Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

hejka U nas piękna pogoda:) Od rana na spacerku więc mam nadzieję że Dawidzio pośpi:) Zarezerwowałam dziś wakacje. Cały sierpień spędzimy nad morzem. Już się nie mogę doczekać. Amorku myślę że przesadzasz i piwko lub większe procenty nie zaszkodzą w relaksowaniu. Przecież Twojej siostrze też zależy na Kubusiu i nie pozwoli mu zrobić krzywdy. Mamoolka co to za gratis?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ja myje przed snem:))rano juz nie sa takie napuszone,bo po suszarce to mam afro na glowie i wtedy musze prostowac. Jakby ktos poczytał metody na dzieci to pomyslałby ,ze to dowod na znęcanie sie nad nimi:))zamykanie w pokoju,łóżeczko do góry nogami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia jakos Cie nie widze w roli babci:))skoro juz o slubie synow wspominasz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadamo - a gdzie dokładnie spędzacie wakacje? Mamaolka hm co Oluś zaaplikował do pralki? :-) Meaaa czyzbyś się relakcowała na czochrodywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.przeczytałam was do końca, bo nie zaglądałamze wzgledu, że mialam wolne i nie było nas w domu Pia, pytałas co ja robie. otóz jetem z wykształcenia germanista, 11 lat pracowałam w szkole, teraz pracuje w sklepie Zachowanie Pascala jest powalające, ale powiem ci,że mój Kuba był w jego wieku identyczny,był wszedzie tam, gdzie nie powinien byc, ciągle cos nabroił. chcielismy w pewnym momencie isc z nim do specjalisty(czyt.psycholog)czy on aby nie ma ADHD, ale poszedł do przedszkola to się uspokoił, w przedszkolu jest bardzo grzeczny, wszyscy go chwala. Mamatomka nie przejmuj się stulejką,. Dopiero jak skonczy dwa lata to będa mogli coś z tym zrobic. Mój Kuba miał stulejkę i wcale nie miał zabiegu, tylko dostał taką maść na znieczulenie miejscowe i mu odklejali napletek i kazali próbowac go sciągać. teraz sam sobie juz zciąga napletek przy kąpieli, więc sie nie martw Mamaolka na siniaki kup sobie w aptece masc z arniki ok 7 zł, jest rewelacyjna siniak szybko schodzi i szybko znika obrzęk mamuniu życzę szybkich efektów rehabilitacji. Dawid też miał mieć rehabilitację , bo stwierdzono, ze ma słabe napięcie mięśniowe i nie raczkował długo. zanim przyszliśmy pierwszy raz na ćwiczenia to smigał juz idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Mamuniu to podaj sposób na Zojkę - Ty masz nad nami przewagę bo Zosia jeszcze nie chodzi tak szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... w koncu zrobiłam sobie przerwę w pracy... Mamoolka- u Was śliwa a u nas w piątek była rozwalona warga i morze krwi - bliskie spotkanie z narożnikiem szafy. tylko patrzyłam czy zęby całe i wszystkie... a stałyśmy z teściową obok - niektórym wypadkom nie da się zapobiec. no i pisz szybko, jaki to fant wyjęłaś z pralki;) Pia - to u mnie w domu jest wieczny burdel!! mogłabym sprzątać non - stop i dwa razy dziennie odkurzać, bo oprócz małego niszczyciela mamy jeszcze sukę. mimo caego mojego lenistwa nie potrafię siedzieć w tym bałaganie, któyr robi Tomek i sprzątać pod koniec dnia - to sposób mojego M. a w sprawie łożeczka... u nas drewniane już dawno w piwnicy, Tomek się kręci jak szalony i wkładał kończyny między szczebelki, teraz w turystycznym śpi wpoprzek i tż mu źle... chyba musiałabym zamówić łóżeczko 2x2 m - może wtedy by się "zmieści". i nie wychodzi górą tylko dlatego, że ma bok odpięty... Meaa - a nie słyszałaś nigdy, że ciekawośc to pierwszy stopień do piekła?? ;) mam nadzieję, że dobrze się czujesz Gumi_Aga - nie widziałam, czy pani dobrze naliczyła odpis na ZFŚS - czy jeśli ktoś jest zatrudniony od 15 danego m-ca to mu się liczy cały odpis, czy połowę? Mamuniu - współczuję nocki, dla pocieszenia mogę Ci napisać, że ja wciąż wstaję w nocy do Tomka. i dziewczyny mają rację z tą rehabilitacją - na zabiegi Zojka pójdzie na własnych nóżkach:) jak Tomek był mały chodziliśmy na ćwiczenia, nie chciał podnosić głowy do góry, obracał się tylko na 1 stronę, mówiono o napięciu mięśniowym, badaniach naurologicznych... teraz co jak co, ale