Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Nie znam zolwika wiec nie wiem czy robi :-P Izu - to ja musialam dac du-py z sandalami ! Mi sie Twoj link nie otworzyl i nie wiem jakie kupilas, a napisalam tylko i wylacznie z wlasnego doswiadczenia i pewnie wyszlo, ze skrytykowalam Twoj zakup :-( Sorry, bo tego nie chcialam !!! Gumi_Aga - dzieki za info o nowym adresie tego fryzjera :-P On coprawda obcial dobrze moich synow ale pannica, ktora z nim pracowala schrzanila mi wlosy na dobre pol roku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Babeczko ales mnie ubawila tym laniem w dupe. Jak ja mowie Kuba niegrzeczny jestes zaraz w dupe dostaniesz to nawet nie reaguje. Ale dzisiaj go do kata posadzilam :P I poszlam po chwili wrocilam u mowie przepros mame (bo mnie uderzyl w twarz) to dal mi buzi i znowu w rozrabianie najlepsze :) Ja juz czasem nie wiem jak ja mam do niego trafic zeby to jakis skutek odnioslo pozytywny bo taki lobuz sie robi ze szok. Amorku Kuby ulubiona zabawke teraz jest blender :) Idze do szuflady i krzyczy zeby otworzyc i wyciagnac a potem miske i udaje ze bziiii robi :) Ale to tez tylko chwile. Ciagle otwiera lazienke z kibla rzuca sie na umywalke i odkreca kurdek z goraca woda, potem sie patrzy jak paruje. i zawsze go od razu biore zeby nie spadl i dzisiaj lece do niego bo calkiem sie rzucil i chcial wejsc do srodka ale nie zdazylam i lupnol tylem glowy o kibel:/ mam nadzieje ze mu sie nie stalo nic zlego...wczoraj w ten sam zlew rypnol broda i znowu krew mu poszla :/ ja oszaleje... I jak wie ze czegos mu nie wolno to tym bardziej psoci bo wtedy ja za nim biagam a ten ucieka i sie cieszy ze sie nim zajmuje a nie np. gotuje czy sprzatam. A propo sprzatanie i gotowania to lece zaczac smazyc te nieszczesne kotleciska :/ i sprzatac ten syf bo normalnie chata wyglada jak pobojowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia zolwik to piastka do piaski :) takie uderzenia jak przy piatce tylko piescia :) A co do butow to masz racje, bo ja najpierw myslalam o takich sandalkach albo polbutach z dziurkami ale tu nic takiego nie znalazlam, jedne tylko ale byly grubasne strasznie wiec nie wiem kto to wymyslisl i kupilam zwykle sandalki z paluszkami i pieta odkryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia >> trafiłaś w 10. Piszę od trzech dni, ale za każdym razem jak już mam wysłać to zamykam kompa. Tydzień miałam do dupy. Zaczęło się od oczka w rajstopach w poniedziałkowy poranek ... (potem było już tylko gorzej) Dzisiaj rano zrobiłam babkę z kawałkami czekolady z nowego przepisu. Myślałam, że zakalec bo prawie nic nie wyrosła, ale dobra wyszła:) Potem byłam z Lenką na dworze (Mamoolka ja jestem z reguły bardziej umorusana od Leny bo gdzie ona przejdzie swobodnie, tam ja muszę się przeciskać o krzaki, ściany budynków, płoty itp.). Teraz Lenka śpi, a ja wsunęłam obiad i poprawiam babką. Jutro idziemy na chrzciny. Nie wiedziałam co kupić małej Zuzi i wreszcie stanęło na złotych kolczykach. Chciałam żeby to była bardziej pamiątka niż zabawka, mam nadzieję, że w przyszłości sie jej spodobają:) Pia >> my kupiliśmy Lence Geoxy teraz po zimie nowe, ale na allegro - wyszło o połowę taniej niż w sklepie. Lenka z nich bardzo zadowolona, ale czytałam na jednym forum opinie, że ta firma nie sprawdza się w zimowych butkach, bo podobno przemakają. Ehhh, mam nerwa na teściów od jakiegoś czasu, a jeszcze pewnie dzisiaj nas nawiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu Zosia umie pokazac gdzie ja