerinek?? no nosza tak wiem, i podoba mi sie to ale.... ja mam wrazenie, ze jak nogawka nie zaslania mi buta to taka wlasnie pletwa jest ze stopy:O wiem glupia jestem bo nawet mam mala stope ;) i zrozum tu kobiete, podoba jej sie ale....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka:) wczoraj fajnie bylo, przyszli znajomi posiedzielismy. KUbus szalal i dal nam pobalowac o 21 poszedl spac. ale kurcze najadlam sie strachu. kolezanka przewijala swoja coreczke i jej podawalam pieluche i na moment spuscilam z oczu Kubusia a lazienka zostala otwarta i klapa od wc:O przychodzi do mnie i patrze cos ma na raczkach, wacham a to byl ten żelik te co do wc sie wyciska taki kwiateuszek to jest.... kurcze doslownie to byl moment, potem mialam schize czy on aby nie zjadl mi tego zelu troche, bo ten "kwiatuszek" byl dziabniety w tym wc:O ale obwachalam mu buzie i nie lecialo mi tym srodkiem, raczki dobrze wymylam... ale mowie Wam do teraz jeszcze mam pietra czy aby na pewno tego nie zjadl ... ale jakby zjadl to moze cos bylo by widac na jezyku co ?? matko no tak pilnuje i moment wystarczyl ehhh mowie Wam:O Misty- wspolczuje nocki, moze to zabki?? u nas naparwde dobrze sprawdzaly sie te granulki przynajmniej na jakis czas widac bylo, ze jest lepiej. Barylko- naparwde milo mi sie zrobilo:D ale z tym pajakiem to lekka przesada , ja nie wiem laska z Ciebie jak sie patrzy a wynajdujesz:D a ja to mam tak, ze strasznie mi to sie podoba, ale tak sobie mysle, do jakich butow ja zaloze te legginsy do balerinek?? no nosza tak wiem, i podoba mi sie to ale.... ja mam wrazenie, ze jak nogawka nie zaslania mi buta to taka wlasnie pletwa jest ze stopy:O wiem glupia jestem bo nawet mam mala stope ;) i zrozum tu kobiete, podoba jej sie ale....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc] hejka:) wczoraj fajnie bylo, przyszli znajomi posiedzielismy. KUbus szalal i dal nam pobalowac o 21 poszedl spac. ale kurcze najadlam sie strachu. kolezanka przewijala swoja coreczke i jej podawalam pieluche i na moment spuscilam z oczu Kubusia a lazienka zostala otwarta i klapa od wc:O przychodzi do mnie i patrze cos ma na raczkach, wacham a to byl ten żelik te co do wc sie wyciska taki kwiateuszek to jest.... kurcze doslownie to byl moment, potem mialam schize czy on aby nie zjadl mi tego zelu troche, bo ten "kwiatuszek" byl dziabniety w tym wc:O ale obwachalam mu buzie i nie lecialo mi tym srodkiem, raczki dobrze wymylam... ale mowie Wam do teraz jeszcze mam pietra czy aby na pewno tego nie zjadl ... ale jakby zjadl to moze cos bylo by widac na jezyku co ?? matko no tak pilnuje i moment wystarczyl ehhh mowie Wam:O Misty- wspolczuje nocki, moze to zabki?? u nas naparwde dobrze sprawdzaly sie te granulki przynajmniej na jakis czas widac bylo, ze jest lepiej. Barylko- naparwde milo mi sie zrobilo:D ale z tym pajakiem to lekka przesada , ja nie wiem laska z Ciebie jak sie patrzy a wynajdujesz:D a ja to mam tak, ze strasznie mi to sie podoba, ale tak sobie mysle, do jakich butow ja zaloze te legginsy do balerinek?? no nosza tak wiem, i podoba mi sie to ale.... ja mam wrazenie, ze jak nogawka nie zaslania mi buta to taka wlasnie pletwa jest ze stopy:O wiem glupia jestem bo nawet mam mala stope ;) i zrozum tu kobiete, podoba jej sie ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko ile razy mi wyslalo:O Mamuniu- przykre to z Twoja koleznka, ze nie ma nawet oparcia w rodzicach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusia. Kubal poszedl wlasnie spac. Pogoda dupiasta i nawet nie mamy jak na dwor wyjsc buuu :( Dobrze, ze pospal dzsiaj do 8.30 czyli 7.30 starego czasu ale i