Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Wiecie no nie moge z Tym moim Synem!! Dzis z rana jak sie załatwiał nasikał sobie na palec i jęczy, ja mowie ze to nic i tak sie bedzie mył to sobie umyj, ok umył ręce wypucował mydłem, i juz chce kończyc , ja mowie umyj buzie, ok....myje sie 3 palcami( nie lubi myć buzi w szczególnosci zimna woda) i tak trze tylko usta, ja mowie....umyj oczki a on jednen palec wklada pod wode trzacha nim i tym JEDNYM palcem myje oczy!!! Jak kot łapa:) :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas pada od wczoraj.Rano obskoczylam dentyste.Mala krotko spala i nawet nie mialam chwili zeby odpoczac. Ewciu 100 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziś pogoda do kitu, jest tak zimno że pogodziłam się ze swoim płaszczem jesiennym. Pia a gdzie Ty się podziewasz??? Ewcia sernik jak dla mnie zdyskwalifikowany bo na mące kukurydzianej, ale skoro mówisz że taki pyszny spróbuję:) Kasiu życzę dużo siły i łatwego rozwiązania. Jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki Babeczko Twój Patyczek jest niemożliwy:D Ubaw po pachy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zasmarkana, zakichana i zatkana. Niestety nie moge sie na dzisiaj zamienic z M bo on juz swoje nocki w tym tyg odrobil a ja robie 2 i tylko 2 na ten tydz. zostaly. Dziewczyny bawcie sie dobrze na wspolnym weekendzie :) Wypijcie chociaz jeden lykza reszte grudniowek :p Kasiu zycze szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu, obys go nawet nie zauwazyla i juz miala 2 sloneczko ze soba :) Myszko mam nadzieje, ze lepiej sie czujesz?? Mdlosci przeszly? Ewciu zapomnialam wczoraj napisac zyczonka dla Ciebie najlepciejsze :) Babeczko dla Twojego Dzordza oczywiscie tez i zeby Wam obojgu sie spelnily wspolne marzenia i domek szybko stanol. A przede wszystkim swietego spokoju od jaszczury :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helouu ja sie tylko melduje i daje znac Samejdamie :) bedziemy z Kimizi prawdopodobnie kolo 12 w katowicach, jak w koncu sie spotykamy zatem ?? jak co my mozemy poczekac w katowicach:) bede wieczorem bo koncze tlumaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi wózek jest sliczny!!!! Mea zyjesz??:)) Wniosek zlozony,zakupy zrobione,obiad dla Zosi prawie gotowy,ja juz zjadłam z Wiki zapiekankę:)) Dodałam fotki jak Zochen rządzi w łazience:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi obydwa torty super. Jestem pod wrażeniem jakie cudo wyczarowałaś. Mamuniu widzę że Calineczka też uwielbia patrzeć na pracującą pralkę. Mój stoi jak zaczarowany:P Przy okazji oglądania Calineczki dodałam swoje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GumiAgo, Amorku, Mamuniu i Samadamo - dziekuje 👄 wiecie co to moze i dziwne ale teraz rozumiem jak ktos cos zrobi i traktuje to tak osobiscie :D dotychczas mialam tak np po malowaniu albo tapetowaniu taka duma mnie rozpierala ze sama dalam rade a teraz kazdy tort czy inny prezent to tak samo bo nie chce zeby ktos se o mnie pomyslal ze fuszere odstawiam i se staram poza tym robie tak jak ja bym miala to dostac :) mąż sie czasem smieje ze mam nie przedobrzac bo w koncu za free bede robila :P ehhh no nic lece zaraz po anete do szkoly a potem zasiade do forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ do poludnia jak Kubus spal wlaczyl sie alarm i tak wyl, i co troche wlaczal sie i wylaczal. Kubus obudzil sie i wystraszyl no tak zawodzil. i do teraz chodzi i pokazuje mi na te czujniki... zeszlismy na dol sprawdzic czy faktycznie nie palimy sie bo dlugo to trwalo ale na szczescie nie:) w efekcie winda nie dziala... nic na spacer bede musiala zniesc wozek schodami. ale macie dziewczyny sie fajnie z tym spotkaniem:D Mamuniu- hehehe widze pralki na topie:D Samodamo- az mi serce sie scisnelo jak zoabczylam ta krew i te