motorycznie to on jest rozwinięty ponad normę:) Amorku - RELAX dziewczyno! ciesz się, że sister chetna, ja bym od teraz częściej wykorzystywała takie okazje:) Samadama - my też w tym roku urlop nad naszym morzem, tylko że w lipcu i niestety nie aż tak długo:( Kasiu 30 - no to mnie pocieszyłaś z tą stulejką, dziękuję!! a u nas wszystko po staremu, Tomek z babcią baaardzo grzeczny,rózki pokazuje jak mama wraca z pracy. tylko pogoda kiepska - zimno i pada co jakiś czas.. i jak to spacerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pojechali tyle co. zabrali go do zoo, uslyszeli 10 przykazan... bo tam biegaja luzem niektore zwierzaki i w ogole. no ja wiem, ze moze przesadzam ale nigdy nigdzie Go nie zabierali, nawet w domu nie bawili sie nigdy z nim. no naparwde nigdy i stad moje te leki.ale dzieki, ze mnie rozumiecie :) chyba za jakas robote sie wezme zeby szybko mi czas zlecial. dzis na obiad brukselka z bulta tarta byla, pyrki i jajko... Kubusiowi strasznie ta brukselka smakowala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jest lepszy? wyprałam pilota od dvd.............. idziemy na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka - no to gratulacje mi się udało wyprac jedynie pampersa, ale sprzątania miałam co nie miara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka - hehehe może jak wyschnie to zadziała:) u nas w tajemniczy sposób zniknęła klapka od dekodera cyfry - nie dość że urwał, to jeszcze schował tak, że nie możemy znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- szkoda, ze wyjazd nie wypali ale moze nast razem jakos sie uda. ja z kolei po umyciu musze dosuszyc wlody bo mam je strasznie grubasne i zawsze gdzies tam spod spodu wylaza wilgotne jak nie dosusze suszarka. no i musze od razu wyprostowac "po" bo potem ciezko je jakos ujarzmic. i wtedy musze zwiazywac w kitke. w ogole lubie swoje wlosy ale na 2 dzien po umyciu, bo juz sa takie okielznane:) Mamolka- ciekawa jestem co tez bylo w tej pralce:) ja tez czesto w poludnie jak Kubus juz zasnie ide sie polozyc do pokoju, nawet jak nie uda mi sie zasnac to sobie odpoczne, odsapne:) a z tymi siniakami pewnie nie jednego jeszcze nasze maluchy nabija sobie:O Mamuniu- tez tak mysle, ze zanim dojdziecie na rehabiltacje to Zosia sama pobiegnie:) Mamolka- u nas poki co lozeczko jeszcze bezpieczne. mam nadzieje, ze jeszcze troche czasu minie zanim " cos" w nim wykombinuje. a jak ide do lazienki najczesciej Kubus mi towarzyszy:) no wlasnie a jesli chodzi o ta stulejke to w jakim wieku tak zupelnie sie odslania zeby umyc siusiaka? Mamotomka- biedny Tomcio:O dobrze, ze zabki cale. i moze obedzie sie bez zabiegu pocieszajace sjest to co napisala Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciała mieć taki pusty pokój jak ma Pia!!! najlepiej jeszcze obity gumą:) ja jak muszę iść do kibelka to niestety ... drzwi nie mogę zamknąć, więc siedzę przy przymkniętych i Tomek biega co chwilę do nie i urywa kawałki papieru.. no to się zasiedziałam, czas do domku! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolka- hehehe to Ci Olek:D no nic masz wypranego pilota;) moze zadziala jak dobrze wyschnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - ja mam mieszane odczucia w odniesieniu do wszelkich syndromow. Teraz ADHD a kiedys po prostu rozbrykane, nie wychowane dziecko. Podobnie z Dyskalkulia i pokrewnymi - gdybym ja w podstawowce robila zadania domowe w 15 minut, bo tyle sie zaklada tutaj dla pierwszakow , to do dzisiaj bym nie umiala tabliczki mnozenia . Normalnie padne trupem jak mu postawia kiedys diagnoze :-P Moj sredniak byl bardzo podobny i wyrosl na fajnego faceta aczkolwiek pozostala mu szybkosc i bystrosc co akurat wychodzi na dobre. Nie teskno Ci za szkola ? Mamaolka - haha , dzisiaj bez watpienia 1:0 dla Olka za pilota :-P Na ile stopni nastawilas pranie ? :-P Meaaa - czyzbys od wczoraj lezala z noga w gorze ? Zebys sobie tylko czuleszczy nie przeziebila :-P ( a tak na powaznie to mam nadzieje, ze wszystko o.k. u Ciebie ) Mamunia - a propo babci, to wiem juz teraz, ze beda jaja jak mi sie trafi wnuczka :-P Dlatego tak dobrze rozumie tesciowa Kimizi , ktora miala dwoch synow i teraz ma Lenke iw ogole sie nie dziwie, ze juz w ciazy obkupila mala na kolejne dwa lata....