mam nos,u siebie ni cholery,zreszta tylko nos ją interesuje,bo jak probuje nauczyc gdzie jest oko czy ucho to ma mnie gdzies:-((Za to sama sobie klaszcze brawo jak zrobi...cokolwiek:)) Przepis na mielone(z czosnkiem)hehe Porcje mięsa mielonego włozyc do miski,dodac całe jajko,sól,pieprz,1-2 pokrojone drobno ząbki czosnku,pół pokrojonej na drobno cebuli,łyzeczka majeranku,dosypac bulki tartej lub 3-4 kromki chleba sprzed 2 dni,po wczesniejszym namoczeniu go lekko w wodzie,ale tylko sam środek-bez skórek.Wszystko razem zagnieśc,odstawic na pół godziny,żeby ładnie przeszło przyprawami.Nastepnie formowac kotlety,obtoczyc w bułce i usmażyć.Smacznego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N i sie juz naspała i zjadła moja pomidorówke:) teraz słysze jakies pioruny w pampersie!!! Zrobilam jeszcze gulasz..to juz ost czesci swini w zamrażalniku!!! trzeba sie rzejzec za nastepna:P 'u nas 18st ale wije jakby sie baba powiesiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi - :-) dobrze, ze tym razem wyslalas. Czulam, ze jestes bo ostatnio pisalas, ze nie mozesz sie za bardzo wkrecic. Julka chodzi caly rok w Geox ( w roznych parach :-P ) i zawsze bylismy zadowoleni. Zauwazylam w przedszkolu pod laweczka staly u dzieci prawie same Geox, wiec chyba sie sprawdzaja. My nigdy nie narzekalismy. Izu - dzieki za podpowiedz :-P Bedziemy cwiczyc zolwika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizii dlatego ja nie nose rajstop:-D A tak na serio to nie moge,mam uczulenie na..wszystkie rodzaje, całe uda mam w krostach,ktore strasznie swedza:((masakra:((chyba ja tylko tak mam. I gdy pracowałam w wakacje w latach szkolnych jako kelnerka i wymogiem byl stroj wiadomo jaki to koledzy z pracy mieli ubaw,bo po kazdym powrocie z sali na zaplecze podciągałam spodnice i sie drapałam jakby mnie pchly oblazły:-D Maleńka zjadła kaszki na wodzie-tez by mi nie smakowało:((popiła harbatką,w ktorej przemycam sok z jagód,teraz bawi sie ładnie obok mnie co jakis czas wstaje i klika mi po klawiaturze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia nie wiedziałas co to żółwik,a ja co to te geoxy:-D Weszłam na allegro-ceny niezłe:-P 150zl najmniej za buciki jak dla Zosi:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia >> dobrze wiedzieć, bo Lenka ma dosyć szeroką stopę, a Geox ma buty idealne na takie stópki, poza tym mają dużo ładniejsze kozaczki niż np. Bartek, więc pewnie i zimowe kupię z Geox. Siedzę właśnie nad zestawem maturalnym na poziom podstawowy i ... zdecydowanie stwierdzam, że te zadania są trudniejsze od poziomu rozszerzonego:o Babeczko >> u nas też dzisiaj pomidorówka:) Robotnicy walczą z tarasem, walą przy tym niemiłosiernie, więc pewnie moja królewna długo nie pośpi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia >> jeszcze do niedawna nie uznawałam rajstop cienkich bo mnie właśnie "gryzły", za to w tych zimowych 60den mogłam śmigać całą zimę i jesień. Ale teraz kupuję te cienkie biodrówki z Gatty i wygodne są. My Lence na sraczkę cały dzień dawaliśmy ryż z jagodami, w efekcie na drugi dzień zwaliła megakupsztala tak czarnego, że wyglądał jak jakiś kamień jubilerski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi Zosia na sniadanie jadła kleik z jagodami,pozniej kaszke na wodzie,popija ciagll ta herbatką z sokiem,mam nadzieje,ze kupki beda wkrotce normalne,bo jak narazie wodniste:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu dziekuje slicznie za przepis nastepnym razem skorzystam :) Upieklam