krokodyle lzy:O biednusi. a fotka w koszu super:D Kasia- trzymam kciuki za szybki porod:D koniecznie daj znac jak juz bedziesz miala kruszyne przy sobie:) Babeczko- sto lat dla Dzordza. Kessi- super te torty, no jak tu je nie kupic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a myslałam,ze tylko Zoska tak lubi pralkę:)) My po spacerku,mala spi w wózku,kupiłam farbe do wlosow-wieczorem przychodzi chrzestna Wiki to mi pomaluje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadama jestes okrutna!!;-))dziecko we krwi,a Ty sesje robisz-hehe super fotki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czołem Dziewczyny mam dylemat:( Mama moja nawaliła i nie może przyjechać jutro do męża i Leny. Niby żaden problem bo mąż powinien sam sobie poradzić, ale cały dzień błaga mnie dzisiaj abym nie jechała na spotkanie, bo on nie da rady ... Nie wiem co mam robić bo mam ochotę pojechać ... Dzisiaj cały dzień byliśmy we Wrocławiu. Lenka kochana. Kupiliśmy jej buciki na cieplejsze dni, a drugie na chrzest. I chyba te letnie musimy wymienić na większe:o W sklepie jak mierzyliśmy to niby były ok, ale w domu druga stopa na styk. No i szukałam sukienki na ślub i ... dupa:( Jedna była ładna, ale gdybym miała więcej w biuście, a tak wyglądałam jak sierota. Ale była czarna, więc dobiłabym teściową to może jednak jeszcze się na nią skuszę:p Mamunia >> Termentiol zdziałał u nas cuda. Teraz jest jeszcze trochę czerwone, ale to już naskórek musi się zregenerować po ranach odparzeniowych. Teraz smarujemy Nivea. Mamoolka >> oczywiście skoro wybraliśmy się do Wrocławia to nie mogłam nie odwiedzić Sowy:D Kolejne smaki zaliczone - malaga rewelacja, porzeczkowa kostka też. A teraz z kuchni uśmiecha się do mnie Marcello:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano mieliśmy przeboje z łapaniem siuśków, bo trzeba było oddać na posiew. Jeden woreczek - wszystko wyciekło, drugi woreczek - powtórka z rozrywki. Wreszcie mąż wyparzył nocnik, dał Lenie nasze portfele i siedziała jak zaczarowana wyjmując wszystko po kolei, aż nasiusiała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi >> Twoje torty są rewelacyjne, a Ty masz łeb do interesów! Kiedyś był taki program w poleskiej TV, w którym zwycięzca za swój pomysł na biznes dostawał pewną kwotę na jego rozkręcenie - Ty byłabyś niewątpliwie zwyciężczynią tego programu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak ja nawale to bedzie super :( zwlaszcza ze pewno Meaa I Nadzieja się przygotowały na nasz przyjazd... w sensie psychicznym.. Kimizi >> moj tez zostaje sam z Wiki a w domu mam dzis armagedon, rodzice itp mam dosc ! jak Ty nie pojedziesz ja tez odpadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas pada i pada:( Babeczko fajny pomysl z tym blogiem.Ja lubilam podczytywacz dzienniki budowlane.A z Jazczurka naprawde masz cyrk:) Samadamo jejku jaka sesja!!! Biedny tak sie skaleczyl. Kimizi czarna sukienka?:) Jaszczurka by na zawal padla. Kessi fajnie ze interes sie kreci.Masz smykalke.Swietnie te torciki na zdjeciach.No i wspanialy pomysl z tym targiem bo pozbedziesz sie zbednych rzeczy. Mamusia fajne fotki.Zosia robi swietne minki.SLicznie jej w tej sukieneczce. Kasiu trzymamy kciuki za Ciebie. Myszko lepiej sie czujesz? MIska kiedy wstawisz zdjecia AMelki w kolczykach? AMorku co zmieszkankiem? Izu zycze zdrowka! PIa a TY gdzie? Holly wszystko OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kimizi z pewnoscia chodziło ci o program /teleturniej ''talent za talant'' cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak delikatnie boli mnie zab ten ktory dzis mialam robiony.Jeszcze ze 2 wizyty i bede miala mam nadzieje spokuj na jakis czas.Ja mam strasznie slabe zeby i czesto mam cos robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi a jakiej sukienki szukasz? takiej typowo