Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

mamaolka wlasnie:) ja tam lubie jak sie mądrzysz ;) serio, lubie czytac Twoje rady jak zreszta innych dziewczyn tez ;) no i te pomysly na zabawy super! wlasnie, widze ze namiot robi furore, w sumie i w domu i na dworze mozna rozlozyc i gitara :) musze poszukac na allegro bo u nas niet :) co do drzemki Vika tez śpi raz dziennie przewaznie okolo 11-12 jakies 1,5 do 2,5 godz ale jak widac to na przykladzie dzisiaj są wyjątki :) i dobrze, niech pośpi :) ja tam walkuje stuff na koncert kurcze sie doczekac nie moge, i wyjazdu do znajomych zaraz po świetach na tydzien jupii :) pytanie za 10 pkt, widzialyscie kiedy tatusia - metalowca z dzieckiem na spacerze ?:D widok bezcenny jesli wiecie o czym mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczko, ewka=gratulacje dla dzieciaczków.to taka niezapomniana chwila -te pierwsze kroczki...kwestia dni by już samodzielnie tumptały dłużej... gonia-olek śpi 11-13 a na wieczór 19.00 wstaje 6-7. choć od 3 dni w południe nie wyjazuje chęci drzemki, jednak kłądę go ok 11.30-12.oo zobaczymy jak będzie dalej będziemy modyfikowac jakby co. ja mam 171 m wzrostu i stope-39-40-41- zależy jaki but w jakim sklepie...gdybym mogławybierać .......pomarzymy to chciałabym mieć 165 cm i stope 37....taaaa mamuniu- niby jak poprzelatuje się portale z pracą to ich cała masa...dobrze ci w domu? przywykłaś? w jakiej branży szukasz? cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misty- wiem o czym mówisz, mój kolega zapalony metal, długa kita, kolczyki, czarna odzież glany....a w piaskownicy najpopularniejsza nianika...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam warzyw w lodówie świeci świato 2 kefiry i jogurt naturalny wino, i śledzie.... nie mam pojęcia co ugotować olkowi..makaron...?się urządziłam...jakieś podpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu....przed naszym blokiem (graniczy z lasem i częściwo polem(trwają jakieś prace remontowe czy coś.....taaa jest ciepło, więc robotnicy paradują bez koszulek w kamizekach ...taaa nie wiem czy to zgodne z bhp....ale mnie tam się podoba......taki jeden katalogowy model.... babeczko- teść na medal, udanego szaleństwa :) zakupowego,zapowiada się fajny dzień dla was.i to zoo i pociąg...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaolka :D moze racuchy? z kefirem i jablkami, a jak jablek niet to moze z dżemem, lub makaron moze z mrożonkami ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje misty-racuchy to jest pomysł, jabłka lubi..:) dziękuje za odpowiedzi odnośnie prezentu dla dziewczynek,czapeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamolka no dzis to bylby super wypad do wawy ale zapomniałam napisac ze to w nas tygodniu na 80 proc w poniedziałek:) Jejku a ja sie zastanawiam czy ta pogoda jest normalana, no zebym miała w słoncu 25st to przeciez jak lato, a ztym wiatrem to sie czuje jak na Bałtykiem:) a kilkanascie dni temu byly ostre mrozy...jejku!!! Z zimy odrazu lato a gdzie wisna?????:( Zuzu usneła na dworku to ja posprzatalam garaz i jest chyba z 6 worów smieci. dzordz co sparzatał w autach to smieci sru do garazu a ja dzis to wszystko popakowałam, .....licze na wdziecznosc...ciekawe czy sie przelicze. Bo sie nie dało wejsc do tego syfu, zabawki dzieci tez tam sa i rowery i nie dało sie tam juz po nic wejsc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlismy z tego dworu głodni jak psy, szybko usmazylam paluszki rybne, i z chlebem i suruwka zesmy wmłucili, nawet Czarus sie cieszyl na rybke...teraz siedza w łazience i myja zeby!!!!:) :) jak znam zycie czarek przyjdzie z białymi zaciekami na bluzie od pasty albo rózowymi zalezy ktora paste wezmie:) lece wieszac pranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty wiem o czym piszesz,z czasow malenkiej Wiki mąz mial wlosy za ramiona,czarna skóra,galny itp-matko-masakra jak sobie przypomnę:-O Juz od kilku lat zmienił image,ale milośc do muzy pozostała i te zdjęcia z konecrtow przeróznych z gwiazdami:))niech ma-tyle jego:))Czasem wyskoczy na woodstock,ale w tamtym roku nie był,bo Zosia juz była,2 lata temu był,wiec chyba w tym roku pojedzie znowu. Mamaolka ja pracowałam w kredytach,finansach itp-praca biurowa i takiej szukam,bo nie chce pracowac do 18 wzwyż,ale gora do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mniam jak ja uwielbiam racuchy. u mnie dzis nalesniki, a Kubus je dostanie z owocami z Bakusia:) slonko swieci, ale wiatr chlodny mam nadzieje, ze jak Kubus wstanie nadal bedzie taka pogoda. wlasnie wszamal parowke cieleca z chlebkiem i jak polozylam do lozeczka tak doslownie padl. nocka byla ciezka ale dzis wyczailam, ze jego prawa trojka sie przebija, taki malusi czubeczek widze:) i pewnie dlatego taka kiepska noc. Mea- az widac jak od Ciebie bije wiosenna radosc:) jak ja Wam zazdrosszcze tych 20 stopni.... dzieki za rady z ta piaskownica:) jednak bedzie taka z klapa bez tych lawek, szkoda