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam :) mam chwilke... i jak czytam ze Wy spicie razem z waszymi dziecmi w dzien...to ja zamiast odpoczac wole czytac, pisać, tłumaczyc i gotowac i tak nie potrafie sie zrelaksowac w ciagu dnia... a dzis mnie wena naszla na krokieciki z pieczarkami i cebulą a wieczorem/w nocy(?) pierogi z mięsem cebulą i kapustą chce...farsz juz mam :P Mamoolka >> pilot w pralce niezle! ja piore w odmykanej od gory na szczescie, zreszta Wiki jak jej powiem nie ruszaj to nie rusza.... i wspolczuje wczoraj zalatwioania... szkoda ze na najblizszych nie mozna liczyc wtedy jak trzeba... Mea >> po co rozwijasz bandaze?? mam nadzieje ze krwotoku wiekszego nie ma... Kimizi >> sprawdz maila:) no i trzymam kciuki za nowa prace... wlasnie dziewczyny... chcialam zapytac o to spotkanie (Meaa, Kimizi, Samadamo, Gonia(??), Nadziejamyszki i kogos pominęłam?) gdzie co i jak sie spotykamy czy w katowicach i potem do meaa czy jak plizz:) jak co podaje maila mist7@op.pl ok zmykam.... pochłonęła mnie tym razem Kathy Reichs i jej seria Kości - polecam (Mamunia i inne ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Zoska ma czas do piatku na chodzenie,bo jest szansa,ze w pt piewrsze zajecia:)) Mamaolka pilot??/hehe rozłoz go na czesci takie,ktore da sie wyjac,klapka,baterie i połóz najlepiej na słoncu,choć tej porze ze słoncem kiepsko:-O Powinien działac Ja na Zoske nie mam metod,z łózeczka ją wyciagam ,gdy skacze.Szuflady na gumki pozawijane,wszelkie piloty.telefony leza na gornych półkach. My po spacerku,zaraz dam Zosce jesc i jeszcze idziemy do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj relaks to.... na jutro juz prawie obiad gotowy, na cycus glancus wysprzatne, teraz siedze paznokietki sobie zrobilam i pije kawe inke:) dzownilam do nich... Kubus wszystkie kamyczki po drodze zaliczyc musi, zwierzatka fajne ale lepsze koparki, ciagniki.... pokazywal male "dzidzi" malpki i male kaczuszki. wroca pozniej takze ja jeszcze potem wyskocze na miasto po meza i na zakupy:) dajecie juz moze kukurydze ale z puszki?? Pia- tez tak kiedys zastaniwalam sie nad tym ADHD, ilez to dzieciakow w klasie bylo "zywych" i nikt nie mowil ze moze ma ta przypadlosc.po prostu byl bardziej zwawszy niz pozostale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty- smaka narobilas na te krokiety... ale od czasu jak urodzilam choruje nie wiem czemu po pieczarkach a ja tak uwielbiam pieczarki, grzyby buuuuu Mamuniu- ale szybko no w szoku jestem, ze tak szybko udalo sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodamo- alez Ci zazdroszcze miesiaca nad morzem:D supcio:D tez marzy mi morze, cieply piasek, ten zapach pieczonych ryb.... zobaczymy jeszcze jak u nas wyjdzie wyjazd.... ale bardzo bym chciala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewczyny ja niestety dalej kiepskawo się czuję, wydaje mi się , że coraz gorzej, ale nie narzekam. Już 12 tc za mną jeszcze trochę. Wczoraj byłam u gina i z Dzidziusiem wszystko ok- ma już 5 cm, i tak ślicznie machał do mnie rączką:) Podczytuję, ale wybaczcie , że nie piszę,ale mi ciężko. Meaaa- zmartwił mnie Twój krwotok, i to , że jeszcze nic nie napisałaś. Daj znać jak się czujesz. Mamoolka- ależ ciekawa byłam, co tam pierzesz:) przynajmniej pilot jak nowy:) i przykro mi z powodu sytuacji z Twoja Mamą Dziewczyny przepraszam bo na pewno nie napiszę Wam tego wszystkiego co bym chciała, i pewnie niektóre z Was pominę- ale to nie specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadamo- ja nie przyjeżdżam - to Wy przyjeżdżacie do mnie na grilla:) Misty- co do spotkania to bardziej musiałybyście się z Meaą dogadać, bo ja na Was będę czekała, tylko podacie mi mniej więcej godzinę Mam nadzieję, że pogoda w końcu pozwoli na to, żeby mąz chociaż trochę uporządkował ogród- bo u nas co chwilę przelotne deszcze i problem ze skoszeniem trawy. Ale obiacał mi, że się