slubnej? Bo skoro piszesz ze czarna Ci siepodobala to chyba nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie odwolywac jak cos zaplanuje i z góry sie zadeklaruje... a juz drugi raz sie mi to zdarza, z koncertem tez nici kolege wystawilam do wiatru mozna tak rzec bo tez zrezygnowal :( kurde zawsze wypadnie cos w ostatniej chwili i nie mam usprawiedliwienia, mozecie po mnie teraz pojechac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty >> przykro mi z powodu konfliktu w domu:( U mnie sprawa wygląda tak, że mama nawaliła na ten weekend, a teściowa w czwartek pojechała do sanatorium (zawsze wybiera najmniej właściwy moment, nawet ślub i chrzest musieliśmy przesunąć z powodu tego sanatorium). Jutro ma przyjechać stolarz z witryną i krzesłami, no i fachowcy do bramy wjazdowej. Mąż się boi, że sam z Leną nie da sobie rady, bo siłą rzeczy będzie musiał latać do fachowców. Ehhhh, nie wiem co robić:( ... Do tego Lena znów urządza pobudki w nocy, a my nie wiemy o co chodzi. Z nami spać nie chce, w swoim łóżeczku się budzi. Przed chwilą się przebudziła marudząca, a jak ją wzięłam na ręce to mnie paluszkiem zaprowadziła do pokoju, gdzie mamy stacjonarny komputer, żeby wyłączyć listwę, bo tam świeci światełko?! Skąd u niej takie pomysły, tym bardziej, że to światełko nie przeszkadza je w spaniu, bo go nawet nie widzi, ani nie świeci jej przez drzwi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo, Izu, Baryłko - niestety dalej się czuję kiepskawo, ale do 2 trymestru już nie dużo zostało, zobaczymy może przejdzie. Samadamo- mnie sie zrobiło smutno jak zobaczyłam te zdjęcia. szkoda, że nie mozemy zaoszczędzić naszym dzieciom bólu. Ale Dawidek już pewnie nie pamieta. Misty, Kimizi- ja to nie będe Wam niczego doradzać, bo o to trudno nie znając szczegółów. Bardzo sie cieszyłam, że się zobaczymy, ale wiem doskonale, że czasem zdarzają się rzeczy na które nie mamy wpływu. Jak podejmiecie decyzję , że jednak nie przyjedziecie to ja nie będę miała do Was żalu ani pretensji. Co się odwlecze to nie uciecze:) Tylko trzeba by było Meę poinformować, żeby nie czekała na Was w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty >> no to możemy sobie podać ręce:o Barylkooo >> w czymś typowo ślubnym wyglądałabym nie ciekawie, bo mam bardzo jasną karnację i nie jest mi do twarzy w bieli, ani w jasnych beżach. Wiem, że czarny to mało ślubny kolor, szukam czegoś co mi wpadnie w oko i w czym będę się czuła dobrze. Ta sukienka, którą przymierzałam była bez rękawów, na biuście lekko zakładana, a pod biustem przeszyta, i od przodu do tyłu szła szarfa, którą z tyłu się wiązało. No i od biustu była lekko rozkloszowana. Do tego jakby satynowy materiał, a kolor to czarny w jakieś delikatne szare wzory. Myślałam o biały krótkim bolerku do tego, ale ta sukienka to jeszcze nie do końca to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi a moja Gwiazda ma odwrotnie:) chodzi i wylancza swiatelko a listwy a ja sie denerwuje bo odlancza mi internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi- dobrze, że Lence tez ta maść pomogła. Kessi- coraz lepsze robisz te swoje cuda. Ten miś na tym motorki jest czaderski. Mamoolka, Pia - gdzie zniknęłyście? Holly- z tymi plecami to masz naprawdę przekichane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkooo >> no właśnie Lena też wyłącza. Myszko >> pytałaś o Lenę i Bruna. A więc ona do Bruna ciągnie, ale z drugiej strony widzę, że się go boi, bo jest bardzo ostrożna. Bruno to szczeniak ze stycznia, a że wilczur to mimo iż młody i głupi jak dziecko to już duży. Na początku chciał się z Leną bawić, więc cały czas na nią skakał i lizał, a ona się bała. Karciliśmy go, i teraz już nie skacze, ale w niej jest jeszcze lęk, chociaż ciekawość dziecięca pcha ją do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×