miejsca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka - to obie możemy rozkoszować się takim samym balkonowym luksusem;);) - tylko ja na balkonie mam remont, bo budynek ocieplają - żaluzje zasłonięte pełno robotników się kręci na balkonach i rusztowaniach a styropian lata w powietrzu ;);). Misty - współczuję tych nocek - oby następna była już przespana Mała właśnie się obudziła - to w takim razie my idziemy na spacerek ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o spanie to Kubus raz spi w ciagu dnia. ok 2,5 -3 godzin. nieraz zdarzy sie, ze krocej ale ostatnio tyle spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany u nas koniec swiata chyba! leje, wieje i jest BURZA! pierwsza w tym roku, zrobilo sie momentalnie ciemno i temperatura spadla w ciagu pol godziny z 23st na 8,5! 14,5 st mniej, to straszne! dzis na obiad mialam kurczaka w sosie curra z cukinia i papryka, pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weczorkiem U nas ciepelko ale podobno od jutra znowu zmienia sie pogoda i ma byc chlodno:( Moja Gwiazda wstaje przed 6-00 i spi tylko raz dziennie okolo 1,5 h Jaki temat ze stopami hihihi Ja mam 38 a moj Dzordz pletwe 45:) MIsty na jaki koncert lecisz? Co za kapela? Moj Dzordz tez z tych czarnych klimatow.Melalowiec ale na starosc ciut zienil styl jak jest z nami.A tak to glany,new rocki i stosy koszulek metalowych w domu sie wala.No i gra metal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weczorkiem U nas ciepelko ale podobno od jutra znowu zmienia sie pogoda i ma byc chlodno:( Moja Gwiazda wstaje przed 6-00 i spi tylko raz dziennie okolo 1,5 h Jaki temat ze stopami hihihi Ja mam 38 a moj Dzordz pletwe 45:) MIsty na jaki koncert lecisz? Co za kapela? Moj Dzordz tez z tych czarnych klimatow.Melalowiec ale na starosc ciut zienil styl jak jest z nami.A tak to glany,new rocki i stosy koszulek metalowych w domu sie wala.No i gra metal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciarnia padła jak po narkozie, dzordz tez:) Zuzu dzis debiutowała po zimie jazde na rowerku, tzn w foteliku a ja pedałowałam:), zaczela juz jesienia a teraz to pełna geba sie cieszyła, a ryk byl jak musiała zejsc już,. Przez te 3 dni cieplełka dzieciaki dostały taka ilosc witaminy d ze nadrobily jak mialy jakises niedobory za całą zime:) Gdy jezdziłysmy dumnie na rowerze, mała rozgladała sie i co zobaczyla zywego:kotka, kurke, pieska na wszystko mówi: ch, ch, ch cos jak "chał":) tak mi sie wydaje:) a Czarus biegł koło nas i zbierał z działki obok jakies uschniete terawy czarne czy brazowe po zimie zdechniete i dawał nam niby ze to kwiatki KOchany!!! Pozatym pojezdzila na swoim roerku, z Czarkiem autkiem, pomogla mi rozwiesic a pozniej pozdejmowac pranko z tarasu, no i oczywiscie Zuzu to driver pierwsa klasa i jak tata stał juz w bramie samochodem to musiała kierowac oczywiscie:)\ Normalnie jak sie gdzies zatrzymamy to czesto wojna jest , bo jak dzordz wysiadzie z samochodu to omal sie nie leja ktore pierwsze na dzordza miejsce, a Zuzu tez nie gorsza:) w aucie zna wszystkie przyciski i cd i jak maz odpala auto to i wycieraczki i awaryjne i co sie da to musi najpierw poustawiac i powyłaczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko dobrze ze nie napisałas ze mnie jeszcze czuc:D, nie no zaruje godzinke temu sie kompałam:) Nogi mi w kuper wchodza...po tych wedrownych wycieczkach ale to dobrze moze cos w koncu ze mnie spadnie do konca maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko ale dzieci maja frajde:) To Zuza milosniczka samochodow Ci rosnie.A moja sie boi samochodow.Malo z nia jezdzimy. Smialam sie i wyobrazilam sobie siedzacych zakochanych jak nastolatki Twoja bratowa i jej milosc:) A co na to Jaszczura? Cieszy sie ze corka znalazla chlopaka? No to Ci sie dwa sesela szykuja:) Musisz dwie kreacje zakupic teraz seses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko ja to dopiero sadze byki! CHyba sobie zmienie niz z Baryka na Byk :) albo nieeeeee lubie swoj nik i przywiazalam sie do niego. A co sugerujesz ze Ci nogi czuc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......przez jeden słoneczny dzień nadziało się więcej niż przez jeden zimowy tydzień.... babeczko..te twoje dzieciaczki mają z tobą dobrze :)...fajnie opisujesz ich dni, wybryki, :) baryłko- a co tam nowego natalka się nauczyła mówić? my dziś 2 godzi na placu zabaw nie zlicze ile razy puszczałam olka ze ze zjeżdzalni....dwieście....?... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłam naczelną babkarką piaskownicy...siedziałam razem z dzieciakami w piasku i robiłąm babki raz temu raz tamtemu....wrociłam równie umorusna jak olek.....więc dziś razem mieliśmy kąpiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłam naczelną babkarką piaskownicy...siedziałam razem z dzieciakami w piasku i robiłąm babki raz temu raz tamtemu....wrociłam równie umorusna jak olek.....więc dziś razem mieliśmy kąpiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×