Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Gonia - usmialam sie i jak minela juz zaloba to moze Cie ktos nagrywal i jutro uslyszysz w radio rmf, jako kawal tygodnia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia hehe tez masz wesoło:) A chłopaki przytojniaki a ty lasencja...i w kuper dostaniesz! A ta rozmowa to jak z jakiegos kabaretu starszych panów:) jaja jak berety...!!! heheh i reklamy ikei wymiataja w roli gł z tym pasztetem:) A i dzordz był zis u kierownika budowy i ...jeszcze same papiery beda nas kosztowac ok5ty nie liczac przyłaczy mediow!!!!! W tym 2 mapki sa potrzebne!!! wczesniej geodeta wziął 650zl i jeszcze poprawiał nr dzialek a okazało sie ze wtedy nie były potrzene i ze teraz musza byc ale inne!!!i za 2 miesiace bedzie juz wszystko z pozwolen( wiazd, poz na budowe, mapki i cos tam jeszcze) czyli za 4. moze i dobrze to rachunki sie rozłoza w czasie bo tak jednorazo wywyalic to nie ma...bo przeciez o pozyczke nie staramy sie jeszcze i tyle co z wyplaty da sie to załatwiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsze ze nawet nie ma dziur na fundamety a tyle kasy poszło, wiem ze to nie duzo w stosunku do budowy ale smiac mie juz chce bo domu nie widac a kasa idzie, jaby pchał w czarna dziure:) Gonia Pia ma racje moze to z radia ,, rozmowy rolowane ,, hehe :) Mamuniu usciski dla biednej Zosi, no własnie co juz złapie wage to znowu ja złapie jakis wirusek:( trzymcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia , Matko dopiero teraz doładowało mi sie zdjecie z Maciusiem w szufladzie..WyMiata!!! i jesli to tam na zdjeciu natywasz syfem to zapraszam do mnie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia posilakalm sie w majty z Twojej rozmowy hehe :) A my wrocilismy do domku, Dzordzyk skreca grilla takiego walizkowego, jak pojedziemy nad morze to bedzie idealny :) Kuba zasnol w aucie i chrapie :) Dostal dzisiaj sandalki bo w adidaskach to mial okre nozki a na weekend ma byc 20 stopni to bedzie jak znalazl :) A mamusia dostala sukieneczke :) ajjj tyle dzisiaj fajnych ciuszkow widzialam ale nie chcialam juz naciagac :) Babeczko spoznione zyczonka, oby budowa Wam poszla gladko i spokojnie :) Pia i dla Twojego Dzordza tez :) Moj ma dzisiaj imieninki, ale niestety do pracy idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadama, doczytalam teraz o oferowanej pomocy z kredytem. Hmmm ja wiem ze wszystko sie zmienia i napierw musze jechac porozgladac sie za mieszkaniem. Ale chcialam tylko spytac bo sie orientowalam ze najtanszy w tej chwili jest mbank? Czy slyszalas cos o tym>? No i BGZ wchodzi w rachube. Zastanawiam sie tez czy warto brac kredyt w euro bo jest najtanszy w tej chwili? a z tego co sie orientowalam to oba banki maja przewalutowanie do 3 razy za darmo. Kessi co do smoczka to Kubal sam odrzucil. Tzn jak go widzi to i chetnie dyda ale ale jak schowam to nie pamieta. I juz u dzieci mu nie przeszkadza. ostatnio Dzordzowi sie nei chcialo usypiac malego to mu dal ale ja sie wkurzylam i schowalam gleboko :P A im powiedzialam ze wywalilam :) Kasiu ciekawe jak sie czujesz bo porod juz tuz tuz :) Szarotko za Ciebie kochana trzymam kciuki i modla sie za dzidzie :) Myszko mam nadzieje, ze u Ciebie ok i u W.Kasi takze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha gdybym nie znała głosu tego babiszcza (często odbiera jak dzwonię) to bym naprawdę pomyślała, że ktoś mnie wkręca:) ta baba jest taka nienormalna, ja sie jej czasem pytam "od której do której jest Pani doktor L., a ona mi opowiada ćmoje boje, że pani doktor L. mógł się zepsuć samochód (jasssne nowiuteńkie BMW) albo, że mogła gumę złapać, to nie wiadomo na którą dojedzie, a może jest chora to wcale nie przyjedzie i tak pieprzy z 5 min zanim mi odpowie, ale dziś to