kotlety w piekarniku :D Zero syfu zero stania nad nimi :) Ale na kazdego trzeba dac maslo zeby bulka sie przypiekla bo inaczej sucha zostanie na wierzchu :) Tez dobre wyszly ale jednak barkuje czego (Czosnku :P) Kuba zjadl ze smakiem :) Zaraz ogarniemi po gotowaniu reszte sprzatanie na wieczor zostawiam i idziemy na dwor bo pieknie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzmam z tym babiszczem z przychodni - tym razem to ona do mnie dzwoniła, ale już nie było tak śmiesznie:) pytała tylko czemu wczoraj nie podpisałam zgody na przechowywanie infariksu w ich lodówce. Mówię jej , że byłam, ale pani powiedziała, że nie ma czegoś takiego. Ona znowu te swoje "psze pani jaksze ni ma jak jest" akurat miałam iść do sklepu obok przychodni więc zajrzałam tam żeby wyjaśnić to do końca - i faktycznie nowy dyrektor przychodni zarządził, że jak ktoś chce przechować szczepionki w lodówce u nich to coś tam trzeba podpisać - tylko babiszcze nie poinformowało o tym reszty personelu. podpisałam i poszłam. ale robia jaja, przecież gdybym wiedziała to bym sobie w swojej lodówce trzymała, no ale u nich to wiadomo, że odpowiednia temperatura i tak dalej. babiszcze nie omieszkało zrobić uwagi "a Maciej N. nie wyglonda na chorego - może by go szczepnął" .grzecznie wytłumaczyłam, że nie, a ona w końcu "no dopsze....to Maciej przyjdzie na 29 na 10 " a ja jej na to "no dobrze, wyślę go, to przyjdzie, o ile z drogi nie zboczy" u was też tak pilnują tych szczepień? mamuniu A Zosieńka wymiotuje czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu ale numer z ta babką:-O Ja bym jej chyba cos sotro powiedziala:-P Co do Zosi:nie zwracała do dzis...własnie zjadła pieknie marchwiankę po czym jeszcze piekniej zabulgotało jej w brzuszku i marchwianka na mnie,na niej,na podlodze:((goraczki juz nie ma,kupki ciemne (od jagód)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu niepotrzebnie dałam jej pic zaraz po tej zupce,chyba za duzo naraz i dlatego zwrociła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo Gonia ale masz z ta przychodnia, tutaj tak nie czepiaja sie terminow- w ksiazeczce jest napisane od kiedy nalezy dane szczepienie zrobic i tyle. Mea- wspolczuje nocy, tym bardziej ze w sumie nie wiecie co bylo przyczyna, u nas wczorajsza do 23 nieciekawa- pierszwa od kilku miesiecy budzil sie kilka razy, ale jak Dentinox zaczyl dzialac zasnal na dobre. Te 3 musza dac mu w kosc. My kupilismy juz sandalki od Elefanten, z zakrytymi paluszkami. Erys smigal w nich po calym sklepie. Dzis bylo 17st i poszlismy nad jezioro- w jedna strone szedl sam, jak dotarl pobawil sie na placu zabaw, wyciagnal rece do gory mowiac "mama", mial juz serdecznie dosc spacerow. Pierszy raz :) Weekend zapowiada sie pieknie i bardzo cieplo, jutro jedziemy na i pod lotnisko (nadrabiaja loty i jest na co popatrzec) a w niedziele nad jezioro. no i za tydzien przyjezdzaja moi rodzice na majowke. pogrilujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zamierzam jutro na śniadanie zrobic bułeczki....od kuchasi....i od południa nie mogę otowrzyć strony, jak się zjawi mąż niech grzebie i naprawia. ....:) cdn mamusi- :) lepiej z zosią tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam cdn..............ale w zasadzie wypadłam z obiegu i nie mogę trafić z powrotem..... tylko w temacie buty dla dziecka- zaczepiłam myśl, czy aby dobre buty olkowi wybieram?. nie kupuje orginalnych bo z mojego pkt widzenię powodów by kupować w bartku itp...np w butach na wiosen ważne było dla mnie to by- były za kostke, na rzepy, usztywniona pięta, zginające się w 3/4 buta, wyściełane skóra, nieprzemakanlnem z gumową podeszwą,z odpowiednią wkładką.....zapłaciłąm 39 zł,.....na zime zapłaciłam za buty 59, a za sandały-\39.......teraz się zastanwiam w czym "markowe" są lepsze od tych "nie markowych"....