tak sie czuej super. Oby tak zawsze ;p Kimizi my mieszkamy w druga strone ale nie ma problemu sie zgadac :) Na wakacje lipiec sierpien bede z mezem wiec autko od tescia wezmiemy albo swoim pojedziemy jeszcze nie wiemy to nie ma problemu z przyjazdem :) No i z Turcji chyba nici. Gadalam z kuzynka, ktora pracuje w biurze i powiedziala ze super ale jak Kubal bedzie wiekszy a teraz lepiej zeby wybrac jakis europejski. Wiec teraz zastanawiamy sie nad Chorwacja albo Wlochy... Juz sama nie wiem bo wszystko by sie chcialo zobaczyc. Mamoolka dziekuje za rady. Wiesz faktycznie przez kilka dni poswiecila Kubusiowi 110% uwagi i juz lepiej. Tylko brakuje mi juz pomyslow na zabawy zwlaszcza ze tutaj non stop teraz pada i ciagle w domu siedze :( Ale jakos dajemy rade. A zapomnialam napisac. W czwartek posadzilam Kubala na nocnik a ten zwial i zeral sie na podloge mi noszzz!!!!!!!! Chyba nigdy nie wygram z nim w tej sprawie :p bedzie szedl do szkoly z pielucha hehe bo mu kupa zupelnie nie przeszkadza i tak od urodzenia. Moze byc posrakany po uszy i nie zwraca uwagi na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusia. Kubal poszedl wlasnie spac. Pogoda dupiasta i nawet nie mamy jak na dwor wyjsc buuu :( Dobrze, ze pospal dzsiaj do 8.30 czyli 7.30 starego czasu ale i tak sie czuej super. Oby tak zawsze ;p Kimizi my mieszkamy w druga strone ale nie ma problemu sie zgadac :) Na wakacje lipiec sierpien bede z mezem wiec autko od tescia wezmiemy albo swoim pojedziemy jeszcze nie wiemy to nie ma problemu z przyjazdem :) No i z Turcji chyba nici. Gadalam z kuzynka, ktora pracuje w biurze i powiedziala ze super ale jak Kubal bedzie wiekszy a teraz lepiej zeby wybrac jakis europejski. Wiec teraz zastanawiamy sie nad Chorwacja albo Wlochy... Juz sama nie wiem bo wszystko by sie chcialo zobaczyc. Mamoolka dziekuje za rady. Wiesz faktycznie przez kilka dni poswiecila Kubusiowi 110% uwagi i juz lepiej. Tylko brakuje mi juz pomyslow na zabawy zwlaszcza ze tutaj non stop teraz pada i ciagle w domu siedze :( Ale jakos dajemy rade. A zapomnialam napisac. W czwartek posadzilam Kubala na nocnik a ten zwial i zeral sie na podloge mi noszzz!!!!!!!! Chyba nigdy nie wygram z nim w tej sprawie :p bedzie szedl do szkoly z pielucha hehe bo mu kupa zupelnie nie przeszkadza i tak od urodzenia. Moze byc posrakany po uszy i nie zwraca uwagi na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku- jakis miesiac przezylam to samo co Ty odnosnie WC :P ja mam w wc taki wlasnie zelowy kwaitek, ktory sie przykleja do muszli, sam zel -nie ma tam plastiku i bylismy oboje z mezem, to byla sekunda, a caly ten zel mial na rekach- a na opakowaniu taki czarny krzyzyk ze trujace itd. Doslownie w sekunde Eryk byl myty, kapany, obwachiwany, buzia plukana- chociaz do buzi nie wzial tego- mocno to pachnie a zapach byl tylko na rekach. najedlismy sie strachu i od tej pory mamy zabezpieczenie takie jak na szafkach na muszli, bo Eryk potrafi sobie sam podniesc klape. no i Eryk ma juz 13 zebow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu wsppolczuje kolezance z praca. Moj tato tez dlugo szukal i tylko moja mama robija jako pielegniarka wiec grosze mielismy i bylo naprawde ciezko. Gdyby nie moja babcia to cienko by z nami bylo. Mam nadzieje, ze szybko znajdzie robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu wsppolczuje kolezance z praca. Moj tato tez dlugo szukal i tylko moja mama robija jako pielegniarka wiec grosze mielismy i bylo naprawde ciezko. Gdyby nie moja babcia to cienko by z nami bylo. Mam nadzieje, ze szybko znajdzie robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny-kochane