już przebiła sama siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Goniu- heheh usmialam sie, mi przed oczami stanela rozmowa kt kiedys slyszalam na youtube "babci z telekomunikacja" no jaja jak berety:P Mamuniu- eh myslalam, ze moze to cudo by pomoglo w nauce. a moze zacznij od chlebka, po kawalekczku, chleb szybko mieknie w buzce i moze Zosia zalapie:) Pia- heheheh no widac przyszla i na nas pora w lobuzowaniu. nie zlicze ile razy dzis chcial podlewac mi tego kwiatka w pokoju;) jak dorwie sie do szuflady to wsyztskie torebki od herbaty oglada, wrzuca z powrotem i znowy wyciaga, kostki rosolowe, kazda torebka musi byc obejrzana z ryzem, z maka.... no ale prym wioda te urzadzenia AGD:P ladowarki to tylko z nimi chodzi i do kontaktu chce podpinac i co troche musze tlumaczyc, ze teraz mamusia ma naladowany telefon i nie trzeba podlaczac:P no ale nadal ma tak, ze dzrzwi otwarte to wyzywa i leci zamknac. kiedys zostawilam uchylone od lazienki a Kubus spal jak obudzil sie i zobaczyl , ze te dzrwi uchylone juz zapomniec moglam, ze jeszcze chwilke dojdzie do siebie po spanku, wyzywal no musza zamkniete i juz. jak idziemy do innego pokoju to Kubus leci wylacza TV, zamyka skrzynie z zabawkami, no a zamiecione mam pare razy dziennie:) jak jakiegos wlosa dojrzy na podlodze podnosi i leci do mnie i mnie za reke ciagnie do kantorka gdzie kubel na smieci:P sprzata po sobie zabawki hehehe nei moge z niego z tym sprzateniem oby mu sie to nie odmienilo.... ale lobuz to jest.... co ja sie nalatam za nim, no ale kocham tego lobuziaka i te jego spojrzenia jak cos przeskrobie i usmieszek pod noskiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu- gdzie kupilas te sandalki? bo ja tu szukalam juz takich ze sztywna pietka no i nie widzialam nigdzie a chcialam zeby mial poki maly z ta sztywna pietka. jej jakbym chciala zeby ta pogoda dopisala, moze tez bysmy nad morze skoczyli, chce kupic foremki lobuziakowi i wiaderko;) Barylko- hehehe znow weszlam dzis do New Looka i kupilam sobie jednak taka bluzeczke na wyprzedazy ale jeszcze maz mnie niech obejrzy bo nie jestem pewna czy nie oddac :P ja to mam po swojej chrzestnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka odpisałam:))kochana jestes!!!! Amorku:skórka,bulki,babanek-wszystko bylo-bez efektów na plus niestety.... Zosia ma sie lepiej,temp.37,2,zjadła marchwiankę,teraz kleik ryzowy,duzo pije,kupy od rana niet,wiec moze przegnalismy zarazę?:))tfu,tfu Bede potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku tu masz linka, jak Kubus chodzi to swieca z tylu :) Bardzo fajne ale jak chcesz z usztywniana pietka to musisz poszukac moze takich polbucikow... http://www.next.co.uk/shopping/shoes/boysshoes/19/1?extra=sch&n=Boys&pid=473-900&exclude=00U00|00UB00|00UB0500&returnurl=/shop/atttype-sandals-gattproductaffiliation-boys-cat-shoes-0%3fnxti%3d0%26nxtv%3d000%26isort%3dbst&bct=%26quot;Shop%20By%20Product%26quot;%26nbsp;%26gt;%26nbsp;Sandals%26nbsp;%26gt;%26nbsp;Boys%26nbsp;%26gt;%26nbsp;Shoes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - hehehe jezszce mi sie przypomnialo, bo ja ta zmywarka jest otwarta Kubus w niej grzebie a ja mu zabraniam bo ostre noze czy widelce w tym koszyku sa. ale ost podawalam Kubusiowi lyzeczki, lyzki, pokrywki i on podawal to mezowi do schowania do szuflad no i ost znow dorwal sie i juz lapke mial i chcial chwycic za ten koszyk a ja " nie wolno Kubus to ostre. a Kubus lapnal po lyzeczke i mi podaje i na szuflade pokazuje" yyy yyy", ze tam mam schowac. cwaniak maly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu- fajne te sandalki ogladalam je na zywo ale kurcze myslisz, ze moga juz nasze maluchy chodzic w takich bez pietki? tez Kubus nieraz ma mokra nozke i chyba mu troche za cieplo w bucikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... teraz trzeba się wcisnąc w tematy.... w zasadzie jakbym miała się wypowiedzieć co robię jak mnie tu nie ma to musiałabym się skupić.....jednak nie będę się spowiadać, ale urwanie głowy ostatnio mam i końca nie widać... wczoraj dzowniła do mnie moja "szefowa" ....na maj mam do uszykowania 2-3 warsztaty, na czerwiec 3, a jak się obronie to już ustawia diagnozy-dla mnie to ten plus, że to popołudniami i nie musze rezygnować z wychowawczego. dodatkowo musze metodologie w mgr zrobić. a jakby tego było mało. kolezanki koleżanka chętnie by skorzystała ze mnie ........i szykuje bym i u niej w gabinecie co nie co popracowała.... za tydzień do kazimierza jedziemy na 4 dni.... a jak mam tyle na głowie to nie zbyt mi wychdzi relaksowanie się. czekam na wyniki olka miał wczoraj badanie krwi z rozmazem, ma cienie pod oczami i trzeba to spr. nie mówiąc o tym, że i mnie czeka oskoczenie po lekrzaach ( kontrola-gin, dentysta, badania). znajomi przyjezdzaja na początku maja więc się szykują ogordnicze imprezy jak się wszyscy zbierzemy. jakoś tak sie zwizałam z ta myślą, że olek to jeszcze dzidziuś- więc ostatnio jak się wyczerpałam cierpliwością powiedziłam patrzac na niego olek do cholerki..........zdziwiłam jak mnie się przygląa w nadziei, że coś nowgo usłyszał i może uda się to spamiętac i jakoś po swojemu powtórzyć. nie wiem jak wy ale ja mam wrażnie, że wracając ze spacerów bezwózkowych ( bo takie 99%wystęują) jestem równie umorusna jak syn lub lepiej, i codziennie wrazam z jakimś kaimieniem lub kijem. a że nie jestm matka przerważliwona to wiele może eksperymentować na tych spacerach. w galerii byłam podziwiałam, w pierw figuraśne baryłki ( gdzie te cole, i fast foody?), gonia ( to ty rodziłaś 2-kę?), amorku, smamdamo- co jedna to lepsza, meea- z czego ty się odchudzasz? :) babczeczko- jak ogladam twoje zdjęcia do gębusia nie przestaje mi się cieszyć :), cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku wiesz KUbus juz dzisiaj w nich smigal i ladnie mu to szlo :) Tutaj jest ciezko kupic cokolwiek a angielskie dzieci juz w takim wieku w japonkach smigaja :/ Powiem Ci ze dla mnie sa na tyle sztywne ze spokojnie je kupilam :) Mamoolka to faktycznie masz urwanie :) Mi brakuje tutaj miejsca do takich spokojnych spacerow zeby mozna bylo w parku pobiegac bo tu nie ma nic takiego. I maly wstaje rano przynosi mi kurtke swoja i mowi papapapa. Jak juz sie wybiore z nim to idzie na parking do auta i siedzi tam do upadlego. Moge z nim caly dzien byc na dworze a on do domu nie chce :) Ryk niesamowity jak wracamy i ucieka do auta. Wlasnie wysypal szklanke z paluszkami zdazlam pozbierac wyrwal mi i znowu na podloge wrrr ale nakruszyl. Dzisiaj przed wyjsciem na dworodkrecil wode w kranie wracamy a w kranie wode cieknie ciurkiem a nie bylo nas z 6 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meea- widząc nadie na placu zabaw :) pozazdrościłam bo po 1-sze olek zjezdza na zjeżdzlni ...ale głową w dół leżąc na brzuchu, a w piaskownicy myśli, że jest w wannie-albo się przykopuje piaskiem albo się nim posypuje (jak ciasto cukrem pudrem), albo upycha w kiesenie ile mu wejdzie....czasem jest typowo :) amorku- wyglądasz z kubusiem niczym siostra z bratem :) ale ma włoski długie, świetnie, że macie tak blisko wode ewka- genialne te ostatnie zdjęcia, eryk niczym żołnierz-ma siłe i spryt gonia- twoje dzieciaczki bardzo do siebie podobni, może kiedyś będzie 3-dziecko i to córka podobna do ciebie i nie podobna do reszty kessi- haha ale martusia szczęśliwa w tek kiecuni :) odważna jesteś z kolorem włosów ja od zawsze mam ten sam...no raz spróbowałam blonud domowym sposobem dawnnnnnoooo temu i wyszła niezła .......kupa. ładnie wyglądasz :) myślałaś nad fryzurą