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka- mysle ze odpowiednia wkladka to pojecie bardzo ogolne. ogladalam w Deichmanie sandaly kilku firm i tylko Elefanten mialy taka wkladke- miekka taka jakby poduszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka- tak własnie to pojmuje odpowiednia, z tym wyprofilowaniem -wybrzuszeniem miękkim .........film na mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka >> pozwól, że wypowiem swoje zdanie. Snobem, co to musi mieć wszystko markowe, nie jestem, i daleka jestem od tego, aby podobnych nawyków uczyć dzieci. Są miliony ludzi, którzy chodzą w tańszym obuwiu i mimo to nie mają platfusów ani problemów z chodzeniem, tak jak nie masz gwarancji, że dzięki drogim butom Olek będzie miał super zdrowe stópki. Nie wierzę jednak, że buty które kosztują np. 49zł są z dobrego materiału+dobrej podeszwy+porządnie wykonane+sam koszt produkcji, bo tego nie da się zrobić za takie pieniądze. Rok temu mama kupiła mi kurtkę "nieprzemakalną" za 69zł, w której przy mżawce zmokłam do suchej nitki. Mąż kupił mi po tym kurtkę za trochę więcej, w której ani razu nie zmokłam i to w większym deszczu. Mam podobne zdanie co do butów. Zaznaczam jednak, że gdyby moja sytuacja materialna nie pozwalał mi na zakup droższych butów to pewnie Lenka nosiłabym tańsze i zapewne nie wpłynęłoby to na jej nastrój i pogodę ducha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas juz cisza nocna, ogladm w tv przeboje eski chyba jakas gala czy cuś:) Kessi i jak tam sprawadzalas wszystko ok??? znowu mi gg nawala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do butów, to sie przyznam ze czarek chodził w tanich i wszytko ma wporzadku ze stopami, a Zuzu ma koslawce mimo ze nie miala zadnych butow zakladanych a teraz lata w tych sanadalkach sztywnych do kostek! no i bede musia jej kupowac te lepsze...a teraz planuje kupic dziecia adidaski takie swiecace hehe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimiz-zgadzam sie.masz racje.z tym ze te buty kupilam w bacie na wypzedazy.a ona chyba taka zla nie jest?.osobisci przykladam wage do jakosci. Zabrzmi to jak wyrodna matka ale butki sa na sezon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z telefonu pisze ogladajc film..maz puka mnie po czole,i mowi ze mam jeszcze cos policzyc by 3 kanal uruchomic.pisze ogladam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka >> co innego kupić buty z wyprzedaży, a co innego nowe w minimalnej cenie. Przechowywanie butów po sezonie w magazynie też kosztuje, dlatego opłaca się cenę obniżyć:) Poza tym nie uważam, żeby mama kupująca dziecku tańsze butki czy ubrania była wyrodna, miłości rodzicielskiej nie przelicza się w taki sposób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item999891245_nowa_sukienka_bombka_blekit_satyna_kokardka12_1.html czy ta http://www.allegro.pl/item1009105154_nowa_sukienka_bombka_groszki_wielka_kokardka_12_18.html troche wam potruje kuperki:) narazie tyle na alegro,musze polatac w koncu po sklepach..bo to tylko 4tygodnie:) 🌼Córeczka Zuzia (ur.7.01.2009r.)waga 11kg!!! ❤️vel Loczek :classic_cool:Synek Cezary 4latka ❤️ vel Patyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×