jestes.Tez mi jej żal i jeszcze ci rodzice...ehh A ja wlacze z ciuchami po małej,bo w piwnicy wilgoc i musialam wszystkie wszystkie wniesc do domu,przyjedzie chrzestny Zosi i zabierze dla ich malenkiej,bo za m-c wszystko pojdzie do smieci:((sąsiedzi robili remont i kanalizacja nad moja piwnica,rura tez i chyba cos wylało:((ciuchy mokre jakbym z pralki wyjęła:((kurde,dobrze,ze zajrzałam ,bo nie byloby co dac dla dziecka tylko na smietnik bym wyniosła,a jednak szkoda.Zosia miala tyle sukieneczek itp,że aż żal żeby jeszcze inne dziecko nie ponosiło.Zupa dochodzi,mała spi,Wiki idzie dzis na HIp-hop:-O Ciekawe jak długo??? Ciepla trzymam za słowo:-P!!;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu gartulacje dla Eryczka :) Zazdroszcze tych zabkow u nas tak sie ten moj maly meczy :( a dalej nie widac wiecej jak 7 i ciutke 4 ale stanelo znowu :( Amorku ojjj ale musialas sie strachu najesc. Te nasze skarby to potrafia nam podniesc adrenaline. Mojej kolezanki corcia ostatnio w oczka sobie wtarla rozpuszczalnik bo kolega czyscil klawiatura a ta do kompa podeszla postukala w klawisze i oczko potarla. Od razu w szpitalu byli ale na szczescie ok. Tylko podraznila czerwone bylo ale zeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Pia - witaj :) gratulacje dla Pascala za ząbki :D my jeszcze walczymy... aa ten dym to u nas... niedaleko mojego domu. no tak sie palilo, ze zadzwonilam do sąsiadów (hehe straż pożarną mam jakieś 150 metrów od domu) no i mówię, skąd dzwonię i że jak spojrze przez okno w prawo to dyyyyyyyyyyyyyyyyym taaaki wieelki. a pan powiedzial, ze juz tam wysłał 2 wozy bo też zauważyli przez okno ;) gasili to do wieczora... jeeej a u nas niedziela była hmmm dziwna... Nadia poszła w sobote normalnie spac ale kolo 2 giej w nocy byl alarm straszliwy... uspokoiłam, odłożyłam do łóżeczka, cisza... zamykam drzwi od jej pokoju - ryk! wróciłam, uspokoiłam, to samo... jak tylko chce wyjśc to płacz... poszedł mąż. ponosil ja po mieszkaniu, poopowiadał coś, kłądzie ją, chce wyjsc... ryk! no to uspokoił ją, położył i usiadł na podłodze koło jej łóżeczka - i o to chodziło! :) nie chciałą byc sama. siedzial i jej śpiewał a ona sobie ładnie zasnełą :) trwało to godzinkę wiec rano odespała tę godzinkę ;) i spała do 8.30 czasu starego czyli do 9.30 nowego!! jakieś było jej zdziwienie jak piła mleko a w tv leciały sezamki (o 10 tej są) :D no i tak nam sie niedziela przesuneła o 2 godziny do przodu... po poludniu zaczela byc marudna... na rączki i na rączki... i dostała katarku - zajrzałam do buzi - przebija sie trójka prawa dolna... 3 tygodnie temu miala katar i przebijała sie trójka lewa górna... u nas juz chyba tak zawsze będzie... jak idą ząbki to Nadia ma katar... dzis sie obudziła o 8.30 wiec jej jeszcze nie widziałam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz juz wiem dlaczego od 3 dni mam bunt na jedzenie... eh te zakichane ząbki... jak mam jej dac kolacje to mnie trzepie... a wczoraj obiadu swojego nie chciala, chociaz jej ulubiona zupka... zato wyjadla tacie z talerza kilka frytek i dwa kawałki schabowego... baardzo zdrowo sie moje dziecie odżywia nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu >> w takim razie jesteśmy umówione na spotkanie w wakacje:D Ja to mam już zakodowane, że łazienki muszą być pozamykane, bo jak tylko Lenka zwęszy otwarte to zaraz wrasta przede mną np. ze szczotką i swoja pastą do zębów, albo z moimi podpaskami, bo zaraz dobiera się do szafki pod umywalką. Co do jedzenia i karmienia to wcześniej myślałam, że z Lenką będzie tak jak ze mną, czyli, że samą przyjemnością będzie karmienie jej. Ale Lenka