na styl pazia pocieniowaną, lekko nad ramiona? mamuniu- :), zośka to inteletualny charakterek, ale na placu zabaw iskra w oku :) gumi aga- uwielbiam u dzieci (ludzi) tak piękne oczęta jakie ma twoja córeczka, słodziutka , świetne to zdjęcie z butlą na podłodze :) się dziecko nie przejmuje pić to pić nie ważne gdzie :) izu- piersze podrywy na placu zabaw ?:) cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo :) po pierwsze Mamuniu :( mam nadzieje, że Zosi szybciutko przejdzie i nie będzie takie ostre jak ostatnio - oby! wierzę, że Zosieńka szybciutko wagę nadrobi a ty przestaniesz się już martwić 🌼 Mamaolka - Nadia ma od urodzenia cienie pod oczami i każdy lekarz zwracał na to uwagę: pediatra w przychodni, lekarz rodzinny w przychodni, pediatra prywatny - w końcu jak skończyła 12 miesięcy zrobiliśmy morfologie z rozmazem i posiew moczu - wszystko wyszło idealnie i wszyscy zgodnie stwierdzili, że to widocznie taka jej uroda :) co do pomocników kuchennych to Nadia też kocha włazić do zmywarki... no i podaje mi sztućce z koszyczka a ja chowam do szuflady, jak koszyczek jest już pusty to go bierze i wędruje z nim po całym mieszkaniu :) no i wkłada mi pranie do pralki jak ją poproszę :) no i jak jej zmieniam pieluszkę to sama wyrzuca ją do kosza, a jak widzi jakiś papierek to też go wyrzuca :D żeby nie było: nie jest idealnie :P dzisiaj wysypała miseczkę z płatkami kukurydzianymi na podłoge w kuchni i skakała po nich krusząc je na drobinki, które potem na skarpetkach rozniosła po całym domu :P taki pomocnik.... :P Gonia uśmiałam się z rozmowy ale jeszcze bardziej z GUZICZKA!! :D :D :D :D tak was podczytywałam w ciągu dnia i nie wiem co napisać :( przepraszam :( ale zapracowana strasznie byłam i wkurzona jestem i doły łapię :( bo przez to że siedzę w biurze i wykonuję prace koleżanki na L4 to zaniedbuję swoje sprawy :( moja sprzedaż stoi a wprowadzam nowy produkt i naprawde walczyłam o to by zdobyć klientów :( a w kwietniu nie byłam jeszcze na ani jednym spotkaniu :( miałam nadizeje jutro pojechać to kurde czekam na fakturę którą od razu musze refakturować na klienta i musze załawić transport prętów z Czech :o no i dupa, chyba znowu nigdzie nie pojade :o takie siedzenie w biurze mnie przytłacza :( ja chce do ludzi!! a Nadulka dzisiaj była na szczepieniu :) ostatnim z obowiązkowych, następne jak skończy 5 lat :D dostała Infanrixa 5 w 1 i nawet nie zauważyła, że jej coś wbili :D zagadywała lekarkę i w dupie miała czy któś ją kłuje czy nie ;) ale najbardziej happy była w poczekalni :) było tam rodzeństwo: 3 letnia dziewczynka i 5 letni chłopczyk . Nadulka jak ich zobaczyła to piszczała z radości, zagadywała po swojemu, ciągnęła za rączki do stolika z zabawkami ;) ta dziewczynka jej się bała i ciągle wtulona w mamę. jej mama mówi: jak ty pójdziesz we wrześniu do przedszkola jak ty sie boisz dzieci i taki dzikusek jestes? i do mnie ta mama: a pani córka to już chyba do przedszkola chodzi, bo taka otwarta i odważna do dzieci? ja mówię: pani kochana ona ma 16 miesięcy! szczena w podłodze :P Nadia była pół głowy niższa od tej 3 latki :P no ale ten chłopczyk dał się porwać, taki kochany w ogóle! chodził z nią za rączkę, udawał że rozumie co mówi :D :D fajny taki! Naducha była zachwycona :D aż mi sie smutno zrobiło, że nie ma starszego braciszka... ;) no i Nadulka nie spała dziś po południu ani minuty, nie miała ochoty ;) tyle ważniejszych spraw było ale nie była zła, ogólnie była grzeczna tylko jak jej coś nie wychodziło to zaraz sie złościła hehe na kolacje wsuneła 2 frankfurterki i kromke chleba, nie mogła sie doczekać aż sie ugotują i marudziła AM AM AM!! no nie mogłam jej przetłumaczyć, ze musi poczekać... głodomorek mały aaa i Nadia waży 13,300 w body i pieluszce :) czyli od miesiaca sie