postara żeby ładnie skosić, żebyśmy się w trawie nie zgubiły:) W domu to on teraz praktycznie wszystko robi, bo ja się do niczego nie nadaję. Kasiu30- Ciebie oczywiście też zapraszam:) (chyba już pisałam). Z racji bliskości nie może Cię nie być. Kessi- tak się cieszę, że tak Ci sie biznes kręci:) Mamuniu- Zosia napewno będzie smigać. A takie pytanie: bo na jednym zdjęciu widać , że ma paputki na nóżkach - i tak sobie pomyślałam, że może to jej przeszkadza w chodzeniu? Pamiętam jak Jula już dość długo chodziła- ale jak jej się zakładało paputki to nie zrobiła w nich kroku. i z butami tak samo . teraz oczywiście i w paputkach potrafi chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy nasza Kasia już urodziła. My też zostawiamy Juleczkę tylko w bardzo wyjątkowych sytuacjach- mojej mamie lub siostrze. oczywiście jeżeli mają ochotę i chęć się nią zająć. Teściowie bardzo chętnie by się Juleczką sami zaopiekowali, ale mam nadzieję, że nie bedę musiała ich nigdy prosić o opiekę. Nie mam do nich zaufania, choć nie są złymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz od nie pamiętnych czasów pospałam w południe razem z olkiem i dobrze mi po tym :)... nadziejo- :) jak miło, że zajrzałaś! najwazniejsze, że z dzidziusiem wszystko dobrze,a pewnie lada dzień się lepiej poczujesz podobno 3 pierwsze miesiące sa najtrudniejsze. kasiu-dziękuje, jak pisałam podobno heparyna też działa na śińce ale nie wiem ile kosztuje. sprawdze tę aranikę. przy dwójce chłopców masz temat obeznany :) teraz dzieci sa bardzije pobudliwe ale nie byłabym taka szybka w przypisywaniu im z marszu adhd. amorku :) przy kolejej okazji będzie ci coraz łatwiej oddać kube tym bardzije, kiedy zobaczysz, jaki wróci szczęślwiy. dobrze tobie ta rozłąka zrobi. kochać to jedno a czasem odpoczać to drugie :) mamusiu- mojej koleżanki dziewczynka też miała rehabilitacje by zaczać chodzić....szybiej jej poszło niz myśleli. pia- 60 stopni... mająć męża elektronika z wykształcenia uratowałam piota wstawiając go do piekarnika bez baterii.wysuszył się i gra :p. sprawdzałam kojce- odpada...synowie się garną do małżenstwa? czy to ty pisałaś, że masz słabe wyniki i kiepsko sie czujesz? misty-to poszałaś w kuchni:) mamotomka- tomek większy kaskader niż olek...a to dopiero początki. uroki bycia mamą synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko witaj:))najwazniejsze,ze z malenstwem wszystko dobrze-i tylko to sie kiczy:))oczywiscie,nadrabiaj pisanie:)) Co do kapci,Zosi je zakłada,są wysokie,fajnie podtrzymuja pięte,ale co ztego,Zosia je sciag przy piewrszej sposobnosci i w rezultacie prawie wcale ich nie nosi.U niej trzeba przełamac strach przed samodzielnym pierwszym krokiem,bez tych sztywnych nóżek. Probiłam przelewy i...coraz czarniej widze przyszłośc jesli nie znajde pracy,zostaja grosze na zycie,a jeszcze teraz buty dla Wiki,dla Zosi-ehh o nas nie wspomnę....mam na mysli prace za jakies normalne pieniadze,by po opłaceniu opiekunki zostało wiecej niz tyle,co zasiłek... Mamaolka fajnie tak sobie pospac w dzien:))ja dzis nie miałam szansy,zobaczymy jaka bedzie nocka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Myszko fajnie ze z dzidzia wszystko OK.Mam nadzieje ze zaczniesz sie lepiej czuc bo podobno te 3 pierwsze miesiace tak daja w kosc Meaa u Ciebie wszystko OK? Odezwij sie. Mamaolka jaja z tym pilotem. MIsty mi tez zrobilas smaka z tymi krokietami mniam! AMorku fajnie sie tak pobyczyc co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam miejsca zeby na chwile zostawic Natalie.KIedys to bylo lozeczko albo kojec.A teraz w kojec jest pelen zabawek a ona nie chce w nim siedzien.W lozeczku to samo.Jak ja wsadze to placze,krzyczy,wklada nogi w szczebelki albo wali glowa o sciane i musze odsuwac na srodek pokoju.ALe i tak znalazla sposob zeby ja wyjac: staje i przyciska gardlo do poreczki lozeczka az prowokuje kaszel i wie ze ja wtedy wyjme.Wiec jak ma isc na dol musze ja brac na rece i razem z nia.Juz nawet nie licze ile razy na dzien musze zejsc po schodach z nia na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×