zapowiada się chyba na średniaka w jedzeniu, bo je raczej małe porcje, nie daje sobie więcej wcisnąć, poza tym coraz bardziej wybrzydza. No i efekty tego takie, że już od kilku miesięcy waga jej stoi na 11kg. Z kaszą na noc pożegnaliśmy się chyba na dobre, żadna siła jej kaszy nie wepcha, a mleko wypija jedynie rano i to z chęcią, za to o innej porze o mleku nie ma mowy. W każdym razie Lenka zrobiła się drobna i raczej nie zapowiada się, żeby miała problemy z waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziś dzień u olka pod znakiem = nie mam humoru... cóż też człowiek wzięłam się za kuchnie i cała wysprzątałam jak na sprzedaż, wszystko poszło pod szmate. umyłam i okno, więc dziś była zakaz na stanie na parapecie i oglądanie życia... choć jedne dzień chciałam się naciieszyć czystą szybą :) mamusiu- dziękuje dostała wiadomość, domyśliłam się dlaczego chcesz podać prywatnie miasto, a gratis ...cóż...te niebieskie oczęta pięknę- bardzo to miłe :) tak myślę, nad tym co piszecie o jedzeniu waszych dzieci, i w zasadzie nie wiem co myśleć o swoim podejściu do jedznia olka. bo kiedy nie chce jeść w porze posiłku to nie je i dostaje na następny. albo kiedy zje 3 łyżki i wiecje nie chce to nie je. lub jeśli pluje mi czymyś co mu serwuje to szykuje coś innego - nie chce kaszy robię kanpkę itp..... nie wiem czy to niezbyt iberalne.... cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) co tu tak marniutko :) Kimizi, Mamoolka, Baryłko 🖐️ ja mam wieczór samotny... Dżordż ma imprezkę firmową i wróci pewnie w nocy ;) dawno sama Nadii nie kladłam spac, zawsze robi to tatus i troszke sie zbuntowała jak ją kładłam do łóżeczka, ale pokrzyczała chwile i sie pogodziła z losem :) nawet jej sie nie chciało wstac wiec nie byl to duży bunt :) na kolacje jej kupiłam z hippa kaszke manną z owocami w słoiczku 190g i zjadła ciut ponad połowę, doprawiła płatkami kukurydzianymi (na sucho) :) i git! tylko kupe jedną dzis zrobiła a zawsze robi 3-4... ale kto wie, moze w nocy będzie kupa a moze rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam jej dzisiaj okulary przeciwsłoneczne :D szał pał normalnie! potem moze sie wezme i zgram fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia jutro sprawdze o trorej wstala bo dzis nie sprawdzilam dokldanie.Ale walczylam zeby w dzien szlo z planem.Zasnela o 11-00 jak zwykle czyli o 10-00 przed zmiana czasu.Kapana o 19-00. W Biedronce sa wozeczki skladane dla lalek.Po 22zl rozne kolory.Kupilam Natalce i jak sie cieszila i wozi sobie po domu.Jak jej wkladam lale to ja wywala i sama pcha dupke i chce siadac na niego:) Na spacerku zaczepiala dzis wszystkie dzieci i wyciaga raczke i wola DZIECI.A jak przechodze kolo kosku w ktorym kupuje gazety i ksiazeczki dla niej to dzis wyciagala paluszek i wola BAJA! tak nazywa ksiazeczki.I w powrotna strone tez wyciaga paluszek i BAJA i musze stanac a ona zaczarowana oglada wystawe:) Jak widzi sasiada z okna mowi PAN a jak ja jej mowie za wolaj pana to ona wola PANA :) a nie PAN hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Meaa:) O moze i ja swojej sprawie okularki.Ona zaklada moje przy karmieniu:) Ja nie wiem jaka jest Natalki waga to wage zepsula.Moze Dzordz naprawi jak przyjedzie:) Juz odliczam dno do przyjazdu. Amorki leginsy do wszystkiego sie nosi.Ale widze ze u Ciebie wszystkie detale musza grac:) hehe zaraz Ci wkleje leginsy dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam wkleic zdjecia tego wozeczka ale Album nadal zablokowany. Kimi a Lenka zapowiadala sie na malego zarloczka.Pamietam jak ona ladnie i duzo jadla wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×