nic nie zmieniło, tylko urosła o centymetr ;) wiec fajnie, ze nie przybiera juz tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po galeryjce:) Pia-nie no full wypas Pascal ma lozeczko, mysle, ze nie ma takiego drugiego egzemplarza;) Mea- super fotki z piaskownicy. fajnie odgrodzona takze zadne zwierzaki nie maja szans. jejciu jkabym chciala teraz jakies mieszkanie albo z takim duzym balkonem jak mamy albo z kawalkiem zieleni zeby Kubusiowi sprawic piaskownice. a Nadunia jaka radosc ma ze zjezdzania na zjezdzalni no az buzia mi sie smieje jak patrze na ta jej radosc:) Babeczko- bajka macie dzialke, juz widze ten stawik wysypany tym zwirem i obrobiony i ten Mazurek , no bajka dzialeczka:) a Czarus to prawdziwy przystojniak i elegancik:D Barylko- widac jaki Twoj maz szczesliwy, domyslam sie jak ciezko mu bylo wyjezdzac. a Ty lasencja taka, ze naparwde przysiegam raz jeszcze cos uslysze to......... nie recze za siebie:P Natalka sliczna po mamusi:D Ewciu- z Eryczka przystojniacha rosnie:D co on ma w tym woreczku wode?? Goniu- piekne fotki, Twoich chlopakow to tez nie umiem rozroznic, ale obydwa cudne i maja takie wesole ogniki w oczach. a Ty w ogole nie wygladasz, ze dwojke dzieciaszkow urodzilas, super chlopaki maja mamusie ale nie taka wiesz " mamuske " jak nieraz ja sie np czuje:O tylko super "mamusie" no lasencja z Ciebie i wygladasz kwitnaco:) i prosze Cie jakie faldki, jakie faldki??? Kessi- lo jakie grochy ;) niemozliwie Martusia kocha sukienki;) a sukienka taka sliczna:) a Ty w nowych wloskach slicznie, bardzo mi sie podobasz w tym kolorku:D Gumiago- slodziachna jest Anulka nawet z tym biednym noskiem:)super ta fotka jak kocha misia:D Cari- ale Wojtus juz duzy i prawdziwy ogrodnik Ci rosnie, bedzie mial kto dogladac roslinki w ogrodzie:) nie wiem chyba wszysktie nowe fotki skomentowalam:) wiecie co super sa te nasze dzieciaszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Kessi - zarąbista fryzurka!!! ;) Amorku - fajnie bo ten plac zabaw jest zamykany na klucz i należy tylko do naszego bloku seseseses :P kluczyk dostałam od dozorczyni jak urodziłam Nadię :D tak więc i czysto tam i spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- a kiedy ta koleznka wraca z L4? bo to jest ta co w ciazy? moze jakas premie zgarniesz jak taka robote odwalasz za dwoch:) Szarotko- trzymam mocno kciuki za Was, na pewno wszytsko bedzie dobrze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku rodzi w połowie czerwca wiec wróci w... styczniu 2011 roku!!! :( masakra!!! a premie dodatkową?? niesądzę... od 3 tygodni wiszą nam premie i "rozliczają" kwartał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea-lo boziu.... no ale jest chcoiaz nadzieja skoro rozliczaja:) Izu- a spody tych sandalek sa dosc elastyczne, latwo sie zginaja przy chodzeniu? musze chyba raz jeszcze isc je obejzrec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu, Barylko- tez nie lubie latac. na poczatku balam sie, potem mi przeszlo.. a teraz znow mam fefra i boje sie. kto wie, jakbysmy mieli auto moze i bysmy skusili sie na ten prom ale tu od nas jest jednak dalej. a ciekawa jestem w porownaniu do lotow czy wychodzi to drozej czy tak samo? izu- dobrze, ze na wyspach woda za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meea-też liczę na to, ,że taka olowa uroda i nic ponad to :), plac zabaw u nas też zamykany i na polkie warunki powiiny być wszystkie zamykana 1-bezpieczeństwo- 2-higiena. odnosnie pracy....kiedys wspominiałam Tobie by zadbać o siebie, warto wykorzystac przyjazną atomosfere w pracy i takie układy z szefem jakie macie, by te sprawe jakoś unormować. izu- parking...auta....co niektóre to na myjke nie muszą jedzic bo je olek wypucuje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×